Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Lorelai υπάρχει ένας πολύ προφανής λόγος γιατί δεν είσαι νοσοκόμα
Είναι λίγο κουλό να με κατηγορείς εμμέσως πλην σαφώς για υποχθόνια σκοτεινά σχέδια και δολοπλοκίες, δλδ κοινώς για δολοφόνο, και ταυτόχρονα να με σώζεις ως καλή νοσοκόμα :P

Η νοσοκόμα είναι με το μέρος των πολιτών κι όχι των δολοφόνων :P


Νεράιδα, εξήγησε μου κάτι...
Θεωρείς την xanp που αυτή τη στιγμή υπάρχει ρεύμα αθώα και δεν την ψηφίζεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Νεράιδα, εξήγησε μου κάτι...
Θεωρείς την xanp που αυτή τη στιγμή υπάρχει ρεύμα αθώα και δεν την ψηφίζεις?

Οχι βεβαια...και το εχω γραψει κατι ποστ νωριτερα...
Αλλα ουτε η κορπς μου φαινεται αθωα....
Και επειδη εχει ειπωθει απο παρα πολλους οτι ακολουθω παντα ολο και καποιον αλλο, ειτε σε αυτα που λεω ειτε στις ψηφους, ειπα να διαφοροποιηθω πληρως...:P
Ε, αποφασιστε.. ντε..τι θελετε...:P
Παντως πινακακια που να χτυπησετε τον ποπο σας χαμω δε θα κανω ποτε!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΟΚ δεκτόν αλλά αν θες τη γνώμη μου, η Lorelai καθώς ΚΑΙ ο Bill είναι πολύ πιο ύποπτοι απ την Κορπς :P (κι ώρες ώρες κι εσύ με τις ψήφους σου :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ενω η κορπς που ριχνει την ψηφο στο γαμο του καραγκιοζη και ψηφιζει εμενα π.χ ειναι λιγοτερο?!
Που μεταξυ μας Αναστασια, ξερουμε πολυ καλα οτι εγω δεν ειμαι δολοφονα...Εσενα αυτο δε σε παραξενευει? Ή το γεγονος οτι καποιοι με θεωρουν υποπτη?!
Και τελικα εαν ολοι αυτοι εσενα σου φαινονται αθωοι..και ειμαι εγω υποπτη...μηπως να καταληξουμε οτι ειμαι και γαμω τις παιχτριες που σας κανω ανω κατω?! :D Αυτο θα εχει τρελλο γελιο...τολμω να ομολογησω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
χουμ χουμ σωστό κι αυτό
αλλά αν μη τι άλλο πρέπει να της αναγνωρίσω ότι αν είναι δολοφόνα είναι αρκετά έξυπνη για να μην κατηγορεί τους οφθαλμοφανώς πολίτες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χουμ χουμ σωστό κι αυτό
αλλά αν μη τι άλλο πρέπει να της αναγνωρίσω ότι αν είναι δολοφόνα είναι αρκετά έξυπνη για να μην κατηγορεί τους οφθαλμοφανώς πολίτες :P

Μα πως γινεται να κανω μπαμ για πολιτης και να με υποπτευονται τοσοι?! Τι ειναι οι αλλοι χαζοι?! Δε νομιζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Καλησπέρες και απο μένα..
Πιστευω οτι παει καλα το παιχνιδι και συντομα θα εχουμε τελος υπερ τον πολιτων..

Βασικοι υποπτοι για μενα ειναι η xanp,η lorelai και o pitg21..
Μετα απο αυτους ακολουθουν vendetta και θα σουμε ποιος αλλος..

Οποτε xanp απο μενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai ->
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

4 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πολίτη kalypso, thou shall never speak again!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Λίστα για Δευτέρα 10/11:
Να γράφετε ποιον ψηφίζετε με μεγάλα γράμματα.

  1. Bill-> xanp
  2. Corpse Bride ->
  3. jrot6 ->
  4. Κακή Επιρροή -> xanp
  5. kalypso ->xanp
  6. Lorelai ->
  7. Neraida -> Corpse Bride
  8. pitg21 ->
  9. vendetta -> xanp
  10. xanp ->

Υποψήφιοι

4 xanp
1 Corpse Bride

Νεκροί/Διωγμένοι κατά σειρά


  1. fielda (ψηφοφορία)
  2. Ηρώ (δολοφονία)
  3. fandago (ψηφοφορία->πολίτης)
  4. fantasmenos (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  5. Youki (δολοφονία -> πολίτης)
  6. Resident Evil (Ψηφοφορία)
  7. Phoebe (δολοφονία)
  8. Vkey (άστοχη μαντεψιά ρουφιάνου -> δολοφόνος + αποχώρηση)
  9. kalypso (δολοφονία ->πολίτης)
Απουσίες
Kakerlak: 2 (αποχώρησε)
Niyia: 2 (αποχώρησε)
Lorelai: 1


(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δηλ όχι "νομίζω εσύ εισαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)


Σήμερα μαθαίνετε τον δολοφονηθέντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Χμ...εαν η Ξανπ ειναι ενοχη..γιατι οι συνενοχοι της να μη δολοφονησουν εμενα και να κλειδωθει η ψηφος μου που ειναι στην Κορπς, ωστε να μην αλλαξω γνωμη? Ουτως ή αλλως, η Καλυψω ουσιαστικα ο,τι ειχε να πει το εχει κανει, δεν θα μπορουσε να τους κανει μεγαλυτερο κακο...Και γιατι να μη βγαλουν την ΚΕ, που συνεχιζει να επιμενει γενικα περισσοτερο απο καθε αλλον?Χμμ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από neraida:
Χμ...εαν η Ξανπ ειναι ενοχη..γιατι οι συνενοχοι της να μη δολοφονησουν εμενα και να κλειδωθει η ψηφος μου που ειναι στην Κορπς, ωστε να μην αλλαξω γνωμη?

Τι εννοεις;

Edit: τωωωωωωρα επιασα τι εννοεις. Πιστευεις οτι με ΜΙΑ ψηφο στο αντιπαλο δεος, ειμαι ικανη να κανω οντως αντιπαλο δεος?! Πολυ εγωκεντρικα το βλεπεις το παιχνιδι ;)


Η δολοφονια του καλυψουδιου δε μου κανει εντυπωση, αθωο το ειχα, και μαλλον στα χναρια καποιων.. Ψηφιζω χανπ, χωρις να ειμαι πολυ σιγουρη, σε περιπτωση που δεν ειναι συμπτωση η εμμονη της μικρης για την ενοχη του χανπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Lorelai υπάρχει ένας πολύ προφανής λόγος γιατί δεν είσαι νοσοκόμα
Είναι λίγο κουλό να με κατηγορείς εμμέσως πλην σαφώς για υποχθόνια σκοτεινά σχέδια και δολοπλοκίες, δλδ κοινώς για δολοφόνο, και ταυτόχρονα να με σώζεις ως καλή νοσοκόμα :P

Η νοσοκόμα είναι με το μέρος των πολιτών κι όχι των δολοφόνων :P


Νεράιδα, εξήγησε μου κάτι...
Θεωρείς την xanp που αυτή τη στιγμή υπάρχει ρεύμα αθώα και δεν την ψηφίζεις?


Μαλλον αλλα λεμε και αλλα καταλαβαινουμε. Ή, μαλλον, αλλα θελουμε να καταλαβουμε :Ρ Εγω προτεινα να βαλουμε ενα στοιχιματακι οτι δεν θα σε σκοτωσει κανεις σημερα, οχι για να το παιξω νοσοκομα, αλλα επειδη πιστευω οτι δεν εισαι αθωα. Και οντως δεν σε σκοτωσε κανεις. Αυτο μπορει να σημαινει διαφορα πραγματα. Οπως πχ οτι εισαι δολοφονα :Ρ Απο την αλλη, το ιδιο θα μπορουσες να πεις και για μενα. Οποτε δεν ισχυει σαν επιχειρημα :Ρ
Σωπα jrot με υποπτευεσαι; τεραστια εντυπωση μου κανει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τι τι εννοω..?:P
Λεω πως εαν δεχτουμε οτι η Ξανπ ειναι δολοφονα...γιατι να μη δολοφονησουν εμενα σημερα που εχω ψηφισει εσενα και οχι εκεινη και να γλυτωσουν μια ψηφο ακομα σε περιπτωση που παρεμενα στο παιχνιδι και υπαρχει περιπτωση να την ψηφισω και εγω....Τα λεω μπερδεμενα?!:redface:Δλδ με το να φυγω εγω θα ειχαν σιγουρα μια λιγοτερη ψηφο στην πλατη της Ξανπ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αγαπητη ΣΕ ξεχασατε να περασετε την ψηφο μου στην xanp..

Lorelai εσυ γιατι υποπτευεσαι τοσο πολυ την κου-ε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τωρα εαν πω οτι και εσυ Λορ μαζι με την Κορπς μου φανταζετε υποπτες, θα φανω γραφικη?!:D
Γιατι δεν ξειπλωνετε την ψηφο σας για σημερα να δουμε...?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Tι εννοεις να ξεδιπλωσουμε την ψηφο μας?
Εγω ψηφισα με δεδομενο οτι η καλυψω ηταν αθωα κι ο συλλογισμος της δεν αρεσε στους δολοφονους τοσο ωστε να συνεχισει να παιζει.
Αν ηταν να ψηφιζα με κριτηριο ποιος μου φαινεται πιο παραπλανητικος η παραπλανεμενος, ειναι σιγουρο οτι θα ψηφιζα εσενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorelai

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Να σου πω, εγω για ξανπ δολοφονο δεν το βλεπω. Αλλα γενικα το τι δε βλεπω δολοφονο σ'αυτο το γυρο δεν μου εχει παει και πολυ καλα. Το μονο καλο που θα μπορουσα να σας κανω αυτη τη στιγμη ειναι με καποιο τροπο να σας απαλλαξω απο τις υποψιες για την παρτη μου. Αλλα με ποιο τροπο :Ρ Θελετε να παιζω λιγοτερο επιθετικα;
Θελετε μηπως να συμφωνω με την κουε;
Θελετε να ψηφιζω παντα δευτερη, αυτον που ψηφισε ο πρωτος;
Τι θετε :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θεμε πορτοκαλαδα απο πορτοκαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εννοω σημερα τι θα ψηφισεις...δε βλεπω να εχεις ψηφισει κατι...
Παραπλανημενη μπορει να ειμαι...παραπλανητικη ομως?! Ε δε νομιζω να το πιστευεις....Δεν ειμαι ουτε καν ικανοποιητικα καλη στο παιχνιδι για να θεωρησεις κατι τετοιο...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top