[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Pepper-ann

Νεοφερμένος

Η Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Όχι μόνο αυτό...Εγώ κάθε χρόνο μαζεύω ρούχα που δεν τα είχα φορέσει καθόλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μπρος στα κάλλη τί είναι ο πόνος... Κατά τα άλλα γρήγορο κι εύκολο το ξυράφι αλλά μία γνωστή μου από ξυράφι της γύρισε μία τρίχα, έκανε κύστη και τώρα έχει σημάδι από 3 ράμματα να το θυμάται... Πάγο για τον πόνο λοιπόν και κουράγιο...

Βασικα, ειναι πολυ πιο πιθανο να το παθεις αυτο απο αποτριχωση παρα απο ξυραφι απο οτι ξερω...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Ας κάνω την πρωτοτυπία να ποστάρω εδώ πέρα:P

Λοιπόν, υπάρχει κάποια κρέμα Veet για ευαίσθητες περιοχές την οποία βάζεις και μετα απο λίγο σκουπίζεις και φεύγουν οι τρίχες ή κοτσάνες λέω εγω?:P

Αν υπάρχει κάτι τέτοιο [ή παρεμφερές] θέλω περισσότερες πληροφορίες... τιμή,αποτελεσματικότητα κτλ:P

Αν δεν υπάρχει, διαγράψτε αυτό το πόστ, μην γίνω και ρεζίλι στο τέλος:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Υπάρχουν τέτοιες κρέμες αλλά δεν θα έλεγα ότι είναι ιδιαίτερα αποτελεσματικές....
εξαρτάται κατά πολύ απ τον τύπο της τρίχας και που.... βρίσκεται :P


Παράδειγμα... μελαχροινό άτομο με έντονη τριχοφυία και σκληρή τρίχα απλά ξεχνάει τέτοιου είδους κρέμες....
Ξανθό άτομο που έχει τρίχες αποτυχημένης διαδήλωσης... ναι μπορεί να βρει την υγεία του με τέτοιες κρέμες!
Τώρα για μάρκες και τιμές δεν γνωρίζω, αλλά μια βόλτα στο σούπερ μάρκετ, στο ράφι με τα γυναικεία ξυραφάκια και λοιπά αποτριχωτικά θα σε βοηθήσει :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στο σημειο αυτο να πω μονο οτι οι κρεμες αυτες απαγορευεται να χρησιμοποιουνται σε ευαισθητη περιοχη/προσωπο/στηθος, και τα ιδια γραφει και το κερι veet.

Υποβρυχια μου, αμερικανικες αγορες που εχει? Ειναι ολα second hand? Θυμαμαι ψαχναμε με μια φιλεναδα, και τελικα το μονο που βρηκαμε ηταν ενα υπογειο..μπουντρουμι? καπου στην ηφαιστου που μπηκαμε και βγηκαμε απευθειας. Για bershka ουτε η ποιοτητα με ενθουσιαζει, (αν και εχω πετυχει μερικα μπλουζακια κυριως, που αν και κρατησαν μια σεζον -περιμενα να κρατησουν πολυ λιγοτερο:p- τα ξετιναξα κανονικα), ουτε αυτο το στυλακι που παιρνεις πατημενα ρουχα, κτλ. Το 3 guys θα το τσεκαρω! Ποτε ερχεσαι Ελλαδα? Να ριξω παραγγελια? :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κατερίνα, οι αμερικάνικες αγορές είναι κοντά στην κεντρική κρεαταγορά των Αθηνών(βασικά είμαι άσχετη στον προσανατολισμό για περισσότερες πληροφορίες:redface: ). Από ότι ξέρω είναι όλα δεύτερο χέρι. Και εντάξει, δεν περιμένεις το ωραίο περιβάλλον όταν πας και είσαι κι εφοδιασμένη με υπομονή!

Όσο για το Berska το βασικό είναι ότι δεν λυπάσαι καθόλου τα(ελάχιστα)λεφτά που θα δώσεις.

Άσε ρε συ, Δεκέμβριο που θα έρθω κόβω να με περιμένουν στο αεροδρόμιο οι γονείς με άγριες διαθέσεις και τον λογαριασμό της πιστωτικής στο χέρι! Προσπαθώ να συγκρατούμαι και συνήθως τα καταφέρνω, αλλά με τόσα ωραία ρούχα δεν είναι εύκολο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Κορίτσια πήρα σήμερα 2 Casting της L'Oreal σε δαμασκηνί. Τα έπαιρνα και στο γυμνάσιο που δεν είχα αρχίσει να βάφω τα μαλλιά μου ακόμα. Αυτή τη φορά τα πήρα για οικονομία και γιατί δεν θέλω καμιά δραματική αλλαγή, απλά λάμψη :)
Τότε όμως μου τα έβαφε η μητέρα μου. Ξέρει καμία σας κανένα κολπάκι για να τα βάψω μόνη μου χωρίς ...παρατράγουδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κολπακι όχι δεν ξέρω... απλά ξέρω την διαδικασία για καπως ευκολια
ξέρω ότι βάζεις βαζελίνη γύρω γύρω στις ρίζες κούτελο κι αυτιά ώστε να μην μείνεις με το δαμασκηνί κούτελο κανα δυο μέρες :P (θυμαμαι πιτσιρίκα που ήμουν έβλεπα τη μαμα μου να μαζεύει και στάχτη απ τα τσιγάρα της και να την ανακατευει κατα καποιο τροπο με τη βαζελίνη)
επίσης ξεκινας απ τη μια ακρη για τις ριζες και φτανεις σιγα σιγα στην αλλη και στο τέλος το χρησιμοποιείς για το μήκος σαν να ειναι σαμπουαν...

εγώ πάντως.... αν και όταν αποφασίζω να τα βάψω... δεν το κάνω μόνη μου με την καμία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Πρεπει να εχεις οπως και δηποτε καθρεφτη που να βλεπεις και την πισω πλευρα του κεφαλιου, μπορει να σου φυγουν τουφες ολοκληρες αν δεν το προσεξεις.
Στις ακρες αν εχουν ηδη ψαλιδα βαλε βαφη μονο προς το τελος, γιατι θα φτασει η ψαλιδα στη ριζα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ τώρα είμαι με τη βαφή στο κεφάλι και όπου να ναι πάω να λουστώ! Θα δείτε το αποτέλεσμα το απόγευμα! Ελπίζω να μην είμαι σαν να έχω κάνει αποτυχημένες αντάυγειες απο τις τούφες που θα χω παραλείψει! :P
Παραλειπόμενα: Δεν ξέρω πως τα κατάφερε, αλλά βάφτηκε και το αυτί του γάτου μου :blink: :blink: Να δω τι θα κάνω με δαυτον τώρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ τώρα θα 'στε σχεδό εκεί...! Ανεβάστε φωτογραφίες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Χαιρετώ!

Λοιπόν..το θέμα είναι απλό:
Μετά από αιματηρές οικονομίες μηνών έχω στην μπάντα λεφτά. Και επειδή τα νεύρα μου είναι κρόσσια μονίμως τελευταία αποφάσισα να δοκιμάσω για πρώτη φορά στη ζωή μου να κάνω shopping therapy (καλά, βοηθάει και το γεγονός ότι έχω 2 χειμώνες να κάνω ουσιαστική ανανέωση γκαρνταρομπας). Πριν με πιάσουν τπτ τσιγκουνιές λοιπόν, προτίνετε μου ρούχα για κάθε μέρα ή και καλά (επιπέδου "ποτάκι") που είναι στη μόδα φέτος... χρώματα, στυλ... είμαι παντελώς άσχετη από το τι παίζει δεν έχω κυκλοφορήσει καθόλου [οι μόνες μου διαδρομές Lately είναι από και προς τη δουλειά και η εθνική και αττική οδός καταστήματα δεν διαθέτουν! :P]α...και για παπούτσια... αποφάσισα ότι τα αθλητικά με έβγαλαν ασπροπροσωπη 25 χρόνια καιρός να δοκιμάσω κάτι άλλο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τι ωραία! Αλλά για να σου δώσουμε συμβουλές δεν πρέπει να μας πεις και το στυλ σου; Πώς σου αρέσει συνήθως να ντύνεσαι; Σπορ, κυριλέ, αλλιώς; Σου αρέσει να δοκιμάζεις πράγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τα τζηνακια συνδυαζονται με ολα κατ'αρχην, και για προχειρο ντυσιμο τυπου καφες, και για κατι πιο βραδινο. Αν εισαι πολυ της μοδας και εχεις αδυνατα ποδια, φετος ειναι πολυ τρεντυ (πςς) τα τυπου κολαν τζην. Προσωπικα δε μου αρεσουν, και νομιζω δεν κολακευουν, αλλα ειπαμε αν εισαι της μοδος. Αν οχι αστο να παει, ενα τζην θα το χεις ηδη. Επισης παιζει ΠΑΡΑ πολυ η τζην φουστα, που βολευει και παρα πολυ γιατι υπαρχει σε διαφορα μηκη. Η μοδα λεει *χμφ:p* με κολαν αντι για καλσον, και γοβες ψηλες..εμενα μου φαινεται πολυ ξεπατικωσουρα απο περιοδικο, και δε με τρελαινει κιολας, αλλα και παλι γουστα ειναι αυτα. Απο παπουτσια παιζουν πολυ και φετος οι στρογγυλες μυτες, κυριως σε γοβες. Γενικα η ψηλοτακουνη μαυρη γοβα με στρογγυλη μυτη (και με μυτερη) ειναι ολ ταιμ κλασικ, οποτε για βραδακι ειναι ο,τι πρεπει ενα τετοιο πατουμενο. Για καθημερινες βολευουν πολυ οι μπαλαρινες. Τωρα για μπλουζες, ειναι καθαρα θεμα γουστου. Εμενα με βολευει πολυ να φοραω μονοχρωμα και συνηθως σκουρα τοπακια, με μανικια-μπολερο σε εντονα χρωματα. Ετσι με 5 μπλουζακια, και 3 μπολερο και τα αντιστοιχα αξεσουαρ αλλαζει εντελως η εμφανιση. Γενικα καλη "επενδυση" ειναι τα κομματια που πανε με ολα και αλλαζουν το λουκ, δηλαδη μπολερο, ζωνες, παπουτσια, τσαντες. Αυτα. Οταν αρχισω να μιλαω σαν τον Τασο Ρουσο παρακαλω μπατσιστε με. ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ:X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@Under water:αυτό είναι το θέμα μου..κατέβασα τα χειμωνιάτικα μου το σ/κ και συνειδητοποίησα ότι...well, τα περισσότερα από αυτά, ιδιώς τα καθημερινά άνετα τα φόραγα, έπαιρνα και την τσάντα μου και έτρεχα να προλάβω την 1η ώρα! αθλητικά, τζην, και απλές μπλουζίτσες μακρυμάνικες... όσον αφορά τα καλά...άλλο δράμα εκεί...οκ...έχω μερικά "καλά" κομμάτια αλλά είναι τόσο καλά που είναι...για γάμους!μια παρασκευή βράδυ πχ, για να πάω να πιω ένα ποτάκι θα κολλλήσω στο τζην (πιθανότατα το ίδιο που φορούσα και στη δουλειά το πρωι), σε ένα ζευγάρι μαύρες μπότες και μια λίγο πιο καλή μπλούζα...


τώρα για τα κολάν που λες κατερίνα...χμμμ, μάλλον δεν θα πάρω... αφενός δεν νομίζω πως έχω τα ...κατάλληλα πόδια [αν και δεν είναι χοντρά όπως με φαντάζομαι δεν ξετρελαινομαι!] άσε που αυτό που περιέγραψες μου θυμίζει κάτι ξεχασμένες "miss seventeen" της αδερφής μου που υπάρχουν στο χωριό και είναι από το 90?91???:ermm:


είμαι λίγο άσχεγη ομολογώ...αλλά... οκ...πχ, τζην φούστα, μαυρο(?) καλσόν, γόβες(?-ή μπότες?) πες και τα σοσ...μια καλή μπλούζα και ένα μαυρο (?) σακάκι...οκ ως εδώ... πως δίνεις πχ, σε αυτο το ντύσιμο το κατιτις του παραπάνω???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
πως δίνεις πχ, σε αυτο το ντύσιμο το κατιτις του παραπάνω???:worry:

Με τα αξεσουάρ! Τώρα τον χειμώνα μάλιστα είναι η καλύτερη εποχή γι'αυτά. Κασκόλ, καπέλα, φουλάρια. Με αυτά μπορείς να ανανεώσεις όλο σου το ντύσιμο. Είναι και πρακτικά επειδή ζεσταίνουν!;)

Μπορείς αφού έχεις τόσα πολλά απλά ρούχα να πάρεις 2-3 ιδιαίτερα κομμάτια για να κάνεις την διαφορά. Μπλούζες πολύχρωμες, καμιά τρελή φούστα. Φέτος παίζει αρκετό χρώμα. Κι αυτό το μωβ με τρελαίνει! Επίσης πολύ ωραία και μοδάτα είναι τα πλεκτά. Ζεστά και τα βρίσκεις σε πολλά χρώματα και σχέδια για κάθε στυλ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ουτε εμενα μ'αρεσει αυτη η μοδα, και με εκνευριζει λιγακι οταν ξαφνικα ΟΛΕΣ φορανε τα ιδια, αλλα ειπα να το πω μπας και εισαι φρικακι της μοδας:p

Τζην φουστα, μαυρο οπακ καλσον (το πολυ χοντρο) και φλατ μποτες ειναι ο,τι πρεπει για κατι λιγο πιο καλο για τη δουλεια. Με οποιοδηποτε πουλοβερακι η μπλουζα ειναι μια χαρα για το πρωι.
Για βραδινο μπορεις να φορεσεις τα ιδια, με ενα ιδιαιτερο μπλουζακι (θα ξαναπω για τη λατρεια μου στα περιεργα μπλουζακια, με περιεργα δεσιματα η κοψιματα), με ντεκολτε, με κατι που θα το κανει βραδινο τελος παντων. Η μπορεις να φορεσεις τη φουστα με το καλσον, με γοβες, μια εντυπωσιακη ζωνη(οχι απαραιτητα απαστραπτουσα..), μια ομορφη τσαντα(μου αρεσουν πολυ οι μαυρες δερματινες/δερματινη που ναι φθηνοτερη, με τα πολλα φερμουαρ και τσεπακια.. σαν αυτη -->
που θα την παρω σε δεκα ζωες:p το στυλ της απλα σου δειχνω..). Επισης αν σου αρεσουν τα μονοχρωμα και σκουροχρωμα ρουχα, ωραιο θα ναι ενα σακακι με χρωμα, που θα ξεφευγει λιγο απ'το στανταρ μαυρο σακακι..μμ, σκεψου πως ειναι το κλασικο ψαροκοκαλο? ε, αντι για ασπρομαυρο, με χρωμα. Βρηκα και μια φωτο για να καταλαβεις λιγο τι εννοω -->

..η φωτο δεν ειναι καλη, και το χρωμα παραειναι χτυπητο. Αλλα αν αυτο το σακακι το βρισκες σ'ενα σκουρο μωβ πχ, θα αλλαζε εντελως μια βραδινη εμφανιση. Ξεφευγει λιγο απ'το συνηθισμενο, αλλα δεν ειναι και καμια κλασικουρα που φορανε μονο οι 50 ανω.

Μπορεις να παιξεις πολυ και με κοσμηματα..ενα κολιε με χαντρες πολυχρωμες ας πουμε δινει αλλο στυλ σ'ενα μονοχρωμο ντυσιμο. Το ιδιο και τα βραχιολια. Η' μια πασμινα, ή φουλαρι στα χρωματα που σ'αρεσουν. Μπορεις πχ να παρεις μια μονοχρωμη πασμινα σε μωβ, μωβ μπολερο, και με τη τζην φουστα, τις γοβες, ενα απλο μαυρο μπλουζακι και ωραιο βαψιματακι να σαι βραδινη. Η' με τις φλατ μποτες, μια ζιβαγκο μπλουζα και το φουλαρι να ειναι κατι πιο ιδιαιτερο απ'το εντελως αχρωμο ντυσιμο για πρωι. Παιξε λιγο με τα ρουχααα! Αυτα τα ολιγα:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αντεργουοτερ, πολυ ομοιοτητα βλεπω λεμε και τρομαζω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
δεν είναι κακές οι ιδέες... και αυτό το σακάκι όντως (όχι σε κόκκινο μάλλον όμως ;)) όντως ναι... καταλαβαίνω τι εννοείς...

thx κορίτσια!! (κι αμα σας έρθει τπτ άλλο...μη διστάσετε! :P]

μια τελευταία ερωτησούλα μόνο...

...
...
...
τι είναι το μπολερό?? :redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ειναι αυτο το πραγματακι (χμ:p) σαν ζακετακι, που εχει μονο μανικια και ενωνεται στην πλατη!

Και ναι, αυτο το συγκεκριμενο το σακακι στο κοκκινακι μη του ριξεις δευτερη ματια :D Αντε, καλα ψωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top