Ανοικοκύρευτοι του στεκιού ενωθείτε!

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμείς σαν ζευγάρι με τον άντρα μου να δείτε γουρουνάκια που είμαστε, ο άντρας πετάει πράγματα στο σαλόνι και εγώ τα περνω και τα πετάω στο δωμάτιο βασικά το πρόβλημα είναι τα ρούχα, το σπίτι είναι καθαρό, αλλα αυτά τα ρούχα είναι κόλαση, μαζέυοντε άποιρες στίβες στο δωμάτιο. Κάτι άλλο σπαστικό είναι όταν έχουμε καθαρό το σπίτι δεν πατάει άνθρωπος, όταν είναι βρώμικο όλοι τοτε βρήσκουν να ερθουν χωρίς τηλέφωνο.:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:D:D:D


μολις συμμαζεψα το αχουρι μου μετα απο αρκετο καιρο...:redface:

αν και παντα το χω μαζεμενο και καθαρο αυτες τις μερες με ειχε πιασει μια βαρεμαρα, μια καταθλιψη και δε μπορουσα να κουνηθω!! σημερα ομως επεστρεψε το παλιο Βικ!:D το σπιτι μυριζει επιτελους χλωρινη και λεβαντα!!!

εβαλα ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ και πλυντηριο γιατι δεν ειχα ρουχο να φορεσω!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Καλέ εγώ βάζω πλυντήριο κάθε βδομάδα το πολύ... :redface: έχω μανία με το πλυντήριο!
Το σιδέρωμα είναι που βαριέμαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Γιατί οι άνθρωποι σιδερώνουν; Εγώ ποτέ δεν έχω σιδερώσει στη ζωή μου τα ρούχα μου και ποτέ δεν είναι σταλακωμένα εκτός από ένα-δυο που φταίει το ύφασμα, όχι εγώ που δεν τα σιδερώνω :P

Γενικώς είμαι πολύ ακατάστατη και τώρα στην Αθήνα έχω πρόβλημα γιατί έχει πάρα πολύ σκόνη και στο πάτωμα πιο πολύ (στη Χίο που έμενα τόσα χρόνια τουλάχιστον, το σπίτι δε χρειαζόταν σκούπισμα συχνά και ειδικά όταν μετακομίσαμε εντελώς έξω από την πόλη, δεν είχε καθόλου σκόνη, είχε λίγο χώμα το οποίο το μάζευες με την απλή σκούπια κ ήσουν μια χαρά). Εδώ έχει αυτήν την εκνευριστική σκόνη που κολλάει παντού με προτίμηση στις πατούσες μου, η γαμ**νη.

Το πιο γελοίο είχε συμβεί πέρυσι που κοιμόμομουν με τον τότε φίλο μου κι εγώ ξύπνησα να πάω στη σχολή και ως συνήθως έφτιαχνα τα πράγματα μου τελευταία στιγμή και έψαχνα μία κόλλα. Οπότε αναστάτωσα όλο το χωλ στο οποίο έχω τη βιβλιοθήκη και το γραφείο μου μέχρι που τη βρήκα και έφυγα. Μετά από καμιά ώρα χτύπησε το τηλέφωνο και ήταν ο τότε φίλος μου που μου ανακοίνωσε ότι κάποιος είχε διαρρήξει το σπίτι, έψαχνε το χωλ και μετά μάλλον τον είδε στο κρεβάτι κ έφυγε. Πραγματικα το είχα διαλύσει το χωλ :P

Επίσης άλλο ήταν, ένα πρωί Κυριακής μετά από σύναξη και μεθύσι στο σπίτι μου, ήρθε η αδερφή μου, η οποία είναι μικρότερη μεν αλλά κάνει σαν 40 αρα κυράτσα σε κάτι τέτοια, και καθώς έκατσε στον καναπέ βρήκε μία μισοφαγωμένη πίτα σουβλάκι :P Ακόμα μου το χτυπάει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ελα ντε, ουτε γω σιδερωνω εκτος απο πουκαμισα και παντελονια ανδρικα και μερικα δικα μου που χρειαζονται λογω υφασματος κι οσα εχουν τσακιση δηλαδη.
Πχ εχω φιλη που σιδερωνει τις πετσετες, ημαρτον, δεν πεφτω απο καναν ουρανοξυστη??:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Το πιο γελοίο είχε συμβεί πέρυσι που κοιμόμομουν με τον τότε φίλο μου κι εγώ ξύπνησα να πάω στη σχολή και ως συνήθως έφτιαχνα τα πράγματα μου τελευταία στιγμή και έψαχνα μία κόλλα. Οπότε αναστάτωσα όλο το χωλ στο οποίο έχω τη βιβλιοθήκη και το γραφείο μου μέχρι που τη βρήκα και έφυγα. Μετά από καμιά ώρα χτύπησε το τηλέφωνο και ήταν ο τότε φίλος μου που μου ανακοίνωσε ότι κάποιος είχε διαρρήξει το σπίτι, έψαχνε το χωλ και μετά μάλλον τον είδε στο κρεβάτι κ έφυγε. Πραγματικα το είχα διαλύσει το χωλ :P

πάλι καλά που δεν είπε <<αγάπη μου , πήγε να μας κλέψει ένα θεόρατο τέρας , μάλλον μποντιμπιλντεράς , αλλά του όρμησα , τον ακινητοποίησα και τον παρέδωσα στην αστυνομία>>

Επίσης άλλο ήταν, ένα πρωί Κυριακής μετά από σύναξη και μεθύσι στο σπίτι μου, ήρθε η αδερφή μου, η οποία είναι μικρότερη μεν αλλά κάνει σαν 40 αρα κυράτσα σε κάτι τέτοια, και καθώς έκατσε στον καναπέ βρήκε μία μισοφαγωμένη πίτα σουβλάκι :P Ακόμα μου το χτυπάει.

ήθελε να της την αφήσετε ολόκληρη

π.σ. οντόπικ : είναι οι περίοδοι που θέλω να μαι ακατάστατος μέχρι το κόκκαλο και άλλες που θέλω τάξη από την κορφή μέχρι τα νύχια . Ευτυχώς τώρα έχω ισσορρροππήσει την κατάσταση :

(1 βδομάδα το ένα και μια το άλλο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Ελα ντε, ουτε γω σιδερωνω εκτος απο πουκαμισα και παντελονια ανδρικα και μερικα δικα μου που χρειαζονται λογω υφασματος κι οσα εχουν τσακιση δηλαδη.
Πχ εχω φιλη που σιδερωνει τις πετσετες, ημαρτον, δεν πεφτω απο καναν ουρανοξυστη??:redface:

Ρε σεις, σιδερώνουμε όχι μόνο για να μην είναι τσαλακωμένα αλλά και για να σκοτωθούν μικρόβια υποτίθεται! Εγώ π.χ. απλώνω έξω στο μπαλκόνι τα ρούχα, οπότε μετά που τα παίρνω μέσα νιώθω ότι πρέπει να τα σιδερώσω, ειδικά εσώρουχα και σεντόνια. Άσχετα που δεν το κάνω πάντα βέβαια :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ρε σεις, σιδερώνουμε όχι μόνο για να μην είναι τσαλακωμένα αλλά και για να σκοτωθούν μικρόβια υποτίθεται! Εγώ π.χ. απλώνω έξω στο μπαλκόνι τα ρούχα, οπότε μετά που τα παίρνω μέσα νιώθω ότι πρέπει να τα σιδερώσω, ειδικά εσώρουχα και σεντόνια. Άσχετα που δεν το κάνω πάντα βέβαια :whistle:

:whistle:

no comments
:upside:

να προσθεσω-

ας πω κι εγω ..
σε γενικες γραμμες δεν μπορω την ακαταστασια και ειμαι του νοικοκυριου.

Ομως εχω πολλα πραματα που κανω καθημερινα και μερες που χω σχεδον κενες τη βδομαδα θελω να ξεκουραζομαι η να κανω αλλα πραματα.
Μου αρεσει η καθαριοτητα και οι ωραιες μυρωδιες. Εχω αδυναμια στο μπανιο και την κουζινα και δεν αντεχω την σκονη. Γενικα τα παω καλα με τις δουλειες του σπιτιου, ειδικοτερα απο τοτε που το ανελαβα.

Μειον μου ειναι κι εμενα το σιδερωμα, τα κρεβατια και το μαγειρεμα. Μαγειρευω σχετικα καλα αν και αχολουμαι με αυτο τα τελευταια δυο χρονια αλλα οταν δεν ειμαι μονη. Οταν ειμαι μονη, το ψυγειο μου αποτελειται απο γαλα, φρουτα, ζυμαρικα στα ντουλαπια, λαχανικα και οτιδηποτε εχει σχεση με φινγκερ φουντ και ''τοστοειδο-γιαουρτοειδη''.
Παρα πολλες φορες ξεχνω να φαω οπως σημερα πχ. Την βγαζω με ενα πρωινο.
Μπορει ομως μετα απο δυο μερες να τρωω ολη μερα.
Μπορει μετα απο ενα μηνα να κανω διατροφη φοβερη της οποιας ειμαι υπερ πολυ!
(ευτυχως,εχω καλο μεταβολισμο που δε χαμπαριαζει απο ατασθαλειες)

Σιδερωμα το βαριεμαι και το κανω εις χαρην.. Οταν ειμαι μονη ουτε που το πλησιαζω παρα μονο σε εξαιρετικες περιπτωσεις και το σιδερο και τις κατσαρολες.:redface:
Εχω αδυναμια στο πληντυριο και στο απλωμα, τις χλωρινες στο μπανιο και την κουζινα(με ελκυει αυτη η μυρωδια). Οσο για τα εσωρουχα εχει δικιο η μαντρου,
συνηθως ταπλωνω αναποδα(τιπ που μου χουν πει)

Γεινκοτερα ομως μανια με αυτα δεν εχω, δεν τρελαινομαι δηλαδη, οπως η φιλη μου που αν δε κλεισει 3 πενταωρα τη βδομαδα σε δουλειες δε κοιμαται ησυχη. Την καταλαβαινω ομως. Το παθαινω με αλλες ασχολιες αυτο. Και την αναφερω διοτι παντα μου κανε εντυπωση αυτη της η τρελα την οποια εγω δεν εχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Παρα πολλες φορες ξεχνω να φαω οπως σημερα πχ. Την βγαζω με ενα πρωινο.
Μπορει ομως μετα απο δυο μερες να τρωω ολη μερα.

θα σε μαλωσω:D να τρως γιατι το στομαχακι δεν ξερει απο τετοια..
τωρα που το σκεφτομαι απορω μεχρι πριν 2 χρονια γιατι και γω ξεχναγα να φαω...:hmm:

οσο για το σιδερωμα παντα ειχα την επιθυμια να αγορασω σιδερο-πρεσα. ετσι αυτα τα ομορφουλια τα μοντρερνα που ειναι και σιδερο και αμα λαχει γινονται και πρεσα και στο σπιτς φιτιλι σιδερωνεις.. ασε που αμα εχεις και καμια μπλουζα που ειναι ευαισθητη ή εχει πολλες κογχες βαζεις τον ατμο τον κρατας απο αποσταση και ετσι σιδερωνεται πραγμα αδυνατο αν ηταν μονο σιδερο..

προσωπικα εχω τρελλα με το πλυντηριο. μ'αρεσουν τα φρεσκοπλυμμενα ρουχα τα μυρωδατα. αλλα ποτε δεν ειχα την τρελλα να σιδερωνω εσσωρουχα κλπ. ειναι θεμα μικροβιων οντως και αν δεν εχεις στεγνωτηριο για να μαλακωσουν. αλλα αν σιδερωνα καθε πλυντηριο που εβαζα γιατι βαζω καθημερινα(ειπαμε εχω τρελλα) τοτε δεν θα κανα τιποτα αλλο, θα ημουν με το σιδερο στο χερι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
τωρα που το σκεφτομαι απορω μεχρι πριν 2 χρονια γιατι και γω ξεχναγα να φαω...:hmm:

καλημερουδιαααα!!!:)

..
νομιζω....φταιει πως ο εγκεφαλος(μου/σου/μας) δεν ειχε συνηθισει στα πρηγουμενα χρονια την υπερφορτωση(εξαιτιας λιγοτερων υποχρεωσεων ισως) και ξαφνικα συνεβη ε και τι να σκεφτει τωρα, να φαει? :D:redface::bot:

(η αληθεια ειναι πως περσυ το καλοκαιρι το στομαχακι μου κλαταρε για την πρωτη φορα κι απο τοτε εγινε πιο ευαισθητο:worry::/: )


προσωπικα εχω τρελλα με το πλυντηριο. μ'αρεσουν τα φρεσκοπλυμμενα ρουχα τα μυρωδατα. αλλα ποτε δεν ειχα την τρελλα να σιδερωνω εσσωρουχα κλπ. ειναι θεμα μικροβιων οντως και αν δεν εχεις στεγνωτηριο για να μαλακωσουν. αλλα αν σιδερωνα καθε πλυντηριο που εβαζα γιατι βαζω καθημερινα(ειπαμε εχω τρελλα) τοτε δεν θα κανα τιποτα αλλο, θα ημουν με το σιδερο στο χερ:Pι

:thumbsup::thumbup::yes:
:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Πχ εχω φιλη που σιδερωνει τις πετσετες, ημαρτον, δεν πεφτω απο καναν ουρανοξυστη??:redface:


και εγω το κανω...:redface:
και στις πετσετες και στα εσωρουχα.
εχω μικροφοβια!!:P
το σπιτι μου ειναι ολο και ολο 3 δωματιακια και στο καθε ενα εχω απο ενα μπουκαλακι αντισυπτικο..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Κι εγω τα σιδερωνω ολα και ειναι η μοναδικη οικιακη δουλεια που μου αρεσει κιολας.
Αυτος βεβαια ειναι και ο λογος που την κανω και οχι απο μικροβιοφοβια.

Αληθεια, οσο ακαταστατοι ειστε στο σπιτι σας, αλλο τοσο ειστε και στο χωρο εργασιας σας?

Προσωπικα, ενω ειμαι πολυ ακαταστατη στο σπιτι μου.
Δηλαδη, εαν καποιος μπει στο υπνοδωματιο μου, θα νομιζει οτι εχει πεσει βομβα και εχω τη ικανοτητα να το μετατρεψω σε βομβαρδισμενη περιοχη μεσα σε 15 δευτερολεπτα. Χωρις καμμια υπερβολη.
Απο την αλλη πλευρα, στο γραφειο παντα ημουν τακτικη, χωρις χαρτια λες και τα εχει ξεβρασει η θαλασσα...και ολα τακτοποιημενα ετσι ακριβως οπως πρεπει να ειναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κι εγω τα σιδερωνω ολα και ειναι η μοναδικη οικιακη δουλεια που μου αρεσει κιολας.
Αυτος βεβαια ειναι και ο λογος που την κανω και οχι απο μικροβιοφοβια.

Αληθεια, οσο ακαταστατοι ειστε στο σπιτι σας, αλλο τοσο ειστε και στο χωρο εργασιας σας?

Προσωπικα, ενω ειμαι πολυ ακαταστατη στο σπιτι μου.
Δηλαδη, εαν καποιος μπει στο υπνοδωματιο μου, θα νομιζει οτι εχει πεσει βομβα και εχω τη ικανοτητα να το μετατρεψω σε βομβαρδισμενη περιοχη μεσα σε 15 δευτερολεπτα. Χωρις καμμια υπερβολη.
Απο την αλλη πλευρα, στο γραφειο παντα ημουν τακτικη, χωρις χαρτια λες και τα εχει ξεβρασει η θαλασσα...και ολα τακτοποιημενα ετσι ακριβως οπως πρεπει να ειναι.
Χαχα, καλή ερώτηση! Θα έλεγα ότι το γραφείο μου (home office) είναι ο πιο τακτοποιημένος χώρος του σπιτιού!
Περνάω τόσες ώρες εκεί μέσα που δεν θα το άντεχα να είναι όπως πχ το υπνοδωμάτιο.
Όχι ότι αν έμπαινε καμία υστερική με την καθαριότητα δεν θα φρίκαρε και με το γραφείο μου, αλλά σε σχέση με άλλα δωμάτια είναι σε πολύ καλύτερη κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
εχω φτασει σε κατασταση να μην εχω χωρο να κοιμηθω στο δωματιο μου απ'τα πολλα ρουχα και βιβλια...:redface:αμα με πιασει ομως μια φορα στους 2 μηνες τα μαζευω η αν δεν εχω πια τι να φορεσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει που είμαι ακατάστατη! Με κάνει πιο χαλαρή και αισθάνομαι πάντα άνετα σε ένα χωρό που δεν πρέπει να προσέξεις το παραμικρό. Τι κακό υπάρχει στο να είναι τα βιβλία σωρός στο πάτωμα ή να μη μπορεί κανείς να βρει αυτό που θέλει αν δεν σε ρωτήσει; Πάντως έχω παρατηρήσει ότι παρά την ακαταστασία ξέρω που περίπου είναι το κάθε τι. Και πραγματικά ποιος αντέχει να πλένει πιάτα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και πραγματικά ποιος αντέχει να πλένει πιάτα;

και πραγματικα ποιος αντεχει να ζει με κατσαριδες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
και πραγματικα ποιος αντεχει να ζει με κατσαριδες?
Πόσο μάλλον φαντάσου να πλένεις πιάτα που μέσα έχουν κατσαρίδες.... Ευτυχώς σε αυτό το σημείο δεν έχω φτάσει.. Ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Και πραγματικά ποιος αντέχει να πλένει πιάτα;
Ναι.. τόσο κουραστικό είναι;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ναι.. τόσο κουραστικό είναι;:worry:

Είναι βαρετό! Για αυτό υπάρχει και το πλυντήριο, δεν θα την πάλευα χωρίς αυτό! :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 0 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top