Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι δίδυμος με ωροσκόπο διδύμου. Μην ανησυχείτε, όμως, έχω τα μυαλά στο κεφάλι μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Είμαι Παρθένος με ωροσκόπο Παρθένο. Για να ακούω χαρακτηρισμούς για το ατομό μου, παρακαλώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Είμαι δίδυμος με ωροσκόπο διδύμου. Μην ανησυχείτε, όμως, έχω τα μυαλά στο κεφάλι μου. :P

:confused:
Μα τα διδυμακια ειναι απεριοριστα ευστροφα και με τα μυαλα στο κεφαλι! Αλλα θεματακια εχουν, αερισια!:P
Ο Δεσμωτης- θα καρφωσω:P- ειναι αερατος κι αυτός.... υδροχοάτος!

Είμαι Παρθένος με ωροσκόπο Παρθένο. Για να ακούω χαρακτηρισμούς για το ατομό μου, παρακαλώ!

Πολλη γη... πολλη γη...
Σε φωτισα τωρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Είμαι Παρθένος με ωροσκόπο Παρθένο. Για να ακούω χαρακτηρισμούς για το ατομό μου, παρακαλώ!

Α! Στον ειδικό έπεσες! Είναι η μαμά μου και μια πολύ καλή μου φίλη. Τι έχω εγώ αποκομίσει: τελειομανείς, αγχώδεις, ευαίσθητοι, καλόψυχοι, καλόγουστοι στο ντύσιμο, προσγειωμένοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Πολλη γη... πολλη γη...
Σε φωτισα τωρα :P[/QUOTE]


χαχα, μιλάμε δεν κατάλαβα τίποτα :redface:


Α! Στον ειδικό έπεσες! Είναι η μαμά μου και μια πολύ καλή μου φίλη. Τι έχω εγώ αποκομίσει: τελειομανείς, αγχώδεις, ευαίσθητοι, καλόψυχοι, καλόγουστοι στο ντύσιμο, προσγειωμένοι.

Κι λοιπόν νομίζω πως όλα αυτά ισχύουν, άρα έχεις κάνει μια πολύ καλή προσέγγιση! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Κι λοιπόν νομίζω πως όλα αυτά ισχύουν, άρα έχεις κάνει μια πολύ καλή προσέγγιση!

Ε, με δύο άτομα Παρθένους στο περιβάλλον μου είναι επόμενο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κι λοιπόν νομίζω πως όλα αυτά ισχύουν, άρα έχεις κάνει μια πολύ καλή προσέγγιση!

Ε, με δύο άτομα Παρθένους στο περιβάλλον μου είναι επόμενο.



Σωστά! Λυσιστράτη, είμαστε υστερικοί πιστεύεις; Νευριάζουμε εύκολα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σωστά! Λυσιστράτη, είμαστε υστερικοί πιστεύεις; Νευριάζουμε εύκολα; :redface:

Κοίταξε! Εγώ προσωπικά είμαι λίγο ασταθής σ' αυτό το θέμα. Γενικώς είμαι πολύ ήσυχη και ανεκτική. Νευριάζω μια φορά στα 10 χρόνια, αλλά άμα τα πάρω, γκρεμίζω σπίτι. Αυτό νομίζω ότι το έχουν και οι Παρθένοι. Ο μπαμπάς μου πάλι είναι Σκορπιός και η μικρή μου αδερφή Κριός. Ε, τα δύο τελευταία ζώδια είναι πιο σταθερά από τα δικά μας δε νομίζεις;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαρικαίτη

Νεοφερμένος

Η Μαρικαίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Κοίταξε! Εγώ προσωπικά είμαι λίγο ασταθής σ' αυτό το θέμα. Γενικώς είμαι πολύ ήσυχη και ανεκτική. Νευριάζω μια φορά στα 10 χρόνια, αλλά άμα τα πάρω, γκρεμίζω σπίτι. Αυτό νομίζω ότι το έχουν και οι Παρθένοι. Ο μπαμπάς μου πάλι είναι Σκορπιός και η μικρή μου αδερφή Κριός. Ε, τα δύο τελευταία ζώδια είναι πιο σταθερά από τα δικά μας δε νομίζεις;;)

Ναι νομίζω πως έχεις δίκιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Ειμαι Υροχοος με ωροσκοπο Καρκινο!!!! Αχτυπητος συνδιασμος?! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^Dark Angel^

Δραστήριο μέλος

Η Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 761 μηνύματα.
Ειμαι υδροχοος!
Ωροσκοπο δεν γνωριζω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Ειμαι υδροχοος!
Ωροσκοπο δεν γνωριζω!:P

Ημερομηνια γεννησης και ωρα ειναι απαραιτητα για να το βρεις. Ειναι πολυ ευκολα κανοντας μια αναζητηση στο google;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Εγω παιδια νομιζω πως το πιο ασταθες ζωδιο ειναι ο σκορπιος. Ειμαι σκορπιος με ωροσκοπο ζυγο. Οτι χειροτερο. Μια κρυο μια ζεστη, μια κακια μια καλη, μια ζηλιαρα μια αδιαφορη. Δεν ξερω που παν τα τεσσερα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχω υπομονη, ειμαι οξυθυμη, και θελω να τραβαω την προσοχη. Αν υπαρχει καποιος σαν εμενα ας το πει να κανουμε παρεα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrictian

Νεοφερμένος

Η xrictian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
katerina s μαλλον δεν το θες !!!πιστεψε με το να κανεις παρεα με εναν ομοιο σου, ειδικα οξυθυμο και ανυπομονο ΣΚΟΡΠΙΟ, δεν ειναι και το καλυτερο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
katerina s μαλλον δεν το θες !!!πιστεψε με το να κανεις παρεα με εναν ομοιο σου, ειδικα οξυθυμο και ανυπομονο ΣΚΟΡΠΙΟ, δεν ειναι και το καλυτερο!!!!
ναι ισως εχεις δικαιο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω παιδια νομιζω πως το πιο ασταθες ζωδιο ειναι ο σκορπιος. Ειμαι σκορπιος με ωροσκοπο ζυγο. Οτι χειροτερο. Μια κρυο μια ζεστη, μια κακια μια καλη, μια ζηλιαρα μια αδιαφορη. Δεν ξερω που παν τα τεσσερα. Το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν εχω υπομονη, ειμαι οξυθυμη, και θελω να τραβαω την προσοχη. Αν υπαρχει καποιος σαν εμενα ας το πει να κανουμε παρεα:P

Συγνωμη γλυκια μου αλλα αυτο που περιγραφεις ειναι μαλλον ο ζυγος κι οχι ο σκορπιος. Αντιθετως, οι σκορπιοι ειναι σταθεροι, ηρεμες δυναμεις, με περισσια υπομονη. Σου χαλασα τη γνωση τωρα, αλλα οκ οσο μεγαλωνουμε, μαθαινουμε:P:) Παντως παιζει ρολο και η ηλικια, την οποια δε γραφεις. Οσο μικροτερος γενικώς, τοσο πιο ανυπομονος. Οσο μεγαλυτερος, τοσο πιο γαιδαρος/α :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Είμαι αιγόκερως με ωροσκόπο καρκίνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Speedy

Δραστήριο μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 713 μηνύματα.
Είμαι αιγόκερως με ωροσκόπο καρκίνο!

Χαχα same here.. Δεν υπάρχει πιο αλλόκοτος συνδιασμός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Σκορπιός με τοξότη:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Καλέ κορίτσια, εγώ που είμαι ζυγός για τι να ψάχνω;:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top