Παίζει ρόλο η εμφάνιση τελικά;

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
γεια σας! πηγα σπιτι του χτες απο το μεσημερι μεχρι το βραδακι και κατσαμε στον καναπε αγκαλια (οκ επεσαν και μερικα γλωσσοφιλα, σορρυ για την αναλυση) και γενικα με εσφιγγε συνεχεια στην αγκαλια του και μου χαιδευε τα μαλλια και με φιλαγε τρυφερα..... με εκανε και ενιωσα πολυ ομορφα. δεν το περιμενα οτι θα ηταν τοσο τρυφερος..... δε μου ζητησε κατι αλλο. ουτε εγω ηθελα. εξαλλου ειναι πολυ νωρις ακομα. 1 εβμομαδα βγαινουμε. αλλα αυτος εχει τοσο παθος σε αντιθεση με εμενα που ειμαι προσγειωμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Poniro Ksotikouli

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
..και μου χαιδευε τα μαλλια..

Και εσύ τι του χάιδευες? :D:D


αλλα αυτος εχει τοσο παθος σε αντιθεση με εμενα που ειμαι προσγειωμενη.

Τι σημαίνει το "προσγειωμένη"? Με λιγότερο ενδιαφέρων, με περισσότερους ενδοιασμούς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
γεια σας! πηγα σπιτι του χτες απο το μεσημερι μεχρι το βραδακι και κατσαμε στον καναπε αγκαλια (οκ επεσαν και μερικα γλωσσοφιλα, σορρυ για την αναλυση) και γενικα με εσφιγγε συνεχεια στην αγκαλια του και μου χαιδευε τα μαλλια και με φιλαγε τρυφερα..... με εκανε και ενιωσα πολυ ομορφα. δεν το περιμενα οτι θα ηταν τοσο τρυφερος..... δε μου ζητησε κατι αλλο. ουτε εγω ηθελα. εξαλλου ειναι πολυ νωρις ακομα. 1 εβμομαδα βγαινουμε. αλλα αυτος εχει τοσο παθος σε αντιθεση με εμενα που ειμαι προσγειωμενη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
εννοω οτι θελω λιγο χρονο οταν γνωριζω εναν ανθρωπο να τον συνηθισω και να τον γνωρισω. ετσι ειμαι δεν το κανω επιτηδες. αγχωνομαι λιγο το καταλαβε και μου ειπε οτι καταλαβαινει και θα παμε σιγα σιγα χωρις βιασυνες και επιπολαιοτητα.ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ που εισαι να μου δωσεις καμια συμβουλη??? ξερεις εσυ...... φιλακια πολλα~
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
σιγά

σεξ είναι

δεν θα τον παντρευτείς κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
σιγά

σεξ είναι

δεν θα τον παντρευτείς κιόλας

Ετσι σκευτομαστε εμεις οι αντρες, οι γυναικες ειναι στο τελιος αντιθετο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
για μενα το σεξ ειναι επικοινωνια με τον αλλον πρωτα και μετα σεξ....

θελω να γινεται με καποιον που νιωθω πραγματα και οχι απλα για να γινει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.

Cristina

Νεοφερμένος

Η Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
σιγά

σεξ είναι

δεν θα τον παντρευτείς κιόλας

Ετσι σκευτομαστε εμεις οι αντρες, οι γυναικες ειναι στο τελιος αντιθετο....
Ευτυχώς που υπάρχουν και άνδρες που δεν σκέφτονται έτσι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Έτσι την πατάνε όλοι άντρες…για σεξ ξεκινάνε και στο τέλος καταλήγουν να νταντεύουν παιδιά…κάτω από την παντόφλα μας… καλά να πάθετε!!!!:P:P:P:P[FONT=&quot] [/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Έτσι την πατάνε όλοι άντρες…για σεξ ξεκινάνε και στο τέλος καταλήγουν να νταντεύουν παιδιά…κάτω από την παντόφλα μας… καλά να πάθετε!!!!:P:P:P:P
Με πρόλαβες.

Ρε Phyllis όπως γουστάρεις εσύ και όποτε γουστάρεις εσύ. Στην τομή των δύο αν υπάρχει θα γίνουν όλα.

Και αυτά που σου είπε είναι τυπικά έτσι. Μπορεί να είναι αλήθεια μπορεί παραμύθι. Απλά οι περισσότεροι θα στα πούνε.

Ναι σέξ είναι αλλά όχι για όλους απλά σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
ο χαρακτηρας παιζει ρολο, αν περνας καλα ,αν σ αρεσει .η εμφανιση ειναι το τελευταιο πραγμα . μπορει να ειναι συμπαθητικουλης . να ειναι καθαρος και καθαρα ρουχα και να σε κανει να περνας πολυ ωραια δεν ειπαμε να πας και με τερας και βρωμιαρης αφου περνας καλα !αυτο εχει σημασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
ειχε ερθει σπιτι μου χτες, ηταν τελεια!! προχωρησαμε αρκετα και ενιωσα πολυ ομορφα, ειναι ευγενικος, τρυφερος και δε με πιεζει για τιποτα και νοιαζεται πολυ για τη δικη μου ικανοποιηση πρωτα! παιδια ειναι τελεια, ζω ενα ονειρο!! φιλια!

παιδια το ειπα στους γονεις μου, τον ειδαν και μου ειπαν οτι δε θελουν εναν τετοιον ανθρωπο στην οικογενεια (με ξυρισμενο κεφαλι) ειναι ποτε δυνατον?στενοχωρηθηκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
παιδια το ειπα στους γονεις μου, τον ειδαν και μου ειπαν οτι δε θελουν εναν τετοιον ανθρωπο στην οικογενεια (με ξυρισμενο κεφαλι) ειναι ποτε δυνατον?στενοχωρηθηκα....

Γιατι ειπε κανεις στους γονεις σου οτι αυτοι θα κανουν οτι κανουν μαζι του;:confused:
Η σε ρωτησε η μητερα σου για τον πατερα σου;:P
Αληθεια τι ηλικια εχεις;(Δεν θυμαμαι αν το εχεις γραψει, αλλα "βαριεμαι" να κοιταω πισω...:redface: )
Σορυ αλλα προσωπικα σε αυτο το θεμα τουλαχιστον προσωπικα οτι και αν μου ελεγαν ναι μεν σπαζομουν αλλα εγω αποφασιζα.
Δυστυχως ομως στην Ελλαδα ακομα αυτο το φαινομενο ειναι πολυ εντονο.
Να δεις κατι αλλα τραγικα που εχω δει... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Γιατι ειπε κανεις στους γονεις σου οτι αυτοι θα κανουν οτι κανουν μαζι του;:confused:
Η σε ρωτησε η μητερα σου για τον πατερα σου;:P

..και πέρα απ'αυτό..ποιος είπε ούτως ή άλλως ότι αυτός ο άνθρωπος θα μπει σίγουρα στην οικογένεια..? δε νομίζω ότι όντας μαζί λίγο καιρό,θεωρείται και μέλος της οικογένειάς σου αυτόματα..εκτός αν κάπου κάνω λάθος.. :hmm::P
αμάν αυτοί οι γονείς ώρες-ώρες..!
:wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδια το ειπα στους γονεις μου, τον ειδαν και μου ειπαν οτι δε θελουν εναν τετοιον ανθρωπο στην οικογενεια (με ξυρισμενο κεφαλι) ειναι ποτε δυνατον?στενοχωρηθηκα....

καταρχας γιατι τον γνώρισες στους γονείς σου?
2-3 ραντεβου έχετε βγει όλα κι όλα! γιατι εκτίθεσαι έτσι?
Τες πα... δικαιωμα σου δλδ....
Αν ακούς τους γονείς σου για το ποιον θα εχεις δίπλα σου και το κριτήριο δεν ειναι αν ειναι καλός άνθρωπος εργατικός κι αν σε αγαπάει, αλλα αυτο που εχουν να πουν ειναι η εμφάνιση του κι εσυ το υπολογίζεις κι ολας και στεναχωριέσαι....
τοτε τι να πω.... δεν εχω λογια καν....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Σωστες και η ΚαπαΕψιλον και η burbuja!!!:warn:
Συμφωνω και με τα δυο ποστ απολυτως απολυτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
καταρχας γιατι τον γνώρισες στους γονείς σου?
2-3 ραντεβου έχετε βγει όλα κι όλα! γιατι εκτίθεσαι έτσι?
Τες πα... δικαιωμα σου δλδ....
Αν ακούς τους γονείς σου για το ποιον θα εχεις δίπλα σου και το κριτήριο δεν ειναι αν ειναι καλός άνθρωπος εργατικός κι αν σε αγαπάει, αλλα αυτο που εχουν να πουν ειναι η εμφάνιση του κι εσυ το υπολογίζεις κι ολας και στεναχωριέσαι....
τοτε τι να πω.... δεν εχω λογια καν....

+1 :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
"Αν δε του φυτρωσουν μαλλια να μην ξαναπατησει στο τιμιο σπιτικο μας"!

np Schiiiiizophreeeeeniaaaaaa..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

phyllis

Δραστήριο μέλος

Η αθηνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 435 μηνύματα.
καλημερα παιδια, δεν τον γνωρισα στους γονεις μου, απλα τους το ειπα. εννοειται οτι ειναι νωρις να τον γνωρισω!! και τον ειδε ο πατερας μου οταν περασε να με παρει απο το σπιτι για να βγουμε το σαββατο βραδυ. και αρχισε τα περιεργα!

οι γονεις μου ειναι παλαιων αρχων παιδια και αυστηροι θα ελεγα.
γιαυτο και οι αντιδρασεις αυτες!
εννοειται οτι δε θα επιλεξουν και δε θα ζησουν αυτοι για μενα, απλα ειναι ασχημο να ξερεις οτι δε συμμεριζονται τη χαρα σου και δε νιωθουν καλα με την επιλογη σου
αυτα ειχα να πω, φιλια σε ολους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top