«Να επιτρέπεται στους αστυνομικούς η χρήση όπλου και χωρίς επίθεση»

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
δέν υπήρξε ποτε ανθρώπινη κοινωνία, που να μήν υπήρχαν σχέσεις εξουσίας..
απο τις σπηλιές ακόμα.

ουτε κράτος χωρίς φυλακές..

μια κοινωνία οπου οι δολοφόνοι και οι κλέφτες δέν θα κλέβουν γιατι θα έχουν μορφωθεί άριστα,
και δέν θα υπάρχουν φυλακές γιατί κανείς δεν θα εγκληματεί....
και θα τρώνε όλοι με χρυσα κουτάλια χωρίς να υπάρχει ζήλια για τον πλούτο του άλλου,
είναι απλά ουτοπικές φαντασιώσεις. όμορφες αλλα παραμένουν φαντασιώσεις..


όταν οι άνθρωποι βγάλουν φτερά και γίνουν άγγελοι τότε θα γίνει και αυτο



μεχρι τότε η βία θα καταστέλλεται με βία, οι σφαίρες με σφαίρες και οι φυλακές θα συνεχίσουν να υπάρχουν και να αποτελούν αποτρεπτικό παράγοντα στο έγκλημα.
βια δεν ειναι η αμυνα του λαου απεναντι στο κρατος.
βια ειναι το κρατος οταν ο ενας που εχει την εξουσια κλεινει τον αλλο στη φυλακη για παραδειγματισμο και για να τον κανει ανθρωπο μιας και ο λογος που τον οδηγησε σε ενα κελι τον κανει κατωτερο οποτε μεσα θα συμμορφωθει και να γινει αξιος να ειναι ισοτιμο μελος τησ κοινωνιας!
βια ειναι ο στρατος
βια ειναι οι φοροι και κατα αλλα λεμε για κλεφτες ποιο ειναι τελικα κλεψια?
οταν εσυ τα εχεις κανει αυτα κανονα τοτε λογικο μου ακουγεται να σου φαινεται ουτοπια οτιδηποτε αλλο .
αν σου αρεσει ο κοσμος που ζεις τοτε οκ προφανως αποψη σου σε καποιους ομως δεν αρεσει γι αυτο εχουν μαθει να ασκουν την ελευθερια τους καθε στιγμη , να φανταζονται τον κοσμο ετσι οπως τον θελουν και να δινουν ολη τους την ψυχη για να το καταφερουν οποτε μαλλον πρεπει να δεις γυρω σου οτι δεν χρειαζεται να περιμενεις ανθρωπους να βγαλουν φτερα γιατι καποιοι ηδη εχουν .
ο λογος που μπορεις να εκφραζεσαι και να ζεις ειναι οτι καποιοι δε πιστεψαν λεπτο αυτα που λες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Ας τροποποιήσουμε λίγο το θέμα και ας σχολιάσουμε αυτό:

Τον είδε να κλέβει και τον πυροβόλησε

Ο άνθρωπος κατείχε το όπλο νόμιμα και προστάτευε την νόμιμη περιουσία του. Ντροπή του που δεν του κράτησε και τον φακό να μην δυσκολευτεί ο γύφτος στο ψάξιμο. Για όσους πουν ότι θα μπορούσε απλά να τον φοβήσει και όχι να τον πυροβολήσει, μάλλον το Μενίδι και τους "τρόπους" των Αθίγγανων δεν τους έχουν ακουστά εκεί στο "γαλατικό χωριό" της Εκάλης.

Πλέον, διαβάζοντας και ετούτο το άρθρο της Isiliel, είμαι πεπεισμένος ότι στόχος είναι να έχουν το δικαίωμα να μας πυροβολούν οι κλέφτες/εγκληματίες και εμείς να είμαστε υποχρεωμένοι να τους πούμε και συγγνώμη για την παρουσία μας.

Θα ήθελα λοιπόν να μου πει τι θα έκανε κάποιος από τους πιθανούς "φιλελεύθερους - προοδευτικούς - ρομαντικούς που ζουν σε ροζ συννεφάκια ακόμη", σε αντίστοιχη περίπτωση και με δεδομένο ότι πλέον για να καταγγείλεις μια τέτοια εις βάρος σου πράξη, χρειάζεσαι ένα μηνιάτικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
βια δεν ειναι η αμυνα του λαου απεναντι στο κρατος.
δεν βια να καις ,βαρας αστυνομικο,!

πωπω,που φτασαμε..

η βια ειναι βια,,και μπορει να ειναι χρησιμη ή οχι..

ποιος εχει κανει τετοια ηλιθια πλυση εγκεφαλου στα παιδια?

που οταν μη βιαια θα επιτεθουν στον αστυνομικο,,και αυτος τα πλακωσει,,μετα θα φταιει μονο αυτος!

γιατι το ξυλο προς αστυνομικο δεν πιανει!

ωρε τρελα..


Ας τροποποιήσουμε λίγο το θέμα και ας σχολιάσουμε αυτό:
αν δεν ηταν οπλισμενος ο τσιγγανος..
εφτανε η απειλη με το οπλο..

κακως τον πυροβολησε..-αυτα γινονται οταν μοιραζονται οπλα στον καθε ενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
τους εκπαιδεύουν κατάλληλα και έχουν περάσει ψυχολογικά τεστ κλπ,




καταλληλα? ψυχολογικα τεστ?

για ποια ταινια ειπαμε οτι μιλας? :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
Θα ήθελα λοιπόν να μου πει τι θα έκανε κάποιος από τους πιθανούς "φιλελεύθερους - προοδευτικούς - ρομαντικούς που ζουν σε ροζ συννεφάκια ακόμη", σε αντίστοιχη περίπτωση και με δεδομένο ότι πλέον για να καταγγείλεις μια τέτοια εις βάρος σου πράξη, χρειάζεσαι ένα μηνιάτικο.

εγω εδω ο ρομαντικος, ειμαι στο 5ο ροζ συννεφακι, οπως περνας την λιμνη δεξια....

εγω εκεινο που δεν θα εκανα, ειναι να αφαιρεσω ζωη, αν το θες, θα με κυνηγαγε σε ολη μου την ζωη,
ακομα και στα πιο αποκρυφα ονειρα μου.....
Προτιμω να κοιμαμαι ησυχος και αν ερθει ληστης και δεν την παλευω, παρτα ρε φιλε και καλη σου ορεξη.....

Επιπλεον πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που δεν φοβαμαι οτι θα με ληστεψουν,
αφηνω το σπιτι μου ανοικτο και αλλα πολλα τετοια....
Το πιο ακριβο που εχω εδω μεσα ειναι η οθονη του πισι μου :D:D
Κατα τα αλλα, ισως προτιμησει να φαει κουκια που εφαγα σημερα, αξιζουν πιο πολλα απο την οθονη.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
δέν υπήρξε ποτε ανθρώπινη κοινωνία, που να μήν υπήρχαν σχέσεις εξουσίας..
απο τις σπηλιές ακόμα.

...

Μερικοί όμως από εμάς ονειρεύομαστε, τη μέρα που θα βγούμε επιτέλους...από τις σπηλιές!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρόζα Νέρα Flamingo

Δραστήριο μέλος

Η Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 780 μηνύματα.
εγω εδω ο ρομαντικος, ειμαι στο 5ο ροζ συννεφακι, οπως περνας την λιμνη δεξια....

εγω εκεινο που δεν θα εκανα, ειναι να αφαιρεσω ζωη, αν το θες, θα με κυνηγαγε σε ολη μου την ζωη,
ακομα και στα πιο αποκρυφα ονειρα μου.....
Προτιμω να κοιμαμαι ησυχος και αν ερθει ληστης και δεν την παλευω, παρτα ρε φιλε και καλη σου ορεξη.....

Επιπλεον πρεπει να ειμαι απο τους λιγους που δεν φοβαμαι οτι θα με ληστεψουν,
αφηνω το σπιτι μου ανοικτο και αλλα πολλα τετοια....
Το πιο ακριβο που εχω εδω μεσα ειναι η οθονη του πισι μου :D:D
Κατα τα αλλα, ισως προτιμησει να φαει κουκια που εφαγα σημερα, αξιζουν πιο πολλα απο την οθονη.....
yeeeeah:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
οκ, μακάρι να ερχόταν αυτη η τέλεια κοινωνία κάποτε.
ομως τώρα αυτο δέν υπάρχει. και δεν γίνεται απο την μια μέρα στην άλλη. οπότε τί προτείνεται?
αφοπλισμό και κατάργηση της αστυνομίας, των δικαστηρίων, και των φυλακών??

αν ο άλλος ξέρει οτι για μια πράξη του δέν υπάρχει κάποια τιμωρία, δέν θα την κάνει με πιο ελαφρά την καρδία?
μια κοινωνία χωρις την δύναμη να επιβάλει τους νόμους της ακομα και σε αυτούς που τους αρνούνται, είναι σαν να μήν έχει νόμους καθόλου.

(ακόμα και στα αριστερά κράτη, τιμωρία για τους παραβάτες του νόμου υπάρχει, και μάλιστα πολύ πιο σκληρή απο εμας.. θα λέγαμε οτι αυτά τα κράτη εφαρμόζουν αυτο που λέτε φασισμός καταστολή βία κτλ σε βαθμό ισάξιο του φασισμού)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
(ακόμα και στα αριστερά κράτη, τιμωρία για τους παραβάτες του νόμου υπάρχει, και μάλιστα πολύ πιο σκληρή απο εμας.. θα λέγαμε οτι αυτά τα κράτη εφαρμόζουν αυτο που λέτε φασισμός καταστολή βία κτλ σε βαθμό ισάξιο του φασισμού)
τελικα εσενα σε παω..:D



σε ποια ανυπαρκτη αριστερα πιστευεται οι αριστεροι εδω μεσα?:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
οκ, μακάρι να ερχόταν αυτη η τέλεια κοινωνία κάποτε.
ομως τώρα αυτο δέν υπάρχει. και δεν γίνεται απο την μια μέρα στην άλλη. οπότε τί προτείνεται?
αφοπλισμό και κατάργηση της αστυνομίας, των δικαστηρίων, και των φυλακών??

αν ο άλλος ξέρει οτι για μια πράξη του δέν υπάρχει κάποια τιμωρία, δέν θα την κάνει με πιο ελαφρά την καρδία?
μια κοινωνία χωρις την δύναμη να επιβάλει τους νόμους της ακομα και σε αυτούς που τους αρνούνται, είναι σαν να μήν έχει νόμους καθόλου.

(ακόμα και στα αριστερά κράτη, τιμωρία για τους παραβάτες του νόμου υπάρχει, και μάλιστα πολύ πιο σκληρή απο εμας.. θα λέγαμε οτι αυτά τα κράτη εφαρμόζουν αυτο που λέτε φασισμός καταστολή βία κτλ σε βαθμό ισάξιο του φασισμού)

καταρχην ασε το αν η κοινωνια ειναι σαπια και δεν ξερω τι αλλο,
κοιτα πανω απο ολα εσυ να μην εισαι σαπιος και τα υπολοιπα ειναι σε δευτερη αναγνωση.....

Σαφως η παραβατικοτητα σε μια κοινωνια ειναι ενα θεμα διενεξης αναμεσα στα μελη της.
Ξερεις ομως το ολο προβλημα ξεκιναει καταρχην απο την ελλειψη
απο το απλοικο ο αλλος πειναει αλλα δεν εχει το ηθικο δικαιωμα να κλεψει για να φαει....
μεχρι του οτι γυρω μας, υπαρχουν τα νομιμα αρπακτικα...

Στην ελλαδα (για αυτο ξερω για αυτο μιλαω) η πιο καλη συνηθεια ειναι να ασχολουμαστε με την μαριδα,
ενω οι καρχαριες μπορουν να κανουν τσαρκες.
Μιλαμε για τον μεταναστη που κλεβει για να φαει η για να επιβιωσει, για τον οποιον μικρομεσαιο
απατεωνα, ενω για αυτους που κλεβουν δις η κουβεντα ειναι περιττη....
Για τα δικα μου μετρα και σταθμα, η κλοπη θα επρεπε να καταργηθει, οταν γινεται απο
ανθρωπο που αποδεδειγμενα δεν μπορει να ζησει αλλιως.
Γιατι θα πω οτι οι κοινωνιες οργανωνονται για να ζουν ολοι καλυτερα, οχι για να πεθαινει
πιο ευκολα, ενα μερος της.


Μιλαει ο καρατζαφερης για να οπλιστει ο κοσμος, οταν ο ιδιος εχει στρατο πισω του να τον φυλαει....
τον εκοψε ο πονος για τον κοσμακη? :hmm:
Αντι να κατσει να ασχοληθει να αμβλυνθουν οι ανισοτητες, να σταματησει ο κοσμος να πειναει,
θελει να του δωσει οπλα να κανει τι ακριβως? να σκοτωνομαστε αναμεταξυ μας?
Εκτος αν αυτο ειναι σχεδιο για να μειωθει η ανεργια....

Ολο αυτο για να καταλαβω, ονομαζεται αλληλεγγυη μιας κοινωνιας,
και ξεχυλιζει απο ανθρωπια....
Ευχαριστω, δεν θα παρω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νυχτολούλουδο

Δραστήριο μέλος

Ο νυχτολούλουδο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ίσθμια (Κόρινθος). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
οκ, μακάρι να ερχόταν αυτη η τέλεια κοινωνία κάποτε.
ομως τώρα αυτο δέν υπάρχει. και δεν γίνεται απο την μια μέρα στην άλλη. οπότε τί προτείνεται?
αφοπλισμό και κατάργηση της αστυνομίας, των δικαστηρίων, και των φυλακών??

αν ο άλλος ξέρει οτι για μια πράξη του δέν υπάρχει κάποια τιμωρία, δέν θα την κάνει με πιο ελαφρά την καρδία?
μια κοινωνία χωρις την δύναμη να επιβάλει τους νόμους της ακομα και σε αυτούς που τους αρνούνται, είναι σαν να μήν έχει νόμους καθόλου.

(ακόμα και στα αριστερά κράτη, τιμωρία για τους παραβάτες του νόμου υπάρχει, και μάλιστα πολύ πιο σκληρή απο εμας.. θα λέγαμε οτι αυτά τα κράτη εφαρμόζουν αυτο που λέτε φασισμός καταστολή βία κτλ σε βαθμό ισάξιο του φασισμού)

δηλαδη τωρα εσυ εχεις την εντυπωση οτι οι νομοι τηρουνται;;;γιατι 300 επικαιροι κλεφτες αλλα κ χιλλιαδες παλαιοτεροι γραβατωμενοι κυκλοφορουν ελευθεροι....εγκληματιες τυπου παπανδρεου που προκαλεσε χιλλιαδες αυτοκτονιες παραμενουν ελευθεροι ...οι συνταξιουχοι ψαχνουν να βρουν κανα καλο καδο...να φανε...γιατι το ιδιο το κρατος τους εκλεψε τους κοπους μιας ζωης...οποτε εσυ λες με τους ακραιους συνειρμους που κανεις,να τσακωσουνε ολοι οι συνταξιουχοι ενα δικανο...και ντου απο παντου...
η πιο επικυνδινη μορφη βιας,ειναι η βλακεια κ η ηλιθιοτητα μεθοδευμενη.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μιλαμε για τον μεταναστη που κλεβει για να φαει η για να επιβιωσει, για τον οποιον μικρομεσαιο
απατεωνα, ενω για αυτους που κλεβουν δις η κουβεντα ειναι περιττη....

οταν ο αλος ληστευει και σκοτωνι με οπλο κανεις δεν το δικαιολογει

το εγκλημα δεν ειναι μονο πεινασμενοι μεταναστες ή και ελληνεςπια τυπου για αγιαννη-που ναι εκει δεν εχει σημασια να τον χωσεις μεσα

μην κολλαμε σε καποιες μονο περιπτωσεις

και ναι,,η υψηλη εγκληματικοτητα των πλουσιων συνδεεται συχνα στενα με την γνωστη χαμηλη κυκλωματα πργανωμενα κλπ


το εγκλημα ειναι η αρρωστια της κονωνιας,, και δεν ξερω αν ποτε οι κοινωνιες θα γινουν απολυτα υγιεις..
οταν οι ανθρωποι γινουνε τελειοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamStealer

Δραστήριο μέλος

Ο DreamStealer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 50 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 745 μηνύματα.
το εγκλημα ειναι η αρρωστια της κονωνιας,, και δεν ξερω αν ποτε οι κοινωνιες θα γινουν απολυτα υγιεις..
οταν οι ανθρωποι γινουνε τελειοι

εσυ ψαχνεις να γινουν τελειες οι κοινωνιες? η να μην ειναι σε ενα μαυρο χαλι?
τελειες δεν θα γινουν ποτε, τιποτα αλλωστε δεν ειναι τελειο.
Μπορουν ομως να γινουν δικαιες και να εχουν τις μίνιμουμ ασφαλιστικές δικλείδες...

προσφατο παραδειγμα αυτο,
https://www.citypress.gr/freesunday/index.html?action=article&article=2941
θεωρεις οτι σωστα μπηκε στη φυλακη αυτος ο ανθρωπος?
γιατι εγω πιστευω οτι κακώς μπηκε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μπορουν ομως να γινουν δικαιες
ουτε αυτο ποτε θα γινει 100%


Εκεί, πυροβόλησε και τραυμάτισε τον διευθύνοντα σύμβουλο της εταιρείας Αθανάσιο Ανδριανόπουλο στο λαιμό, στο χέρι και στα πλευρά, καθώς και τον βουλγαρικής καταγωγής υπάλληλο Εμίλ Ίλεν Μαρίνοφ στα πόδια.
πυροβολησε και απο τυχη δεν σκοτωσε ανθρωπους..και χωρις να ειναι σε αυτοαμυνα ή κινδυνο ζωης..
οποτε καταδικασε τον εαυτο του..

αν δεν ειχε πυροβολησει,,θα μπορουσε να του τη χαρισουν

η ανθρωπινη ζωη ειναι πανω απο όλα,,πυροβολεις ανθρωπο?-οτι και αν εισαι,,απλος πολιτης ή αστυνομικος- πρεπει να πληρωσεις αναλογως..
ισως με καποια ελαφρυντικα βεβαια..

δεν μπορουμε να συγκρινουμε αυτο με καποιον μικροκλεφτη για να ζησει..
ε ναι,,εναν μικροκλεφτη,,της αναγκης μπορεις να τον βοηθησεις,,αλλα αν τραβας οπλο και πυροβολεις,,εχει ορισει τη μοιρα σου ηδη..

φανταστητε να παιρνει ο καθενας ενα οπλο και να πυροβολει το αφεντικο του που τον απελυσε..
χαος,,εναν τετοιο κοσμο θελουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irene*

Νεοφερμένος

Η Irene* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Οι δηλώσεις του Χίτλερ(λάθος,του Καρατζαφέρη) δεν μου έκαναν καθόλου εντύπωση αφού στόχος του είναι να έχει όλες τις κάμερες στραμμένες πάνω του! Εκμεταλλεύεται την αδυναμία αντιμετώπισης σοβαρών προβλημάτων(όπως των μεταναστών) από την κοινωνία και για να "προκαλέσει" πάλι με τις δηλώσεις του!Κι όμως καταφέρνει οι γελοιότητες του να προβληματίζουν και να αντιμετωπίζονται ισάξια με άλλες πολιτικές απόψεις....ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΕΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
Τι θεμα ειναι αυτο;φυσικα και οχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianaannou

Νεοφερμένος

Η marianaannou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Οντως ρε παιδια..ΟΧΙ

Ναι, μόνον για να αυτοτραυματίζονται, για αναπηρική σύνταξη:P:P:P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top