Η απόλυτη ξενέρα στο κρεβάτι...

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
τηλεφωνηματα για γκαλοπ με βρεφικα προιοντα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το μονο που δε μου άρεσε ήταν η απλυσιά.....αλλα μετά από το συμβάν που είχα με τον πρώην μου κατάλαβα ότι με ξενερώνει πολύ και ο υπερβολικός αυτοσαρκασμός....ήμασταν που λέτε οι δυο μας σπίτι μου και θα το κάναμε για πρώτη φορα...εκεί που ήμασταν στα προκαταρκτικά και αυτός είχε υπερβολική στύση κοιτάει το πέος του και λέει μα δεν είναι υπέροχο?? το θαυμάζω....EΛΕOOOOΣ..... του είπα σκάσε θα ξενερώσω( νόμιζα ότι το έλεγε στην πλακα και ότι τα έλεγε επειδή οι δυο μας θα κάναμε sex πρώτη φορα και είχε άγχος)...εκείνος λοιπόν σταμάτησε...αλλα την επομενη φορα πάλι τα ίδια... ε την επομενη φορα δεν το κάναμε και εκεί σταμάτησε και η σχέση μας.....Επίσης ο άνδρας είναι να σε βάλει κάτω και πάνω στην κάψα είναι να σου σκίσει τα ρούχα να γουστάρετε....το ίδιο άτομο λοιπόν όταν "φασωνομασταν" είχε φτιάξει το μαλλί και ήταν στην τσίτα να μην του το χαλάσω......θεε μου τι άνδρες υπάρχουν και εμείς οι χαζές στην αρχή δη βλέπουμε τιποτααα :P Αυτάα εύχομαι να μην τύχει σε κανέναν-καμια σας....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να έχεις ξεχάσει να απενεργοποιήσεις το κινητό και την ώρα που της λες τι σου κάνω μάνα μου αααχχμμ, μμμμμμμ, θθθθθθθ, ματςςςςς μουτςςςςς, να σε πάρει τηλέφωνο η πραγματική μάνα σου :sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Αλλο λεω εγω αλλο εσυ... δεν μιλησα για ολους τους ανδρες αυτο που ειπα ειναι οτι στην αρχη απο το κολλημα που εχουμε δεν βλεπουμε καποια ελαττωματα π βγαζουν ματι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antoni Gaudi

Νεοφερμένος

Ο Antoni Gaudi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Τα έχετε πει όλα...

Πάντως η έλλειψη καθαριότητας πρέπει να είναι η #1 αιτία ξενερώματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Το μονο που δε μου άρεσε ήταν η απλυσιά.....αλλα μετά από το συμβάν που είχα με τον πρώην μου κατάλαβα ότι με ξενερώνει πολύ και ο υπερβολικός αυτοσαρκασμός....ήμασταν που λέτε οι δυο μας σπίτι μου και θα το κάναμε για πρώτη φορα...εκεί που ήμασταν στα προκαταρκτικά και αυτός είχε υπερβολική στύση κοιτάει το πέος του και λέει μα δεν είναι υπέροχο?? το θαυμάζω....EΛΕOOOOΣ..... του είπα σκάσε θα ξενερώσω( νόμιζα ότι το έλεγε στην πλακα και ότι τα έλεγε επειδή οι δυο μας θα κάναμε sex πρώτη φορα και είχε άγχος)...εκείνος λοιπόν σταμάτησε...αλλα την επομενη φορα πάλι τα ίδια... ε την επομενη φορα δεν το κάναμε και εκεί σταμάτησε και η σχέση μας.....Επίσης ο άνδρας είναι να σε βάλει κάτω και πάνω στην κάψα είναι να σου σκίσει τα ρούχα να γουστάρετε....το ίδιο άτομο λοιπόν όταν "φασωνομασταν" είχε φτιάξει το μαλλί και ήταν στην τσίτα να μην του το χαλάσω......θεε μου τι άνδρες υπάρχουν και εμείς οι χαζές στην αρχή δη βλέπουμε τιποτααα :P Αυτάα εύχομαι να μην τύχει σε κανέναν-καμια σας....:)

Έμεινε με το μαλλί στο χέρι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Elia7

Νεοφερμένος

Η Elia7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
την πρωτη φορα δεν εμεινε... ε την αλλη φορα που τ συνεχισε τον αφησα να το θαυμαζει μονος του... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Η απλησια οπως προειπατε και ερχομαι να συμπληρωσω
το τηλεφωνημα της μαμας για να μας ρωτησει τι θα φαμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θρυαλλίδα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η θρυαλλίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 333 μηνύματα.
Η απλησια οπως προειπατε και ερχομαι να συμπληρωσω
το τηλεφωνημα της μαμας για να μας ρωτησει τι θα φαμε :P
πες της ηδη τρωμε τωρα :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cat-wtvr

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Δε μου έχει τύχει, αλλά πιστεύω πως άμα μυρίζει άσχημα η ανάσα του άλλου, θα ξενερώσω τόσο πολύ που θα θέλω να πάω σε άλλο δωμάτιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κι όχι μόνο η ανάσα, αλλά και οι μασχάλες, τα πόδια, κι άλλα...:P
Νούμερο ένα η απλυσιά, νούμερο δύο (που άλλοι/ες το θεωρούν αφροδισιακό) ο ιδρώτας...
Με απωθούν τα ιδρωμένα κορμιά...:mpliaks:
Μα και "φιλοσοφικά" αν το δούμε, το σεξ είναι πιο ενδιαφέρον και ελκυστικό οταν γίνεται αβίαστα σαν την αναπνοή. Δεν χρειάζεται να ιδρωκοπάει κάποιος για να τα καταφέρει:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

your_idol

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο your_idol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 221 μηνύματα.
Να έχει φάει παστουρμά και να θέλει....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Κι όχι μόνο η ανάσα, αλλά και οι μασχάλες, τα πόδια, κι άλλα...:P
Νούμερο ένα η απλυσιά, νούμερο δύο (που άλλοι/ες το θεωρούν αφροδισιακό) ο ιδρώτας...
Με απωθούν τα ιδρωμένα κορμιά...:mpliaks:

Το προβλημα - ερωτημα ειναι πως πρεπει να αντιδρασεις σε μια τετοια περιπτωση ; Να τα πεις χυμα στο αλλο ατομο οτι εχει το ταδε προβλημα , να το πεις διακριτικα κι αν καταλαβει καταλαβε η να κανεις τον αδιαφορο (για ποσο;:P) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Το προβλημα - ερωτημα ειναι πως πρεπει να αντιδρασεις σε μια τετοια περιπτωση ; Να τα πεις χυμα στο αλλο ατομο οτι εχει το ταδε προβλημα , να το πεις διακριτικα κι αν καταλαβει καταλαβε η να κανεις τον αδιαφορο (για ποσο;:P) ;

Ξέχασες την εκδοχή του "ντύνομαι και φεύγω" Πάντα με διακριτικότητα όμως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ξέχασες την εκδοχή του "ντύνομαι και φεύγω" Πάντα με διακριτικότητα όμως:P
"Εεεε εγώ πρεπει να φύγω, τώρα θυμήθηκα ότι έχω μια δουλειά να κάνω που δεν παίρνει αναβολή. Άμα είναι θα σου τηλεφωνήσω εγώ να τα ξαναπούμε...":whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ε, χμ.. όχι έτσι ακριβώς..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σύσιφος

Νεοφερμένος

Ο Σύσιφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Αυτό που με ξενερώνει είναι η απλυσία και το να είναι κάποια βούζα. Ευτυχώς και τα δυο εντοπίζονται πολύ πριν φτάσεις στο κρεββάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν το μνι μυριζει μπλε τυρι Δανίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Για να μυριζει ενας ανθρωπος στα γεννητικα του οργανα, chances are οτι ειναι γενικα λιγο μπιχλας. Οποτε οταν βλεπεις απλυσια, απλα μενεις μακρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Απλά για να συμπληρώσω τους προλαλήσαντες, αν κάτι μυρίζει μούχλα, chances are ότι έχει κάποιο μικρόβιο οπότε μείντε μακρυά από τέτοια germ bags.
Αναγούλα με έπιασε με αυτά που διάβασα. Πάω να κάνω μπάνιο τώρα να φύγει από πάνω μου η βρώμα αυτού του θρέντ! Παρακαλώ όπως κάψετε αυτό το θρεντ για την ασφάλεια όλων μας! Αν ξαναφάω μπλε τυρί, να με χ3σεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top