Φωτογραφικός Διαγωνισμός - Βοηθητικό θέμα

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
κι εγω!!μια χαρα φαινονται!απλώς πρέπει να το κυλήσεις

Το θέμα είναι να τις βλέπουμε ολόκληρες... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showthread.php?t=977
Η άκυρη όπως πάντα. :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
μέχρι τώρα επιλέχτηκαν πολύ ωραία θέματα για τον διαγωνισμό!!!
μπραβο σας!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Κανείς δε βαθμολογεί τις εικόνες μου!Τόσο χάλια είναι??:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(
μην παραπονιέσαι γιατί εγώ όλες τις βαθμολογώ θετικά

ναι συμφωνώ με τον D_G καλύτερα ο διαγωνισμός να κρατάει πιο πολύ ή να υπάρχει κάποια χρονική απόσταση ή
αν μπορούμε σε κάθε 5 ή 10 διαγωνισμούς να μπαίνουν πάλι οι τρεις πρώτες φωτογραφίες σε βαθμολόγηση και να προκύπτει ο μεγάλος νικητής και θέματος και φωτογραφίας...οπότε να υπάρχει μια μικρή αποτοξίνωση από την καλλιτεχνική δημιουργία:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
μην παραπονιέσαι γιατί εγώ όλες τις βαθμολογώ θετικά
Αυτό είναι σαν να του είπες ότι η εικόνα του δεν αξίζει τίποτα... :P
Καταλαβαίνω βέβαια ότι τις ψηφίζεις όλες με την καλή σου την καρδιά, αλλά δεν είναι ορθή τακτική όταν παίζουμε ένα παιχνίδι.
Όσοι το κάνετε αυτό, στερείτε έτσι από τους συμμετέχοντες τη δυνατότητα να βελτιωθούν... :hmm:

Φυσικά, καμία φωτογραφία δεν αξίζει μηδέν ψήφους και θα ήταν ορθότερο να υπήρχε ένα σύστημα που να μπορούμε ας πούμε να βαθμολογήσουμε κάθε εικόνα από το 1 έως το 10, αλλά δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή άρα παίζουμε με ό,τι έχουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Αυτό είναι σαν να του είπες ότι η εικόνα του δεν αξίζει τίποτα... :P
Καταλαβαίνω βέβαια ότι τις ψηφίζεις όλες με την καλή σου την καρδιά, αλλά δεν είναι ορθή τακτική όταν παίζουμε ένα παιχνίδι.
Όσοι το κάνετε αυτό, στερείτε έτσι από τους συμμετέχοντες τη δυνατότητα να βελτιωθούν... :hmm:

Φυσικά, καμία φωτογραφία δεν αξίζει μηδέν ψήφους και θα ήταν ορθότερο να υπήρχε ένα σύστημα που να μπορούμε ας πούμε να βαθμολογήσουμε κάθε εικόνα από το 1 έως το 10, αλλά δεν έχουμε αυτή τη δυνατότητα αυτή τη στιγμή άρα παίζουμε με ό,τι έχουμε.

α πα πα!!!!
απαντάς για το πως σκέφτομαι εγώ;;;;; και λες ότι υπονοώ ότι η φωτογραφία του δεν αξίζει;;;;;;; θα σε μαλώσω...:P
επειδή είναι παιχνίδι διασκέδασης και όχι παιχνίδι τακτικής....
θεωρώ ότι όλοι πρέπει να παίρνουν θετική ψήφο από μένα, κυρίως για τη τόλμη τους να εκθέσουν κάτι που έχουν τραβήξει οι ίδιοι...γιατί μια φωτογραφία εκφράζει κομμάτι του εαυτού τους......
όπως κι εγώ δεν βαζω φωτογραφίες που θα εντυπωσιάσουν τους άλλους, αλλά φωτογραφίες για τη συμμετοχή και που έχουν να μου πουν κάτι σε σχέση με το πότε και γιατί τις τράβηξα.... [κάτι που δεν το γνωρίζει κανείς και ούτε φαίνεται άλλωστε].... άρα κομμάτι του εαυτού μου και κυρίως των ματιών μου δηλαδή τι εικόνα συνέλαβα "άρπαξα" εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή και τι ένιωθα:)....είναι θέμα κριτηρίων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
ΠΑΙΔΕΣ θα μικρύνω τη 2η φοτωγραφία,να τη βλέπετε όλοι για να μπορέσουν να βαθμολογήσουν και οι πιο δύσκολοι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν μπορώ να κάνω επεξεργασία!:(:(:(:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
να την σε άλλο ποστ και να διαγράψετε τη μεγάλη??????
ή να τη βάλω εδω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Bάλ την εδώ και θα την αντικαταστήσουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
παλι μεγαλη??????????????????????ελεος..θα τη σμικρυνω κι άλλο.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Wild... βάλε πλάτος: 720px.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
α πα πα!!!!
απαντάς για το πως σκέφτομαι εγώ;;;;; και λες ότι υπονοώ ότι η φωτογραφία του δεν αξίζει;;;;;;; θα σε μαλώσω...:P
Δεν υπονοώ απολύτως τίποτα. Λέω τι αποκομίζω ΕΓΩ από αυτό το σχόλιο.

επειδή είναι παιχνίδι διασκέδασης και όχι παιχνίδι τακτικής....
Δεν παύει να είναι ένα διαγωνιστικό παιχνίδι. Σκέψου το αλλιώς: Εάν ψήφιζες μόνο εσύ σε αυτόν τον διαγωνισμό, δεν θα υπήρχε νικητής, αφού όλες οι συμμετοχές θα είχαν από μια ψήφο, άρα δεν θα υπήρχε και επόμενο θέμα για να συνεχίσουμε να παίζουμε, άρα καταλύεται η έννοια του διαγωνισμού.

θεωρώ ότι όλοι πρέπει να παίρνουν θετική ψήφο από μένα, κυρίως για τη τόλμη τους να εκθέσουν κάτι που έχουν τραβήξει οι ίδιοι...γιατί μια φωτογραφία εκφράζει κομμάτι του εαυτού τους......
όπως κι εγώ δεν βαζω φωτογραφίες που θα εντυπωσιάσουν τους άλλους, αλλά φωτογραφίες για τη συμμετοχή και που έχουν να μου πουν κάτι σε σχέση με το πότε και γιατί τις τράβηξα.... [κάτι που δεν το γνωρίζει κανείς και ούτε φαίνεται άλλωστε].... άρα κομμάτι του εαυτού μου και κυρίως των ματιών μου δηλαδή τι εικόνα συνέλαβα "άρπαξα" εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή και τι ένιωθα:)....είναι θέμα κριτηρίων
Αυτό το κάνουμε στο θέμα "Φωτογραφίες που τραβήξαμε". Τι λόγο ύπαρξης έχει με τα κριτήρια που αναφέρεις ο διαγωνισμός; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
επιτελους.!!!!δειτε πιο πανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Πάω να στην αλλάξω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Δεν ψηφίζουμε όλοι με τα ίδια κριτήρια
Δεν υπάρχει διαγωνισμός με τη συμμετοχή μιας ψήφου only, αρα το επιχείρημα δεν στέκει.....συμμετέχουν πολλοί με πολλά και διαφορετικά κριτήρια στη βαθμολογία, οπότε μην το μεγαλοποιείς τόσο...:P
Τα κριτήρια με τα οποία συμμετέχει κάποιος σε ένα παιχνίδι όπως αυτό, καθορίζονται από τον ίδιο...
Δεν είδα κανόνες του τύπου τι θα βάζω -εκτός από το να είναι εντός θέματος πάντα- και πως θα βαθμολογώ....αν θέλετε να βάλετε και κανόνες στη βαθμολογία, βάλτε και γράψτε ότι μπορώ να βαθμολογώ εις την νιοστή πλην ενα ή συν ένα....;)
Θεωρώ ότι το πολυαναλύσαμε από την πλευρά μου :whistle:
Έχουμε διαφορετικά κριτήρια και βαθμολόγησης και ανάρτησης φωτογραφίας στο διαγωνισμό και και δεν βρίσκω λόγο να αναλύω τα κριτήρια με τα οποία βαθμολογώ ή βάζω μια φωτογραφία..... και να ανακυκλώνουμε τα ίδια και τα ίδια......

Δεν δέχομαι πάντως να "αλλοιώνει" ο άλλος με "άρνηση" κάτι που έγραψα με "θετικό" τρόπο ......ειδικά όταν απευθύνεται σε κάποιο τρίτο πρόσωπο;)

thanks!

Μπράβο Wild_Boy.....ειδικά το πλατάνι είναι το δέντρο που συνδέεται μέσα στο μυαλό μας, με το φθινόπωρο.....!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν ψηφίζουμε όλοι με τα ίδια κριτήρια
Δεν υπάρχει διαγωνισμός με τη συμμετοχή μιας ψήφου only, αρα το επιχείρημα δεν στέκει.....συμμετέχουν πολλοί στη βαθμολογία οπότε μην το μεγαλοποιείς τόσο...:P
Το ίδιο ακριβώς θα συμβεί εάν ψηφίσουν δέκα, είκοσι, πενήντα, με τα δικά σου κριτήρια. :confused:

Δεν είδα κανόνες του τύπου τι θα βάζω -εκτός από το να είναι εντός θέματος πάντα- και πως θα βαθμολογώ....αν θέλετε να βάλετε και κανόνες στη βαθμολογία, βάλτε και γράψτε ότι μπορώ να βαθμολογώ εις την νιοστή πλην ενα ή συν ένα....;)
Κανόνες δεν υπάρχουν, ούτε θα υπάρξουν. Μπορεί ο καθένας να βαθμολογεί με όποιον τρόπο θέλει και να αναρτά όποια φωτογραφία κρίνει εκείνος, (αρκεί να την έχει τραβήξει ο ίδιος).

Συζήτηση κάνουμε και δεν καταλαβαίνω την επιθετικότητά σου. :confused:
Μου δόθηκε κι εμένα η ευκαιρία να εξηγήσω γιατί δεν ψηφίζω κάθε συμμετοχή θετικά, αλλά μόνο όσες μου αρέσουν και μου λένε κάτι παραπάνω από τις υπόλοιπες.

Edit: Και κάτι ακόμη: Έχουμε δώσει τη δυνατότητα στους συμμετέχοντες να αναρτούν περισσότερες από μια φωτογραφίες. Με το δικό σου σύστημα, δεν μπορεί να κρίνει ο διαγωνιζόμενος ποια απ' όλες άρεσε περισσότερο. :hmm:

(Τουλάχιστον ο Wild Boy μάλλον κατάλαβε γιατί την επόμενη φορά που θα συμμετέχει στο διαγωνισμό, πρέπει να αναρτά τις φωτογραφίες του σε μέγεθος που να μπορούμε να τις δούμε ολόκληρες. Αυτό έχει σημασία. :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina_farm

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katerina_farm αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φαρμακοποιός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 293 μηνύματα.
Γιατι εκλεισε το θεμα του τριτου διαγωνισμου κλειδωσε πριν την ωρα του βγηκε νικητης? Παντως ειναι πολυ ομορφες φωτω στο συνολο τους και μπραβο σε οσους ανεβαζουν.Μου αρεσαν οι φωτω τις ισι και του fockou (αν και δεν ανεφερε τοποθεσια που την τραβηξες? περιοχη?) Αντε συνεχειστε ετσι περιμενουμε......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
To θέμα έκλεισε γιατί έλειξε το χρονικό περιθώριο που είχε οριστεί για τον διαγωνισμό.



Η δικιά μου φωτογραφία ήταν στην Ισλανδία. Ο ουρανός δεν είναι έτσι λόγω καιρού αλλά λόγω του ηφαιστείου ήταν πολύ ωραία και έβγαλα μερικές πολύ ωραίες φωτογραφίες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top