Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μέρες μαν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Μέρες και σε εσένα μαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες λαβς :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Kαλησπερα Καλυψω..

Καλα εισαι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αμεε :D

εσύ συνδολοφόνε;; πώς τα πας;; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ήσασταν δολοφόνοι; :eek:

Σας φάγανε τουλάχιστον; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ΦΥΣΙΚΑ και όχι :pfff:

νικήσαμε :P:P


τι κάνεις εσύ καλόμ;; :) πότε είναι το σχέδιο;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
ιιιιι!
Πότε ήτανε κυρία μου, που μιλούσαμε για παλέρμο και δεν καταλάβαινες; :pfff:

Kαλά είμαι :)

Το σχέδιο είναι 29 και 30 του μήνα.
Σήμερα έχω έξοδο. Θα με σύρουνε στο shisha :mpliaks:
Eσυ τι γίνεσαι; Γράφεις τίποτα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρηνιώ (!!) πώς γράφεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,979 μηνύματα.
Πόσο βαριέμαι να διαβάσω!!!!!!!:(:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τι είν το shisha; :confused:

γμτ με κάνετε και νιώθω oldie but goldie!! με ρώταγε τις προάλλες και η αδελφή μου σε πιο κλαμπ να πάει
κατάλαβες;! μεγάλωσε κι αυτό και μου θέλει και κλαΜπ :pfff:

καλά είμαι :)
εμείς αρχίζουμε αργά εξεταστική πάντα-
θα τελειώσουμε 17 εμείς από τα δικά μας και δίνω και τρία Μηχανολογικά, που είναι συνδιδασκαλία με τους μηχ μηχ, οπότε παίζει να πάει και μέχρι τις 24. ουφ δεν θέλω να το σκέφτομαι


άσχετο- ιδέα μου είναι ή σήμερα κάνει ΠΟΛΛΗ ζέστη; :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνιώ (!!) πώς γράφεις;

Με πληκτρολόγιο :P
Στις ενδοσχολικές; Εντάξει, δεν ασχολούμαι και πολύ. Κάνω σχέδιο τώρα.

Εσύ πού είσαι; :|

Tι κάνεις; :|

Σε χάσαμε :|

___________________

Καλή επιτυχία Καλυψούλι σ'ό,τι γράψεις!
Πες στην αδερφή σου να σου κάνει σεμινάρια :P
Άσχετο: Πού είναι ο Τέτρα;
NoΜίζω ότι τον είδα στον δρόμο με μια κίτρινη μπλούζα και με μια μπλε τσάντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αμεε :D

εσύ συνδολοφόνε;; πώς τα πας;; :)
Καλα ειμαι..:) Εχω δουλεια να κανω αλλα Βαριεμαι θανασιμα..Μαλλον θα παει απο Δευτερα..:D

Ήσασταν δολοφόνοι; :eek:

Σας φάγανε τουλάχιστον; :P
Μα για ποιους μας περασες να μας φανε κιολας?:D

Καλυψω 24 Ιουλιου εννοεις οτι τελιωνεις??:(

Ρηνουλα εδωσες πανελληνιες? Αν ναι ευχομαι καλα αποτελεσματα..:)

Και ναι εχει πολλη ζεστη σημερα..Και αυριο θα ειναι χειροτερα..Και ολη η Θεσσαλονικη ειναι στην Χαλκιδικη..:mad:

Αντε υπομονη σε ολους με το διαβασμα..Μην ξεχνατε..
Το καλοκαιρι ερχεται..Η ζωη ειναι ωραια..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ρηνουλα εδωσες πανελληνιες? Αν ναι ευχομαι καλα αποτελεσματα..:)

Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Καλυψούλι σ'ό,τι γράψεις!
Πες στην αδερφή σου να σου κάνει σεμινάρια :P
Άσχετο: Πού είναι ο Τέτρα;
NoΜίζω ότι τον είδα στον δρόμο με μια κίτρινη μπλούζα και με μια μπλε τσάντα...

Ευχαριστώ αγάπιε :D
Ναι εκεί θα καταλήξουμε, τη βλέπω τη δουλειά!!

Ο Τετρα μάλλον ήταν- έχει λατρεία στην κίτρινη μπλούζα που είδες.. ;p
Καλά είναι, τον είδα πριν στο μσν. Θες να τον φωνάξω;;

Καλή σου επιτυχία και σε σενα, σε όλα! :hug:

Καλα ειμαι..:) Εχω δουλεια να κανω αλλα Βαριεμαι θανασιμα..Μαλλον θα παει απο Δευτερα..:D

Μα για ποιους μας περασες να μας φανε κιολας?:D

Καλυψω 24 Ιουλιου εννοεις οτι τελιωνεις??:(

Ρηνουλα εδωσες πανελληνιες? Αν ναι ευχομαι καλα αποτελεσματα..:)

Και ναι εχει πολλη ζεστη σημερα..Και αυριο θα ειναι χειροτερα..Και ολη η Θεσσαλονικη ειναι στην Χαλκιδικη..:mad:

Αντε υπομονη σε ολους με το διαβασμα..Μην ξεχνατε..
Το καλοκαιρι ερχεται..Η ζωη ειναι ωραια..:D

Ναι ωραία είναι, αλλά θα ήταν ακόμα ωραιότερη αν είχα ένα μιλκσεικ σοκολάτα :angel:
...και αν δεν είχα να διαβάσω όλα αυτά που έχω να διαβάσω και δεν τα διαβάζω, αλλά κάποια στιγμή πρέπει να ξεκινήσω.

Ναι στις 24 Ιουλίου μάλλον :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μην τον φωνάξεις :P
Ντάξει, αρκεί που είναι καλά :)

Μην αγχώνεσαι εσύ, θα διαβάσεις και θα γράψεις και καλά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ τελειώνω σίγουρα 24 Ιούλη, οπότε μην ανησυχείς Καλυψούδα! :) Έχεις παρέα! :P

Κι αρχίζω 3 Ιούλη... :( Γαμώτο δηλαδή. :(



Ρηνούλα :-* αν σου πω πόσες εργασίες είχα μες στον Μάιο και πόσες έχω μες στον Ιούνιο θα φρίξεις. Και σχεδόν όλες υποχρεωτικές.

Τρέχω γενικά.... κι επίσης για κάποιο περίεργο λόγο αδυνατίζω! :| Έπεσα στα 79 κιλά από τα 92 που ήμουν το καλοκαίρι....

:D




Έχω να πω ότι το κυλικείο μας είναι μάπα. Θα αγοράζω σοκολάτα από τους Μηχανολόγους και θα την φέρνω σε μας. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
:-*

Kουράγιο...:/:

Ωραίο το "περιστέρι επί Ναυαρίνου" :D :D

Μηχανολόγος δεν είσαι;
Γιατί είναι άλλο το κυλικείο των Μηχανολόγων από το δικό σου; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ηλεκτρολόγος είναι

το κυλικείο των Μηχανολόγων, είναι το δικό μας!
Ζωωωρζζζ μη σε δω να παίρνεις σοκολάτες από κει... αυτό σου λέω μόνο :pfff:


πς. καλά αν πάρεις απλά μην πάρεις τις λίλα- τις θέλω. ΟΛΕΣ :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top