Χαρτομαντεία, μελλοντολογία

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αστον να φυγει, και συνεχισε μονη μετα βρε κουτουτσικο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αστον να φυγει, και συνεχισε μονη μετα βρε κουτουτσικο :P


Δεν μπορείς ρε σύ, πάντος ακόμα δεν μπόρεσα να το έξηγήσω, απο ότι βλέπω όυτε εσύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ξερει κανεις τον καφε να ρωτησω κατι αν κ δεν τα πιστευω...
αλλα με φοβησε λιγο...
τολμω να πω οτι επιρεαστηκα απο αυτα που μου ειπαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
mania εσυ πως εξηγεις τις 6 συνεχομενες 6αρες στα ζαρια ;

πιθανοτητες.

Εκει πρεπει να πηγαινει το μυαλο μας πρωτα. Και ΜΟΝΟ αν κατι επαναλαμβανεται απο μια συχνοτητα και πανω, τοτε πρεπει να αρχιζουμε να το ψαχνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
ξερει κανεις τον καφε να ρωτησω κατι αν κ δεν τα πιστευω...
αλλα με φοβησε λιγο...
τολμω να πω οτι επιρεαστηκα απο αυτα που μου ειπαν

Λέγε και θα σου πώ άν μπορώ:)

mania εσυ πως εξηγεις τις 6 συνεχομενες 6αρες στα ζαρια ;

πιθανοτητες.

Εκει πρεπει να πηγαινει το μυαλο μας πρωτα. Και ΜΟΝΟ αν κατι επαναλαμβανεται απο μια συχνοτητα και πανω, τοτε πρεπει να αρχιζουμε να το ψαχνουμε.

Δεν έχεις τι ίδιες πιθανότητες εξάλου τα ζάρια που λές μπορεί να ήταν πειραγμένα που το ξέρεις; ενώ σε μενα χαρτιά και κινήσεις δικές μου και είπα το κέντρο βγήκε:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Δεν τα πιστεύω, δεν θέλω να τα πιστεύω. Απλά μου αρέσει το "μυστήριο" της ζωής και δεν θέλω Κανένας να μου βάζει μέσα μου σκέψεις που στην ουσία ίσως γίνουν πραγματικότητα από το υποσυνείδητο και όχι επειδή κάποιος το μάντεψε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Δεν έχεις τι ίδιες πιθανότητες εξάλου τα ζάρια που λές μπορεί να ήταν πειραγμένα που το ξέρεις;
Βλεπεις οτι πριν αποδωσεις τις 6 6αρες σε κατι υπερφυσικο, πας σε πιο προσγειωμενες σκεψεις ; Αυτο καντο παντου, οσο κουφο και να φαινεται κατι :)

Τα ζαρια το ξερω οτι δεν ηταν πειραγμενα γιατι ηταν δικα μου, τα ειχα αγορασει εγω και ποτε δεν ειχαν φερει περιεργα νουμερα για πολλες ριξιες.
Ουτε οι πιθανοτητες για συνεχομενες 6αρες ειναι πολυ διαφορετικες. Δε ξερω ποσες ειναι, αλλα παιζει να ειναι και λιγοτερες απο εκεινες των χαρτιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Λέγε και θα σου πώ άν μπορώ:)
σταυρος με κλειδι απο κατω η μια μου ειπε θανατος η αλλη μου ειπε τυχη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
σταυρος με κλειδι απο κατω η μια μου ειπε θανατος η αλλη μου ειπε τυχη...

Ειναι καλό αυτό, θα ανοιξεις σπίτι ευλογιμένο απο τον θεό άν πιστέυεις σε θεούς που μάλων πιστέυεις αφού ο σταυρός είναι ευλογία απο εκκλησία, τυχη δεν ξέρω μόνο σε συνδιασμό με κάποιο άλλο, εκτώς και άν υπήρχε κάτι άλλο τρυγήρο που δεν μου λές, ξέρεις όλα τα ηδη χαρτιού φλητζανιού και τα ρέστα πάνε συνδιασμένα με άλλα συμάδια, άν είχε κάτι άλλο που μπορεί να μην είδες ή ιδαν δεν το ξέρω, άλλα απο μόνο του είναι αυτό:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Ειναι καλό αυτό, θα ανοιξεις σπίτι ευλογιμένο απο τον θεό άν πιστέυεις σε θεούς που μάλων πιστέυεις αφού ο σταυρός είναι ευλογία απο εκκλησία, τυχη δεν ξέρω μόνο σε συνδιασμό με κάποιο άλλο, εκτώς και άν υπήρχε κάτι άλλο τρυγήρο που δεν μου λές, ξέρεις όλα τα ηδη χαρτιού φλητζανιού και τα ρέστα πάνε συνδιασμένα με άλλα συμάδια, άν είχε κάτι άλλο που μπορεί να μην είδες ή ιδαν δεν το ξέρω, άλλα απο μόνο του είναι αυτό:)

thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
σταυρος με κλειδι απο κατω η μια μου ειπε θανατος η αλλη μου ειπε τυχη.
μηπως θα μεινεις απο λαστιχο ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
E σταυρος-κλειδι, για να αφαιρεσεις τη ροδα :P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
:hehe: :hehe: :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
mania, σου ειχα υποσχεθει κολπα με χαρτια, οποτε τσεκαρε λιγο μερικα γρηγορα "μαγικα" με τραπουλα απο αυτα που εχω δει κατα καιρους και μου αρεσαν.

2 passes
more passes
color changes
card float 1
card float 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
mania, σου ειχα υποσχεθει κολπα με χαρτια, οποτε τσεκαρε λιγο μερικα γρηγορα "μαγικα" με τραπουλα απο αυτα που εχω δει κατα καιρους και μου αρεσαν.

2 passes
more passes
color changes
card float 1
card float 2

Τι σχέση είπαμε έχουν αυτά με την μελοντολογία χαρτομαντία; αυτά είναι τρίκ, τι σχέση έχουν με το όλο θέμα; δεν κατάλαβα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Επειδη ειχαμε αναφερθει σε καποια φαση με το πως μπορει ενα χαρτι να βγει εκει που θελουμε, δεν ειναι για τη μαντεια, απλα τα βρηκα επειδη εψαξα κατι για μενα και το θυμηθηκα. Πως σου φανηκαν ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Επειδη ειχαμε αναφερθει σε καποια φαση με το πως μπορει ενα χαρτι να βγει εκει που θελουμε, δεν ειναι για τη μαντεια, απλα τα βρηκα επειδη εψαξα κατι για μενα και το θυμηθηκα. Πως σου φανηκαν ;


Ωραία ήταν φάση έχει, αυτοί το μελέτησαν καλά το θέμα κλέβω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shopthe

Νεοφερμένος

Ο Constantinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
παράλογα πράγματα δεν τα πιστεύω... σε όσους έχουν προβλήματα κάνει κακό. Προσέχτε, καταστρέφονται σχέσεις χωρίς λόγο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ντρου

Νεοφερμένος

Η Ντρου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
θα ηθελα να ανταλλασω ιδεες και γνωμες με τα υπολοιπα μελη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top