Piercings

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Μμμ, δεν το αποκλείω αλλά είχε κάνει μια φίλη μου και διπλανή μου στο θρανίο όταν ήμασταν λύκειο και θυμάμαι ρε συ που έβγαινε πολύ πύον για αρκετό καιρό και γενικά ήθελε πολύ προσοχή επδ είναι ευαίσθητο σημείο όσο να πεις.. Και εν ολίγοις μου έχει μείνει λίγο άσχημα στη μνήμη :P Τέσπα, θα το ζαχαρώσω λίγο ακόμη, σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!!
Πύον θα κάνει μόνο αν δεν το φροντίζεις! Εμένα μου έβαλε ο τυπάς σκουλαρίκι από χειρουργικό ατσάλι κ το φρόντιζα κάθε μέρα για κανα μήνα ή κ περισσότερο! Επίσης προσοχή μη χτυπηθεί όταν είναι φρέσκο....κ αργότερα βέβαια...Ίσως η φίλη σου το πρόσεξε καμιά βδομάδα κ μετά το παράτησε κ μολύνθηκε. Υπό κανονικές συνθήκες δεν τίθεται θέμα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


Eo
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
παιζει καμια ιδεα για το που μπορω να κανω piercing?? εχω ενα απλο στο αριστερο αφτι, απο αυτα τα συνηθησμενα και λεω να επεκταθω...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
παιζει καμια ιδεα για το που μπορω να κανω piercing?? εχω ενα απλο στο αριστερο αφτι, απο αυτα τα συνηθησμενα και λεω να επεκταθω...:P

Δεξί αυτί,δεύτερο-τρίτο στο αριστερό αυτί,φρύδι,χείλη,κάτω απο τα χείλη.....
...και αν θέλεις κάτι εξαιρετικά ακραίο....Prince Albert(google it..παραπάνω δεν λέω:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
παιζει καμια ιδεα για το που μπορω να κανω piercing?? εχω ενα απλο στο αριστερο αφτι, απο αυτα τα συνηθησμενα και λεω να επεκταθω...:P
Stretching έχεις σκεφτεί;
και αν θέλεις κάτι εξαιρετικά ακραίο....Prince Albert(google it..παραπάνω δεν λέω:redface:)

Μερκ,ιιιιιιιιιου. :mpliaks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Δεξί αυτί,δεύτερο-τρίτο στο αριστερό αυτί,φρύδι,χείλη,κάτω απο τα χείλη.....
...και αν θέλεις κάτι εξαιρετικά ακραίο....Prince Albert(google it..παραπάνω δεν λέω:redface:)

αα ωραια, σ ευχαριστω :D Ο ΧΡΙΣΤΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ!!! ουτε να με πληρωνουν δε το κανω αυτο το πραγμα :P και για streching ναι το χω σκευτει και δε θελω με τιποτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BarbieLicious

Νεοφερμένος

Η BarbieLicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν με τρελαίνουν τα piercing ιδίως τώρα που πλέον έχει κ' η 'κουτσή Μαρία' σε σημεία που πιο παλιά δεν ήταν τόσο διαδεδομένα. Ήθελα να κάνω στον ομφαλό, αλλά έχουν όλες κ' δε μ' αρέσει αυτό. Θα κάνω 3+2 στα αυτιά για να τα συνδυάζω κ' όπως θέλω! Στα αγόρια όμως εγώ έχω πρόβλημα... μου αρέσουν πολύ. Γενικά το στιλ 'κακό παιδί' που βγάζουν (ειδικά αν συνδυάζεται κ' με κοιλιακούς εε κ' λίγο μυαλό) Δ Ε Ο Σ χεχ :whistle::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.
Prince Albert(google it..παραπάνω δεν λέω:redface:)
εναλλακτικη μεθοδος αχρήστευσης;:P
μου κανει εντυπωση το ονομα ομως...

Δεν με τρελαίνουν τα piercing ιδίως τώρα που πλέον έχει κ' η 'κουτσή Μαρία' σε σημεία που πιο παλιά δεν ήταν τόσο διαδεδομένα. Ήθελα να κάνω στον ομφαλό, αλλά έχουν όλες κ' δε μ' αρέσει αυτό. Θα κάνω 3+2 στα αυτιά για να τα συνδυάζω κ' όπως θέλω!

το οτι εχουν "ολοι" οπως λες, απο μονο του δεν λεει κατι, το piercing ειναι τεχνη και ο καθενας το κρινει βασει των γουστων του. Το οτι το κανουν για μοστρα παρα πολλοι/πολλες σιγουρα ειναι ενα αντεπιχειρημα, αλλα μετα απο κει εχει να κανει με την αποψη του καθενος

Στα αγόρια όμως εγώ έχω πρόβλημα... μου αρέσουν πολύ. Γενικά το στιλ 'κακό παιδί' που βγάζουν (ειδικά αν συνδυάζεται κ' με κοιλιακούς εε κ' λίγο μυαλό) Δ Ε Ο Σ χεχ :whistle::inlove:
το στυλ "κακο παιδι";;; lol
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BarbieLicious

Νεοφερμένος

Η BarbieLicious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εναλλακτικη μεθοδος αχρήστευσης;:P
μου κανει εντυπωση το ονομα ομως...



το οτι εχουν "ολοι" οπως λες, απο μονο του δεν λεει κατι, το piercing ειναι τεχνη και ο καθενας το κρινει βασει των γουστων του. Το οτι το κανουν για μοστρα παρα πολλοι/πολλες σιγουρα ειναι ενα αντεπιχειρημα, αλλα μετα απο κει εχει να κανει με την αποψη του καθενος


το στυλ "κακο παιδι";;; lol


Αυτό εννοώ, ότι πλέον είναι κοινότυπο με την έννοια ότι οι περισσότεροι το έχουν για μόστρα όπως λες κι εσύ, κατά τη γνώμη Μου πάντα.

Ναι, το στυλ 'κακά αγόρια lol' με ελκύει :redface::teasing::whistle::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
έχω 2+1 στο αυτι απο πολύ μικρή (3η δημοτικού νομίζω)
θα ήθελα Monroe,snake bites,spider bites ή septum.
αλλα αυτα μετα τα 18 :PP
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

challenger

Επιφανές μέλος

Ο challenger αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρονικός. Έχει γράψει 11,414 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Όταν η τρύπα κλείνει, αφήνει σημάδι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Όταν η τρύπα κλείνει, αφήνει σημάδι;

Εξαρτάται το σημείο και το δέρμα του καθένα. Συνήθως αφήνει κάτι, ναι. Αλλοτε αμυδρά άλλοτε φαίνεται αρκετά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Όταν η τρύπα κλείνει, αφήνει σημάδι;

Εξαρτατε, αν την εχεις πολλα χρονια το πιθανοτερο ειναι να αφησει σημαδι για αρκετο καιρο αλλα καποια στιγμη να φυγει. Αν τις εχεις υπερβολικα πολλα χρονια μπορει να αφησει σημαδι για παντα.
Σιγουρα παντος θα σου αφησει ενα μπιλακι το οποιο δεν φαινετε αλλα οταν πιανεις το αυτι το νιωθεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ok, σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
γενικα μ αρεσουν πολυ ειδικα spider bites, snake bites, cyber bites, μεδουσα,στη γλωσσα και τετοια αλλα παει σε λιγους
το septum εξαρταται απο το σκουλαρικι αν και τωρα εχει ξεφτιλιστει τελειως το κανουν ολοι και στους περισσοτερους δεν παει (και κατι παρομοιο εχει γινει και με το piercing στη μυτη)
αν ηταν να κανω παντως θα εκανα belly piercing ή στο κατω χειλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mar0ulihp

Νεοφερμένος

Ο mar0ulihp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας!Με το καλό την Τετάρτη τελειώνω το Λύκειο και σκέφτομαι να κάνω μια τρύπα στη μύτη!Μένω στον Βόλο και δεν ξέρω τίποτα για αυτό το θέμα!Μήπως υπάρχει κάποιος να με ενημερώσει ως προς το που μπορώ να πάω και πόσο κοστίζει?
Ευχαριστώ πολύ!:)

Σημείωση:
Τα μηνύματα 259 έως 261 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Τρύπα στη μύτη".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγώ είχα πάει σε ένα μαγαζάκι που πούλαγε αξεσουάρ.

Είχα δώσει 6 ευρώ αλλά την έκανα το 2004. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top