Οργανώσεις για την προστασία των παιδιών

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Δεν μπορώ να διαφωνήσω από την στιγμή πού δεν γνωρίζω λεπτομέρειες και το τί γίνεται γενικότερα.Αν γνωρίζεις οργανώσεις και μπορείς να μας δώσεις πληροφορίες εννοείται πώς,εγώ τουλάχιστον,θα τις ήθελα!!! Είμαι ΥΠΕΡ του εθελοντισμού ,όχι πώς τα χρήματα βέβαια δεν χρειάζονται,αλλά νομίζω πώς πολύ ευκολότερα θα δώσει κάποιος 10ευρώ πχ, απ'το να φιλοξενήσει ένα Σαββατοκύριακο ένα παιδάκι στο σπίτι του ή απ'το να προσφέρει την βοήθειά του...όπου χρειάζεται.
Ελπίζω πώς δεν είμαστε off tropic,άλωστε ο σκοπός είναι ο ίδιος. Βοήθεια,μ'όποιον τρόπο μπορεί και θέλει ο καθένας στα παιδιά πού την έχουν ανάγκη.:worry::/: Ίσως τελικά το e-mail πού έλαβα και θεώρησα σκόπιμο να το θέσω στο φόρουμ, να είναι μια αφορμή και μόνο να γίνουν περισσότερο γνωστές,τόσες άλλες οργανώσεις που δεν διαφημίζονται τόσο.όσο αυτή!:)
Αν δεν γίνεται αλλιώς...,τότε σε παρακαλώ στείλε μου pm ή e-mail. Σ'ευχαριστώ πολύ!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα το εχεις προσεχως!
:)
χαιρομαι που εισαι τοσο ανοιχτη στο να μαθεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σου εστειλα πμ με ολες τις λεπτομερειες για πολλους συλλογους και το τηλ μου, αν θες το οτιδηποτε να μου πεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
σου εστειλα πμ με ολες τις λεπτομερειες για πολλους συλλογους και το τηλ μου, αν θες το οτιδηποτε να μου πεις!
:) :) :) Δεν υπάρχουν λόγια να πω....το έλαβα!!!
Σ'ευχαριστώ πολύ.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
:bigarmhug:bigarmhug:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν είναι το σωστό post γι'αυτό, νομίζω πως ναι.

Αν θέλετε, ρίξτε μια ματιά εδώ: https://www.scea.gr/Pages/LandingPage.htm

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
δε φαινεται ασχημο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top