e-steki: The new era (part 1: forum)

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ρε μισελ, σε πιστευω οτι μπορει να ειναι ιδιο το σκρολ αλλα λεμε, ειναι τωρα πιο ασχημο!!!
κι αλλοι το λενε, οχι μονο εγω! ασε το χαρακα κατω και δες το και μονη σου...!

και οκ, σε πιστευω ειπαμε...
δες σε τι μπορει να οφειλεται (πχ αντιθεση μεγαλα γραφικα, πολλα χρωματα και μικρη γραματοσειρα) και πολλοι εχουν την ιδια αποψη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ρε μισελ, σε πιστευω οτι μπορει να ειναι ιδιο το σκρολ αλλα λεμε, ειναι τωρα πιο ασχημο!!!
κι αλλοι το λενε, οχι μονο εγω! ασε το χαρακα κατω και δες το και μονη σου...!

To scroll μπορεί να είναι λιγότερο ή περισσότερο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω πως μπορεί να είναι πιο "άσχημο" :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πιο ασχημο, εννοωντας οτι ειναι περισσοτερο και κουραστικοτερο!!!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Καταρχάς ευχαριστούμε για το feedback πραγματικά είναι πολύ χρήσιμο για εμάς.

Θέλω ωστόσο να κάνω κάποια δικά μου σχόλια.
2. Χρώμα μηνυμάτων
Άκουσα από κάποιο μέλος ότι με αυτή την δυνατότητα στην ουσία βλέπει τον Πράσινο,μπλε κτλ μέλος και όχι το τάδε μέλος. Διαφωνώ. Προσωπικά αυτό το feature το θεωρώ κάτι σαν το κερασάκι στην τούρτα σε μια συζήτηση. Τα στοιχεία που αναγνώριζε κάποιος, στα γρήγορα, τον poster υπάρχουν ακόμη, και το κυριότερο κάποιος όταν κάτσει καμία εβδομάδα στο e-steki θα μπορεί να βγάζει περισσότερες πληροφορίες για το μέλος από το κείμενο κάτω στα avatar χωρίς να διαβάζει ολόκληρο το κειμένακι. Με τα χρωματιστά posts ο αναγνώστης ξέρει μια επιλογή παραπάνω του συγγραφέα που σημαίνει ίσως με κάποια κατάλληλη "αποκωδικοποίηση" να διεξάγει παραπάνω πληροφορίες. Προσωπικά δεν το θεωρώ κουραστικό επειδή κάθε φορά διαβάζεις μόνο ένα post (ή εκτός αν είσαι botακι)
[/quote]

6. Αξιολόγηση θέματος με ένα κλικ
Πολύ σημαντική λειτουργία για ολόκληρο το e-steki. Αν χρησιμοποιηθεί σωστά θα αποτελέσει ένα τεράστιο και ισχυρό μηχανισμό αυτοεξέλιξης. Για αυτό θα παρακαλούσα όλους του συμμετάσχοντες να την χρησιμοποιούν με σύνεση, φαντασία και λογική. Έτσι θα αποφύγουμε περιστατικά του τύπου "ψηφίζω το θέμα του κολλητού μου με 5 αστεράκια". Η αποφυγή τέτοιων περιστατικών δεν θα βοηθήσει μόνο το e-steki αλλά και την βελτίωση της "πένας" του "κολλητού".

Όπως είχε πει και ένας σύμβουλος της Ζάιον "Η ίδια δύναμη που σου δίνει ζωή μπορεί να σου δώσει και θάνατο".

7. Δημόσιες αναφορές θεμάτων
9. Αναφορά σε προσωπικά μηνύματα και προφιλ χρηστών
Η σωστή διοίκηση του e-steki είναι άμεσα συνδεδεμένη με την σωστή επικοινωνία των μελών του e-steki με την ΟΔ. Για αυτό "επενδύσαμε" στους 3 αυτούς μηχανισμούς. Ευχόμαστε να αποδεχτούμε σωστοί και αυτά τα 3 feature να δώσουν νέες πινελιές στην επικοινωνία μελών - ΟΔ.

8. Απάντηση σε ποστ με προσωπικό μήνυμα
12. Γρήγορη αναζήτηση
Για να πραγματοποιηθεί μια εποικοδομητική συζήτηση πρέπει να είναι υπάρχει μια ουσιαστική οργάνωση. Δεν νομίζω κάνεις να σπαταλάει τόσο χρόνο στο e-steki για να διαβάζει ασυναρτησίες. Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι αυτές οι δύο βελτιώσεις θα δώσουν αφορμή στα μέλη να αποκτήσουν αυτό το ερέθισμα για αυτή την απαιτούμενη οργάνωση, δηλαδή ελπίζω ότι θα υπάρχουν λιγότερα off-topic και λιγότερες επαναλήψεις θεμάτων ή λιγότερα παραπλήσια θέματα. Εύχομαι να μην απογοητευτώ.
  • Υ.γ.: κάποια μέλη παραπονέθηκαν ότι μετά από 2-3 λεπτά τους αποσυνδέει, το πρόβλημα συνεχίζεται;
  • Υ.γ.2: Κάποιο όροι άλλαξαν, ας τους ρίξετε μια ματιά.
  • Υ.γ.3: Διαφωνώ με την ύπαρξη πολλών στυλ. Είναι σαν να προτιμάτε ο σύντροφος σας την μια να είναι ντυμένος Gothic, την άλλη emo και την παράλλη με κουστούμι.
  • Υ.γ.3:
    ρε μισελ, σε πιστευω οτι μπορει να ειναι ιδιο το σκρολ αλλα λεμε, ειναι τωρα πιο ασχημο!!!
    [*] κι αλλοι το λενε, οχι μονο εγω! ασε το χαρακα κατω και δες το και μονη σου...!
  • Πες μου κάποιο e-mail να σου στείλω κωδικούς από το χώρο που κάνουμε πειράματα και να δεις ότι στο rebirth το scroll που χρειάζεται σε ένα θέμα με τον ίδιο αριθμό μηνυμάτων ανά σελίδα είναι μεγαλύτερος από τον αυτόν στο new era.
    • Επίσης είναι ευκαιρία ίσως να μεγαλώσεις το scroll της ροδέλας
    • Αλλά και ευκαιρία να χρησιμοποιείς το home και το end
    • Αλλά και ευκαιρία να χρησιμοποιείς το page up/page down
σε πιστευω οτι μπορει να ειναι ιδιο το σκρολ
πιο ασχημο, εννοωντας οτι ειναι περισσοτερο
Τελικά τι ισχύει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
και μενα με αποσυνεδεε, και δε θυμοταν και τον κωδικο μου και καθε πενταλεπτο ξανασυνδεομουν,τωρα οχι, νομιζω ολα οκ..;)

ισχυει οτι ειναι ασχημο που χρειαζεται να κανω 27 σκρολ για να διαβασω ολα τα μηνυματα της σελιδας.
μπορει το ιδιο να καναμε και στο παλιο στεκι, αλλα ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.

επισης, το σκρολ της ροδελας μου ειναι μια χαρα, οχι πειρασμενο απο τοτε που πηρα το πισι. δε θελω να το αλλαξω επειδη το στεκι αλλαξε,προφανως. :P

το home και το end τα χρησιμοποιω εκει που πρεπει και εκει που χρειαζεται. οταν διαβαζω μηνυματα σε μια σελιδα, δε με βολευουν και δε χρειαζεται να τα χρησιμοποιω.

μεηλ εχεις, και μσν εχεις, αλλα δε χρειαζεται να στειλεις τιποτα καθοτι ειπα δυο τρεις φορες οτι σας πιστευω (μιας και εισαι καλος στο να ψαχνεις και να αντιπαραθετεις, θα το ξερεις οτι το ειπα αυτο :)) οσο αφορα τη συγκριση παλιου και νεου.
οπως επισης ειπα οτι ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΦΤΑΙΕΙ που εχουμε ολοι εστω την "ΑΙΣΘΗΣΗ" μεγαλου σκρολ, οποτε ψαξτε το.

επιτελους, τι δεν καταλαβαινετε?
νομιζω το καλυψα.. οποτε δε θα αναφερθω αλλο στο σκρολ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
ισχυει οτι ειναι ασχημο που χρειαζεται να κανω 27 σκρολ για να διαβασω ολα τα μηνυματα της σελιδας.
μπορει το ιδιο να καναμε και στο παλιο στεκι, αλλα ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.

Το ίδιο κάνατε για το scroll που αφορούσε ΕΝΑ ποστ. Για ολόκληρη σελίδα προφανώς διπλασιάστηκε, μιας και διπλασιάστηκε ο ΑΡΙΘΜΟΣ μηνυμάτων ανα σελίδα. Μπορείς να το αλλάξεις αυτό απο τις επιλογές σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
παιδια, στους ορους χρησης εχετε φαει τελειες, εχετε βαλει παραπανω γραμματα και εχετε κανα δυο συντακτικα λαθη...
ας το ξαναδιαβασετε μια φορα..
οχι τιποτα σοβαρο, χαζα πραγματακια, αλλα δειτε τα...
/Giorgio μυρίζει τα νύχια του






Could you be more specific? :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
  • Προστέθηκε στις επιλογές σας η επιλογή για το μέγεθος της γραμματοσειράς των μηνυμάτων.
  • Διορθώθηκε το εμφανισιακό bug στην επεξεργασία υπογραφής.
  • Στην επεξεργασία υπογραφής προστθέθηκε κουμπί στο popup για "εισαγωγή και προεπισκόπηση" ώστε να βάζετε την εικόνα μόνο με ένα κλικ. Θα πρέπει ωστόσο να κάνετε αποθήκευση μετά.
  • Πλέον δεν ξεχειλώνει η "περίληψη θέματος" όταν απαντάτε.
  • Στις τελευταίες συζητήσεις έγινε bold το username του χρήστη που έκανε το τελευταίο ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Τα συγχαρητήρια μου για τη νέα εμφάνιση του e-steki! :clapup::clapup::clapup:

Έκανα κι εγώ μια μικρή ανανέωση πριν ανοίξει :D
κιου μου, κιου μου :P


Μένει πλέον να το συνηθίσουμε :);)



-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
όταν ψηφίζουμε κάποιον από το προφίλ του, το -4 είναι ίδιο με το -5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μάνθος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Web designer. Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Σκέφτομαι πως έχω καιρό να επισκεφτώ το e-steki, κυρίως για επαγγελματικούς λόγους και πως ήρθε η ώρα να ρίξω μια ματιά! Ε, ναι! αυτό ήταν! Ένιωσα όπως και την πρώτη φορά! Με κέρδισε!

Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σε όλο το team και κυρίως στην Michelle μιας και ξέρω πως είναι το αντικείμενο της και εφόσον δεν είδα ένα signa δικαιωμάτων στο template από άλλον, υποθέτω πως η δουλειά είναι δική της! Συγχαρητήρια λοιπόν για την λειτουργικότητα, το design και φυσικά την χρωματολογία που εφαρμόζει τέλεια με το face του site!

Kisses! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
όταν ψηφίζουμε κάποιον από το προφίλ του, το -4 είναι ίδιο με το -5
Ουχ, θα διορθωθεί λίαν συντόμως. Το λινκ πάντως δουλεύει κανονικά.

Σκέφτομαι πως έχω καιρό να επισκεφτώ το e-steki, κυρίως για επαγγελματικούς λόγους και πως ήρθε η ώρα να ρίξω μια ματιά! Ε, ναι! αυτό ήταν! Ένιωσα όπως και την πρώτη φορά! Με κέρδισε!

Συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα σε όλο το team και κυρίως στην Michelle μιας και ξέρω πως είναι το αντικείμενο της και εφόσον δεν είδα ένα signa δικαιωμάτων στο template από άλλον, υποθέτω πως η δουλειά είναι δική της! Συγχαρητήρια λοιπόν για την λειτουργικότητα, το design και φυσικά την χρωματολογία που εφαρμόζει τέλεια με το face του site!

Kisses! :D
Φυσικά και δεν είναι έτοιμο template, κανείς δεν φτιάχνει έτοιμο template που παίρνει 5 μήνες να φτιαχτεί, ακόμα και να έχει σκοπό και να το πουλήσει. :P Αν και ούτως ή άλλως δεν θα βάζαμε ποτέ έτοιμο theme, θέλουμε το site να είναι unique.
Ευχαριστώ πολύ Fox. :redface::D
Αν και, ακόμα και για το theme, αξίζουν συγχαρητήρια και στον Πάνο, μιας και χωρίς το feedback του δεν θα είχε βγει εξίσου καλή η εμφάνιση και η λειτουργικότητα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει η πολυχρωμια παντως, πολυ!!

Μισελ, εννοω οτι το πρασινο πλαισιο πανω αριστερα που περιεχει την αναζητηση, και το πορτοκαλι που λεει που βρισκομαι, σε εμενα ειναι πολυ μικρα και τα γραμματα ειναι απεξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Εμενα μου αρεσει η πολυχρωμια παντως, πολυ!!

Μισελ, εννοω οτι το πρασινο πλαισιο πανω αριστερα που περιεχει την αναζητηση, και το πορτοκαλι που λεει που βρισκομαι, σε εμενα ειναι πολυ μικρα και τα γραμματα ειναι απεξω.
Αχα. Για να με βοηθήσεις να καταλάβω τι φταίει:
1. Επισύναψε screenshot
2. Πες τι browser χρησιμοποιείς
3. Και σε τι ανάλυση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αχα. Για να με βοηθήσεις να καταλάβω τι φταίει:
1. Επισύναψε screenshot
2. Πες τι browser χρησιμοποιείς
3. Και σε τι ανάλυση

https://www.e-steki.com/attachment.php?attachmentid=2026&d=1196631818

Firefox 2.0.0.10

1024x768
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Απ'ότι φαίνεται δεν έχεις τη γραμματοσειρά που χρησιμοποιεί το forum λόγω Linux. Είναι η Trebuchet MS. Λογικά θα είναι free μιας και την έχουν προεγκατεστημένη τα περισσότερα συστήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Απ'ότι φαίνεται δεν έχεις τη γραμματοσειρά που χρησιμοποιεί το forum λόγω Linux. Είναι η Trebuchet MS. Λογικά θα είναι free μιας και την έχουν προεγκατεστημένη τα περισσότερα συστήματα.


Done! Τωρα καταλαβα γιατι λενε ολοι οτι ειναι μικρα τα γραμματα! Επισης εφτιαξε το πορτοκαλι αλλα το προβλημα με το πρασινο κουτακι της αναζητησης παραμενει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  • Προστέθηκε στις επιλογές σας η επιλογή για το μέγεθος της γραμματοσειράς των μηνυμάτων.
  • Στις τελευταίες συζητήσεις έγινε bold το username του χρήστη που έκανε το τελευταίο ποστ.
Τέλεια!!! Πλέον με 14px τα γράμματα φαίνονται πολύ καλύτερα. Αν και, στην γρήγορη απάντηση και στον επεξεργαστή κειμένου, έχει μείνει το ίδιο μέγεθος και αυτό ίσως μπερδεύει λίγο (το ξέρω ότι είχες πει ότι θα αλλάξει μόνο στα posts), αφού η τελική εμφάνιση του δεν θα είναι αυτή που γράφεις.
Επίσης έχω να πω ότι μόνο με μια μέρα και συνήθισα και τα χρώματα των γραμμάτων και πλέον δεν ζητάω την αλλαγή τους!:clapup:


Πάντως το πιο χαρούμενο άτομο για αυτό το νέο look πιστεύω θα είναι η burbuja!!! Ανυπομονώ να δω posts της σε αυτό το theme...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Molka

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,835 μηνύματα.
Πάντως το πιο χαρούμενο άτομο για αυτό το νέο look πιστεύω θα είναι η burbuja!!! Ανυπομονώ να δω posts της σε αυτό το theme...:D

Ακριβώς αυτό σκεφτόμουν κι εγώ σήμερα :lol:

Και όντως, ακόμα και με τα 13px μου φαίνεται πολύ πιο ξεκούραστο! :D

εδιτ: Στην επεξεργασία του προφίλ, αιτούμαι να μπει επιλογή "Ηλιούπολη" στην λίστα :D Πλακίτσα, θα το κάνω χειροκίνητα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top