Οι χειρότερες διαφημίσεις

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Παιδιά η διαφήμηση του ConnX είναι θεική! Δεν είναι κακή, είναι επίτηδες παρακμιακή. Ο διαφημηστής κοροιδέυει τους ΟΤΕτζίδες μπροστά στα μούτρα τους. Οι "agents" είναι οι οτετζίδες που περιμένουν απο τον καημένο χρήστη να μάθουν τί προιόν είναι αυτό που πουλάνε, οπως έγινε πολλάκις με τους κατα τόπους ΟΤΕδες και το adslgr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλά ρε gademis είσαι μορφή! Δεν την είχα σκεφτεί αυτήν την προοπτική. Εμένα έτσι κ αλλιώς πάντως μου αρέσει αυτή η διαφήμηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Παιδιά η διαφήμηση του ConnX είναι θεική! Δεν είναι κακή, είναι επίτηδες παρακμιακή. Ο διαφημηστής κοροιδέυει τους ΟΤΕτζίδες μπροστά στα μούτρα τους. Οι "agents" είναι οι οτετζίδες που περιμένουν απο τον καημένο χρήστη να μάθουν τί προιόν είναι αυτό που πουλάνε, οπως έγινε πολλάκις με τους κατα τόπους ΟΤΕδες και το adslgr.

:hmm: :hmm:όντως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Για να ήταν πιό ρεαλιστική η διαφήμιση θα έπρεπε οι πράκτορες να ήταν μεσήλικες με κοιλάρες, ψιλοκαραφλοί με μια οδοντογλυφίδα στο χέρι. Η αίθουσα να είναι μέσα στο χαρτί και όχι state of the art και πρίν απο τον χρήστη που έχουν πιάσει (λέμε τώρα) να περιμένουν καμιά 500 πολίτες. Ρεαλισμός στην διαφήμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από yiannis :
Για να ήταν πιό ρεαλιστική η διαφήμιση θα έπρεπε οι πράκτορες να ήταν μεσήλικες με κοιλάρες, ψιλοκαραφλοί με μια οδοντογλυφίδα στο χέρι. Η αίθουσα να είναι μέσα στο χαρτί και όχι state of the art και πρίν απο τον χρήστη που έχουν πιάσει (λέμε τώρα) να περιμένουν καμιά 500 πολίτες. Ρεαλισμός στην διαφήμιση
:lol:Πολύ καλή παρατήρηση.......... :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Για να ήταν πιό ρεαλιστική η διαφήμιση θα έπρεπε οι πράκτορες να ήταν μεσήλικες με κοιλάρες, ψιλοκαραφλοί με μια οδοντογλυφίδα στο χέρι. Η αίθουσα να είναι μέσα στο χαρτί και όχι state of the art και πρίν απο τον χρήστη που έχουν πιάσει (λέμε τώρα) να περιμένουν καμιά 500 πολίτες. Ρεαλισμός στην διαφήμιση
Χεχε, πράγματι.
Θα το έπαιρνε πρέφα βεβαια μετά ο Βουρλούμης και θα την έκοβε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Εμ,ολες με τα Jumbo!!! :tongue: :kill: :wall:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Εμ,ολες με τα Jumbo!!! :tongue: :kill: :wall:
ΜΜΑΜΑΑΜΜΑΜΑΜΑ τώρα την θυμήθηκα, τι έκτρωμα ήταν αυτό :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gianakin :
Εμ,ολες με τα Jumbo!!! :tongue: :kill: :wall:

ΑΙΣΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ! :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εμένα μου αρέσουν με τα JUMPO έχουν πλάκα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gianakin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Οτι πιο εκνευριστικο εχει να δειξει με παιδακια η τηλεοραση κ το ραδιοφωνο.Κατι κακομαθημενα νιανιαρα να ουρλιαζουν "κ αλλα δωρα κ αλλα δωρα".Πυροβοληστε τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Απ' τις χειρότερες διαφημίσεις είναι αυτές με το Calgon:kill: :knife: :down: Είναι φρικτή διαφήμιση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
εμενα μου της σπανε ολες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lila

Νεοφερμένος

Η lila αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
εμενα δε μου αρεσουν αυτες του ariel και θεωρω πολυ ηλιθιες τισ διαφιμησεις με τις πεδικες τσαντες για το σχολειο...
αλλα καθα διαφιμηση την θεωρω πολυ καλη (εκτως απο μερικες εξερεσεις)γιατι η καθε μια απευθινετε σε διαφορετικη ομαδα ατομων και αν τη δειτε μεσα απο τα ματια αυτης της ομαδας θα δειτε οτι ειναι λητουργικεσ....νωμιζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Εμένα δεν μου αρέσει η διαφήμηση του Γερμανού...:confused::confused:
Βουόλτα.. έλεος πια, λίγο φαντασία δεν υπάρχει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Οι πιο πολλές διαφημίσεις μου τη σπάνε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vaguraw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 165 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Η χειρότερη διαφήμιση ever είναι αυτή για το απορρυπαντικό,νομίζω το Persil Express ή κάπως έτσι γύρω στα 8 χρόνια πριν.Γιος πανύψηλος υποτιθέμενος μπασκετμπολίστας λερώνει τη φανέλα του και τρέχει στην,μετά βίας 1,50,μάμα του να του την καθαρίσει :lol:.Ήθελα να ξερα πόσα παίρνουν οι κειμενογράφοι για αυτές τις αηδίες...Γενικά οι ελληνικές διαφημίσεις αν δεν ξεφύγουν απο το στυλ ελληνίδα νοικοκυρά,ημίγυμνο μοντέλο κ.τ.λ.δεν θα προσφέρουν κάτι αξιόλογο.Μοναδική εξαίρεση οι παλιές διαφημίσεις του Neskafe εκείνες με το ηλιοβασίλεμα :clapping:

ΜΑ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΣΗΜΕΡΑ

νομιζα οτι ειναι tide:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Νομιζω οτι θα βγαλω καντηλες αν ξανακουσω "ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΙΚΙΝΙ? TEΛΕΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!".. yiak!

Χα χα χα χα είναι σε εκείνη τη διαφήμιση για μια αλοιφή με την οποία χάνεις πόντους; Εκεί δεν είναι που λέει και τη θεϊκή ατάκα "Και όταν είναι κατειλημμένα τα τηλέφωνά μας, να επειμένετε. Ο επιμένων, αδυνατίζει" :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Εμένα μου την δίνουν οι διαφημήσεις για απορριπαντικά στις οποίες λερωμένα παιδάκια πηγαίνουν σε μοντελο-μαμάδες και λένε "μαμά λερώθηκα"... Κι εκεί ούτε μια φωνή, ούτε μια μπάτσα... έτσι για να νοιώθουμε σαν στο σπίτι μας βρε παιδί μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Εκείνες με τον Μπάμπη-κουλ και τις τράπεζες, και εκείνες με το "θέλω να ευχαριστήσω το διαχειριστή μου" ή κάπως έτσι... έλεος με τις τράπεζες... αλλά και η πιο καλή που έχω δει τελευταία από τράπεζα είναι, εκεί που πάει ο μπαμπάκας να πάρει τους βαθμούς του γιου, ένας συνηθισμένος ανθρωπάκος ο μπαμπάκας "γεια σας, ήρθα για τους βαθμούς του γιου μου", και δίπλα να είναι ο γιος, 2.50μ ύψος και μαύρος και να λέει ο διευθυντής, είστε σίγουρος οτι αυτός είναι ο γιος σας? ή κάπως έτσι πάει τελοσπάντων! :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top