Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 42)
  • Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα

    Ψήφοι: 7 16.7%
  • Ναι, αλλά έχω μόνο ένα blog

    Ψήφοι: 25 59.5%
  • Όχι

    Ψήφοι: 10 23.8%

papaki93

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
https://konstantina-nameless.blogspot.com/
Διαβάστε και κάθε άποψη ευπρόσδεκτη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
https://trutharmyinside.blogspot.com/ Nα και το δικό μου blog:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JLemonis

Νεοφερμένος

Ο JLemonis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Το δικό μου blog είναι για μουσική,ο λόγος που το έφτιαξα είναι γιατί διαβάζω πολλά για διάφορα θέματα γύρω από όλα τα είδη μουσικής και θέλω να τα δείχνω στους φίλους μου που βαριούνται να ψάχνουν....:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MetalChest

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 480 μηνύματα.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.

now_i_am_ok

Νεοφερμένος

Ο now_i_am_ok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Μικρός Κύων

Νεοφερμένος

Ο Μικρός Κύων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Είμαι μαθητής και έχω μια σελίδα που γράφω για τα προβλήματα της εκπαίδευσης.
Home -
Όποιος θέλει ας μπει να διαβάσει τι γράφω.(Πάτα στο Home- ) για να μπεις στην σελίδα μου.


Σκοπός μου είναι να την διαβάσουν μαθητές.
Ελπίζω να σας αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Διαβαστερός

Νεοφερμένος

Ο Διαβαστερός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα η ιστοσελίδα σου, κι ακόμη πιο ενδιαφέρουσες οι απόψεις σου!
Ανεξάρητα με το αν συμφωνώ ή όχι με όλο το πλήθος των δημοσιεύσεων σου, επικροτώ ακράδαντα την προσπάθεια σου!
Είναι ιδιαίτερα ενθαρρυντικό πως υπάρχουν ακόμη παιδιά-έφηβοι-μαθητές που ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ, που έχουν ΑΠΟΨΗ και δεν φοβούνται να την εκφράσουν!
Σε ευχαριστώ πολύ που μοιράστηκες μαζί μας αυτή τη δουλειά σου, και σου εύχομαι καλή συνέχεια!

(Χωρίς επικριτική διάθεση, σου προτείνω να ελέγχεις λιγάκι παραπάνω την ορθογραφία σου, καθώς κάποια λαθάκια μειώνουν τη σοβαρότητα και το κύρος των δημοσιεύσεών σου και είναι κρίμα γιατί έχεις πραγματικά καλές ιδέες!)


Φιλικά,

Διαβαστερός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Πολύ ενδιαφέρον το site σου, όπως και οι απόψεις σου. Συγχαρητήρια!! Είσαι μία από τις ελάχιστες εξαιρέσεις. Μέχρι στιγμής δεν έχω συναντήσει παιδί της ηλικίας σου και κυρίως αγόρι που να ασχολείται με ουσιώδεις πράγματα. Και πάλι μπράβο σου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μικρός Κύων

Νεοφερμένος

Ο Μικρός Κύων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
https://wedontneednoeducation.webs.com/ Το δικό μου είναι για τα προβλήματα της εκπαίδευσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ένα κλασσικό tumblr blog.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 190013

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το έφτιαξα πριν λιγες μέρες, θα περιέχει άρθρα με κυρίως εκπαιδευτικά θέματα, δείτε το... Περί εκπαίδευσης...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρουλάκι

Δραστήριο μέλος

Η Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Πολύ καλά τα blogs όλα...:) μπράβο σε όλους :)

https://thelyrcblog.blogspot.com/

Στο συγκεκριμένο αναρτώ στίχους απλά...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Tumblr - εδώ θα βρείτε οποιαδήποτε βλακεία μπορείτε να φανταστείτε :P

Θα αναρτούσα και το link του Livejournal μου, δεν μπαίνω όμως πολύ συχνά εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Manos112

Νεοφερμένος

Ο Manos112 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 53 μηνύματα.
Ορίστε και το δικό μου: https://gamerspot2.blogspot.com/search/label/News με θέμα τα videogames, και σύντομα και με ταινίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Τα δικά μου φαίνονται στη υπογραφή! Το ένα είναι προσωπικό και ασχολούμαι με διάφορα/άσχετα θέματα και το δεύτερο έχει να κάνει με το fedora, μια διανομή Linux που αξίζει την προσοχή σας ;) (ειδικά αν χρησιμοποιείτε τα windows)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Tumblr - εδώ θα βρείτε οποιαδήποτε βλακεία μπορείτε να φανταστείτε :P

Θα αναρτούσα και το link του Livejournal μου, δεν μπαίνω όμως πολύ συχνά εκεί.

Α σε κάνω follow :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina.maria

Δραστήριο μέλος

Η Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 532 μηνύματα.
λοιπόν έχω αυτό για βιβλία και ταινίες
και δημιούργησα αυτό για τις σκέψεις μου , δηλαδή θα γράφω ό,τι να ΄ναι.
ακόμα δεν έχω γράψει πολλά , αλλά μόλις τελειώσουν οι εξετάσεις θα ξεκινήσω. Γι'αυτό πείτε μου τη γνώμη σας και τι διορθώσεις πρέπει να κάνω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Πάρα πολύ ωραία είναι πολλά από τα μπλογκς που είδα!Πιο πολύ μου άρεσε το
https://gamerspot2.blogspot.com/search/label/News
Είναι ωραία δομημένο και έχει πολύ καλή εμφάνιση!
Το δικό μου έχει να κάνει με τη μουσική (νέα και παλαιότερα τραγούδια, ιστοσελίδες, charts, συνεντεύξεις κ.ά.) και είναι το
https://theworldlovesmusic.wordpress.com/ !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top