Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,709 μέλη και 2,404,087 μηνύματα σε 74,715 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 423 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αυτά τα Χριστούγεννα θα...

Γατόπαρδος.

Διάσημο Μέλος

Ο Γατόπαρδος. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 604 μηνύματα.

O Γατόπαρδος. έγραψε: στις 15:50, 18-12-12:

"Αυτά τα Χριστούγεννα..."
δεν θα υπάρξουν γιατί θα καταστραφεί ο κόσμος μουαχχαχαχα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ClairDeLune

Νεοφερμένος

H ClairDeLune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H ClairDeLune έγραψε: στις 22:57, 19-12-12:

...θα τα περνούσα με το αγόρι μου, αλλά ευτυχώς(!) χωρίσαμε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Polymnia

Διάσημο Μέλος

H Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 756 μηνύματα.

H Polymnia έγραψε: στις 00:02, 20-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από ClairDeLune
...και είπες να φτιάξεις λογαριασμό στο στέκι .
γουελκαμ του ντα κλαμπ .

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,293 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 15:48, 20-12-12:

Ευτχως ε?
εισαι και καινουρια οποτε καλωσορισες!
ον: Ηταν να τα περασω με τουε συμμαθητες μου αλλα που... ο καθε ενας...
Παράθεση

ClairDeLune

Νεοφερμένος

H ClairDeLune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H ClairDeLune έγραψε: στις 22:47, 20-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Deutsch... Lover
Ευτχως ε?
εισαι και καινουρια οποτε καλωσορισες!
ον: Ηταν να τα περασω με τουε συμμαθητες μου αλλα που... ο καθε ενας...
Ευτυχώς γιατί είμαστε για στεναχωριες τέτοιες μέρες?
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα
Παράθεση

ClairDeLune

Νεοφερμένος

H ClairDeLune έγραψε: στις 22:50, 20-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Polymnia
...και είπες να φτιάξεις λογαριασμό στο στέκι .
γουελκαμ του ντα κλαμπ .

Ε πώς! έκανα και άλλα πράγματα!
Thanks!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 23-12-12 στις 16:41. Αιτία: διόρθωση παράθεσης
Παράθεση

cassandra011997

Νεοφερμένος

H cassandra011997 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31 μηνύματα.

H cassandra011997 music is life or life is music!! έγραψε: στις 00:24, 21-12-12:

αυτα τα χριστουγεννα...........θα καταφερω να τον βγαλω απο το μυαλο μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Παράθεση

HaroulaNG (Χαρούλα Νικολαίδου)

Νεοφερμένος

H Χαρούλα Νικολαίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H HaroulaNG Καινούρια Εδώ.... καλημερα! έγραψε: στις 03:28, 21-12-12:

Αν μη τι άλλο θα είναι τα πιο αγγελικά Χριστούγεννα είτε έτσι είτε αλλιώς! χααχαχα!
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,293 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:16, 21-12-12:

Ευτυχώς γιατί είμαστε για στεναχωριες τέτοιες μέρες?
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα
δεν ειμαστε αλλα ειμαστε ολοι χαλια!
Αυτα τα χριστουγεννα δεν θα παω για καλαντα δεν θα παω με τους συμμαθητες μου γιατι κατι στράβωσε και δεν ξερω τι να κανω!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:30, 21-12-12:

Αυτά τα χριστούγεννα θα περάσω καλά και ας έχω διάβασμα
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:33, 21-12-12:

Αχ βρηκα κατι να κανω: Αυτα τα χριστουγεννα... 18 ασκησεις χημεια, 3 φυλλαδια γλωσσα, 2 ασκησεις ιλιαδα, 4 αρχαια, 7 φυσικη, 1 βιβλιο στα γερμανικα, 7ασκησεις και μια εκθεση στα αγγλικα ολο και καπως θα περασω!
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γεωλόγος και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 18,059 μηνύματα.

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:35, 21-12-12:

Αχ βρηκα κατι να κανω: Αυτα τα χριστουγεννα... 18 ασκησεις χημεια, 3 φυλλαδια γλωσσα, 2 ασκησεις ιλιαδα, 4 αρχαια, 7 φυσικη, 1 βιβλιο στα γερμανικα, 7ασκησεις και μια εκθεση στα αγγλικα ολο και καπως θα περασω!
Έχω πιο πολλά να διαβάσω Γενικά μη τρελένεσαι δεν είναι τίποτα, κάνε διακοπές
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:37, 21-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gate4
Έχω πιο πολλά να διαβάσω Γενικά μη τρελένεσαι δεν είναι τίποτα, κάνε διακοπές
χαλαρααα τελειωσα τις ασκ τις γλωσσας χθες.. Απο την βαρεμαρα μου
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 12:38, 21-12-12:

χαλαρααα τελειωσα τις ασκ τις γλωσσας χθες.. Απο την βαρεμαρα μου
Ρε μην ασχολείσαι εγώ μέχρι πέρσι τα έκανα όλα μια μέρα πριν ανοίξουν τα σχολεία
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 12:44, 21-12-12:

Ρε μην ασχολείσαι εγώ μέχρι πέρσι τα έκανα όλα μια μέρα πριν ανοίξουν τα σχολεία
Κι εγω... Αλλα φετος λεω να τα κανω τωρα που ειναι αρχη και μετα να εχω οσες μερες θελω... Να παω κι εκει που θελω!
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,289 μηνύματα.

H φρι . έγραψε: στις 01:34, 23-12-12:

..συνεχίσω να τρώω (as always )..
Παράθεση

Gate4 (Ηägring)

Επιφανές Μέλος

H Gate4 Θα τα παρατήσω όλα και θα γίνω βαμπίρ.~ έγραψε: στις 07:50, 23-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από φρι
..συνεχίσω να τρώω (as always )..
Ρε όχι το φαί παχαίνει
Παράθεση

antonisd95

Διάσημο Μέλος

Ο antonisd95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 619 μηνύματα.

O antonisd95 find what you love and let it kill you έγραψε: στις 11:16, 23-12-12:

"Αυτά τα Χριστούγεννα θα..." τα γαμήσω όλα.
Παράθεση

_fairygirl_ (Τηγάνι)

Επιφανές Μέλος

H Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 5,250 μηνύματα.

H _fairygirl_ Σουλμέτ της Κατσαρόλας~ 29/3/12 ♥ έγραψε: στις 13:41, 23-12-12:

Ρε όχι το φαί παχαίνει
Δεν παχαίνει. Τα βρωμοπλάσματα της ντουλάπας με το όνομα θερμίδες φταίνε

(Σε σχήμα έλατο με γλάσο από πάνω)

Παράθεση

Εχέμυθη

Περιβόητο Μέλος

H Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,061 μηνύματα.

H Εχέμυθη who is waiting for the miracle.... έγραψε: στις 16:31, 23-12-12:

....θα υποκυψω με ευχαριστηση στο πεντανοστιμο σουφλε της γιαγιας!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους