Master chef 2

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Πρώτον: Τι είναι το master class;

Δεύτερον: Πού είναι ο Λουκάκος;

Τρίτον: Ρε με δουλεύετε; Έκατσα σήμερα να το δω γιατί με κολλήσατε.
Τι φλώρια είναι αυτά; Κρατάνε και σημειώσεις;
Λες και παρακολουθούν εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς.
Πολύ σοβαρά δεν το έχουν πάρει όλοι το θέμα; :fool:

Τέταρτον: Η Σινατσάκη τι ρόλο βαράει;
Θα μπορούσε να λείπει ο ρόλος της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πρώτον: Τι είναι το master class;

μάθημα μαγειρικής από διαφορετικό καλεσμένο σεφ τι κάθε φορά.

Δεύτερον: Πού είναι ο Λουκάκος;

δεν είναι υποχρεωτικό να είναι και οι τρεις παρόν συνέχεια
(πόσο μάλλον σε μαθήματα μαγειρικής)

Τρίτον: Ρε με δουλεύετε; Έκατσα σήμερα να το δω γιατί με κολλήσατε.
Τι φλώρια είναι αυτά; Κρατάνε και σημειώσεις;
Λες και παρακολουθούν εγχείρηση ανοιχτής καρδιάς.
Πολύ σοβαρά δεν το έχουν πάρει όλοι το θέμα; :fool:

είναι μάθημα από γνωστούς σεφ και στα μαθήματα
είθισται να κρατάνε σημειώσεις.

Τέταρτον: Η Σινατσάκη τι ρόλο βαράει;
Θα μπορούσε να λείπει ο ρόλος της.

είναι η παρουσιάστρια!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Ιχχ τσαντίστηκε η Ψαραδελ.:loltooth:

Που πάει ο Κρητικος με το λουστρίνι αχαχ.
Τι πανάθλιο πιάτο είναι τούτο; Μαυρο ωσαν καλιακούδα.

Α,και επιτέλους έμαθα να κόβω σαν σεφ.
:vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Ιχχ τσαντίστηκε η Ψαραδελ.:loltooth:
Σιγά μωρέ που τσαντίστηκα.

Εγώ πάντως με μια φορά που το είδα μου φάνηκε καραστημένο το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Σιγά μωρέ που τσαντίστηκα.

Εγώ πάντως με μια φορά που το είδα μου φάνηκε καραστημένο το παιχνίδι.

Καλε,σε πειράζω. :slourp:
Φαντάσου που το είδες 1 φορά και φάνηκε καραστημένο,εμείς τί να πούμε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Καλε,σε πειράζω. :slourp:
Ναι βρε το κατάλαβα.
Φαντάσου που το είδες 1 φορά και φάνηκε καραστημένο,εμείς τί να πούμε;:P
Αλλά και αν υποθέσουμε ότι δεν είναι καραστημένο, προσωπική εκτίμηση για το αποτέλεσμα είναι ότι θα κερδίσει το καλύτερο γλειφτράκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Αλλά και αν υποθέσουμε ότι δεν είναι καραστημένο, προσωπική εκτίμηση για το αποτέλεσμα είναι ότι θα κερδίσει το καλύτερο γλειφτράκι.
Καρασυμφωνώ να ούμε.
Αυτό είχε γίνει ήδη στο 1ο μαστερ με τον Άκη.
Και εμφανίσιμος για τα δικά τους στανταρτς(για προβολή) και γλειφτρόνι.:hmm:
Άλλωστε,ενας αυθύπαρκτος και αντιδραστικός παικτης δε θα τους βολευε καααθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
γεια σου ρε κοπέλι,
με συγκίνησες σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καρακλίκα έχει καταντήσει το μαστερ σεφ.
Κλασική τακτική στις ομαδικές : επιλέγουμε τους φίλους μας και καβάτζα έναν απο μια άλλη κλίκα,έτσι για θύμα.
Για να έχουμε ποιον να καταψηφίσουμε.
:rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Καρακλίκα έχει καταντήσει το μαστερ σεφ.
Κλασική τακτική στις ομαδικές : επιλέγουμε τους φίλους μας και καβάτζα έναν απο μια άλλη κλίκα,έτσι για θύμα.
Για να έχουμε ποιον να καταψηφίσουμε.
:rant:
Ο Γραμματικόπουλος το κάνει αυτό συνέχεια:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
σήμερα όμως του κακοφάνηκε...
αν και πιστεύω της κόκκινης ομάδας ήταν πιο πολύ αδύναμοι...
αλλά απ την μπλε, μιας και έπρεπε να ψηφίσουν, σωστά έπραξαν και έβγαλαν το Γραμμ/λο και τον Άγγελο... απ' το να βγαζαν καν Αριστοτέλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
σήμερα όμως του κακοφάνηκε...
αν και πιστεύω της κόκκινης ομάδας ήταν πιο πολύ αδύναμοι...
αλλά απ την μπλε, μιας και έπρεπε να ψηφίσουν, σωστά έπραξαν και έβγαλαν το Γραμμ/λο και τον Άγγελο... απ' το να βγαζαν καν Αριστοτέλη...

Βασικά δεν το είδα σήμερα..

Ο Γραμματικόπουλος για αποχώρηση ψηφίστηκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
Καιρο εχω να γράψω σε τούτο το θρεντ. :pfff:
Για να δούμε το σημερινό επεισόδιο,με τα αναγνωρισμένα πιάτα.
Έχω περιέργεια τί μπαρούφες μαγειρεύουν και παιρνουν 20+ αστερια μισελεν και δεν το λεν :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
O Mπάμπης είναι με διαφορά καλύτερος από τους αλλους μετά έπεται ο Αριστοτέλης ο οποίος όμως δε θα φτάσει στον τελικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
^Ρίξε τα ταρώ Φοκοοοοο :P
Ναι,πάντως συμφωνώ.Νομίζω οτι ο τελικός και ο ημιτελικός δεν έχουν γυριστεί ακόμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
αφού έφυγε ο γραμμ. προσωπικά είμαι κομπλε, καθαρίσε ο τόπος να πούμε. Πιστεύω ο μπάμπης θα βγει πρώτος αν και είναι κάπως μπασταρδι αλλά νταξ κλαιν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
^Ρίξε τα ταρώ Φοκοοοοο :P
Ναι,πάντως συμφωνώ.Νομίζω οτι ο τελικός και ο ημιτελικός δεν έχουν γυριστεί ακόμα.
\

Tα ΤΑΡΩ βασίζονται στην τυχη αυτά που γράφω στηρίζονται στην λογική. Θεωρώ γενικά το διαγωνισμό στην φάση που είναι πολύ αναμενόμενος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Πάντως πιστεύω είναι πάρα πολύ άδικο να πάει τελικό ο Κωστής και να μην πάνε ο Γ.Γεράρδος και ο Αριστοτέλης βέβαια.
Ο Μπάμπης πες είναι καλός, έχει διακριθεί, αν και δεν εκτιμώ τον χαρακτήρα του εν αντιθέσει με τον Αριστοτέλη και το Γιώργο που είναι φοβερά παιδιά και τέλειοι μάγειρες, αλλά ο Κωστής; Αίσχος.
Ελπίζω να μάθουμε σήμερα ποιος θα είναι ο σημερινός νικητής και να μην περιμένουμε μέχρι αύριο σαν τις ομαδικές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κάνω μία πρόβλεψη για γεράρδο,
όλο λάου λάου το πάει και όλο τα καταφέρνει.

πιστεύω πως γνωρίζει παραπάνω απ'οσο δείχνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Καημενος αριστοτελης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top