Τι δεν θα θέλατε από τον άλλο/η στο πρώτο ραντεβού

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ο τιτλος πρεπει να λεει πολλα, οπωτε τα λογια ειναι περιττα;P Ξεκινησα αυτη τη συζητηση λοιπον για να αποφυγουμε πραγματα που δεν θα ηθελε να ακουσει ο αλλος απο εμας-και ειναι βασικο αυτο γιατι η πρωτη εντυπωση σε ενα ραντεβου παντα μετραει!:clapup:
Πρωτον:Εγω δεν θα ηθελα καποιος στο πρωτο ραντεβου να με χουφτωσει ή να βαλλει τα κουλα του σε μερη που δεν θελω!
Δευτερον: Αν καπνισει μπροστα μου καηκε.
Αυτα απο μενα περιμενω τις δικες σας απαντησεις!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι έχει παιδί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Οτι ως τωρα εχει κανει μονο "ελεύθερες" σχέσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Εκνευριστική συμπεριφορά προς τους άλλους. Πχ, μου χει τύχει να πάμε σινεμά και να έχει αράξει με τα πόδια σηκωμένα πάνω στο χερούλι της καρέκλας και να κάνει φασαρία ενοχλώντας τους θεατές. Μηδέν σεβασμός. (οκ, δεν ήταν πρώτο, ήταν δεύτερο ραντεβού, αλλά με είχε ξενερώσει αρκετά και έδειξε ανωριμότητα).

Και φυσικά, δεν θα 'θελα να ακούσω «Σ'αγαπώ» ή κάτι παρόμοιο. Εφόσον το ακούσω αυτό από το πρώτο ραντεβού, κατά 99% την σχέση την παίρνω στο δούλεμα, αν δεν την αφήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ότι έχει Level 70 Paladin στο WoW. Και μάλιστα, καλύτερο απ' το δικό μου!

Θα με παρατούσες στο πρώτο ραντεβού!:P
(btw υπάρχει κάτι που λέγεται Wrath oof the Lich King, δοκίμασέ το;))

Οτι ως τωρα εχει κανει μονο "ελεύθερες" σχέσεις.

Αν μου το πει αυτό δε θα φύγω, απλά θα αρχίσω την ψυχανάλυση.

Εγώ θα έφευγα αν μου έλεγε οτι δε θέλει να κάνει ποτέ παιδιά: μου δείχνει έναν άντρα τελείως ανώριμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Η πολύ έντονη παρουσία του εγώ του.
Δλδ σε φάση εγώ είμαι γαμάτος, εγώ έκανα αυτό, εγώ έκανα εκείνο, έχω αυτό, ΕΓΩ, εγώ ΕΓΩ εγώ.
Αυτά τα ψώνια που περηφανεύονται και νομίζουν ότι κάτι είναι μου τη σπάνε και τρώνε Χ με τη μία.

Τώρα το παρελθόν δε με νοιάζει και πολύ, ακόμα και παιδί να είχε ξέρωγω (τι σου κάνει το πολύ PLL) - τουλ. θα' ταν ειλικρινής.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Στο πρώτο rendez vous δε θα ήθελα να χτυπήσει το κινητό του με κάποιον καγκουρο-ή-σκυλάδικο ήχο. Θα πάρω το κορμάκι μου και θα φύγω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Στο πρώτο rendez vous δε θα ήθελα να χτυπήσει το κινητό του με κάποιον καγκουρο-ή-σκυλάδικο ήχο. Θα πάρω το κορμάκι μου και θα φύγω. :P
:P καλά κάνω και βάζω το ντριν ντριν
τελικά το πρώτο ραντεβού δεν είναι απλά μια συνάντηση :confused: σε περνάνε από κόσκινο οι γυναίκες :confused:

Πρωτον:Εγω δεν θα ηθελα καποιος στο πρωτο ραντεβου να με χουφτωσει ή να βαλλει τα κουλα του σε μερη που δεν θελω!
Δευτερον: Αν καπνισει μπροστα μου καηκε.
Αυτα απο μενα περιμενω τις δικες σας απαντησεις!:D

Καλύτερα να καπνίζει μπροστά σου παρά πίσω σου...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Να με πάρει μονότερμα και να μη μ' αφήνει να μιλήσω σχεδόν καθόλου -όχι απαραίτητα να μιλάει για τον εαυτό του όσο μιλάει. Αλλά αν είναι να βγω ραντεβού και από την αρχή να κάνω απλά την γλάστρα δίπλα του, καλύτερα να βγει με τον καθρέφτη του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να της μιλάω και να μην καταλαβαίνει τι τι λέω, και να χαζογελάει απλά με αυτό το χαζογκομενίστικο ύφος, χωρίς λόγο και αιτία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
τι θα συζητησεις πια με την κοπελα στο πρωτο ραντεβου για να μη σε καταλαβαινει?:confused:

μήπως είναι το ύφος "δε με νοιαζει τι λες, εγω θελω να το κανω μαζι σου;" γιατι αν ειναι αυτό, μπορείτε να συζητησετε μετα..:angelnot::rolleyes::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
όχι δεν έχω πρόβλημα μαυτό :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cosa Nostra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cosa Nostra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Barman/Barwoman και μας γράφει απο Κοπανάκι (Μεσσηνία). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Να μην μου πεί να πάμε μπουζούκια στο πρωτο ραντεβου γιατι εγω είμαι του κλασσικού ρεπερτορίου στη μουσικη...:popcorn: και δεν αντεχω την αστικη υποκουλτουρα...
Επίσης να είναι σεμνα ντυμένη και χαμηλοβλεπουσα,δεν τις μπορω τις εξαλες και τις μοντερνες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
''τι δουλεια κανεις ?''
''μπατσος''
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
α επισης κατι του στυλ
η χρυση αυγη ναι μεν ...αλλα... και αλλα τετοια παρομοια
ή κατι σαν ''με τα ντρογκια σκεφτεσαι''
ή να μιζεριαζει λεγοντας οτι η ζωη ειναι αδικη, ή οτι του αρεσει να μενει με τουσςγονεις του γιατι εχει τσαπα φαι και γιατι η μανουλα του , του σιδερωνει κτλ κτλ
στην πορεια θα θυμηθω και αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianniakos

Νεοφερμένος

Ο gianniakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 90 μηνύματα.
Δεν θα ηθελα να μαθω οτι ειναι παντρεμενη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ότι είναι κρυφά άντρας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Πρώτον δεν δίνω ποτέ ραντεβού με σκοπό ερωτικές γνωριμίες, αλλά μόνο για φιλίες. Δεύτερον δεν παίρνω ποτέ σοβαρά τα πρώτα ραντεβού. Η πραγματική φύση των ανθρώπων αποκαλύπτεται σταδιακά. Πολύ επιφανειακά τα πρώτα ραντεβού. Γελιέστε ότι θα μάθετε την αλήθεια στην αρχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top