Περιλήψεις βιβλίων

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
περιληψεις βιβλιων


Καλβίνο, Αόρατες Πόλεις


Περιληψη:

- Μαρκο Πολο;
- Ελα Χαν.
- Δεν πετάγεσαι μια βόλτα από το Κορεατικό πέλαγος μέχρι την Βαλτική
να μου πείς τι βλέπεις;
- Νο προμπ, μπρο.

(χρονια μετα)

- Ελα Μαρκο. Τι είδες;
- @@ιες.
- ...
kk thanx, bye.





τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.





Περίληψη:

- "Θα τον σκοτώσω."
- "Όχι ρε μαν. Να, υπάρχει και η ποίηση για να κατευνάζει τις οξύνσεις των παθών..."
- "Οκ, συμφωνώ. Αλλά μην χουφτώνεις"
the end
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.



Περίληψη:

"-Κάνε πιο κει ρε αράπη!"
"-Σας παρακαλώ κύριε, είμαι άνθρωπος, είμαι ό,τι και εσείς."
"...α, οκ.
...Κάνε πιο κει ρε μ@λ@κ@".


~Τέλος~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.



Βιργιλίου "Αινειάς"


Περίληψη:

Έλληνες: "Αll your base are belong to us"
Αινείας: oh shi-

(λιγο ταξίδι μετά)

Διδώ: Εάν φύγεις θα σκοτωθώ.
Αινείας: Μα πρέπει να χτίσω το νέο μου town center.

(λιγο μετά)

Διδώ: Αντίο άκαρδε άνδρα... (αυτοκτονεί)

(meanwhile, across the mediterrenean)

Αινείας: Πολύ βρώμα αυτός ο τίβερης ρε παιδί μου...
Πως να την πω την πόλη μου;
Α ναι. Roma!

(*τελος*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.





Golding, "Lord Of The Flies"


Περίληψη:

1ο παιδί: Εντάξει, ναυαγήσαμε και γλιτώσαμε από τους μεγάλους. Τώρα ας κάνουμε μια δημοκρατική γενική συνελευση,
τον λόγο θα έχει αυτός που κρατά το κοχύλι.

2ο παιδί: Περνο τ κχύλι γα να προτηνω
να παίκθουμε ένα Counterθtrike live!

(άλλα παιδιά) Ναιιιιιι....


(λιγες μερες μετα)

1o παιδί: Τελικά ίσως το counterstrike δεν ήταν καλή ιδέα. Ξεχάσαμε πως έχουμε μονο μία ζωή :confused:



(τελος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Η περιληψη απο το βιβλιο που διαβαζω αυτες τις μερες...

Το Καρφι-Αννα Μαρια Σκαρφο

Αυτή είναι η ιστορία μιας δεκατριάχρονης πόρνης. Η δική μου ιστορία. Δεν ήταν εύκολο να τη γράψω. Δε θα είναι εύκολο να τη διαβάσετε. Θα πρέπει να αποφασίσετε τώρα αν θα την αγνοήσετε ή αν θα θελήσετε να ανακαλύψετε την αλήθεια. Από τη στιγμή που θα αρχίσετε να τη διαβάζετε, θα πρέπει να έχετε το κουράγιο να την ακούσετε μέχρι το τέλος, όπως βρήκα κι εγώ το κουράγιο να περάσω όσα σας αφηγούμαι. Ήμουν παιδί και όλοι με αποκαλούσαν «κούκλα». Χαμογελούσα συνεχώς και τα μάτια μου έλαμπαν. «Άννα, είσαι τόσο όμορφη, σαν κούκλα», μου έλεγαν όλοι κι εγώ τους πίστευα. Ήμουν δεκατριών όταν με βίασαν για πρώτη φορά. Αυτό συνεχίστηκε για τρία χρόνια, μέχρι που πήγα στην αστυνομία. Και τότε η ζωή μου έγινε εφιάλτης.

:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.





~ Περίληψη ~



Πάνθεον: WTF άνθρωποι, πως την είδατε? Να ένας άγριος για να μάθετε.
Ενκιντού: Ουγκ! ΧρεισηΑβγη! Ουγκ!
Iερόδουλη: Χέλι...Αγόραρε :redface:
Ενκιντού: ...μμμ, τώρα ας πάω μέχρι τον Γκιλ, να δω τι θέλει.
Γκιλγκαμες: Τι να θέλω ρε ψηλέ. Την αθανασία. Που ΄ναι τη όμως?
Σαμάς: Ψιτ! Στο Δάσος των Κέδρων έψαξες;
Χαμπάμπα: I kill you, ρε!
(κρατς, μπαμ)
Ενκιντού: Πεθαίνω φίλε Γκιλ... Αν δεν σε πειράζει, τώρα θα ήταν μια καλή στιγμή να μου πασάρεις το βότανο
της αθανασίας... ... ...(ψοφ)
Γκιλγκαμες: Επιτέλους η αθανασία στα χέρια μου. Θα την βάλω εδώ στην τσέπη (fail)
Όφις: :shifty:


~ the end ~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top