Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Ε ναι, ντάξει, γούστα είναι αυτά :) Επειδή εγώ το θέλω για καλό, μου φαίνεται πολύ ωραίο
Στις γιορτές θα το φορέσεις, ε; Καλοφόρετο και να σου φέρει τύχη με το νέο χρόνο.:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
ω ευχαριστώ :) επίσης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.

venividivici μηπως θυμάσαι απο ποιό blog την είδες αυτή την φωτογραφία;; θέλω να βρω και γω μια τέτοια ροζ ζακετούλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
venividivici μηπως θυμάσαι απο ποιό blog την είδες αυτή την φωτογραφία;; θέλω να βρω και γω μια τέτοια ροζ ζακετούλα! :)
Δυστυχώς δεν υπηρχαν στοιχεια -από το link που βρήκα την εικόνα- για το που μπορείς να αγορασεις αυτη τη ζακέτα :/:
Μιλούσε μόνο για το στυλ...


https://www.collagevintage.com/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
A κρίμα :/ Δεν πειράζει, ευχαριστώ για τον κόπο σου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.



madame shou shou :inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.

Πανέμορφα ρούχα, αλλά και πανάκριβα.
ισχύει...τόσο όμορφα, αλλά απλησίαστα δυστυχώς :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Και έχει και για σήμα κατατεθέν της τους φιόγκους και την δαντέλα.
Καλή ειναι η μαντάμ Σουσου, μπράβο της :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EnnisDelMar!

Δραστήριο μέλος

Η EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής. Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Ισχύει, ακόμα και με έκπτωση είναι ακριβά! Είναι όμως οφθαλμόλουτρο τα ρούχα της!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια!!
Σκέφτομαι τώρα μέσα στις γιορτές να αγοράσω καμιά φουστίτσα!!
Πως σας φαίνεται αυτή; Υπάρχει και σε μαύρο.



Και αν έχετε να μου προτείνεται και μπλούζα για να την συνδυάσω θα σας ήμουν υπόχρεη. :happy:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Γεια σας κορίτσια!!
Σκέφτομαι τώρα μέσα στις γιορτές να αγοράσω καμιά φουστίτσα!!
Πως σας φαίνεται αυτή; Υπάρχει και σε μαύρο.



Και αν έχετε να μου προτείνεται και μπλούζα για να την συνδυάσω θα σας ήμουν υπόχρεη. :happy:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!! :)
Σε μαύρο να την πάρεις. Θα μπορούσες ίσως να τη συνδυάσεις με αυτή μπλούζα(που έχει συνδυαστεί τόσο ωραία με άλλη φούστα).:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Σε μαύρο να την πάρεις. Θα μπορούσες ίσως να τη συνδυάσεις με αυτή μπλούζα(που έχει συνδυαστεί τόσο ωραία με άλλη φούστα).:)
Και εγώ έτσι λέω....
Όμως δεν θα είναι πολύ μαυρίλα; Και η μπλούζα και η φούστα...:redface:
Το λέω επειδή είμαι καστανομάλλα.... Και σαν σύνολο θα είναι πολύ σκούρο....
Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση σου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Και εγώ έτσι λέω....
Όμως δεν θα είναι πολύ μαυρίλα; Και η μπλούζα και η φούστα...:redface:
Το λέω επειδή είμαι καστανομάλλα.... Και σαν σύνολο θα είναι πολύ σκούρο....
Σε ευχαριστώ πάντως για την απάντηση σου!:)
Με κάποιο αξεσουάρ με έντονο χρώμα μπορείς να το σπάσεις. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
Με κάποιο αξεσουάρ με έντονο χρώμα μπορείς να το σπάσεις. Έτσι πιστεύω τουλάχιστον.:P

Μακάρι... Θα τα δοκιμάσω και μαζί πάντως να δω μήπως έχω εγώ άδικο!! :)
Όποια άλλη πρόταση ευπρόσδεκτη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλά τη μαντάμ σουσού δε θα τη σχολιάσω!
Ένα φουτεράκι το' χει 165, το μαγιώ 120, το ζακετάκι 165, ένα φόρεμα 200.
Ας αράξει λίγο, και σιγά τα ρούχα που φτιάχνει.


πολλή χολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Καλά τη μαντάμ σουσού δε θα τη σχολιάσω!
Ένα φουτεράκι το' χει 165, το μαγιώ 120, το ζακετάκι 165, ένα φόρεμα 200.
Ας αράξει λίγο, και σιγά τα ρούχα που φτιάχνει.
πολλή χολή.
Όντως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Ωραια ζακετα...να ελειπε το γουνακι!:P


Υπέροχα παπούτσια!


Όμορφο νεανικό σύνολο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

trelomogolo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο trelomogolo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Guys πηρα αυτα τα παπουτσια πριν απο καμια εβδομαδα,τι λετε?{ εμενα μου αρεσουν και ειναι πολυ τησ μοδας τα high tops οποτε....}
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top