Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
ξέρετε να προτείνετε κανένα καλό γυμναστήριο στην Αθήνα (κατά προτίμηση κέντρο)?

Βρήκες ή ακόμα ψάχνεις; :P Πάντως αν θες και οικονομική τιμή που θα δίνεις κάθε μήνα/τρίμηνο/εξάμηνο, θα μπορούσες να πας σε μερικά να ρωτήσεις πόσο πάει και ύστερα να ξεκινήσεις σε αυτό που σε συμφέρει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ναι πηγαινω !Με τοσες δουλειες και τρεχαματα που εχω καθημερινως χανω ολες τις θερμιδες που θελω και δωρεαν!:P:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος το αντιπαθούσα το γυμναστήριο και έλεγα δεν θα πατήσω ποτέ μου! Τελικά κάτι μερικές φίλες μου που γράφτηκαν και τα αποτελέσματα άρχισαν να γίνονται εμφανή, κάτι που δεν με παίρνει πλέον και εμένα να κάνω αυτή την ζωή, τρώμε και ότι να είναι εμείς οι φοιτητές, τελικά ναι το ξεκίνησα και εγώ πριν δύο μέρες. Πονάω φοβερά σαν να με έχουν πλακώσει στο ξύλο είναι :P αλλά ήδη νιώθω την αλλαγή πάνω μου. Δεν εννοώ βέβαια ότι έχτισα κορμάρα αλλά νιώθω ότι σιγά σιγά ''ξεσκουριάζω'' και εγώ. Για να δούμε θα τα καταφέρω να πάω και τους τρείς μήνες που είναι συνδρομή;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.
Μέχρι πρότινος το αντιπαθούσα το γυμναστήριο και έλεγα δεν θα πατήσω ποτέ μου! Τελικά κάτι μερικές φίλες μου που γράφτηκαν και τα αποτελέσματα άρχισαν να γίνονται εμφανή, κάτι που δεν με παίρνει πλέον και εμένα να κάνω αυτή την ζωή, τρώμε και ότι να είναι εμείς οι φοιτητές, τελικά ναι το ξεκίνησα και εγώ πριν δύο μέρες. Πονάω φοβερά σαν να με έχουν πλακώσει στο ξύλο είναι :P αλλά ήδη νιώθω την αλλαγή πάνω μου. Δεν εννοώ βέβαια ότι έχτισα κορμάρα αλλά νιώθω ότι σιγά σιγά ''ξεσκουριάζω'' και εγώ. Για να δούμε θα τα καταφέρω να πάω και τους τρείς μήνες που είναι συνδρομή;:D

Πονάς λόγω αγύμναστου σώματος. Έτσι είναι στην αρχή. Μόλις το σώμα σου "σφίξει" κάπως και αρχίζει να εξοικειώνεται με την άσκηση, θα σου αρέσει. Πιστεύω ότι θα ενθαρρυνθείς όταν αρχίσεις να βλέπεις ορατά αποτελέσματα. Μη τα παρατάς. Σκέψου ότι κάνεις κάτι πολύτιμο για την υγεία σου. Ένα ωραίο δώρο για τον εαυτό σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα ωραίο δώρο για τον εαυτό σου.
Ξέρω ένα καλύτερο δώρο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Βρήκες ή ακόμα ψάχνεις; :P Πάντως αν θες και οικονομική τιμή που θα δίνεις κάθε μήνα/τρίμηνο/εξάμηνο, θα μπορούσες να πας σε μερικά να ρωτήσεις πόσο πάει και ύστερα να ξεκινήσεις σε αυτό που σε συμφέρει περισσότερο.

Βρήκα ένα στην περιοχή μου και μου έκαναν και έκπτωση :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,001 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια πήγα σε ένα πολύ ωραίο γυμναστήριο στην περιοχή μου και ενθουσιάστηκα. Συζήτησα με τους ιδιοκτήτες, μου έκαναν καλή τιμή, πλήρωσα εγγραφή και τους 2 πρώτους μήνες. Την πρώτη μέρα πήγα και μου άρεσε πολύ. Το ίδιο και τη δεύτερη, ας πονούσε όλο μου το κορμί. Την τρίτη μέρα κάτι μου έτυχε και δεν πήγα. Την 4η βαρέθηκα και είπα ότι θα πάω αύριο. Το αύριο ήταν Σαββατοκύριακο και είπα από βδομάδα. Τη Δευτέρα σκέφτηκα να πάω, αλλά είπα "ωχ τώρα, βαριέμαι τη διαδικασία". Την Τρίτη το ξέχασα εντελώς. Την Τετάρτη είχα κάποια δουλειά. Την Πέμπτη το ξέχασα ξανά. Την Παρασκευή είπα ότι από Δευτέρα θα πηγαίνω ανελλιπώς. Όπως καταλαβαίνετε, δεν ξαναπάτησα και τα λεφτά μου πήγαν χαμένα. Ναι, το ξέρω, είμαι λάθος, το γυμναστήριο είναι πολύ καλό και τα λοιπά και τα λοιπά. Τι να κάνω όμως αφού βαριέμαι να πηγαίνω;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Πολλά είναι τα άτομα που έχουν κάνει το ίδιο με εσένα, πχ αυτό ακριβώς έκανα εγώ πέρισι και πλήρωσα για τρίμηνο...Ζήτημα να πήγα 10 φορές. Κρίμα τα λεφτά που έδωσα από την στιγμή που δεν είχα σκοπό να πηγαίνω κακτικά. Και φέτος που ξανά άρχισα ελπίζω να μην γίνει πάλι το ίδιο. Θα πρέπει να υπάρχει ένας συγκεκριμένος στόχος ώστε να μην τα παρατήσει κάποιος. Δεν είναι και εύκολο βέβαια, όσοι το προσπάθησαν θα ξέρουν καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.

N.F

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η N.F αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Νίκο σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια θα προσπαθήσω να μην τα παρατήσω:)
Εγώ πάντως πηγαίνω μόνη γιατί ήθελα να πηγαίνω νωρίς το πρωί ώστε να συνηθίζω σιγά σιγά όμως κατάλαβα ότι μόνος είναι πολύ εύκολο να τα παρατήσεις. Για αυτό το καλύτερο πιστεύω είναι να πάς με κάποιο φίλο ώστε ο ένας να ''τραβάει'' τον άλλον, ειδικά στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Καθημερινά! Προσπαθώ να πηγαίνω 5 φορές την εβδομάδα και προς το παρόν τα καταφέρνω:) Ξεκίνησα πριν ένα μήνα και αν και δεν έχω τον αρχικό ενθουσιασμό εξακολουθώ να το βλέπω ως κάτι ευχάριστο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Είμαι νεα στο φορουμ - ενδιαφέρομαι απο υγιεινη διατροφή, διαιτες και ασκήσεις. Εδω και 3 μηνες παω γυμναστηριο 4 φορες την εβδομαδα - το Σαββατο και τν Κυριακη και δυο φορες Δευτερα-Παρασκευη. Πιο πολυ θέλω να χασω λυπος, είμαι 1,65 - 57kg. :clapup::clapup: Είμαι στο φορουμ για να διαβασω σθμβουλες και να με βοηθησετε στις αποριες μου! :clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εισαι 57 ή θες να φτασεις τα 57 κιλα? γιατι αν εισαι ηδη τοσα κιλα, δεν νομιζω πως χρειαζεται να χασεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Από που να χάσεις λίπος; Μια χαρά πιστεύω πως είσαι. Άντε το πολύ πολύ να φτάσεις στα 50 αλλά όχι πιο κάτω. Να ήσουν 67,77,87,97 τότε ναι να το καταλάβω γιατί θες να χάσεις λίπος αλλά τώρα δεν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
50?? ούτε καν. 55 θα είναι ακριβώς στα κιλά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ευχαριστώ Μάιρα ... Το θεμα ειναι οτι εχω κοιλιτσα πιο πολυ .. Θελω να γινω περιπου 51-52 κιλα.
Στο γυμναστηριο οπου παω βρηκα και αλλα κοριτσια με το ιδιο προβλημα. Μια μου ειπε για καποιο συμπληρωμα διατροφης που δοκιμασε και λεει οτι ητανε αποτελεσματικο, βεβαιωση με δυνδιασμο με διαιτα και ασκησιες. Τι νομιζετε, εχετε παρει κατι τετοιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εστω 55 αλλά και με δυο κιλά πάνω δεν έγινε και τίποτα ειδικά αν το λίπος έχει κατανεμιθεί ομοιόμορφα σε όλο το σώμα και όχι μονάχα σε ένα σημείο πχ στην κοιλιά.

Εγώ όχι. Γενικά δεν νομίζω πως θα βοηθήσουν αρκετά. Μπορεί να κάνουν την δουλειά τους και μετά από λίγο καιρό να σου ρθουν τα διπλά κιλά από αυτά που έχασες. Βέβαια δεν είμαι και καμία ειδική για να γνωρίζω πως έχει όντως η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Εστω 55 αλλά και με δυο κιλά πάνω δεν έγινε και τίποτα ειδικά αν το λίπος έχει κατανεμιθεί ομοιόμορφα σε όλο το σώμα και όχι μονάχα σε ένα σημείο πχ στην κοιλιά.

ναι βρε, συμφωνώ με αυτό που λες :) αλλά με βάση το ύψος της, το ιδανικό βάρος είναι τα 55 κιλά. αλλά και στα 57 που είναι δεν θεωρείται χοντρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Χοντρη δεν ειμαι, αληθεια. Αλλα παντα ηθελα να εχω γυμνασμένη κοιλιά ωχρις λυπος και με καλη φορμα. Κανω και ασκησεις για κοιλα εδώ και μηνες αλλα για τωρα δεν εχω μεγαλα αποτελεσματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top