Όταν ανακαλύπτεις ότι ο σύντροφός σου είναι bisexual

natsud94

Νεοφερμένος

Ο natsud94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Άρα μιλάς για συγκεκριμένο παράδειγμα??? Ή πιστεύεις ότι είσαι ακαταμάχητος εραστής???

Με μπέρδεψες τώρα...

όχι είπαμε δεν ειμαι και τόσο ψώνιο πια :P .. μιλάω για συγκεκριμένο παράδειγμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μπα... τίποτα ιδιαίτερο μωρέ....:hmm: κάτι διαδικαστικές λεπτομερειούλες μόνο....:whistle:
απλώς ότι μπορεί να λιγουρευόμαστε και οι δύο τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....:P
Αν και οι δύο λιγουρεύεστε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο αμφισεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Αν και οι δύο γουστάρετε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο σεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου... :P
Καταρχήν το έγραψα χιουμοριστικά...
Επειτα είναι πολύ ρομαντικό , εξωραϊσμένο, πασπαλισμένο με πολύ χρυσόσκονη, εκτός πραγματικότητας αν θες τη γνώμη μου, πολύ εγωκεντρικό επίσης, ίσως και ανασφαλές, -...μπορώ να πω κ'άλλα- το να νομίζεις και να ζητάς ο σύντροφός σου να μην κοιτάει άλλα όμορφα πλάσματα που κυκλοφορούν δίπλα του...
Εγώ προσωπικά δεν θέλω ένα σύντροφο με παρωπίδες , θα τον ένιωθα ευνουχισμένο...
Και εμένα μια χαρά δουλεύουν τα ματάκια μου, δεν στο κρύβω...:hmm:
Και επίσης μια χαρά στέρεες βάσεις έχει η σχέση μας εδώ και 15 χρόνια....και δοκιμασμένη σε πολλές αντιξοότητες...
Ωστόσο, ναι, θα προτιμούσα να βλεφαριάζει την Σούλα την κομμώτρια από τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....
Να μην κοιτάζει γύρω του καθόλου, δεν θα το ήθελα εγώ καταρχήν....και θα ήταν και ψευδαισθησιακό...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Αν και οι δύο λιγουρεύεστε τον ''Βαγγέλα τον νταλικέρη'' κι όχι εσύ εκείνον και αυτός εσένα, τότε μάλλον φταίει το γεγονός ότι η σχέση σας δεν έχει στέρεες βάσεις και όχι ο αμφισεξουαλικός προσανατολισμός του συντρόφου σου... :P
Λαθος κανεις ....u don't get her point -subsequently mine :(- unfortunately....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Καταρχήν το έγραψα χιουμοριστικά...
Επειτα είναι πολύ ρομαντικό , εξωραϊσμένο, πασπαλισμένο με πολύ χρυσόσκονη, εκτός πραγματικότητας αν θες τη γνώμη μου, πολύ εγωκεντρικό επίσης, ίσως και ανασφαλές, -...μπορώ να πω κ'άλλα- το να νομίζεις και να ζητάς ο σύντροφός σου να μην κοιτάει άλλα όμορφα πλάσματα που κυκλοφορούν δίπλα του...
Εγώ προσωπικά δεν θέλω ένα σύντροφο με παρωπίδες , θα τον ένιωθα ευνουχισμένο...
Και εμένα μια χαρά δουλεύουν τα ματάκια μου, δεν στο κρύβω...:hmm:
Και επίσης μια χαρά στέρεες βάσεις έχει η σχέση μας εδώ και 15 χρόνια....και δοκιμασμένη σε πολλές αντιξοότητες...
Ωστόσο, ναι, θα προτιμούσα να βλεφαριάζει την Σούλα την κομμώτρια από τον Βαγγέλα τον νταλικέρη....
Να μην κοιτάζει γύρω του καθόλου, δεν θα το ήθελα εγώ καταρχήν....και θα ήταν και ψευδαισθησιακό...
Ε καλά, δεν είπα να υπάρχουν παρωπίδες, αλίμονο, απλά άλλο το να ρίξεις μια ματιά σε έναν όμορφο άνθρωπο και άλλο να τον κοιτάς λιγούρικα, ενώ βρίσκεσαι σε σχέση. Προσωπικά, το πρώτο θεωρώ υγιές, το δεύτερο δεν θα μου άρεσε να συνέβαινε στην σχέση μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
και άλλο να τον κοιτάς λιγούρικα, ενώ βρίσκεσαι σε σχέση.
Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια αλλες σχεσεις ...Η καθε σχεση εχει ιδιαιτεροτητες που δεν γνωριζεις ...και καλο θα ηταν να αποφευγεις ευτελεις χαρακτηρισμους τυπου '' λιγουρικα'' .Δεν προσθετουν στο σχολιο σου ,αντιθετως το υποβιβαζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μην κρινεις εξ ιδιων τα αλλοτρια αλλες σχεσεις ...Η καθε σχεση εχει ιδιαιτεροτητες που δεν γνωριζεις ...και καλο θα ηταν να αποφευγεις ευτελεις χαρακτηρισμους τυπου '' λιγουρικα'' .Δεν προσθετουν στο σχολιο σου ,αντιθετως το υποβιβαζουν.
Δεν αναφερόμουν για την σχέση της και ούτε είχα τέτοια πρόθεση και διάθεση. Στο πρώτο μήνυμα μιλούσα γενικά και στο δεύτερο αναφέρθηκα στο τι θέλω να συμβαίνει στη σχέση μου (όταν κάνω).
Αν φάνηκαν αλλιώς αυτά που είπα, ζητώ συγγνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Θα το απολάμβανα.:smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Θα το απολάμβανα.:smoke:
χα χα χα χα χα χα χα χα!!! Αυτή είναι μια πιο... kinky εκδοχή, που.... έχει ενδιαφέρον! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
χα χα χα χα χα χα χα χα!!! Αυτή είναι μια πιο... kinky εκδοχή, που.... έχει ενδιαφέρον! :redface:

Για να έχουμε να λέμε και κάτι στα παιδιά μας. :P

:laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μετα πασης ειλικρινειας..."δεν ξερω"...
Απαντω καθ' αυτον τον τροπο, διοτι πραγματικα δεν ειμαι καθολου σιγουρη για το πως θα αντιδρουσα.
Λογω του οτι ειμαι ετεροφυλοφιλη, θαρρω πως θα μου ειναι πολυ δυσκολο να λειτουργησω σεξουαλικα αφοτου θα μαθαινα κατι τετοιο και αναπαντεχα θα δημιουργοντουσαν ομοφυλοφιλικες εικονες με τον ανθρωπο μου...κατι που σιγουρα δεν με εξιταρει ερωτικα...
Αλλα και παλι ειμαι της αποψης πως "εξω απο το χορο, πολλα τραγουδια λεγονται", οποτε προτιμω για την ωρα να απαντησω πως απλα "δεν ξερω"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θα ξενερωνα. δε θα μπορουσα να τον δω ερωτικα πια, ουτε θα μπορουσα να κοιμαμαι μαζι με αυτο τον ανθρωπο κυριως για ψυχολογικους λογους και θα πληγωνομουν πολυ αν τον αγαπουσα ή εστω ειχα καποια αισθηματα. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Αν μου κρύβει κάτι τόσο σημαντικό όπως οι σεξουαλικές του προτιμήσεις υποτιμά την νοημοσύνη μου και με πληγώνει παράφορα. Θα τον χώριζα. Δικαιολογίες τύπου «φοβήθηκα μην σε χάσω κτλ» δεν περνάνε σε μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,818 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά δεν θα είχα πρόβλημα αν ο σύντροφός μου ήταν bisexual.
Δεν βρίσκω λόγο. :hmm::hmm:



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IL PENSIERO

Δραστήριο μέλος

Η IL PENSIERO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 512 μηνύματα.
Το βάζεις στα πόδια......:bye:και στην συνέχεια αναρωτιέσαι πως δεν το είχες πάρει μυρωδιά :fool:
Το να κάνεις φασαρία, να ζητήσεις εξηγήσεις μάλλον σε μια τέτοια περίπτωση είναι ανώφελο. Άσε και το ψυχολογικό κόστος της κοροϊδίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ε καλά δεν είναι και τόσο εύκολο να το πάρεις χαμπάρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Άσε και το ψυχολογικό κόστος της κοροϊδίας.
Ποιας κοροϊδίας; :confused:

Από πότε το "είμαι bisexual" έρχεται σε αντίθεση με το "μου αρέσεις";
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ανακαλυψεις οτι ειναι trisexual?:worry:

οτι παει με ανδρες γυναικες και το σκυλο του πχ..:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ποιας κοροϊδίας; :confused:

Από πότε το "είμαι bisexual" έρχεται σε αντίθεση με το "μου αρέσεις";

To θεμα εχει ως τιτλο " οταν ανακαλυψεις....", προφανως η αποκρυψη ειναι κοροιδια Τζορτζινο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top