Βαθύ ντεκολτέ και αδιάκριτα βλέμματα

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Johnny αν δε σού τύχει κάτι τέτοιο δεν μπορείς να το νιώσεις. Αυτή τη συμπεριφορά τη βλέπω από γέρους που δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους μέχρι και νέους - οι νέοι πιστεύω οτι έχουν μεγαλύτερο σεβασμό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Johnny αν δε σού τύχει κάτι τέτοιο δεν μπορείς να το νιώσεις. Αυτή τη συμπεριφορά τη βλέπω από γέρους που δεν μπορούν να πάρουν τα πόδια τους μέχρι και νέους - οι νέοι πιστεύω οτι έχουν μεγαλύτερο σεβασμό.


Σου είναι πολύ δυσκολο να μην τους απαντάς;;;; εμένα δεν θα ίδρωνε το αυτι μου. Θα τους έγραφα. Εκτος και αν πλησιαζε κανεις οποτε θα έκανα λιγο πισω αλλα θα ειχα πάρει την θέση μου. Για αυτό λέγαμε τις προαλλες αντι να λιώνετε στα φβ και τα ινσταγκραμ οι γυναικες πάτε και καμια πολεμική τέχνη για αυτοάμυνα. Δεν είναι κακο. Κανενα κραβ μαγκά , κανενα τζουντο. Εγω έκανα χρονια πολεμικές τέχνες και έβλεπα πολλές γυναικες να έρχονται και να προπονούνται τωρα εδώ που είμαι δεν έχει οποτε κάνω μονο γυμναστηριο.


Νομιζω πάλι σε κάποιο θρεντ ειχα γραψει ότι είμαι υπερ των πολεμικών τεχνών στα παιδιά από μικρά και σιγουρα κάποιοι με ειχαν κράξει! Μπορει να χρειαστεί όμως κάποια στιγμή. Για αυτό σου λεω ότι εγω προσωπικά δεν θα πιανομουν στο δρομο επειδή ένας καραγκιόζης πέταξε μια σαχλαμάρα. Πολύ πολύ θα του έλεγα ένα μη με πλησιάσεις άλλο όπως ειχα πει μια φορά σε ένα πρεζάκι που φαινοταν λιγο επικίνδυνος και τέλος εκει. Δεν χρειαζονται πολλές κουβέντες.


Μια άλλη τι μου έλεγε τις προάλλες ηταν ένας ρακένδυτος που έψαχνε στα σκουπίδια και λέει πάω να του πάρω κρουασαν. Καλα εισαι καλα ρε κοπελα μου της κάνω .... που ξέρεις αυτος τι είναι. Και αν μετά το πάρει ότι γουστάρεις και σου επιτεθει να σε βιάσει. Αριστερο κουλτουριάρα τα μυαλά στα κάγκελα. Μην κανεις καμια ανοησια της ειπα. Δεν ξέρεις ποιος είναι.


Άμα θέλει καμια ή κανενας να βοηθησει να φωνάξει τους αρμοδιους που ξέρουν τι να τους προσφέρουν δεν έχουμε εμεις καμια δουλειά να παιρνουμε κρουασάν και να δινουμε λεφτά στους ναρκομανεις να πηγαινουν να παιρνουν πάλι ναρκωτικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
princess την επομενη φορά κάνε πως μιλάς στο τηλέφωνο. Και πες "Γιώργο .... είμαι στην τάδε οδο... τωρα που τελειωσες την πυγμαχια έλα να με πάρεις με την μηχανή!" =D ή κάνε πως μιλας με το 100 πες τους να έρθουν στο τάδε σημειο γιατι έχεις ένα θέμα. Μετά θα τον ψάχνεις τον άγνωστο που ακολουθει! =D

Η αλήθεια είναι ότι εκεινή τη στιγμή το μόνο που σκέφτεσαι είναι να περπατήσεις όσο πιο γρήγορα μπορείς για να μεγαλώσεις την απόσταση από τον άλλον.
Τα κλειδιά έχω πάντα στο χέρι γιατί καρφώνεις κανένα μάτι αν λάχει, θα ήθελα να έχω και ένα σπρέυ πιπεριού αλλά δεν έχει τύχει ακόμα.
Κατά τ' άλλα αποφεύγω να κυκλοφορώ αργά μόνη μου μου φαίνονται όλοι ύποπτοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Ομολογώ Ντέβιλ περίμενα μια ιστορία σου. Δίνουν στα θρεντ άλλη ομορφιά! :P

Δεν είναι το θέμα αν θα απαντήσω ή όχι. Το θέμα είναι, ποιος δίνει το δικαίωμα σε αυτούς τους ανθρώπους να σού πουν οτιδήποτε μόνο και μόνο επειδή έχεις στήθος. Δε θα έπρεπε να υπάρχει κάποιος νόμος, κάτι ρε παιδί μου, να μπορέσεις να απευθυνθείς; Ακόμα κι αστυνομικός να υπάρχει τυχαία εκεί κοντά θα τού πει απλά "μην πειράζεις την κοπέλα" και τέρμα. Δε θα έπρεπε να υπάρχει κάποια νομική οδός ώστε να φοβόντουσαν αυτοί οι άθλιοι και να ράβανε το κωλοστόμα τους και να βγάζανε τα λιγούρικα μάτια τους; (σόρρυ έχω τρομερή τσαντίλα με αυτό το θέμα οπότε καλύτερα ας είναι αυτή η τελευταία μου λέξη εδώ).:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Προφανώς και όχι Χιμελα. Γιατί εσύ τώρα αυτό το έχεις στο νου σου σε ένα συγκεκριμένο παράδειγμα. Προσπάθησε να ανάγεις στην γενική περίπτωση αν κάποιος που θίγεται από το οτιδήποτε θα μπορούσε νομικά να τιμωρήσει κάποιον άλλον λόγω του θιγμού του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devil

Επιφανές μέλος

Ο Devil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Συνταξιούχος. Έχει γράψει 20,535 μηνύματα.
Ομολογώ Ντέβιλ περίμενα μια ιστορία σου. Δίνουν στα θρεντ άλλη ομορφιά! :P

Δεν είναι το θέμα αν θα απαντήσω ή όχι. Το θέμα είναι, ποιος δίνει το δικαίωμα σε αυτούς τους ανθρώπους να σού πουν οτιδήποτε μόνο και μόνο επειδή έχεις στήθος. Δε θα έπρεπε να υπάρχει κάποιος νόμος, κάτι ρε παιδί μου, να μπορέσεις να απευθυνθείς; Ακόμα κι αστυνομικός να υπάρχει τυχαία εκεί κοντά θα τού πει απλά "μην πειράζεις την κοπέλα" και τέρμα. Δε θα έπρεπε να υπάρχει κάποια νομική οδός ώστε να φοβόντουσαν αυτοί οι άθλιοι και να ράβανε το κωλοστόμα τους και να βγάζανε τα λιγούρικα μάτια τους; (σόρρυ έχω τρομερή τσαντίλα με αυτό το θέμα οπότε καλύτερα ας είναι αυτή η τελευταία μου λέξη εδώ).:/


Εγω πιστευω ότι εισαι λιγο υπερβολική με την έννοια ότι μπορεις να αποφυγεις μια τέτοια κατασταση με το να μην απαντήσεις και να μη δώσεις άλλο συνέχεια και να μεινει εκει. Μπορει κάποιος να πέταξε μια σαχλαμάρα οκ δεν θα τον εκτελέσεις κιολας για αυτό.


Εκτος και αν έχεις κάποιον μάρτυρα δώσεις και ένα 50αρι ευρω παράβολο και καταθέσεις μήνυση. Οποτε θα πάτε στο τμήμα θα δωσεις μια μαρτυρική θα δωσει και αυτος και μετά θα οριστει ημερομηνια δικαστηριου. Εγω συνέχεια δεν θα έδινα πάντως. Αν υπήρχε αποσταση.


Στο παράδειγμα που ειπα πιο πάνω ερχοταν ο τύπος να μου ζητήσει κάτι .... δεν απαντησα και επειδή τον έβλεπα ότι πλησιαζε γυρισα και του ειπα να μην πλησιάσει άλλο. Και έφυγε. Ναρκωμανής ηταν αλλα δεν τους έχω εμπιστοσυνη. Και δεν ήθελα κιολας πολλές επαφές, δικαιωμα μου είναι.


Μην τρελαίνεσαι και σκέφτεσαι με την μια τα δικαστηρια και τις μηνυσεις σκέψου ότι μπορεις να λύσεις το θέμα μονος σου και όχι να τρέχεις να στα λύνουν οι δικαστές. Πές στον άλλον να μην σου ξαναμιλήσει και μπορει να το καταλάβει και να εξαφανιστεί.


Devil ξαναδες το post no1. Υποθέτω πως δεν αναφερόμαστε γενικά στο αν εχει δικαιωμα ο εγκεφαλος σου να επεξεργαστει μια εικονα που θα μπει τυχαια στο οπτικο σου νευρο, αλλα σχολιαζεται το κάρφωμα.


Εγω όταν κάνω φλέρτ είμαι Κύριος. Επειδή πρέπει να ισορροπήσουμε αναμεσα σε δυο πράγματα το πρώτο είναι να κάνεις μια γνωριμια αν κάτσει γιατι είναι καλό και ευχάριστο. Και το δεύτερο να μην δώσεις στην άλλη το δικαιωμα να σε σχολιάσει με άσχημο τρόπο. Οποτε δεν ξέρω ουτε από καρφώματα ουτε από μπασίματα αλητείας.


Και να έχεις υποψη σου ότι αν κάποια δειξει απέχθεια για δικους της λογους θα έχω εξαφανιστεί στο λεπτό. Μονο εκει που με θέλουν πάω εγω. Δεν παρακαλάω καμια. Εκτος και αν έχει τροπο και ξέρει να φέρεται που λιγες γυναικες σημερα ξέρουν να φέρονται και να λένε ωραιες κουβέντες και να έχουν ωραιο τροπο ζεστό για να σκεφτει και ένας άντρας ότι ΝΑΙ ρε αδερφέ εγω θα ριξω τον εγωϊσμο μου γιατι είναι μάγκισσα και αξιζει το κοπο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Μιλάμε και κατηγορούμε τους άντρες οτι κοιτάνε βυζιά και κώλους λές και εμείς οι αθώες ημών παρθένες, δεν κοιτάμε κώλο, six pack, χερούκλες:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Μιλάμε και κατηγορούμε τους άντρες οτι κοιτάνε βυζιά και κώλους λές και εμείς οι αθώες ημών παρθένες, δεν κοιτάμε κώλο, six pack, χερούκλες:hmm:

μυτόγκα; Πατουσάρες; Νιέντε;;;;; :loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Ανάλογα τι κοιτάει η καθεμια, αναφέρομαι στα εξωτερικά χαρακτηριστικά μια και το θέμα είναι επιφανειακό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
ε ναι, εσωτερικά χεροπόδαρα και μύτες δεν είναι ό,τι συνηθέστερο! Απλά εκφράζω την αγανάκτησή μου την ιερή -παπάς γαρ- για όσους έχουν πισινό σανίδα ανύπαρκτο κι από μούσκουλα άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε, αυτοί δλδ τι πρέπει να κάνουν για να προσελκύσουν το βλέμμα του τσικακίου; Να βγάλουν βουζγιά;;;;;;;;;:loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
ε ναι, εσωτερικά χεροπόδαρα και μύτες δεν είναι ό,τι συνηθέστερο! Απλά εκφράζω την αγανάκτησή μου την ιερή -παπάς γαρ- για όσους έχουν πισινό σανίδα ανύπαρκτο κι από μούσκουλα άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε, αυτοί δλδ τι πρέπει να κάνουν για να προσελκύσουν το βλέμμα του τσικακίου; Να βγάλουν βουζγιά;;;;;;;;;:loltooth::loltooth:

Μα να προσευχηθούν πάτερ. Νηστεία και προσευχή. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Είστε όντως πάτερ?:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Είστε όντως πάτερ?:loltooth:

Αγαπητή Ζίλντα, και εγώ είχα τις επιφυλάξεις μου να σας πω την σκούρα αλήθεια. Αλλά για να με λέει παπα-Στράτο η Χιμ, που ως γνωστόν από τους δυό μας είναι αυτή που έχει πάντα δίκιο, κάτι παραπάνω θα ξέρει, δεν νομίζετε;
Μα να προσευχηθούν πάτερ. Νηστεία και προσευχή. :whistle:

Κι όσο για την νηστεία και την προσευχή, καλές και χρυσές, ποιός αντιλέγει, αλλά λίγο παθητική αντιμετώπιση μωρέ γμτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Κι όσο για την νηστεία και την προσευχή, καλές και χρυσές, ποιός αντιλέγει, αλλά λίγο παθητική αντιμετώπιση μωρέ γμτο

Έχε πίστη. Μήπως να βάφατε ένα χρωματάκι το ράσο; Έτσι μια λωρίδα, να φωτιστεί λίγο το πρόσωπό σας;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
Έχε πίστη. Μήπως να βάφατε ένα χρωματάκι το ράσο; Έτσι μια λωρίδα, να φωτιστεί λίγο το πρόσωπό σας;:hmm:

τρικολόρε σαν την σημαία της Ζιμπάμπουε; Να φωτιστεί η μούρη μου και να σκοτεινιάσει η τσέπη μου; Τι ανόσια δολιοφθορέας! Θεοί!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
η αλήθεια πως όταν έχεις ένα ελαφρώς πιο μεγάλο στήθος, πρέπει να προσέχεις πολύ τι θα βάλεις σε σχέση με μια κοπέλα που δεν έχει, καθώς μπορεί να θεωρηθεί πολύ προκλητικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ντάξ μωρέ...Δυο ψυχές που είναι να βγουν ας βγουν....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
η αλήθεια πως όταν έχεις ένα ελαφρώς πιο μεγάλο στήθος, πρέπει να προσέχεις πολύ τι θα βάλεις σε σχέση με μια κοπέλα που δεν έχει, καθώς μπορεί να θεωρηθεί πολύ προκλητικό

Πως ακριβώς ορίζεται το μέγεθος στήθους στο οποίο ξεκινάς να προσέχεις τι φοράς; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Πως ακριβώς ορίζεται το μέγεθος στήθους στο οποίο ξεκινάς να προσέχεις τι φοράς; :hmm:

Κατά τη γνώμη μου δεν έχει να κάνει με το μέγεθος του στήθους αλλά με την προσωπικότητα της γυναίκας. Αν θέλει να είναι ξέκ....ο θα είναι ακόμη κι αν το στήθος της είναι ανύπαρκτο. Είναι η αύρα που μεταδίδει κάθε γυναίκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Χωρίς να έχω διαβάσει ότι έχει συζητηθεί στις 8 σελίδες πιστεύω ότι μια γυναίκα που δείχνεις ένα προκλητικό ντεκολτέ, φοράει ρούχα που τονίζουν σημεία του σώματός της από την μέση και κάτω, το κάνει για ένα λόγο μόνο, για να προκαλέσει αντρικά βλέμματα σχετικά με τα σωματικά της προσόντα.... ο τελευταίος που την ενδιαφέρει να προκαλέσει είναι ο σύντροφός της (διότι αυτόν μπορεί να του δείξει τις ομορφιές της και με άλλο τρόπο).... την ενδιαφέρει δηλαδή αποκλειστικά η είσπραξη βλεμμάτων και κολακευτικών σχολείων (και τέλος πάντων ότι άλλο - ενδιαφέρον για την ίδια - ήθελε τύχει).


προσωπικά μια γυναίκα (ένα κορίτσι) με ενδιαφέροντα σωματικά θέλγητρα δεν με αφήνει αδιάφορο, θα την δω και ενδεχομένως θα προσπαθήσω να "δω" και αυτά που υπονοεί το ντύσιμό της .... για μένα ενδιαφέρουσα εμφάνιση δεν είναι μόνο μια καλλίγραμμη νέα γυναικεία παρουσία, είναι κάθε γυναίκα σεξουαλικά ενεργή που ξέρει να επιδεικνύει την θηλυκότητά της... :rofl: Θυμάμαι τα τελευταία χρόνια σε μια πολυσύχναστη πλαζ δύο κυρίες αυτό που λέμε (με πιασίματα) επιδόθηκαν να παίζουν μπιτσ βόλει, σε μια άμμο που βούλιαζες δέκα πόντους μέσα.... στην κάθε απόκρουση της μπάλας κινδύνευαν από την "ταλάντωση" το πλούσιο στήθος τους να βρεθεί εκτός του σουτιέν, τις περισσότερες φορές δηλαδή βρισκόταν εκτός σουτιέν αλλά κατά διαβολική σύμπτωση μετά το τέλος της φάσης ξαναβρισκόταν ξανά εντός :hmm: το δε κάτω μέρος από το μπικίνι τους είχε χωνευτεί εξ ολοκλήρου στο πίσω διαχωριστικό αφήνοντας σε κοινή θέα όλο τον χώρο που βρίσκεται νοτίως της μέσης και βορείως των μηρών αλλά και αρκετά στο μπροστινό διαχωριστικό .... χάρμα οφθαλμών για το σύνολο του αρσενικού πληθυσμού της πλαζ που απόλαυσαν το ματς και όλες τις ενδιαφέρουσες φάσεις του.... περιιττό να πω ότι πριν τελειώσει αγών πλασαρίστηκαν και δεν έφυγαν μόνες τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top