Ψεύτικα νύχια

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
το τελευταιο!
καλε εβουλι, εκει ημουν χτες... δε πιστευω να πας σε καναν αστερα ε? (στη στροφη του καβουριου διπλα ειναι :P)
εκει ημουν χτες για ενα συνεδριο και εκει θα μαι και ολο το σκ :P

το κιν μου το εχεις!!! ποσο καιρο θα κατσεις?

οχι δεν παω εκει.. ;) αλλα και δεν ειμαι τωρα εκει.. :P μετα τα χριστουγεννα θα ερθω μαλλον και πιστευω θα σε δω κι εσενα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεε φανταστικο μου gio???? ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χμμμμμ... :hmm:
βλεπω οτι οι αποψεις διίστανται.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
καλε ναι λεμε! μετα τα χριστουγεννα καλυτερα, γιατι τωρα απλα ΠΝΙΓΟΜΑΙ. οταν ξερεις ημερομηνιες τα συζηταμε ακομα καλυτερα. φευγω,μακια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ναι μόνο το τελευταίο είναι ωραίο Ευούλι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και εμενα το τελευταιο μου αρεσει!!! Τα αλλα ειναι... too much :D!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σας έχω νέα.. βρήκα γυαλιστικό μανώ για φινίρισμα που κάνει τα νύχια να εχουν την ανθεκτικότητα που έχουν τα ψεύτικα (δηλ να μη ξεφτίζει το μανώ ακόμα και μια εβδομάδα μετά) και να γυαλίζουν χωρίς να πρέπει να περάσετε δεύτερο χέρι ποτέ! Βέβαια είναι ολίγον τσιμπημένο (η μαμά μου είπε πως κάνει κοντά 20 ευρώ), αλλά για μένα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω, αφού είχα βαμμένα τα νύχια μου όλη την περασμένη εβδομάδα και δεν έφυγε τπτ, παρόλο που είναι και μακριά! Λέγεται Sally Hansen Mega Shine και είναι σε ένα ασημένιο μπουκαλάκι με μαύρο καπάκι! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
το τελευταίο με τα 1000 :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Το τελευταίο!! Τα άλαλ με τρομάζουν, παναγιά μου...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Σας έχω νέα.. βρήκα γυαλιστικό μανώ για φινίρισμα που κάνει τα νύχια να εχουν την ανθεκτικότητα που έχουν τα ψεύτικα (δηλ να μη ξεφτίζει το μανώ ακόμα και μια εβδομάδα μετά) και να γυαλίζουν χωρίς να πρέπει να περάσετε δεύτερο χέρι ποτέ! Βέβαια είναι ολίγον τσιμπημένο (η μαμά μου είπε πως κάνει κοντά 20 ευρώ), αλλά για μένα αξίζει τα λεφτά του και με το παραπάνω, αφού είχα βαμμένα τα νύχια μου όλη την περασμένη εβδομάδα και δεν έφυγε τπτ, παρόλο που είναι και μακριά! Λέγεται Sally Hansen Mega Shine και είναι σε ένα ασημένιο μπουκαλάκι με μαύρο καπάκι! :D

:hmm: ενδιαφερονννν.... και πούθε το βρισκουμε αυτο;;;;; :) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Hondos και ξερό ψωμί! ;) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ τι καλα και ηθελα να παω σημερα.. :P θενξ.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
DSC02416.JPG

κορίτσια σας αρέσει???:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ντανγκε ντανγκε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Τελειααααααααααααα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Πολύ ωραία. :)




(δεν έχω βάλει ποτέ μου:redface:... δεν αισθάνεστε βαριά τα νύχια σας μετά?:worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Τελειααααααααααααα! :D
ευχαριστώώώώώώώώ:)

Πολύ ωραία. :)
(δεν έχω βάλει ποτέ μου:redface:... δεν αισθάνεστε βαριά τα νύχια σας μετά?:worry:)
ευχαριστώ

μετά από μια ώρα είσαι μια χαρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
View attachment 2136

κορίτσια σας αρέσει???:redface:

εκτός απ το μανικούρ, εμένα μου αρέσει και το πιάτο με τα ψιχουλάκια μέσα :loltooth:


μεγεια! είναι πολύ ωραίο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stellinula

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Nail artist. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
κοριτσάκι ως επαγγελματιας του είδους που είμαι σου συνιστώ ακρυλικό χτιστό γιατί είναι γερό..πολύ δυνατό ανθεκτικό...
βέβαια θα ήταν καλύτερα να μάκραινες τα ΄δικά σου και να έκανες διάφορες τεχνικές σε αυτά αλλά αν δεν είναι εφικτό..τότε η παραπάνω λύση είναι η ιδανικότερη για μένα!!! καλησπέρα σου!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top