Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
οι αντρες ανεξαρτητα απο το ποσο συχνα κανουν σεξ το σκεφτονται 13 φορες την ημερα!!!!μπορει να φαντασιωθουν οτι κανουν σεξ ακομα και με την κοπελα που θα τους φτιαξει το πρωι τον καφε στο τυροπιταδικο!!!!!!!
οι γυναικες με το ζορι 5
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
οι αντρες ανεξαρτητα απο το ποσο συχνα κανουν σεξ το σκεφτονται 13 φορες την ημερα!!!!μπορει να φαντασιωθουν οτι κανουν σεξ ακομα και με την κοπελα που θα τους φτιαξει το πρωι τον καφε στο τυροπιταδικο!!!!!!!
οι γυναικες με το ζορι 5
απο που συναγεται αυτο βρε καροτενια;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
απο που συναγεται αυτο βρε καροτενια;:hmm:
δεν το λεω εγω αλλα οι ερευνες σαφως παντα υπαρχουν και εξαιρεσεις!!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
οι αντρες ανεξαρτητα απο το ποσο συχνα κανουν σεξ το σκεφτονται 13 φορες την ημερα!!!!μπορει να φαντασιωθουν οτι κανουν σεξ ακομα και με την κοπελα που θα τους φτιαξει το πρωι τον καφε στο τυροπιταδικο!!!!!!!
οι γυναικες με το ζορι 5

πρέπει να κοιτάξω να κάνω κάποτε αυτό τον ορμονολογικό έλεγχο που πάντα αναβάλλω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cacofonix

Δραστήριο μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 682 μηνύματα.
Τι να κάνουμε που μας γίνεται πύραυλος συνέχεια; :redface:
Αφού στη θάλασσα δεν πηγαίνω όταν έχει κόσμο και ο ένας λόγος είναι αυτός. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
δεν το λεω εγω αλλα οι ερευνες σαφως παντα υπαρχουν και εξαιρεσεις!!!!;)

Tρέχω να σε βάλω στα ταιριαστά ζευγάρια με τον Άγγελο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
πρέπει να κοιτάξω να κάνω κάποτε αυτό τον ορμονολογικό έλεγχο που πάντα αναβάλλω.



me too:redface:

Tρέχω να σε βάλω στα ταιριαστά ζευγάρια με τον Άγγελο :P



καλος καλος????:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
δεν το λεω εγω αλλα οι ερευνες σαφως παντα υπαρχουν και εξαιρεσεις!!!!
σωστοο.
η τεστοστερονη τα κανει αυτα,(και μας κοντενει τη ζωη βεβαια.),τι να κανουμε..


Tρέχω να σε βάλω στα ταιριαστά ζευγάρια με τον Άγγελο
τρεχααα....


karotenia τι ζωδιο εισαι ?
εγω κριαρι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Τι να κάνουμε που μας γίνεται πύραυλος συνέχεια; :redface:
Αφού στη θάλασσα δεν πηγαίνω όταν έχει κόσμο και ο ένας λόγος είναι αυτός. :redface:
ο αλλος;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τι να κάνουμε που μας γίνεται πύραυλος συνέχεια;
Αφού στη θάλασσα δεν πηγαίνω όταν έχει κόσμο και ο ένας λόγος είναι αυτός.

γιαυτο φοραμε ανετα φαρδια σορτσακια παντελονια,,και οχι βρακακια,μαγιο κλπ..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
σωστοο.
η τεστοστερονη τα κανει αυτα,(και μας κοντενει τη ζωη βεβαια.),τι να κανουμε..



τρεχααα....


karotenia τι ζωδιο εισαι ?
εγω κριαρι..
πω πω εγω ειμαι λεων με ωροσκοπο τοξοτη (ολα της φωτιας)
θα σφαχτουμε!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ολες οι σελιδες αστρολογιας που εχω δει λενε οτι ταιριαζουμε..σαν ζωδια..
εγω δεν το πιστευω τοσο..:worry::P

η αδελφη μου ειναι Λεων με ωροσκοπο σκορπιο
εγω εχω ωροσκοπο λεοντα..
και ο πατερας μου ειναι τοξοτης..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

karotenia

Δραστήριο μέλος

Η karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Nail artist και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
ολες οι σελιδες αστρολογιας που εχω δει λενε οτι ταιριαζουμε..σαν ζωδια..
εγω δεν το πιστευω τοσο..:worry::P

η αδελφη μου ειναι Λεων με ωροσκοπο σκορπιο
εγω εχω ωροσκοπο λεοντα..
και ο πατερας μου ειναι τοξοτης..:P
ουαου πρεπει να ειστε δυναμικη οικογενεια!!!!!!
τι να σου πω παντως εγω ξερω για τους κριους οτι ειναι απιστοι:/:τωρα για σενα συγκεκριμενα δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ξερω για τους κριους οτι ειναι απιστοι

δεν ειναι οι μονοι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
θέλω να μάθω αν ταιριάζει το ζώδιο μου με την μουνλάιτ

η μουν είναι κριός και εγώ είμαι λύκος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Σε ποιο ωροσκόπιο; Των βουσμάνων;
Πάντως, την πρώτη Πέμπτη του Κριού βγάζουν τον μανδραγόρα = Ν. Παπάζογλου.
(https://www.youtube.com/watch?v=l_8IBVPqvsU)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ουαου πρεπει να ειστε δυναμικη οικογενεια!!!!!!
τι να σου πω παντως εγω ξερω για τους κριους οτι ειναι απιστοι
η μανα μου ιχθυς..
το τι φωνες ριχνουμε δεν λεγεται..:P


οι κριοι δεν ειναι οι πιο απιστοι,,
οι πιο απιστοι θεωρουνται οι Τοξοτες..

οι κριοι ειναι μονοκομματοι,,εγω πχ..
δεν ειμαι των μεγαλων αλλαγων και των κρυφων θεματων ψεμματων κλπ..
και αν βρω την καταλληλη κολλαω..

δεν ειμαι του χοροπηδαω απο δω και κει..οπως τα μεταβλητα ζωδια,,πχ Τοξοτης..

Κριος ηταν ο Αλεξανδρακης και παντρευτηκε 3 φορες..

ενω αντιθετα οι Τοξοτες ειναι πιο πολυ ορκισμενοι εργενηδες που δεν δενονται με δεσμους λογω ελευθεριας..
ο πατερας μου ετσι ηταν στα νιατα του πχ..

και εχω την εντυπωση πως οι Τοξοτες γενικα ετσι ειναι..φοβουνται τη δεσμευση..
οι κριοι δεν φοβουνται τη δεσμευση..

απλα δεσμευονται παρορμητικα και επιπολαια 15 φορες..με διαφορετικες γυναικες..:hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
η μανα μου ιχθυς..
το τι φωνες ριχνουμε δεν λεγεται..:P


οι κριοι δεν ειναι οι πιο απιστοι,,
οι πιο απιστοι θεωρουνται οι Τοξοτες..

οι κριοι ειναι μονοκομματοι,,εγω πχ..
δεν ειμαι των μεγαλων αλλαγων και των κρυφων θεματων ψεμματων κλπ..
και αν βρω την καταλληλη κολλαω..

δεν ειμαι του χοροπηδαω απο δω και κει..οπως τα μεταβλητα ζωδια,,πχ Τοξοτης..

Κριος ηταν ο Αλεξανδρακης και παντρευτηκε 3 φορες..

ενω αντιθετα οι Τοξοτες ειναι πιο πολυ ορκισμενοι εργενηδες που δεν δενονται με δεσμους λογω ελευθεριας..
ο πατερας μου ετσι ηταν στα νιατα του πχ..

και εχω την εντυπωση πως οι Τοξοτες γενικα ετσι ειναι..φοβουνται τη δεσμευση..
οι κριοι δεν φοβουνται τη δεσμευση..

απλα δεσμευονται παρορμητικα και επιπολαια 15 φορες..με διαφορετικες γυναικες..:hehe::hehe:

Tςτςτςτς ψέμματα καλέ! :P
Τοξότης είμαι και μόνο τη δέσμευση δε φοβάμαι!
Ίσα ίσα που τη ζητάω :)
Και δεν έχω κερατώσει ποτέ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
οι κριοι δεν ειναι οι πιο απιστοι,,
οι πιο απιστοι θεωρουνται οι Τοξοτες..

ενω αντιθετα οι Τοξοτες ειναι πιο πολυ ορκισμενοι εργενηδες που δεν δενονται με δεσμους λογω ελευθεριας..
ο πατερας μου ετσι ηταν στα νιατα του πχ..

και εχω την εντυπωση πως οι Τοξοτες γενικα ετσι ειναι..φοβουνται τη δεσμευση..
οι κριοι δεν φοβουνται τη δεσμευση..

απλα δεσμευονται παρορμητικα και επιπολαια 15 φορες..με διαφορετικες γυναικες..:hehe::hehe:

Εεεεεεεεεεεεε...

Τι συκοφαντίες είναι αυτές ρε??

Τα καλύτερα παιδιά είμαστε...

Ακούς εκεί φοβόμαστε την δέσμευση...

Απλώς, δεν την θεωρούμε απαραίτητη...

Άσε που αν δεσμευτούμε το κάνουμε πολύ άσχημα και μετά είναι δύσκολο να αποδεσμευτούμε...

Οπότε μάλλον σαν μηχανισμό άμυνας το βλέπω εγώ...

Υγ. Ναι μιλάω από προσωπική εμπειρία

Tςτςτςτς ψέμματα καλέ! :P
Τοξότης είμαι και μόνο τη δέσμευση δε φοβάμαι!
Ίσα ίσα που τη ζητάω :)
Και δεν έχω κερατώσει ποτέ :D

Άντε ρε!!!
Εσύ είσαι πολύ καλή ρε!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top