Τι σας "φτιάχνει" στο άλλο σας μισό;

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ειναι ακριβως, το αλλο μου μισο...:) :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zouzouna

Νεοφερμένος

Η zouzouna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Τα πάντα επάνω του με φτιάχνουν .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ειπα να ξεθαψω κι εγω ενα ωραιο θεματακι μιας κι εχω πια τη δυνατοτητα να γραψω κτ....:D
λοιποοοον...πανω του με τρελαινουν το εντονο βλεμμα του,το ατημελητο στυλακι που εχει κατι φορες επειδη κοιμαται ορθιο:Pτο υφος του οταν μου ζηταει φιλακι:inlove:,η φατσουλα του που ειναι τοοοοσο γλυκια οταν φοραει γυαλια,το οτι παντα καταλαβαινει τι μπορει να εχω ακομα κι αν δεν με ρωταει,το πως παντα με πιανει απτη μεση:),ο τροπος που γελαει οταν πραγματικα το αισ8ανεται και τα χειλακια του...αχχχ:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
:inlove:Τα παντα επανω του ΄΄με φτειαχνουν'' ....ειναι χημεια....ειμαι δικαια του και ειναι δικος μου....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τα υπέροχα γαλάζοπράσινα μάτια του, το αθώο παιδικό του χαμόγελο και η γαλλική μυτούλα του :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Μυρωδιά, γεύση, αύρα, φωνή, κινήσεις, βλέμμα, ο τρόπος που καπνίζει ,
η σεξουαλικότητά του και εκτός κρεβατιού,
οι αντιφάσεις του,
η δοτικότητά του,
η καθαρή του συμπεριφορά, η αίσθηση δικαίου του,
και άλλα πολλά, πολλά, πολλά, πολλά,πολλά....:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
Η Μυρωδιά των πεθερικών της ,η γεύση των άπλυτων σερβίτσιων που ποτέ δεν πλένει ,η αύρα της ημιυπόγειας γκαρσονιέρας της ,η φωνή , κινήσεις, όταν χορεύει και κοιτάω αλλού , το βλέμμα της στον καθρέφτη όταν έχει πάρει κιλά , ο τρόπος που ροχαλίζει ,
η σεξουαλικότητά της και εκτός του κρεβατιού μας όταν ξενοκοιμάται,
οι αντιφάσεις της που βγάζουν νόημα ,
η δοτικότητά της όταν δεν της ζητώ τίποτα ,
η ξεκάθαρη συμπεριφορά της να μου σπάσει τα νεύρα , η αίσθηση δικαίου της στο παραμικρό μου λάθος ,
και άλλα πολλά, πολλά, πολλά, πολλά,πολλά....






:rant:

τόσα που δεν ξέρω αν θα αντέξω


μακρυά της :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Η Μυρωδιά των πεθερικών της ,η γεύση των άπλυτων σερβίτσιων που ποτέ δεν πλένει ,η αύρα της ημιυπόγειας γκαρσονιέρας της ,η φωνή , κινήσεις, όταν χορεύει και κοιτάω αλλού , το βλέμμα της στον καθρέφτη όταν έχει πάρει κιλά , ο τρόπος που ροχαλίζει ,
η σεξουαλικότητά της και εκτός του κρεβατιού μας όταν ξενοκοιμάται,
οι αντιφάσεις της που βγάζουν νόημα ,
η δοτικότητά της όταν δεν της ζητώ τίποτα ,
η ξεκάθαρη συμπεριφορά της να μου σπάσει τα νεύρα , η αίσθηση δικαίου της στο παραμικρό μου λάθος ,
και άλλα πολλά, πολλά, πολλά, πολλά,πολλά....






:rant:

τόσα που δεν ξέρω αν θα αντέξω


μακρυά της :inlove:
χα χα χα χα χα χα χα χα!!!:worship: Επικός!!!!
Έλα ντε, καλά τα λές, το σας ¨φτιάχνει¨ έχει και θετική και αρνητική ερμηνεία...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εγώ πάλι θεωρώ ότι το σας ''φτιάχνει'' δεν σημαίνει σας ''αρέσει'' αλλά σας ''φτιάχνει'' ερωτικά.
Άρα, θα έλεγα, ότι δεν έχει αρνητική χροιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.
Εγώ πάλι θεωρώ ότι το σας ''φτιάχνει'' δεν σημαίνει σας ''αρέσει'' αλλά σας ''φτιάχνει'' ερωτικά.
Άρα, θα έλεγα, ότι δεν έχει αρνητική χροιά.
+ σας φτιάχνει- σας διεγείρει :inlove:
- σας φτιάχνει- σας τσαντίζει... :rant:
Οκ, εδώ λέγεται προφανώς με την πρώτη ερμηνεία, αλλά και η δεύτερη ευπρόσδεκτη! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Η Μυρωδιά των πεθερικών της ,η γεύση των άπλυτων σερβίτσιων που ποτέ δεν πλένει ,η αύρα της ημιυπόγειας γκαρσονιέρας της ,η φωνή , κινήσεις, όταν χορεύει και κοιτάω αλλού , το βλέμμα της στον καθρέφτη όταν έχει πάρει κιλά , ο τρόπος που ροχαλίζει ,
η σεξουαλικότητά της και εκτός του κρεβατιού μας όταν ξενοκοιμάται,
οι αντιφάσεις της που βγάζουν νόημα ,
η δοτικότητά της όταν δεν της ζητώ τίποτα ,
η ξεκάθαρη συμπεριφορά της να μου σπάσει τα νεύρα , η αίσθηση δικαίου της στο παραμικρό μου λάθος ,
και άλλα πολλά, πολλά, πολλά, πολλά,πολλά....






:rant:

τόσα που δεν ξέρω αν θα αντέξω


μακρυά της :inlove:
πες.....πες....κι αλλα...!!!!!!!!!!!!!!!!!Το επικος της Μαρινας ειναι επιεικες!!!!!!!!!!!!!!!!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
ο μισθός της. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,328 μηνύματα.
ο μισθός της. :P

Πλακα κανεις...:crazy:..ασε που τη σημερον ημερα...μαλλον δεν θα σε φτιαχνει καμια γυναικα πλεον...εχουν πεσει οι μισθοι κατακορυφα..και ενδεχεται να πεσουν και αλλο..:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
Πλακα κανεις...:crazy:..ασε που τη σημερον ημερα...μαλλον δεν θα σε φτιαχνει καμια γυναικα πλεον...εχουν πεσει οι μισθοι κατακορυφα..και ενδεχεται να πεσουν και αλλο..:hehe::hehe::hehe:

ναι μωρέ, πλάκα κάνω, έτσι κι'αλλιώς -όπως τόπες- που να βρεθεί μισθός σήμερα. :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Roben twn Xazwn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Roben twn Xazwn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 205 μηνύματα.
ο μισθός της. :P

Πλακα κανεις...:crazy:..ασε που τη σημερον ημερα...μαλλον δεν θα σε φτιαχνει καμια γυναικα πλεον...εχουν πεσει οι μισθοι κατακορυφα..και ενδεχεται να πεσουν και αλλο..:hehe::hehe::hehe:

η συζήτηση βρίθει κοινωνικοοικονομικοσεξουαλικών μηνυμάτων
(σαν ρεπορτάζ δελτίου των 8)
(αρκετά τρόλαρα , πάω να βρω τον μπόρατ:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εμένα τον τελευταιο καιρό μου αρέσει απίστευτα ..η απουσία του! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Το βλεμμα του
Το χαμογελο του
Η σωματαρα του

Γενικα τα παντα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το απίστευτο ταλέντο του στην εξολόθρευση κουνουπιών. Είναι ιδιαίτερα χρήσιμο το καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το απίστευτο ταλέντο του στην εξολόθρευση κουνουπιών. Είναι ιδιαίτερα χρήσιμο το καλοκαίρι!
βάτραχος είναι?:bleh::bleh::hypno::shifty::lol::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top