Έχει πάει με 5000 άνδρες!

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλό:το σεξ με τη γυναίκα σου
Κακό:το να μπερδευτείς στο τέλος και να την πληρώσεις
Πολύ κακό:το να σου δώσει ρέστα
εγραψες..:P


Αυτό το ημερολόγιο,που κατέγραφε εκεί τα πάντα,πόσες σελίδες παίζει να έχει?:crazy::lol:

Πρέπει να έχει καμιά εκατοσταριά ημερολόγια
εγω δεν μπορω να πιστεψω περισσοτερο οτι τα κατεγραφε ολα αυτα και τα θυμοτανε το νουμερο..

αν ισχυει ειναι ακομα μεγαλυτερη ψυχολογικη εμμονη απο το σεξ..

και αντρες οταν λενε εχω παει με τοσες γυναικες,,δεν τους πιστευω γιαυτο..

γιατι οταν κανεις αυτο γιατι το απολαμβανεις,,δεν καθεσαι να κρατας ημερολογιο σαν serial killer..

και αν σε ρωτησουν αριθμο,,λες δεν θυμαμαι,,:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
περήφανοι φαντάζομαι οι γονείς της!με πόσους ακόμη έχει σκοπό να πάει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Aν στη θέση της γυναίκας ήταν ένας άντρας, τι θα λέγατε; :hmm:
Έτσι από περιέργεια.:sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

natalia3807

Νεοφερμένος

Η natalia3807 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Aν στη θέση της γυναίκας ήταν ένας άντρας, τι θα λέγατε; :hmm:
Έτσι από περιέργεια.:sly:
τα ίδια δεν νομίζω ότι έχει καμια διαφορα.είτε άνδρας είτε γυναικα αυτό το πράγμα δεν είναι καθόλου φυσιολογικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να μας απαντήσει και ένας άντρας πάνω σε αυτό...
Το ίδιο θα ήταν και για εσάς? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Aν στη θέση της γυναίκας ήταν ένας άντρας, τι θα λέγατε; :hmm:
Έτσι από περιέργεια.:sly:
''Φυσικά'', για τον άνδρα είναι μαγκιά.
Επί αρχαιοτάτων χρόνων, και μην το αμφισβητήσει κανείς γιατί α. :ropalo:


8)


(btw, η βλακεία είναι από τα ΜΜΕ που το προώθησαν ως είδηση, τι να πεις)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
εγω δεν μπορω να πιστεψω περισσοτερο οτι τα κατεγραφε ολα αυτα και τα θυμοτανε το νουμερο..

αν ισχυει ειναι ακομα μεγαλυτερη ψυχολογικη εμμονη απο το σεξ..

και αντρες οταν λενε εχω παει με τοσες γυναικες,,δεν τους πιστευω γιαυτο..

γιατι οταν κανεις αυτο γιατι το απολαμβανεις,,δεν καθεσαι να κρατας ημερολογιο σαν serial killer..

και αν σε ρωτησουν αριθμο,,λες δεν θυμαμαι,,:P
Αυτό εξαρτάται από τον άνθρωπο. Ορισμένοι άνθρωποι (πχ εγώ) θυμούνται τόσο εύκολα αριθμούς, που τους είναι αδύνατο να ΜΗΝ μετράνε κάποια πραγματα, διότι είναι διαδικασία που γίνεται σχεδόν αυτόματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
μπα δεν θα το λεγα,μαγκια της,πουτανα ειναι αυτη που απαταει τον αντρα της και του εχει φτασει το κερατο ως εκει πανω του ανθρωπου
ορθη σκεψη,την δεχομαι την καταλαβαινω αλλα διαφωνω μαζι της


Aν στη θέση της γυναίκας ήταν ένας άντρας, τι θα λέγατε; :hmm:
Έτσι από περιέργεια.:sly:
εγω το ιδιο για αυτο με ενοχλησε που μου προσαψαν κατευθείαν την λέξη Φαλλοκρατης

Δηλ. η οποιαδήποτε συμπεριφορά που αφορά στην σεξουαλική αυτοδιάθεση του ατόμου εφόσον αποκλίνει από την κρατούσα και δεν οφείλεται σε κλινική κατάσταση, κατοχυρώνεται αυτόματα με χαρακτηρισμό που άπτεται της ηθικής του ατόμου? ...και αυτό έρχεται ως φυσιολογική απάντηση. Μια χαρά μας βρίσκω. Φαντάσου να παρέβαινε κάποιο νόμο, να μην έπαιρνε προφυλάξεις και να είχε κάποια ασθένεια ή κορόϊδευε όλους αυτούς υποσχόμενη δεσμό ή δεν ξέρω τί άλλο...
ειναι νομιζω καθαρα ηθικο το θεμα,θεωρω οτι ειμαι πουριτανος κυριως λογω του νουμερου....ισως εχεις δικιο(μαλλον) αλλα εμενα ξεπερνα την λογικη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Εξαιρώντας το νούμερο, από την μια νομίζω ότι ακόμη και ο επιπόλαιος ψυχολόγος δεν έβγαζε κάποιο συμπέρασμα βασιζόμενος μόνο σε αυτό και από την άλλη είμαι πεπεισμένος ότι ακριβώς οι ίδιες απόψεις θα ακούγονταν ακόμη και αν το νούμερο ήταν υπερβολικά μικρότερο (π.χ. 100), πιστεύω ότι όποιος από τους παραπάνω είχε ανάλογα ρεκόρ (έστω και της τάξεως της εκατοντάδας) δεν θα έκρινε τον εαυτό του με αυτή την λογική :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Εξαιρώντας το νούμερο, από την μια νομίζω ότι ακόμη και ο επιπόλαιος ψυχολόγος δεν έβγαζε κάποιο συμπέρασμα βασιζόμενος μόνο σε αυτό και από την άλλη είμαι πεπεισμένος ότι ακριβώς οι ίδιες απόψεις θα ακούγονταν ακόμη και αν το νούμερο ήταν υπερβολικά μικρότερο (π.χ. 100), πιστεύω ότι όποιος από τους παραπάνω είχε ανάλογα ρεκόρ (έστω και της τάξεως της εκατοντάδας) δεν θα έκρινε τον εαυτό του με αυτή την λογική :)

ειναι ηθικο το θεμα και σε σχεση με αυτο το χρονικο διαστημα το νουμερο ειναι μεγαλο.Μην μου ζητησεις να καθορισω τον αριθμο ειλικρινα δεν ξερω....εγω παντως ασχετως φυλου δεν το θεωρω ορθο και το κατακρίνω.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Εξαιρώντας το νούμερο, από την μια νομίζω ότι ακόμη και ο επιπόλαιος ψυχολόγος δεν έβγαζε κάποιο συμπέρασμα

LOL.Κι αυτό το ποστ ένα συμπέρασμα σε ένα άλλο ποστ δεν είναι;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
ειναι ηθικο το θεμα και σε σχεση με αυτο το χρονικο διαστημα το νουμερο ειναι μεγαλο
Ποία ηθική μωρέ; Πως έχουμε καταφέρει ρε γαμώτο το ίδιο πράγμα σε διαφορετικές ποσότητες να το εντάσσουμε και σε διαφορετικά κουτάκια ηθικής! Είναι προνοιακό αυτό, έτσι και αλλιώς ο άνθρωπος έχει ανάγκη μια αφθονία.

Στην τελική ανήθικο γιατί να μην και το ανάποδο; Δηλαδή ένας μικρός αριθμός ... αφού το θέλεις, γιατί δεν το κάνεις; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.

Μπορεί μια οικογένεια να τα έχει συμφωνήσει έτσι επειδή θέλουν οι ίδιοι να συγκατοικούν για τα παιδιά,μπορεί να τη βρίσκουν να πάνε και με άλλους,ό,τι θέλει καθένας.Αλλά ΑΝ υπάρχει άτομο που μέσα σε 3 χρόνια έχει κάνει σεξ με 5000 διαφορετικά άτομα,παντού,συνεχώς,τότε ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ,κάτι να παίζει στη μέση.Δεν το βλέπω και τόσο επιπόλαιο ως σκέψη,αλλά ως την πιο πιθανή.Επιπόλαιες πάλι είναι διαγνώσεις τύπου "αν η κατάσταση δεν ήταν έτσι αλλά έτσι είμαι σίγουρος πως.."
---
Alehunter,γιατί το πας στην ηθική ρε αγόρι μου;Το θέμα είναι ηθικό,ή οι κίνδυνοι;Αν η ίδια ηθικά το θέλει-αν και δεν το κρίνω φυσιολογικό,δικιά μου παραξενιά βέβαια-οκ,αλλά υπάρχουν πολλά περισσότερα να ανησυχήσει κανείς εκτός από το ηθικό του θέματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Το θέμα είναι ηθικό,ή οι κίνδυνοι;
Οι κίνδυνοι; Τι λόγο σου πέφτει εσένα για τους κίνδυνους που αφορούν μόνο αυτή, και τους εραστές της; Φοβάσαι τους κίνδυνους, ωραία μην την πλησιάσεις. Από εκεί πέρα, μπράβο στην αφοβία της κοπέλας!

Υ.γ.: Σε λίγο, και καλά λόγω κινδύνων, δεν θα βγαίνουμε ούτε από τα σπίτι μας! :/:
Υ.γ.2.: Ειλικρινά, αν κατά την διάρκεια της μετενσάρκωσης μπορούμε να διαλέξουμε το είδος του ζώου δεν υπάρχει να περίπτωση να ξανά διαλέξω άνθρωπο. Να την βράσω την ευφυΐα όταν το είδος μου φοβάται ακόμη και την σκιά του :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
δεν πιστευω οτι αυτο το νουμερο ειναι ορθο.ειναι πουτανα η κοπελα για εμενα πες την νυμφομανη ή οπως θες εγω αυτο θεωρω....δεν εχει θεμα με το αν ειναι παντρεμενη ή οχι δεν το θεωρω σωστο να ειναι καποιος/α παρκινγκ για δημοσια χρηση.-
Ποία ηθική μωρέ; Πως έχουμε καταφέρει ρε γαμώτο το ίδιο πράγμα σε διαφορετικές ποσότητες να το εντάσσουμε και σε διαφορετικά κουτάκια ηθικής! Είναι προνοιακό αυτό, έτσι και αλλιώς ο άνθρωπος έχει ανάγκη μια αφθονία.

Στην τελική ανήθικο γιατί να μην και το ανάποδο; Δηλαδή ένας μικρός αριθμός ... αφού το θέλεις, γιατί δεν το κάνεις; :)
κοιτα δεν προσπαθω να πεισω καποιον απλα λεω την γνωμη μου.η ηθικη στο καθε ατομο διαφερει τι να κανουμε;;εγω το βαζω σε κουτακια δεν μπορω να καταλαβω που εγκειται η διαφωνια μας.....και ναι ειναι θεμα ποσοτητας ρε φιλε,αλλο να κανεις μια φορα one night stand και αλλο να εχεις παρει τα παντα.εχεις προβλημα τελος.-σεξομανης εισαι τι λεμε τωρα;;;
δεν ξερω τι ειναι ηθικο ή μη για τον καθενα αλλα εμενα δεν μου κολλαει τι να κανουμε;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
@Άλεξ,
Λες ότι η κοπέλα είναι πόρνη.
Τους άνδρες πώς να τους χαρακτηρίσουμε; Σίγουρα δεν ήταν η πρώτη κοπέλα και των 5.000. :hmm:

Στην τελική, δεν κατάλαβα γιατί σας απασχολεί το θέμα.
Σιγά.
Αν το θεωρείς ανήθικο για εσένα, η ίδια το θεωρεί ηθικό και αντίστοιχα μπορεί να θεωρεί ανήθικη μια δική σου πράξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Οι κίνδυνοι; Τι λόγο σου πέφτει εσένα για τους κίνδυνους που αφορούν μόνο αυτή, και τους εραστές της; Φοβάσαι τους κίνδυνους, ωραία μην την πλησιάσεις. Από εκεί πέρα, μπράβο στην αφοβία της κοπέλας!

Υ.γ.: Σε λίγο, και καλά λόγω κινδύνων, δεν θα βγαίνουμε ούτε από τα σπίτι μας! :/:
Υ.γ.2.: Ειλικρινά, αν κατά την διάρκεια της μετενσάρκωσης μπορούμε να διαλέξουμε το είδος του ζώου δεν υπάρχει να περίπτωση να ξανά διαλέξω άνθρωπο. Να την βράσω την ευφυΐα όταν το είδος μου φοβάται ακόμη και την σκιά του :/:

Θα προτιμούσα η συζήτηση να ταν ιδιωτική αλλά δε βαριέσαι.

Το θέμα δεν είναι η συγκεκριμένη κοπέλα.Κάθε νοήμων ων,έχει στο DNA του το ένστικτο της αυτοσυντίρησης.Αυτό,υπάρχει ακόμη και στο σεξ.Κατ'αρχήν η κοπέλα με πρόχειρους υπολογισμούς,ολοκληρώνει 5 φορές τη μέρα με 5 διαφορετικά άτομα.Πιστεύεις πως σωματικά και μόνο,αυτό δεν έχει κάποιον αντίκτυπο στον οργανισμό της;Όσο για το να μη βγαίνει ο κόσμος από το σπίτι,τι να πω,δε βρίσκω λόγο να εγκρίνω το σκεπτικό "αφού δεν είναι καλό να πάμε στο δεξί άκρο,ας πάμε στο αριστερό"Σε κάθε τι,όσο καλό κι αν είναι,οι προδιαγραφές του οργανισμού θέτουν ένα όριο.Γαμάτο το φαί ναι,αλλά αν τρως υπερβολικά,θα σου κάνουν πλύση στομάχου-αν είσαι τυχερός.Και πρόσεξε,δεν την κρίνω προσωπικά.Αλλά σκέψου το εξής.Γουστάρεις να βλέπεις τις αφρικανές να κόβουν την κλειτορίδα κι ότι άλλο παρει το μαχαιρι λόγω θρησκείας και μετά να πεθαίνουν στη γέννα;Όχι;Δεν είναι καλό;Σε αυτό το στυλ γίνεται διάλογος σχετικά με το πόσο αφαλές,αλλά και πόσο φυσιολογικό είναι αυτό που κάνει.Και δεν ξέρω γιατί είναι ντροπή να λέει κάποιος πως υπάρχουν και σεξουαλικές παθήσεις.Σαν να λέμε πως ο στείρος άντρας είναι απλά άχρηστος,η καταραμένος,ή να ρίχνουμε το φταιξιμο αλλού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Κατ'αρχήν η κοπέλα με πρόχειρους υπολογισμούς,ολοκληρώνει 5 φορές τη μέρα με 5 διαφορετικά άτομα.
Καλά μπορεί η κοπέλα να κάνει συχνά τρίο και άλλα τέτοια "ωραία", επίσης σιγά μην έχει οργασμό με κάθε άντρα που πηγαίνει :P Έξαλλου το είπε και η ίδια, στους καλούς βάζει *, δεν πιάνεις το υπονοούμενο; :P
Πιστεύεις πως σωματικά και μόνο,αυτό δεν έχει κάποιον αντίκτυπο στον οργανισμό της;
Εδώ το ανθρώπινο σώμα αντέχει να είναι κάθε μέρα επι 8-10 ώρες οικοδόμος. Στο σεξ θα κολλήσει; :P

Σίγουρα η σχέση της με το σεξ είναι υπερβολική, σίγουρα την φθείρει, σίγουρα διατρέχει κινδύνους για ΣΜΝ. Και; Στην τελική με τόση εμπειρία, είμαι σίγουρος ότι πλέον μόνο και μόνο με μια ματιά μπορεί στην επιλογή της να συμπεριλάβει και κριτήρια ασφάλειας. Άλλα και πάλι Και; Στην τελική πολλοί είναι εκείνοι που φθείρονται, και στις μέρες μας είμαι σίγουρος ότι φθείρονται από μη επιλογή ή έστω κακές επιλογές. Π.χ. μια μητέρα μικρής ηλικίας ή μια μητέρα χωρίς καλό οικονομικό περιβάλλον. Ακόμη και οι φοιτητές μπορεί να φθείρονται. Πόσοι είναι εκείνοι που κάνουν π.χ. μεταπτυχιακό ή άλλες επίπονες σπουδές μόνο και μόνο επειδή φοβούνται το περιβάλλον εργασίας; Είναι αυτό υγιές; Γιατί; Επειδή είναι καθωσπρέπη αυτή η φθορά;

Υ.γ.: Όταν πάω στα 70, και αν πάω, θέλω να είμαι τόσο φθαρμένος και κουρασμένος που οι δικοί μου όχι μόνο να μην με αντέχουν, αλλά και να με κλείσουν σε γεροκομείο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Καλά μπορεί η κοπέλα να κάνει συχνά τρίο και άλλα τέτοια "ωραία", επίσης σιγά μην έχει οργασμό με κάθε άντρα που πηγαίνει :P Έξαλλου το είπε και η ίδια, στους καλούς βάζει *, δεν πιάνεις το υπονοούμενο; :P
Ακριβώς για αυτό το λόγο δε βρίσκω φυσιολογικό αυτό που κάνει ρε συ Πάνο.Εγώ ξέρω:σου 'ρχεται η επιθυμία να κάνεις σεξ;Κάνεις σεξ.Αυτή κάνει σεξ,και σημειώνει τις φορές που το κατάλαβε.:PΜε άλλα λόγια,κάνει σεξ γιατί για κάποιο λόγο έχει πείσει τον εαυτό της ότι πρέπει να κάνει σεξ,τέλος.Κι ας μην έχει επιθυμία.Κι εγώ σου λέω και το εξής:Θεωρείς απίθανο πλέον οι αστερίσκοι να μειώνονται;(Κοινώς να καταλαβαίνει όλο και λιγότερο ευχαρίστηση; )

Εδώ το ανθρώπινο σώμα αντέχει να είναι κάθε μέρα επι 8-10 ώρες οικοδόμος. Στο σεξ θα κολλήσει; :P
Μιλάμε για το γυναικείο ουρογεννητικό σύστημα,που παθαίνει ουρολοίμωξη για πλάκα.Από τα πιο ευαίσθητα συστήματα στη φύση.

Σίγουρα η σχέση της με το σεξ είναι υπερβολική, σίγουρα την φθείρει, σίγουρα διατρέχει κινδύνους για ΣΜΝ. Και; Στην τελική με τόση εμπειρία, είμαι σίγουρος ότι πλέον μόνο και μόνο με μια ματιά μπορεί στην επιλογή της να συμπεριλάβει και κριτήρια ασφάλειας. Άλλα και πάλι Και;
Τα ΣΜΝ είναι ένα από τα πολλά.Μπορεί να πάθει και καμια ρίξη καμια ώρα,απίθανο είναι;
Στην τελική πολλοί είναι εκείνοι που φθείρονται, και στις μέρες μας είμαι σίγουρος ότι φθείρονται από μη επιλογή ή έστω κακές επιλογές. Π.χ. μια μητέρα μικρής ηλικίας ή μια μητέρα χωρίς καλό οικονομικό περιβάλλον. Ακόμη και οι φοιτητές μπορεί να φθείρονται. Πόσοι είναι εκείνοι που κάνουν π.χ. μεταπτυχιακό ή άλλες επίπονες σπουδές μόνο και μόνο επειδή φοβούνται το περιβάλλον εργασίας; Είναι αυτό υγιές; Γιατί; Επειδή είναι καθωσπρέπη αυτή η φθορά;
Όχι,επειδή αυτή η φθορά έχει να κάνει μ κατάχρηση μιας απόλαυσης σε σημείο που και να μην την απολαμβάνεις,και να πάθεις ζημια (αν παθεις που μακάρι να μην πάθει),και στην τελική,κάποτε μπορεί να θέλει να γίνει μητέρα.

Υ.γ.: Όταν πάω στα 70, και αν πάω, θέλω να είμαι τόσο φθαρμένος και κουρασμένος που οι δικοί μου όχι μόνο να μην με αντέχουν, αλλά και να με κλείσουν σε γεροκομείο :D
Εγώ θέλω να ζήσω μέχρι εκεί που θα συντηρούμαι ο ίδιος.Απο κει και πέρα,μάκαρι η κοπελιά να φτάσει στα 70,κι ας ειναι όπως είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top