Ο/Η σύντροφός μου έπεσε θύμα βιασμού

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αλλα το να παρεις προαγωγη και να πηδηξεις σε μια μερα, ε εγω θα κερνουσα μπυρες δηλαδη:P

Ξέρεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες κουκλάρες, οπότε δεν νομίζω να σου φαίνεται τόσο γοαου το ενδεχόμενο στην πραγματικότητα. ;) Φαντάσου να σε αναγκάσει να κάνεις σεξ μαζί της μια χοντρή κακάσχημη γεμάτη τρίχες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ξέρεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες κουκλάρες, οπότε δεν νομίζω να σου φαίνεται τόσο γοαου το ενδεχόμενο στην πραγματικότητα. ;) Φαντάσου να σε αναγκάσει να κάνεις σεξ μαζί της μια χοντρή κακάσχημη γεμάτη τρίχες ;)

Ναι βρε epote δεν είναι απαραίτητο να στην πέσει η κουκλάρα του γραφείου, μπορεί να στην πέσει ο κλόνος της Λουκά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Και επίσης εποτέ η γυναίκες είναι πιο cunning από τους άνδρες, αντισταθμίζοντας έτσι την έλλειψη σωματικής δύναμης. Εύκολα μια γυναίκα μπορεί να σε φέρει σε θέση δεμένου, όπως και ένα άνδρας.

Σχετικά με το θέμα η ερώτηση είναι απίστευτα υποθετική και δεν έχω άποψη, με την παρακάτω έννοια.Κυρίως γιατί δεν θέλω να λέω μεγάλα λόγια.

Για μια ακόμη φορά, όλοι εδώ μέσα γράφουμε τι θα ήθελε να κάνει ο εαυτός μας με βάση το τι είναι σωστό, αλλά όλοι ξεχνάται ότι έξω από τον χορό όλοι ωραία τα βλέπουμε. Στην θεωρία τα λόγια είναι εύκολα. Και αν ήταν και στην πράξη εύκολα τότε η κοινωνία θα ήταν σαφώς καλύτερη. Ο άνθρωπος φαίνεται στα δύσκολα, και η πράξη δείχνει ότι στα δύσκολα οι περισσότεροι ξεχνάνε τις θεωρίες.

Τώρα θα μου πείτε ότι γίνομαι κακός μάλλον, αλλά εγώ το βλέπω σαν ένα reality check.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
Ξέρεις, δεν είναι όλες οι γυναίκες κουκλάρες, οπότε δεν νομίζω να σου φαίνεται τόσο γοαου το ενδεχόμενο στην πραγματικότητα. ;) Φαντάσου να σε αναγκάσει να κάνεις σεξ μαζί της μια χοντρή κακάσχημη γεμάτη τρίχες ;)

ε ενταξι ακομα και ετσι it hardly qualifies για βιασμος. Δηλαδη παμε στρατο σε τουαλετες που μονο εκρηξη σκ@τοκουβα μπορει να τις εχει λερωσει τοσο πολυ.

νταααξ παλευεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Ναι βρε epote δεν είναι απαραίτητο να στην πέσει η κουκλάρα του γραφείου, μπορεί να στην πέσει ο κλόνος της Λουκά:clapup:
Ο κλώνος της Λουκά από τον κλώνο της Nikole Kidman απέχουν μόλις κάποια [εντάξει, αρκετά] ποτήρια αλκοόλ... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epote

Διάσημο μέλος

Ο epote αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,326 μηνύματα.
καλα μιλαμε για κυροσι κιετσι:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ernesto_che

Νεοφερμένος

Ο ernesto_che αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
σωστός ο tsitsilegas :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εκείνο που χρειαζεται ένα άτομο που έπεσε θύμα βιασμού είναι πρωτίστως η στήριξη από την οικογένεια και το φιλικό περιβάλλον, καθώς και η παροχή βοήθειας από ειδικο. Δεν υπάρχει χειρότερο. Ο Θεός να φυλαει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristaras9

Διάσημο μέλος

Ο xristaras9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,554 μηνύματα.
Που το ξέθαψες αυτό το τόπικ ρε συ Τέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Νεκρανασταση μετα απο 11 χρονια, δεν ξερω αν κραταει καποιος στατιστικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top