Πρόθεση ψήφου εκλογών Σεπτεμβρίου 2007

Τι θα ψηφίσετε στις εκλογές που έρχονται; (16/09/2007)
Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 54)
  • Νέα Δημοκρατία

    Ψήφοι: 4 7.4%
  • ΠΑ.ΣΟ.Κ

    Ψήφοι: 3 5.6%
  • Κ.Κ.Ε.

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΣΥ.ΡΙΖ.Α

    Ψήφοι: 9 16.7%
  • ΛΑ.Ο.Σ

    Ψήφοι: 1 1.9%
  • Δημοκρατική Αναγέννηση

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εξωκοινοβουλευτική Αριστερά

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Φιλελεύθερη συμμαχία

    Ψήφοι: 11 20.4%
  • Άλλο Εξωκοινοβουλευτικό κόμμα άλλου χώρου

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Άκυρο/Λευκό

    Ψήφοι: 2 3.7%
  • Δεν θα πάω/μπορέσω να ψηφίσω

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Αναποφάσιστος/η

    Ψήφοι: 7 13.0%
  • Δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω (λόγω ηλικίας, εθνικότητας κλπ)

    Ψήφοι: 6 11.1%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ποια παγίδα? Το διευκρίνισε μόλις τον κράξανε οι υπόλοιποι, αντί να το καταλάβει μόνος του και να το διευκρινίσει αμέσως ή να το ανακαλέσει.

Στην παγιδα του να αρχισουν να τον κατηγορουν. Εμενα μου φανηκε παραλογο να αποκαλεσει τους φοιτητες ταραξιες, και γιαυτο και δεν το πιστεψα οτι αυτο εννοουσε. Δηλαδη αν ελεγε οτι τις ημερες τον ντερμπυ εχουν να τα βαλουν με ταραξιες, θα εννοουσε ολους τους φιλαθλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Στην παγιδα του να αρχισουν να τον κατηγορουν. Εμενα μου φανηκε παραλογο να αποκαλεσει τους φοιτητες ταραξιες, και γιαυτο και δεν το πιστεψα οτι αυτο εννοουσε. Δηλαδη αν ελεγε οτι τις ημερες τον ντερμπυ εχουν να τα βαλουν με ταραξιες, θα εννοουσε ολους τους φιλαθλους?

Αναφερόμενος στο θέμα του άρθρου 16 είπε επί λέξη: "Επί έναν χρόνο κάθε Πέμπτη είχαμε ραντεβού με ταραξίες στο Σύνταγμα".

Όταν το άκουσα με τον τρόπο που το διατύπωσε, μου σηκώθηκε η τρίχα.:confused: Ένα ολόκληρο κίνημα το τσουβαλοποιεί με τέτοιο τρόπο, όπως έκανε άλλωστε και όσο υπήρχαν οι διαδηλώσεις.:mad: Αν ήθελε να είναι ακριβής θα μπορούσε να αναφερθεί σε μερίδα, σε παρείσακτους ή κάτι τέτοιο.

Πολύ χοντρή η απροσεξία του για έναν άνθρωπο που χειρίζεται τόσο επιδέξια την ελληνική γλώσσα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αναφερόμενος στο θέμα του άρθρου 16 είπε επί λέξη: "Επί έναν χρόνο κάθε Πέμπτη είχαμε ραντεβού με ταραξίες στο Σύνταγμα".

Όταν το άκουσα με τον τρόπο που το διατύπωσε, μου σηκώθηκε η τρίχα.:confused: Ένα ολόκληρο κίνημα το τσουβαλοποιεί με τέτοιο τρόπο, όπως έκανε άλλωστε και όσο υπήρχαν οι διαδηλώσεις.:mad: Αν ήθελε να είναι ακριβής θα μπορούσε να αναφερθεί σε μερίδα, σε παρείσακτους ή κάτι τέτοιο.

Πολύ χοντρή η απροσεξία του για έναν άνθρωπο που χειρίζεται τόσο επιδέξια την ελληνική γλώσσα.;)

Οκ. Δηλαδη αν ελεγε:

"Επί έναν χρόνο κάθε Τεταρτη (ποια μερα εχει αγωνα τελος παντων) είχαμε ραντεβού με ταραξίες στο γηπεδο"

θα το ελεγε για ολους τους φιλαθλους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Οκ. Δηλαδη αν ελεγε:

"Επί έναν χρόνο κάθε Τεταρτη (ποια μερα εχει αγωνα τελος παντων) είχαμε ραντεβού με ταραξίες στο γηπεδο"

θα το ελεγε για ολους τους φιλαθλους?

Είναι κάτι διαφορετικό να αναφέρεσαι σε διαδηλώσεις που είχαν να κάνουν με αντίδραση σε ένα νόμο που πας να περάσεις και να σε συμφέρει να δείξεις πως δέχεσαι επίθεση για να στρέψεις εκεί τα φώτα και άλλο να μιλάς για έναν αγώνα, που κατά τη γνώμη μου είναι κι αυτό ένα κοινωνικό φαινόμενο, αλλά δεν σε βλάπτει πολιτικά.

Και για να απαντήσω στην ερώτηση, όταν μιλάμε για ένα μαζικό φαινόμενο που το αμαυρώνουν μερικοί, δεν μπορείς να λες πως είχες ραντεβού με τους ταραξίες, όταν οι ταραξίες είναι το 5-10% από αυτή την μάζα, είτε μιλάμε για φοιτητές είτε για οπαδούς.
Αφήνεις αδιευκρίνιστη μία κουβέντα, αν θες να κερδίσεις εντυπώσεις και να αμαυρώσεις, να υποβαθμίσεις, να στρέψεις την κοινή γνώμη, εναντίον αυτού στο οποίο αναφέρεσαι.

Και ξαναδιευκρινίζω πως ίσως κ εμένα να μην με πείραζε, αλλά αυτή η στάση περί κουκουλοφόρων και ταραξιών ήταν-και απ' ό,τι βλέπω παραμένει- η κύρια απάντηση της Κυβέρνησης στο θέμα των αντιδράσεων για το Άρθρο 16.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Οκ. Δηλαδη αν ελεγε:

"Επί έναν χρόνο κάθε Τεταρτη (ποια μερα εχει αγωνα τελος παντων) είχαμε ραντεβού με ταραξίες στο γηπεδο"

θα το ελεγε για ολους τους φιλαθλους?
Σωστή κατ' εμέ. Ανα και κατ' εμέ, έτσι όπως το έχει πει.. και οι δύο ερμηνίες είναι αποδεκτές.

Μπορεί κάποιος να το μεταφράσει ως "Υπήρχαν κάθε Πέμπτη ταραξίες στο Σύνταγμα" αλλά και ως "Όλοι ήταν ταραξίες". Κι οι δύο ερμηνίες είναι εξίσου αποδεκτές, έτσι όπως το έθεσε.



Τώρα για το τι εννοούσε.. δεν έχω βγάλει άκρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Το Ακυρο με το Λευκο , δεν ειναι το ιδιο. Ειδικα σε αυτες τις εκλογες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Σύμφωνα με τον νόμο 3603/07 άρθρο 7 οι συντελεστές του e-steki είναι υποχρεωμένοι να κλείσουν την δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Εγώ μπορώ να πω τι θα ψήφιζα αν ήμουν 18?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ρε παιδια θελώ να μου απαντησετε οπως ξερετε κ ξερω ειναι σιγουρο οτι θα βγει η ο Καραμανλης η ο Παπανδρεου...
το θεμα ειναι οτι οτι κ να γινει δεν θελω με τιποτα(αποψη μου) να βγει ο παπανδρεου δεν με πειθει αλλα τον ρωταν αλλα απανταει δεν τον παω ρε παιδακι μου...
απο την αλλη για τον καραμανλη δεν λεω τα ιδια μαρεσει ο λογος του κ πολλες φορες μαρεσουν κ οι στοχοι του... ασχετα αν δεν πιστευω οτι θα κανει οσα λεει... δεν ειχα σκοπο με τιποτα να ψηφησω κανενα απο τους 2... το θεμα ειναι ομως οτι δεν θελω με τιποτα να βγει ο Παπανδρεου τι να κανω να ψηφησω καραμανλη?
τωρα θα μου πειτε σιγα μια ψηφος ειναι αυτη εγω ομως δεν το σκεφτομαι ετσι τι να κανω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
το θεμα ειναι ομως οτι δεν θελω με τιποτα να βγει ο Παπανδρεου τι να κανω να ψηφησω καραμανλη?

+1. Mε τίποτα Παπανδρέου. Τζιζ, μακρυά, αν είναι τόσο κακός στην αντιπολίτευση, φαντάσου τι έχει να κάνει ως κυβερνήτης. Εγώ δεν ψηφίζω κανέναν, και άκουσα σήμερα και τον Καραμανλή στην συνέντευξη και επίσης απέφευγε να απαντήσει σε κάποια ερωτήματα. Το μόνο που εγώ θα τον ρωτούσα σήμερα στη συνέντευξη ωμά : Τι τον κάνει τόσο αυτοκαταστροφικό και πώς μπορεί να έχει μέσα στο κόμμα του ανθρώπους απ'τη μια σαν τον Ρουσόπουλο, απ'την άλλη όπως τον Ψωμιάδη. Με λίγα λόγια πώς κατάφερε να κάνει ένα κόμμα σαλάτα μπασταρδεύοντας ακροδεξιούς με πρώην πασόκους αφού πρώτα βάφτισε μεσαίο χώρο κάτι που δεν λέει τίποτα στον κόσμο.Θα αποφασίσω τι θα ψηφίσω μία μέρα πριν, πάντως κανένα από τα μεγάλα κόμματα. Είναι πολύ μικροί και οι δυο, απλά ο ένας πουλάει πιο έξυπνα και χαρισματικά το πακέτο του Σταμάτησε να μου στέλνει email και η 'Εφη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Πιστεύω πως ο Παπανδρέου έχει το καλύτερο επιτελείο. Αθανασάκης, Ρέππας είναι γάτες με πέταλα. Επίσης όμως είναι εγωιστής χωρίς να έχει τα απαραίτητα προσόντα. Π.χ. η χοντράδα με την Γεννηματά χωρίς να ρωτήσει τον -επίσης κορυφαίο- Βενιζέλο που είναι συνταγματολόγος, δεν δικαιολογείται.:worry:

Αν άκουγε τους γύρω του, θα έκανε μεγάλα πράγματα και η παραπαίουσα κυβέρνηση της ΝΔ θα ήταν τώρα δεύτερη. Αλλά δεν πείθει με τις κινήσεις του.

Από τη άλλη η ΝΔ θα είναι τραγικό αν ξαναβγεί. Μόλις στην ΔΕΘ παρουσίασε ένα μέρος του προγράμματός της που ουσιαστικά ήταν προεκλογικές παροχές.:confused: Έχει κάνει τόσα λάθη, ατασθαλίες, χοντράδες στην διακυβέρνησή της, που μόνο το ανίκανο, τώρα, ΠΑΣΟΚ δεν μπορεί να την κερδίσει.

Θα προτιμούσα μεταβατικά ΠΑΣΟΚ και στην εκλογή του Προέδρου της Δημοκρατίας, ξανά εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

sPyRaKoS

Νεοφερμένος

Ο sPyRaKoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Παιδια εγω δεν θα ψηφισω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι μιλαμε για λαθη που εκανε η ΝΔ τωρα. Μια ζωη , οποιο κομμα και να βγαινει ολο βλακιες κανει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι μιλαμε για λαθη που εκανε η ΝΔ τωρα. Μια ζωη , οποιο κομμα και να βγαινει ολο βλακιες κανει...

Μακάρι να μπορούσα να πω πως έχεις άδικο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δυστυχώς αυτό είναι μεγάλη αλήθεια. Όχι μόνο όμως όποιο κόμμα βγει αλλά και η εκάστοτε αντιπολίτευση δεν έχει ποτέ δείξει τίποτε σπουδαίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nosaltres

Δραστήριο μέλος

Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι μιλαμε για λαθη που εκανε η ΝΔ τωρα. Μια ζωη , οποιο κομμα και να βγαινει ολο βλακιες κανει...

E, δεν εχουν βγει και πολλα εδω και 30 χρονια... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Ρε παιδια, τι μιλαμε για λαθη που εκανε η ΝΔ τωρα. Μια ζωη , οποιο κομμα και να βγαινει ολο βλακιες κανει...

Μακάρι να μπορούσα να πω πως έχεις άδικο...:(

Δυστυχώς αυτό είναι μεγάλη αλήθεια. Όχι μόνο όμως όποιο κόμμα βγει αλλά και η εκάστοτε αντιπολίτευση δεν έχει ποτέ δείξει τίποτε σπουδαίο.
Λυπάμαι, αλλά είμαι υποχρεωμένος να διαφωνήσω.
Είναι πολύ βολικό για αυτούς το άλλοθι, οτι έχουν κάνει λάθη ή γκάφες τόσα χρόνια που κυβερνάνε (33 τον αριθμό).
Ούτε λάθη είναι, ούτε γκάφες. Είναι το προσχεδιασμένο πρόγραμμα και η πολιτική που θέλουν να ακολουθήσουν.
Και είναι πολύ βολικό για αυτούς να πιστεύουμε όλοι εμείς μετά, πως ό,τι έγινε είναι λάθος ή γκάφα, και δεν ήθελαν να γίνει.
Αν όντως γινόταν αυτό, θα μπορούσε να διορθωθεί το "λάθος"
Ο,τι γίνεται είναι προσχεδιασμένο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εγώ πάντως που είμαι 36 χρονών και έχω ζήσει και τα 33 χρόνια εναλλαγής κυβέρνησης στα δύο κόμματα, απ όσο θυμάμαι τουλάχιστον που πλέον είχα άποψη... δεν έχει αλλάξει και κάτι...
Η ζωή μου ήταν πάντα ίδια και με τα δύο κόμματα, όποιο κι αν ήταν αυτό που ήταν στην εξουσία (δεδομένου ότι δεν έχω κανένα ρουσφετάκι σε κανένα κόμμα)
Ο μισθός ποτέ δεν έφτανε, οι συνταξιούχοι πάντα στην πείνα, τα όρια συνταξιοδότησης να μεγαλώνουν, οι φόροι να αυξάνουν με την πρώτη ευκαιρία, οι παροχές για τους υπαλλήλους όλο και λιγότερες, η χώρα να λέει κάθε πέρισυ και καλύτερα....

Ακουγα λοιπόν χτες στις ειδήσεις τις εξαγγελίες τους (νομίζω ο Καραμανλής ήταν που το είπε) ότι οι μισθοί θα φτάσουν τους μισθούς της ΕΕ...
Και αναρωτιέμαι... υπάρχει στα αλήθεια κάποιος που πιστεύει ότι ο μισθός του από 550 ευρώ που είναι τώρα ο κατώτερος του ανειδίκευτου, θα φτάσει τα 1200 που είναι στην ΕΕ? :hehe:
Και αν γίνει αυτό, που θα βρεθούν τα κονδύλια? Κι αν μπορούν να βρεθούν τα κονδύλια, τόσα χρόνια γιατί δεν το έκαναν και ο κόσμος βασανίζεται?

Το δούλεμα πάει σύννεφο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
ΚουΕ μου, ο στόχος οι μισθοί να φτάσουν το μέσο όρο της Ε.Ε. δεν είναι καινούργιος, είναι πολύ παλιός. Πολύ πριν μπουν στην Ε.Ε. τα τελευταία κράτη που μπήκαν πρόσφατα (Βουλγαρία, Πολωνία, κ.α.)
Τότε αυτό φάνταζε αδύνατο, αφού χωρίς αυτές τις χώρες ο μέσος όρος του μισθού της Ε.Ε. ήταν πολύ υψηλότερος από τους δικούς μας μισθούς.
Με την είσοδο όμως αυτών των χωρών στην Ε.Ε., έχουμε σχεδόν πιάσει το μέσο όρο, χωρίς να έχουν γίνει σημαντικές αυξήσεις στους μισθούς μας.
Είδες κάτι μαγικά που γίνονται;.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ χαχαχαχαχαχαχαχα

μπράβο βρε Ανδρέα... ειλικρινά δεν το είχα σκεφτεί αυτό καθόλου!!!
Βρε τα παιδιά... πως τα κατάφεραν! χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top