Οι φωτογραφίες σας πριν και μετά την επεξεργασία!

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Να σου πω τη μαύρη αλήθεια, προτιμώ το φυσικό βράχο στη συγκεκριμένη φωτογραφία. :redface:

Κι εγώ, αλλά είπα να κάνω καμιά δοκιμή με την απομόνωση χρώματος... Στην αρχή είμαι ακόμα και δοκιμάζω διάφορα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Και πολύ καλά κάνεις κατά τη γνώμη μου. Μόνο έτσι μαθαίνεται το Photoshop. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Βρείτε τις διαφορές.

και τι θα κερδισουμε?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Βρείτε τις διαφορές.
η δευτερη εχει εκεινο το θολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
kaminades.jpgkaminades1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πριν: DSCN0624.jpg Μετά: DSCN0624 copy2 copy.jpg

Αυτό το αυτοκίνητο χαλούσε όλη τη φωτογραφία, οπότε παφ! το εξαφάνισα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Αυτό το αυτοκίνητο χαλούσε όλη τη φωτογραφία, οπότε παφ! το εξαφάνισα! :P

δεν λυπήθηκες τον δύστυχο που θα γύρισε σπίτι με τα πόδια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πως εξαφανιζεις κατι απο μια εικονα??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πριν:58642085.jpg


μετα:λ.jpg

1η επεξεργασια φωτοσοπ...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
πριν:γξξ.jpg

μετα:κλκλ.jpg

2η επεξεργασια φωτοσοπ...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
μετα:View attachment 34265

2η επεξεργασια φωτοσοπ...:)
Μια χαρά τα καταφέρνεις! :) Τώρα, αυτό που πρέπει να προσέξεις είναι να μην δημιουργείς ίδιο pattern (μοτίβο) εκεί που κάνεις την επεξεργασία με το stamp tool, διότι δεν φαίνεται πολύ ρεαλιστικό. Σιγά σιγά θα το καταφέρεις κι αυτό. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
πως εξαφανιζεις κατι απο μια εικονα??:/:
Με ένα εργαλείο του Photoshop, που λέγεται clonestub ή στο ελληνικό που έχω κι εγώ "σφραγίδα αντιγραφής", μαρκάρεις ένα ίδιο μοτίβο πατώντας το πλήκτρο alt και μετά το πηγαίνεις επάνω στο αντικείμενο που θέλεις να σβύσεις και το αντικαθιστάς με εκείνο που μαρκάρισες (ελπίζω να μην στα είπα πολύπλοκα), θέλει γνώσεις photoshop
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μια χαρά τα καταφέρνεις! :) Τώρα, αυτό που πρέπει να προσέξεις είναι να μην δημιουργείς ίδιο pattern (μοτίβο) εκεί που κάνεις την επεξεργασία με το stamp tool, διότι δεν φαίνεται πολύ ρεαλιστικό. Σιγά σιγά θα το καταφέρεις κι αυτό. ;)

για 2η επεξεργασια και μια αρκετα δυσκολη φωτο για ενα αρχαριο. καλα τα καταφερα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
για 2η επεξεργασια και μια αρκετα δυσκολη φωτο για ενα αρχαριο. καλα τα καταφερα...:)
Ναι, εννοείται ότι κατάφερες μια χαρά. Το επόμενο βήμα σου λέω ποιο μπορεί να είναι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.
Διαβασα ολα τα ποστ....:D Εχω να πω οτι ειστε καταπληκτικοί ολοι...:worship::worship:Εχω μείνει με το στομα ανοιχτο...:eek:
Καλα υπαρχει καποια ιστοσελίδα που τις επεξεργαζόσαστε η εχετε ειδικο προγραμμα??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Eγω εχω το picasa της google... ειναι για απλη επεξεργασια φωτογραφιων(σκιαση,διορθωση χρωματων,και καποια εφε) δεν εχει δηλαδη τις επεξεργαστικες δυνατοτητες αλλων προγραμματων στυλ photoshop αλλα ειναι πολυ καλο και ευχρηστο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
κι εγω το picasa εχω. Πολυ ικανοποιημενος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top