Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι , έχω γκούγκλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

@nt¤wnis|~|¤e

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 787 μηνύματα.
τραβάς γρήγορα πιστόλι ρε διάολε
χρειάζομαι εξάσκηση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Εισαι αργοστροφος?
Εχεις βαρεθει να σε προλαβαινουν οι αλλοι?
Δεν ξερεις να χειριζεσαι το google?
Εισαι λιγομιλητος και χρειαζεσαι μαθηματα φλυαριας? (και εξυπνου χιουμορ:redface:)

Μαθηματα: ο sid! Ξεκινουν θερινα τμηματα, προλαβετε! :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τραβάς γρήγορα πιστόλι ρε διάολε
χρειάζομαι εξάσκηση

έλα μαζί μου το βράδυ στο σαλούν
κανείς δεν ξέρει να πυροβολάει εκεί γρήγορα
κανείς δεν είναι πιο γρήγορος από την σκιά του
και οι ντάλτον κοιμούνται στην αγκαλιά του λούκυ λουκ
ενώ το άλογο του παίζει με τον νεκροθάφτη , ποιος θα θάψει πιο γρήγορα τον άλλο στην άμμο του μπιτς μπαρ

απλά άμα φέρεις και δεύτερο άτομο μαζί σου , στις 100 μπύρες σου δίνουνε άλλη μισή τσάμπα

π.σ. οικονομική κρίση - καιρός για 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο δημιουργός του παρακάτω εμότικον έχει εμπνευστή τον μπιλ (πέρα από την πλάκα , αν μαζέψουμε όλα τα ποστ του που μιλάνε για αλκοόλ θα βγει υλικό για 10ετές αρχείο συζητήσεων του πανελλήνιου συλλόγου ανώνυμων αλκοολικών)

Ρε σιντ που είδες αλκοολούχα ποστ μου; :worry:
Για καμιά πορτοκαλάδα μπορεί..είναι και sugar-free μερικά.


Στο σαλούν θα είσαι το βράδυ; Να ξέρω που θα σε βρω να οργανώσουμε τίποτα.Πήρα νέα συλλογή τάπεργουέαρ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ο Bill φοράει μασέλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
η καλυψώ έχει διάθεση για τσαμπουκά/ξύλο/ξεκαθάρισμα/απόδοση δικαιοσύνης στο <<φιλί μετά το στοματικό>>
επιτέλους κάτι ενδιαφέρον σε αυτό το θέμα , που μου φαινότανε τόσο ελκυστικό που κοίταζα τα ποστ για ορθογραφικά λάθη από την βαρεμάρα

καλυψώ σε προσκαλώ επισήμως και ως αθαίρετος εκπρόσωπος τους , στον σύλλογο τσαμπουκαλεμένων αδικημένων μελών
για αρχή της ιδρυτικής βραδιάς , θα απαγγείλει ο αντώνης ποίηση ποιητή φανφάρα , ο σιντ θα μαγειρέψει κεφτεδάκια με γέμιση λαχανικών , ο τζιρότ θα χορέψει πολ ντάνσιγκ , ο ρεμπ θα τρολάρει στις προσκλήσεις και μετά όλοι θα ζητήσουμε τον λόγο που πήραμε αρνητικές π.χ. σε ένα τραγούδι στο τρακ οφ δε ντέι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
η καλυψώ έχει διάθεση για τσαμπουκά/ξύλο/ξεκαθάρισμα/απόδοση δικαιοσύνης στο <<φιλί μετά το στοματικό>>
επιτέλους κάτι ενδιαφέρον σε αυτό το θέμα , που μου φαινότανε τόσο ελκυστικό που κοίταζα τα ποστ για ορθογραφικά λάθη από την βαρεμάρα

καλυψώ σε προσκαλώ επισήμως και ως αθαίρετος εκπρόσωπος τους , στον σύλλογο τσαμπουκαλεμένων αδικημένων μελών
για αρχή της ιδρυτικής βραδιάς , θα απαγγείλει ο αντώνης ποίηση ποιητή φανφάρα , ο σιντ θα μαγειρέψει κεφτεδάκια με γέμιση λαχανικών , ο τζιρότ θα χορέψει πολ ντάνσιγκ , ο ρεμπ θα τρολάρει στις προσκλήσεις και μετά όλοι θα ζητήσουμε τον λόγο που πήραμε αρνητικές π.χ. σε ένα τραγούδι στο τρακ οφ δε ντέι

σιντ, υπάρχει και θέμα ολόκληρο για αυτό που λες με τις αρνητικές
να πας να το τσεκάρεις.. :p

:D:D

κατα τα άλλα.. ώρες ώρες νευριάζω με μερικές αρνητικές- όπου δηλαδή αυτές αφορούν θέμα τελείως προσωπικό και μάλιστα εφόσον, κατα τη γνώμη μου, αυτό το οποίο λέω είναι επαρκώς τεκμηριωμένο :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
κατα τα άλλα.. ώρες ώρες νευριάζω με μερικές αρνητικές- όπου δηλαδή αυτές αφορούν θέμα τελείως προσωπικό και μάλιστα εφόσον, κατα τη γνώμη μου, αυτό το οποίο λέω είναι επαρκώς τεκμηριωμένο :pfff:

Εεεεεεε μαααααααααααααααα.


Αντί να τις ρίξουνε στο ποστ για τα φανελάκια! :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
καλυψώ σε προσκαλώ επισήμως και ως αθαίρετος εκπρόσωπος τους , στον σύλλογο τσαμπουκαλεμένων αδικημένων μελών
για αρχή της ιδρυτικής βραδιάς , θα απαγγείλει ο αντώνης ποίηση ποιητή φανφάρα , ο σιντ θα μαγειρέψει κεφτεδάκια με γέμιση λαχανικών , ο τζιρότ θα χορέψει πολ ντάνσιγκ , ο ρεμπ θα τρολάρει στις προσκλήσεις και μετά όλοι θα ζητήσουμε τον λόγο που πήραμε αρνητικές π.χ. σε ένα τραγούδι στο τρακ οφ δε ντέι

άσχετο- αλλά όλοι οι προαναφερθέντες είναι "τσαμπουκαλεμένα αδικημένα" μέλη; γιατί;.. :worry:

Ο Αντώνης δεν πρέπει να έχει πάρει (ούτε και να πάρει :S) ποτέ αρνητική και για κανέναν λόγο.. Αυτά που λέει είναι απίστευτα εύστοχα και οι επεξηγήσεις καθώς και τα επιχειρήματά του είναι λογικότατα, εκεί όπου χρειάζονται και όποτε του ζητούνται.
Ο Τζιρότ δεν θα ζητούσε ποτέ το λόγο για μία αρνητική που έχει πάρει- είναι ευγενέστατος για κάτι τέτοιο και έχει χρυσή καρδιά σαν άνθρωπος, οπότε απλά αποδέχεται πως δεν μπορούμε να αρέσουμε σε όλους.. :)
Ο Ρεμπ δεν νοιάζεται ιδιαίτερα (έως καθόλου) ούτε για τις θετικές ούτε για τις αρνητικές- λέει αυτό που έχει να πει και το οποίο πάντα είναι μία μικρή φράση που κλείνει όμως τέτοιο νόημα όσο 10 πυκνογραμμένες σελίδες ανάλυσής της από κάποιον άλλο..

Εγώ.. έχω στριμμάδες όταν είμαι κουρασμένη, οπότε μου φταίνε οι αρνητικές στο νετ
και στο ριαλ λάιφ ..πολλά και διάφορα :p



α, είναι και ο σιντ
εχμ.. καλά ας φτιάξει τα κεφτεδάκια και θα σκεφτώ έναν λόγο και γι αυτόν :happy:
αν και, τώρα που το σκέφτομαι, μάλλον θα έχει ήδη φτιάξει τέτοιο κλαμπ από μόνος του, έτσι για αντίδραση στην αντίδραση! ;p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρε μην κάνεις ερωτήσεις για ποστ μου , είναι σαν να σκέφτεσαι γιατί γίνονται οι συνελεύσεις στην σχολή


απλά άδικα κουράζεσαι
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Καλυψούδα πιζί μ, διαβάζεις ή καίγεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ρε μην κάνεις ερωτήσεις για ποστ μου , είναι σαν να σκέφτεσαι γιατί γίνονται οι συνελεύσεις στην σχολή


απλά άδικα κουράζεσαι
:P

για να χάσουμε μάθημα

και να μιλήσουν λίγο και οι κακόμοιροι των εαακ που κανείς ποτέ δεν τους παίρνει στα σοβαρά..; :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
για να χάσουμε μάθημα

και να μιλήσουν λίγο και οι κακόμοιροι των εαακ που κανείς ποτέ δεν τους παίρνει στα σοβαρά..; :happy:
εσείς ναι χάνετε μάθημα , εμείς χάνουμε ενίοτε χρονιές ολόκληρες
σωστά , στις συνελεύσεις μαζεύονται από όλες τις σχολές , οπότε οι εαακίτες των άλλων σχολών χειροκροτάνε τους εδώ , με αντάλλαγμα να πάνε μετά οι εδώ στους εκεί να χειροκροτήσουνε επίσης

κάποτε είχε πλάκα , αλλά όχι πια
μπες στο άλλο φόρουμ να δεις τι είπανε σε κάποιον φοιτητή που πήγε να ψηφίσει για πρόεδρο
:angry::angry::rant::mpinelik::mpinelik:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τι είπαν;.. θα πάω να δω :worry:

πφφφ είναι εντελώς στον κόσμο τους και λένε άρες μάρες! Ούτε καν ενημερωμένοι για τα προβλήματα της σχολής είναι.. Ό,τι τους κατέβει λένε :X

Σε εμάς πάντως δεν άφησαν κανέναν να πάει να ψηφίσει και μάλιστα από ό,τι μου είπαν όσους προσπάθησαν να πάνε τους ..απείλησαν κιόλας. Ό,τι έτσι και πλησιάσεις θα δεις τι θα πάθεις, στυλ
Δεν πάμε καλά! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
καλά δεν αξίζει να πας
του είπανε ότι και καλά ο φοιτητικός σύλλογος έχει αποφασίσει να μην γίνουνε εκλογές

ένας γνωστός μου , είναι σε αυτούς και μου είπε ξεκάθαρα ότι το κάνουνε γιατί θέλουνε αυτοί να μην χάσουνε την δύναμη τους ως παράταξη
και του λέω άμα είστε μάγκες , πείστε τον κόσμο ότι έχετε δίκιο και μετά ας τον επηρεάζετε να ψηφίζει ότι θέλετε , με το ζόρι εκπροσώπηση;
και μου λέει : άμα γίνει και αυτό(εκλογές από όλους τους φοιτητές) στο τέλος θα καταργήσουνε και τις παρατάξεις

π.σ. πήγα να του πω στα @@ μου αλλά σιγά μην άλλαζε και γνώμη , είναι πιο χαζεμένοι και από ότι μπορείς να φανταστείς ότι είναι κάποιος άνθρωπος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπορώ να φανταστώ... τους έχω δει σε συνέλευση με τον πρόεδρο της σχολής μας, που λέγανε αηδίες! Ότι δεν έχουμε πάρει τυπωμένο βιβλίο Αντίσταση και Πρόωση Πλοίου, και φωνάζανε ότι το ΕΜΠ δεν δίνει τα χρήματα που απαιτούνται για να τυπωθεί, και μας το δίνει σε ηλεκτρονική μορφή και αυτό είναι ανεπίτρεπτο.
Αν είχαν πατήσει ΜΙΑ φορά στο μάθημα, θα ξέρανε πως το βιβλίο δεν γινόταν να τυπωθεί επειδή ένας διδακτορικός που είχε βοηθήσει στη συγγραφή του δεν ευκαιρούσε να πάει να υπογράψει ότι επιτρέπει το να τυπωθεί. :worry:

έλεος; ναι. -

Το είδα αυτό που λες, στο άλλο φορουμ.. Ερώτηση- ποιος είναι ο φοιτητικός σύλλογος; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τα εαακ όταν ντύνονται επίσημα για βράδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 5 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top