Ναζιάρες Γυναίκες

{summerdream}

Νεοφερμένος

Ο {summerdream} αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
σας αρεσουν οι ναζιαρες γυναικες ? να σας μιλανε με νάζι , να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους , και να σας ριχνουν με αυτο ναζιαρικο βλεμματακι ... ατιμουτσικες ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
σας αρεσουν οι ναζιαρες γυναικες ? να σας μιλανε με νάζι , να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους , και να σας ριχνουν με αυτο ναζιαρικο βλεμματακι ... ατιμουτσικες ..

Και μετά να τραγουδάνε, "χειλάκια πετροκέρασο και μάγουλο βερίκοκο, ρίκο ρίκο ρίκοκο λόκο κοκοκο, έχω σταφυλόκοκκο!"

Φίλε, σκοπός είναι η γυναίκα να είναι Γυναίκα. Ούτε κοριτσάκι ανώριμο, ούτε σαχλοκούδουνο από τον ηλιθιώδη "ναζισμό" που έχει τόση γλύκα επάνω της αρκετή για να μην πάρεις τούρτα στα γενέθλιά της αλλά να της φυτέψεις 20-30 κεριά στ' αυτιά και να φυσάς σαν μαΐστρος, ούτε η Ελένη Γλυκαντζή Αρμελέρ από τη σοβαρότητα, τα δέκα πτυχία, το πιάνο και το μπαλέτο που έκανε στα 4 της και τα σχέδια που έχει για να κατακτήσει το Ιμπίριαλ Κόλετζε στα 25 της!

Βέβαια για μένα αυτοί είναι οι ορισμοί των άκρων και μια "πρέζα" γλύκας ή σοβαρότητας ποτέ δε χαλάει που και που. However, some like it "hot" (δήθεν μη-χέ χοτ και τα συναφή)

Καλό είναι να έχει λίγο απ' όλα (ή τα περισσότερα δυνατά) και μάλιστα στις κατάλληλες στιγμές. Κάτι ανάλογο προφανώς θα αποζητούν και οι δεσποινίδες από τους άντρες. Στις περισσότερες αρέσει το χιούμορ, αλλά αν τις ρωτήσεις αν θέλουν να κάνουν σχέση με σαχλόν, υποθέτω θα σου δώσουν αρνητική απάντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Circadian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 325 μηνύματα.
Με μέτρο. Δεν τις αντέχω τις γατούλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.

HuntRed

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Σύμβουλος επιχειρήσεων. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Οι ναζιάρες πάρα πολύ. Οι ηλίθιες ναζιάρες καθόλου!!! Φυσικά σε μερικές γυναίκες πάει το νάζι και σε άλλες όχι . Πάντα όμως χρειάζεται λίγο νάζι από τις γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hotter

Νεοφερμένος

Ο hotter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Πάρα πολύ. Οι ναζιάρες, όχι οι ηλίθιες!
Ειδικά αυτό : "να σας κανουν φλαπ-φλαπ τα ματακια τους"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

susceptible

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο susceptible αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 139 μηνύματα.
i love this girls :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanthelli

Νεοφερμένος

Η xanthelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γλύκαντζη - Αρβελέρ λέγεται η γυναίκα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Γλύκαντζη - Αρβελέρ λέγεται η γυναίκα :whistle:

Χάνεις το νόημα και απογοητεύομαι!:P Οκ έκανα λάθος! :) Υπέθεσε έστω, χάριν επιχειρήματος, ότι είναι "ορθογραφικό" όπως στις ταινίες. Αντί πχ να πουν Παπανδρέου σε μια ταινία θα πουν Καρανδρέου για να μη θίξουν το actual πρόσωπο του πρωθυπουργού.

ΥΓ: Θενξ για τη διόρθωση by the way. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εγω παντως ειμαι ναζιαρα και σε ολους τους πρωην αρεσε αυτο.:redface:

οι δυο κολλητοι μου λενε πως μπορω να κανω οποιον αντρα θελω, οτι θελω μονο και μονο οταν μιλαω...:redface:

μη με κραξετε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και τα ναζια και η αυστηροτητα με μέτρο...εγω θελω τη γυναικα και ναζιαρα-γλυκια(οχι προσποιητα βεβαια)- και μαμα.(καταλαβαινετε.."εισαι κακο παιδι κλπ...:P

ζηταω πολλα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
οχι καλε οταν ξυπνησεις θα σου εχουμε ετοιμο το πρωινο:hehe::hehe:

θελει αρετην και τολμη για να με δει καποιος στο ναζι μου..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Το νάζι στη γυναίκα σημαίνει "Το τσέκαρα το βιογραφικό σου, σ' έχω στα υπ' όψιν..."

........................................................................................................Κομφούκιος :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Το νάζι στη γυναίκα σημαίνει "Το τσέκαρα το βιογραφικό σου, σ' έχω στα υπ' όψιν..."

........................................................................................................Κομφούκιος :smoke:

Κι αν στο κάνει μέσα στη σχέση, σημαίνει ότι θα σου δώσει σύνταξη;;;:confused: Μμμμμ...naaah!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Είμαι κι εγώ μια ναζιάρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αν ειναι εκ του φυσικου σας,δεκτον...;)
αλλωστε οι γυναικες μοιαζουν στις γατες ,δε λενε?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αν ειναι εκ του φυσικου σας,δεκτον...;)
αλλωστε οι γυναικες μοιαζουν στις γατες ,δε λενε?:)
Ετσι είναι ναι,είμαι κι εγώ μια γατούλα λοιπόν..χα χα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ετσι είναι ναι,είμαι κι εγώ μια γατούλα λοιπόν..χα χα
Μην καταληξετε ομως σαν τα γατια του δρομου.. Το πολυ ναζι κανει κακο!! (φιλικη συμβουλη)


Δεν εχω δει και γνωρισει σοβαρη γυναικα να νοιωθει σιγουρη για τον εαυτο της και να το ριχνει στα ναζια..:worry:

πς Επισης, μακρια απο ναζιαρες γυναικες γιατι αν ειναι ναζιαρες μαζι σου θα ειναι και με τους αλλους..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loner59

Νεοφερμένος

Ο Loner59 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Κι αν στο κάνει μέσα στη σχέση, σημαίνει ότι θα σου δώσει σύνταξη;;;:confused: Μμμμμ...naaah!:)

Αν στο κάνει μεσα στη σχέση, εκεί δηλαδή που θεωρητικά δεν έχει λόγο να το κάνει γιατί απλά πιστεύει οτι σ' έχει υπό έλεγχο ήδη, προφανώς θέλει κάτι extra, για το οποίο γνωρίζει εκ των προτέρων οτι θα αντιδράσεις αρνητικά. Σου δίνει λοιπόν κάποιο... bonus, που θα σε κάνει να νοιώσεις πιο άρχοντας απ' ότι ήδη νοιώθεις, και σαν άρχοντας φυσικά θα της αρνηθείς εκείνο το τόσο ασήμαντο; (που δε θα σου το πει εκείνη τη στιγμή φυσικά). Ε ποτέ!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δεν εχω δει και γνωρισει σοβαρη γυναικα να νοιωθει σιγουρη για τον εαυτο της και να το ριχνει στα ναζια..

αν εννοεις τις "ανεξαρτητες δυναμικες επιτυχημενες":whistle: ΣΚΥΛΕΣ ευχαριστω δεν θελω..;):hmm:
οπως ειπα οι γυναικες ειναι εκ φυσεως πιο ναζιαρες απο τους ανδρες..απλα πρεπει να διατηρειται το μετρο,αναμεσα στη σοβαροτητα και τη θηλυκοτητα...Εγω ζητω τη σοβαρη θηλυκοτητα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top