Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Εγω θα ειμαι ο μαυρος γιατι ειμαι και πολυ κακος.. :mad:

Και σαν κακος μαυρος εχω αδυναμια στις μικρες ροζ power ranger..:devil:

Yγ. Μου βαζεις δυσκολα sid..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ράσκαλ αποφάσισα να σου αφήσω την κόκκινη στολή , έχει μια τρύπα στον ποπό , πάλι ρεζίλι θα γινόμουνα

π.σ. ρε βικ βικ , τι μου θύμισες τώρα . Ο ράσκαλ να είναι μπλε , εσύ κόκκινη και να τραγουδάτε μαζί σε μια ρομαντική παραλία της ελληνικής επαρχίας με οικογένειες δίπλα να τρώνε κεφτεδάκια με φρεντοτσίνο , ζευγάρια να αλείφονται με 3 μπουκάλια αντιηλιακό , έφηβους να παίζουνε ρακέτες πετυχαίνοντας όλα τα κουνούπια εκτός από την μπάλα και πονηρούς ιδιοκτήτες μαγαζιών να πιάνουνε όλη την παραλία με τραπεζάκια :

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
ποτέ ο μαύρος δεν είχε ρόλο κακού ούτε έκανε κατάσταση με την ροζ σε καμία από τις σειρές.Μην παραποιείς την ιστορία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Πεταχτηκε και ο fun να μας ενημερωσει.. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
self-instructive για πες το μικρό όνομα του πρώτου κόκκινου να σε τεστάρω
ρε δεν βλέπω τώρα , πού να θυμάμαι
τώρα μεγαλώσαμε
μόνο ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ με ευτύχη
και τα μυαλά στα κάγκελα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αχ τι ωραια που μοιραζουμε ρολους!! :happy::happy::happy:


μοιραζουμε και απο ανυποτακτες καρδιες?!!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
ρε , θέλω να μοιράσουμε και από καρουζέλ , να πάρω κάνα από κείνα τα μικρά αυτοκινητάκια που οδηγάνε τα αγόρια πηγαίνοντας να πάρουνε την μαρία χουανίτα για το μάθημα στο σχολείο

σβιν σβιν ^(&*%(*ΓΞΚΦΩΚΞΓ τδφτ (θόρυβοι καθώς μαρσάρω έξω από το σπίτι της γιατί αργεί να κατεβεί επειδή μιλάει στο τηλέφωνο με την μαρία - ελένα -μάρθα- καραγιάννη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Eγω θελω να ειμαι αυτος που νταραβεριζεται με την Catherine Fulop απο ανυποτακτες καρδιες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ΣΤΕΚΟΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ



ΡΟΛΟΙ:

Μια: love_angel (κερδισα αυτη τη θεση με διαφορα στηθους:P)
βικο:mpourou (τη θελω για κολλητη μου:pfff:)
λουνα:καλυψω
νικο:borat
λουχαν/εουχενια:nininaou
μαρκο:γιωργος
μανουελ:rascal (εε αφου εγω ειμαι η μια)
Κιντο: s.i.d. (τα λενε το ιδιο ''χυμα'')
μαριζα:phoebe
παμπλο:bill
μητερα μαριζας:moonlight
πατερας Μιας: s.i.d. (σε διπλο ρολο γιατι μας εκανε τα γραφεια παραγωγης ανω κατω στην ιδεα οτι αλλος θα τα χει με τι μουν για τις αναγκες της σειρας)



υ.γ.: οχι, δε βαριεμαι πολυ και γραφω ασυναρτησιες...
ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Καλά βρε τη viko βρήκες να με βάλεις;;; :mpliaks::beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Καλά βρε τη viko βρήκες να με βάλεις;;; :mpliaks::beating:


μα γιατι?!!

οταν ειχαμε μοιρασει ρολους στο σχολειο εγω τη βικο ειχα παντως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Μα αυτή τους έχει πάρει όλους!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ποιος τη χαρη σου:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ρε λοβ τί ξέθαψες; :loltooth:
πρέπει να το έβλεπε η ξαδέρφη μου αυτό κάποτε.Εγώ είχα μείνει στους Ατρόμητους.Μετά μεγάλωσα για να τα βλέπω αυτά. :redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εγώ τον Μάρκο δεν τον ξέρω.



Αλλά δηλώνω εδώ και 15 σχεδόν χρόνια ερωτευμένος με την Kimberly.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ποιός είναι ο νίκο στη φωτογραφία μανδάμ;


Να ξέρουμε και ποίοι είμαστε δηλαδής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Έγω έχω έρωτα με τούτο εδώ το παλικαράκι :redface: Απο το τσικιτίτας τον είχα σταμπάρει...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Σου προτείνω αυτόν:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
μητερα μαριζας:moonlight

καλε ποια ειναι αυτη??:confused:
παρακαλω φωτο να δω ποια ειναι η μαμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top