Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Το 90% των προϊόντων της hunter είναι αντιαισθητικά και χοντροκομμένα. Ακόμα κοροϊδεύω τη μαμά μου για μια τριχωτή τσάντα hunter που πήγε και αγόρασε πριν μερικά χρόνια! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Το 90% των προϊόντων της hunter είναι αντιαισθητικά και χοντροκομμένα. Ακόμα κοροϊδεύω τη μαμά μου για μια τριχωτή τσάντα hunter που πήγε και αγόρασε πριν μερικά χρόνια! :P

εμένα μου αρέσουν, αλλά δεν έχω χωράφι. Θέλω να αγοράσω πρώτα το χωράφι κι ύστερα τις μπότες. Στην πόλη θα γελάνε, δεν έχω δει ούτε έναν άντρα να φοράει, ενώ οι γυναίκες σχεδόν όλες, σε υπερβολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Το 90% των προϊόντων της hunter είναι αντιαισθητικά και χοντροκομμένα. Ακόμα κοροϊδεύω τη μαμά μου για μια τριχωτή τσάντα hunter που πήγε και αγόρασε πριν μερικά χρόνια! :P


Λίγα λογια μην τα παρω τωρα8):P
Οταν μαρη με γνωρισες, μποτα Hunter φορουσα, αλλα να με πεις που να θυμασαι...:P
Στο πλαι της εχει μια υπεροχη νεκροκεφαλη:P
Γενικά μαρεσουν τα πραγματα της,ενταξει οχι πάντα κι όχι ολα κι αυτα τουλαχιστον που βρισκω εγω ΔΕΝ ειναι ολα χοντροκομμενα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Λίγα λογια για την Hunter, αντε μην τα παρω τωρα8):P
Οταν μαρη με γνωρισες, μποτα Hunter φορουσα, αλλα να με πεις που να θυμασαι...:P
Στο πλαι της εχει μια υπεροχη νεκροκεφαλη:P
Γενικά μαρεσουν τα πραγματα της,ενταξει οχι πάντα κι όχι ολα κι αυτα τουλαχιστον που βρισκω εγω ΔΕΝ ειναι ολα χοντροκομμενα!:mpinelik:

Θυμάμαι ότι φόραγες μπότα αλλά όχι και πολλά πράγματα! :P
Εντάξει το 90% είπα! Εσύ μπορεί να παίρνεις το υπόλοιπο 10%! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
σικ οφ μι γιετ? :redface:


Εγώ λέω να κάνω την κριτική της κριτικής,
τρώγοντας κρητικό παξιμάδι με διάθεση κριτικής
στο άναρχο μασούλημα. :hmm:

hunter παπουτσάκι τι θα πει?

το φοράς και κυνηγάς?

Σημασία έχει η ζεστασιά, η θαλπωρή της πατούσας,
το σπάραγμα ευχαρίστησης του πατουσικού θαλάμου,
να πατάς και να μη σε πατά,

να βγαίνεις στο χωράφι και να μη χορεύεις ζεμπεκιά
για ξέπιασμα επειδή η σόλα και η αίσθηση
είναι λες και το νοτισμένο χώμα βολοδέρνει
τις κάλτσες σου.


Να περπατάς και να νιώθεις να πετάς. :P


Α, μιας κι είπα "πετάς"

αι ριμέμπερντ δις:

Περπατάμε,μου λες δεν θέλω να περπατάμε θέλω να πετάμε και πετάμε.

Συζητάμε,μου λες δεν θέλω να συζητάμε θέλω να σκεφτόμαστε και σκεφτόμαστε.

Νιώθουμε,μου λες δεν θέλω να νιώθουμε θέλω να παρακολουθούμε και παρακολουθούμε.

Επιβιώνουμε,σου λεω δεν θέλω να επιβιώνουμε θέλω να ζούμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Θυμάμαι ότι φόραγες μπότα αλλά όχι και πολλά πράγματα! :P
Εντάξει το 90% είπα! Εσύ μπορεί να παίρνεις το υπόλοιπο 10%! :P

Και για αποδειξω πως η Hunter δεν εχει μονο χοντροειδη, ιδου
Σαν παπούτσι δε μου λεει και πολλά απο την αποψη πως ειναι μια peep toe γοβα μαυρη που ολες μας εχουμε χιλιοματαδει ή και φορεσει, η λεπτομερεια ομως αν παρατησεις/σετε στο φερμουαρ -κιτρινο- ''δινει''


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν πονάει αυτό εκεί πίσω; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Και για αποδειξω πως η Hunter δεν εχει μονο χοντροειδη, ιδου
Σαν παπούτσι δε μου λεει και πολλά απο την αποψη πως ειναι μια peep toe γοβα μαυρη που ολες μας εχουμε χιλιοματαδει ή και φορεσει, η λεπτομερεια ομως αν παρατησεις/σετε στο φερμουαρ -κιτρινο- ''δινει''



Και πάλι δεν μου αρέσει. Ας πούμε δεν είναι νεανική, όπως και τα περισσότερα προϊόντα αυτής της φιρμας.

Λάρνακα? :(
Μα καλά με τον πόνο μου παίζετε όλοι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το 90% των προϊόντων της hunter είναι αντιαισθητικά και χοντροκομμένα. Ακόμα κοροϊδεύω τη μαμά μου για μια τριχωτή τσάντα hunter που πήγε και αγόρασε πριν μερικά χρόνια! :P

Ιιιιιιιιιιιιιι...! ΟΧΙ λοβ μου δεν το δέχομαι!!! :eek:

Έχει φανταστικές μπότες! Καταπληκτικές! Μου αρέσουν πολύ αισθητικά! Φέτος ήθελα να πάρω ένα ζευγάρι, συγκεκριμένα αυτό, αλλά μία φίλη μου με απέτρεψε γιατί μου είπε ότι δεν είναι ιδιαίτερα βολικές! Εσύ mindcircus τι λες, που έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιι...! ΟΧΙ λοβ μου δεν το δέχομαι!!! :eek:

Έχει φανταστικές μπότες! Καταπληκτικές! Μου αρέσουν πολύ αισθητικά! Φέτος ήθελα να πάρω ένα ζευγάρι, συγκεκριμένα αυτό, αλλά μία φίλη μου με απέτρεψε γιατί μου είπε ότι δεν είναι ιδιαίτερα βολικές! Εσύ mindcircus τι λες, που έχεις;

Και σου μοιάζει η συγκεκριμένη μπότα για ιδιαίτερα θηλυκή?? Τι να πω βρε παιδιά ίσως είμαι κακόγουστη αλλά τα προϊόντα της μόνο νεανικά και μοντέρνα δε τα βρήσκω! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
Ιιιιιιιιιιιιιι...! ΟΧΙ λοβ μου δεν το δέχομαι!!! :eek:

Έχει φανταστικές μπότες! Καταπληκτικές! Μου αρέσουν πολύ αισθητικά! Φέτος ήθελα να πάρω ένα ζευγάρι, συγκεκριμένα αυτό, αλλά μία φίλη μου με απέτρεψε γιατί μου είπε ότι δεν είναι ιδιαίτερα βολικές! Εσύ mindcircus τι λες, που έχεις;

για τις δουλειες στα χωραφια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εσύ mindcircus τι λες, που έχεις;

Εγώ λέω πως όλα είναι θέμα αποψης και στυλ:)

Η συγκεκριμένη που δείχνεις μου αρέσει σαν παπούτσι και φαίνεται ζεστή, επίσης σαν στυλ την επικροτώ, αλλά δε θα το αγόραζα γιατί έχει ύφασμα. Προτιμώ σε τέτοιου είδους μπότες, δερμάτινες/καστόρινες. Μεγειά προκαταβολικά και καλοφόρετες;) Απο τη hunter να φανταστείς τα περισσότερα που έχω (τσάντες και παπούτσια) είναι δέρμα (ή δερματίνη). Μεγαλύτερη μου αγάπη μια τσάντα λουστρινι-δερμα σε χρώματα μπλε, κιτρινο, μαύρο. Με έχει βγάλει ασπροπρόσωπη σε εμφανίσεις απο το πρωι ως το βράδυ. Επίσης η μπότα που ανέφερα στη Λοβ, μ'εβγαλε δυομισυ χειμώνες, παροτι καστορι, αντεξε βροχες και κανταποντισμούς με συχνή χρήση

Επίσης, ανεξαρτητα απο το θεμα που συζηταμε, εγώ είμαι λάτρης και της καουμπόικης μπότας καθώς και μποτας ιππασίας. Με κολάν ή φουστάκι all the money and the euros. Shakira's fan besides :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Και σου μοιάζει η συγκεκριμένη μπότα για ιδιαίτερα θηλυκή?? Τι να πω βρε παιδιά ίσως είμαι κακόγουστη αλλά τα προϊόντα της μόνο νεανικά και μοντέρνα δε τα βρήσκω! :P

Φυσικά! Θηλυκή και πολύ πολύ απλή, σε νεανική γραμμή. Συνήθως τα παπούτσια για μεγαλύτερες ηλικίες είναι φορτωμένα με "τσαραμάντζαλα" πάνω κτλ κτλ...ενώ αυτή λάμπει δια της απλότητας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.














:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.

Γιατί μας κολάζεις μεσημεριάτικα βρε mindcircus.
Αν και μάλλον εδώ επρεπε να ποστάρεις.

Και για να μην ξεφευγω:
Τι λέτε για αυτό εδώ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Νο, έχει περίεργο κόψιμο στην μέση και νομίζω πως είναι κοντό για άντρα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Γιατί μας κολάζεις μεσημεριάτικα βρε mindcircus.
Γιατί θέλω να τονίσω πως μια προσωπικότητα σαν της Σακίρα, μπορεί να βάλει παπούτσι αλα Χάντερ και να κολάζει

Τι λέτε για αυτό εδώ;;

Λέμε πως μας αρέσει πολύ! Εγώ εγκρίνω. Αλλα χρωματάκια δεν έχει; Εκτός αν σου λείπει το μαύρο


Νο, έχει περίεργο κόψιμο στην μέση και νομίζω πως είναι κοντό για άντρα. :redface:

Το μακρύτερο με παραπέμπει σε μεγαλύτερες ηλικίες. Ο Μερκ σφιζει απο νιάτα, ας το βάζει πιο κοντό και καθώς ανασηκώνει τα χέρια του να πετάγονται οι κοιλιακοί. Mήπως αλλαξες γνώμη;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Λέμε πως μας αρέσει πολύ! Εγώ εγκρίνω. Αλλα χρωματάκια δεν έχει; Εκτός αν σου λείπει το μαύρο

Thanks :D.
Έχω ήδη ένα παρόμοιο σε μαύρο,αλλά έχει παλιώσει και ξεθωριάσει,και θέλω καινούργιο για τον επόμενο χειμώνα(των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγιρεύουν).Δεν ξέρω αν έχει άλλα χρώματα,γιατί μου αρέσει το μαύρο γενικότερα(Σαν τον Μαρκορά ένα πράμα:P).Σαν τί χρώμα θα πρότεινες δηλαδή;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Thanks :D.
Έχω ήδη ένα παρόμοιο σε μαύρο,αλλά έχει παλιώσει και ξεθωριάσει,και θέλω καινούργιο για τον επόμενο χειμώνα(των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγιρεύουν).Δεν ξέρω αν έχει άλλα χρώματα,γιατί μου αρέσει το μαύρο γενικότερα(Σαν τον Μαρκορά ένα πράμα:P).Σαν τί χρώμα θα πρότεινες δηλαδή;;

:hmm:
Θα μου αρεσε σε μπεζ-κρεμ ή σε πράσινο σκούρο, λαδί, χακί, τα παρελκόμενά του δηλαδή, ακόμα και μπλε σκούρο. Τα οποία μπορείς να συνδυάσεις με όλα σου τα ρούχα, αλλά αν σου λείπει μαύρο, παρε καλύτερα αυτό γιατί ένα μαύρο τζάκετ πάντα είναι απαραίτητο και ξελασπώνει σε ώρα ανάγκης. Μεγειά και σεσενα, καλοφόρετο! Το στέκι κάνει σοπιν αυτή την εποχή μου φαίνεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
:hmm:
Θα μου αρεσε σε μπεζ-κρεμ ή σε πράσινο σκούρο, λαδί, χακί, τα παρελκόμενά του δηλαδή, ακόμα και μπλε σκούρο. Τα οποία μπορείς να συνδυάσεις με όλα σου τα ρούχα, αλλά αν σου λείπει μαύρο, παρε καλύτερα αυτό γιατί ένα μαύρο τζάκετ πάντα είναι απαραίτητο και ξελασπώνει σε ώρα ανάγκης. Μεγειά και σεσενα, καλοφόρετο! Το στέκι κάνει σοπιν αυτή την εποχή μου φαίνεται:D

Σχέδια κάνω προς το παρόν,καθώς η χειμερινή γκαρνταρόμπα πάει για απόσυρσή,και είναι η καλύτερη περίοδος για να ψωνίσεις leftovers απο την χειμερινή collection στα μαγαζιά που τα πουλάνε όσο όσο...Φτάνει να βρώ και μέγεθος :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top