Eurovision 2011

Eurovision 2011
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
^^Όχι ότι άκουσα τα προηγούμενα :P, αλλά αυτό ήταν καλό!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
κατεβηκε η εσθονια στα στοιχηματα τζαμπα τα λεφτα :/: :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,413 μηνύματα.
Εγώ,πάω και στοίχημα ότι θα βγει η Αγγλία..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ο Γάλλος μάλλον θα βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Φοκο θελουμε να μαθουμε τι λενε οι πηγες σου για την Ελλαδα!Θα βγουμε στη 10αδα;

Για την Ελλάδα δεν έχω ιδέα αλλά ξέρω το νικητή είναι το Αζερμπαιτζαν όλα τέλειωσαν. :( Ο τσακος απότυχε για ακόμα μια άλλη φορά.


Το καλό είναι ότι θα μας ψηφίσουν οι Ιταλοί (μπορεί όχι 12άρι επειδή υπάρχει η κριτική επιτροπή αλλά λογικά θα μας δώσει υψηλό βαθμό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
πιστευω θα πανε καπως ετσι-->
γαλλια
ιρλανδια
αζερμπαιτζαν
ρωσσια
σουηδια
εσθονια
........................................................... κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
πιστευω θα πανε καπως ετσι-->
γαλλια
ιρλανδια
αζερμπαιτζαν
ρωσσια
σουηδια
εσθονια
........................................................... κλπ

εμείς προφανώς είμαστε στο....................κλπ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Η Γαλλία δεν πέφτει τόσο εύκολα... Ντέρμπυ μεταξύ Γαλλίας και Αζερμπαιτζάν αλλά το Αζερμπαιτζαν φένεται πιο δυνατό αυτή τη στιγμή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Αφού δεν παίρνει βαθμούς η Γαλλία...Συμμαχούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Μεχρι στιγμης ειμαι ικανοποιημενος απο την επιδοση μας.Και ακομα εχουμε γειτονακια που θα μας δωσουν ποντους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
θέση 7!!!! μια χαρά!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Ειχαν φαγωθει να μας φανε με τη γκρινια τους.Με μηδαμινη προωθηση και το "κεφαλι ψηλα" βρεθηκαμε στην 7η θεση.Καλυτερα απο περσι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Mπράβο στην Ελλάδα που βγήκε 7η!!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
έλα ντε! Η Βίσση 9η , ο Ρουβάς 7ος και ο Αλκαίος 8ος.....τέλεια τα πήγαμε...και αν δεν είχαμε τον ράπερ, το λιγότερο 4οι θα είμασταν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Για πρώτη φορά λοιπόν βγήκα σωστή στην πρόβλεψή μου, είπα οτι θα κερδίσει το Αζερμπαϊτζάν την πρώτη φορά που άκουσα το τραγούδι κι έτσι έγινε. Το μόνο που με χάλασε είναι οτι κρατούσε την τουρκική σημαία αυτή όταν κέρδισαν κι έτρεχε, μπορεί κάποιος να μου το εξηγήσει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
και η Γαλλία έμεινε με τον Τενόρο στο χέρι:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RunawayDreamer

Δραστήριο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 511 μηνύματα.
και η Γαλλία έμεινε με τον Τενόρο στο χέρι:D

και εγώ με τον μπαμπά μου να ροχαλίζει στο σαλόνι από την στιγμή που βρήκε ο τενόρος...μιλάμε ήταν κομικοτραγικό, ο άνθρωπος να βγάζει τα εσώψυχα του και το ταααλεεεεντοοο του και ο δικός μου να ροχαλίζει του καλού καιρού με την μελωδία να διαγράφεται και να καλύπτει απαλά τα ροχαλιτά...αχχχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
και εγώ με τον μπαμπά μου να ροχαλίζει στο σαλόνι από την στιγμή που βρήκε ο τενόρος...μιλάμε ήταν κομικοτραγικό, ο άνθρωπος να βγάζει τα εσώψυχα του και το ταααλεεεεντοοο του και ο δικός μου να ροχαλίζει του καλού καιρού με την μελωδία να διαγράφεται και να καλύπτει απαλά τα ροχαλιτά...αχχχ

χαχαχ καλά έκανε ο άνθρωπος και κοιμόταν.....
μα στην eurovision όπερα;;; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Βασικα δεν με πειραζει η θεση μας,αλλα το οτι δωσαμε 12αρι στη Γαλλια.Το ριξαμε στην ποιοτητα.χεχε.Συμπαθητικο το κομματι του Αζερμπαιτζαν,για την Ιταλια δεν το περιμενα παντως να βγει 2η.Κατα τα ολα μια χαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
εγώ δεν το περίμενα με τίποτα από την Αγγλία να μας δώσει..0! Συνέχεια μας έδινε 10 ή 12..ακόμα και πέρυσι με τον Αλκαίο 12άρι πήραμε. Κρίμα:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top