Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ολοι μπορειτε να βγαλετε μια φθινοπωρινη φωτο :D

Μην το λες. Ο καιρός που κάνει τις τελευταίες μέρες στη Μπανανία δεν είναι και τόσο φθινοπωρινός (ευτυχώς).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Μην το λες. Ο καιρός που κάνει τις τελευταίες μέρες στη Μπανανία δεν είναι και τόσο φθινοπωρινός (ευτυχώς).

και εδω ειναι λιγο off ο καιρος, μονο απο τα δεντρα καταλαβαινεις οτι εχει ερθει το φθινοπωρο! Σημερα ειχαμε 17C :D Μ'αρεσε που ελεγε ο καιρος οτι θα βρεχει για 7 μερες... εβρεξε μια και μετα ειχαμε ηλιο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αυτός είναι ο καιρός για σήμερα μέχρι και την Κυριακή:


Accuweather.com

για ποιο Φθινόπωρο μιλάμε; :P

...εκτός εάν σκοπεύετε να παίξετε με εικόνες που ήδη έχετε. Το δικό μου αρχείο είναι σε slides στην Αθήνα. Αν βρω κάτι σχετικό να φωτογραφίσω, έχει καλώς. Μην περιμένετε πάντως βροχερά τοπία διότι... no can do. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Greece.jpg
    Greece.jpg
    38.9 KB · Εμφανίσεις: 290

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
το θεμα ειναι το "φθινοπωρο"... δεν υπαρχει δικαιολογια οτι το θεμα ειναι δυσκολο, ολοι μπορειτε να βγαλετε μια φθινοπωρινη φωτο :D Εδω ειναι το θεμα του διαγωνισμου: https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=70773

Το μοναδικό φθινοπωρινό θέμα που έχω συναντήσει είναι η αφεντιά μου σκαρφαλωμένη σε σκάλες να αλλάζω τα ρούχα στις ντουλάπες βλ. τα καλοκαιρινά πάαααανω τα χειμωνιάτικα κάαααατω. Και μετά να μην έχω τί να φορέσω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
για ποιο Φθινόπωρο μιλάμε; :P

...εκτός εάν σκοπεύετε να παίξετε με εικόνες που ήδη έχετε. Το δικό μου αρχείο είναι σε slides στην Αθήνα. Αν βρω κάτι σχετικό να φωτογραφίσω, έχει καλώς. Μην περιμένετε πάντως βροχερά τοπία διότι... no can do. :D

https://www.worth1000.com/tutorials/161124/161124-how-to-create-rain

π.σ.
όποια μέλη θέλουν να δημιουργήσουν τεχνητή βροχή , παρακαλώ να πιάνει όλο το πλάνο : μην είναι σαν τις σκηνές με βροχή στο peppermint που υποτίθεται ότι είναι δραματικές και θες να γελάσεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
https://www.worth1000.com/tutorials/161124/161124-how-to-create-rain

π.σ.
όποια μέλη θέλουν να δημιουργήσουν τεχνητή βροχή , παρακαλώ να πιάνει όλο το πλάνο : μην είναι σαν τις σκηνές με βροχή στο peppermint που υποτίθεται ότι είναι δραματικές και θες να γελάσεις :/:
Απαγορεύεται καλέ αυτού του είδους η επεξεργασία σ' αυτόν τον διαγωνισμό. :P
Θα ετοιμάσουμε σύντομα και διαγωνισμό επεξεργασίας. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Αυτός είναι ο καιρός για σήμερα μέχρι και την Κυριακή:


Accuweather.com

για ποιο Φθινόπωρο μιλάμε; :P

...εκτός εάν σκοπεύετε να παίξετε με εικόνες που ήδη έχετε. Το δικό μου αρχείο είναι σε slides στην Αθήνα. Αν βρω κάτι σχετικό να φωτογραφίσω, έχει καλώς. Μην περιμένετε πάντως βροχερά τοπία διότι... no can do. :D

oops... :/: Παντως το φθινοπωρο δεν εξαρταται μονο απο την θερμοκρασια αλλα και την διαρκεια της ημερας :P Πολλα δεντρα ριχνουν τα φυλλα τους ή αλλαζουν χρωμα με βαση την φωτοπεριοδο. Δεν ειναι απαραιτητο να βρεχει για να βγαλουμε φθινοπωρινη φωτο, αλλωστε ουτε εδω βρεχει :P Μπορειτε πχ να βγαλετε στον δρομο φωτο εναν υπονομο που εχει γεμισει φυλλα ή ενα ημιγυμνο δεντρο, ξερα φυλλα, ή ακομα και τον ηλιο πισω απο γυμνα κλαδια δεντρου! Δεν απαγορευονται τα ηλιολουστα φθινοπωρα :P Ακομα και μια ερημη παραλια δειχνει φθινοπωρινο καιρο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Εγώ τράβηξα ήδη σήμερα. :P Απλά μην φανταστείς ότι ζούμε Φθινόπωρο... Μάλλον προς άνοιξη μοιάζει. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ceres Victoria

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ceres Victoria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,934 μηνύματα.
Εγώ τράβηξα ήδη σήμερα. :P Απλά μην φανταστείς ότι ζούμε Φθινόπωρο... Μάλλον προς άνοιξη μοιάζει. :hehe:

:lol: :lol: :lol:

και εδω μεχρι χθες ειχαμε ανοιξη, σημερα αρχισε να βρεχει :P Τοσα χρονια που ειμαι εδω, ποτε δεν κυκλοφορησα εξω νοεμβριο μηνα με κοντομανικα!!!

Φωτο τραβηξα προχθες, αλλα δεν βγηκαν πολυ καλες και σημερα που βρεχει βαριεμαι να βγω να βγαλω αλλες :redface:

Να ρωτησω και κατι ασχετο, πως βγαζουμε φωτο στην βροχη; Υπαρχει ειδικο καλυμα για την μηχανη να μη χαλασει απο την υγρασια και την βροχη; Ξερω πως υπαρχουν θηκες για να βγαζεις φωτο στην θαλασσα, αλλα ειναι πιο ακριβες και απο την μηχανη!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Αφού εδώ είναι το βοηθητικό θέμα στους διαγωνισμούς ας πω μία γνώμη, χωρίς να σημαίνει ότι είναι και η σωστή:

Για να μην πέσουμε με τα μούτρα στους διαγωνισμούς κάθε βδομάδα και κουραστούν τα μέλη και αρχίσει να φθίνει αυτό, μήπως θα ήταν καλύτερα αντί να γίνεται αμέσως ο επόμενος διαγωνισμός, να μένει ένα κενό π.χ. ένας μήνας, και κάθε τελευταία (ή πρώτη) βδομάδα να ανακοινώνεται το νέο θέμα και να προετοιμάζονται τα υπόλοιπα μέλη, χωρίς να γίνεται κουραστικό;

Έτσι πιστεύω θα έχει περισσότερο ενδιαφέρον και αγωνία μέχρι τον επόμενο γύρο και πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο.

Βέβαια είναι μία γνώμη και μόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Κανείς δε βαθμολογεί τις εικόνες μου!Τόσο χάλια είναι??:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μήπως να τις έκανες πιο μικρές για να μπορούμε να τις δούμε καλύτερα; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Κανείς δε βαθμολογεί τις εικόνες μου!Τόσο χάλια είναι??:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Στην πρώτη φωτογραφία τι είναι αυτό το αυτοκίνητο u.f.o.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
το εκανα έτσι για να μη φαίνεται η πινακίδα!!:P:P
δεν ξέρω να τις κάνω μικρότερες!
και να μου πείτε...βαριέμαιιιιιι...
ολοκληρο κοπο έκανα γι'αυτές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ολοκληρο κοπο έκανα γι'αυτές!

όσο κόπο και να έκανες αν δεν μπορούμε να τις δούμε, τσάμπα τον έκανες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
απλως πρεπει να κυλησεις τα scroll bars!εμένα μια χαρά φαίνονται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Με firefox είσαι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
google chrome
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
κι εγω!!μια χαρα φαινονται!απλώς πρέπει να το κυλήσεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top