Eurovision 2011

Eurovision 2011
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αρεσε σε κανεναν της λεττονιας?εγω το βρηκα εξαιρετικο,και πολυ ατμοσφαιρικο σαν παραμυθι,

αλλα ηταν πολυ σεμνο για να περασει στον τελικο φαινεται,,ουτε τσουλουφια ορθια ειχε,,ουτε καθρεπτες που σπανε,,ουτε μπολικα σβαροφσκυ..


της σουηδιας και αζερμπαιτζαν πιστευω θα κανουν εμπορικη επιτυχια εκτος διαγωνισμου,,,και κυριως το πρωτο ως πολυ δυνατο χορευτικο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
γιατί ψηφίζεται στο γκάλοπ επάνω την Ελλάδα;;; Αφού λέει εκτός Ελλάδας..δεν είναι αντικειμενικό για να δούμε ποια άλλη χώρα μας αρέσει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Τόσο άθλια τραγούδια δεν πρέπει να έχω ξανα-ακούσει ποτέ. Ακόμα και της Ελλάδας δεν μου άρεσε πάρα πολύ, αν και πιστεύω ότι είναι γενικά καλύτερο από τα άλλα.
Μου αρέσει επίσης το τραγούδι της Σουηδίας και (λιγότερο) της Ουκρανίας. Τα τραγούδια των 5 χωρών που χρηματοδοτούν την Eurovision δεν τα έχω ακούσει ακόμη καλά-καλά...
Πάντως, δεν υπάρχει κανένα τραγούδι φέτος που να με ξετρελαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
αρεσε σε κανεναν της λεττονιας?εγω το βρηκα εξαιρετικο,και πολυ ατμοσφαιρικο σαν παραμυθι

καλό είναι το ρεφρέν του..αλλά πολύ gayλίκι οι τραγουδιστές:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Καλά, σε σχέση με τα τραγούδια του τελικού της eurovision του 2007, τα φετινά είναι κλάσεις ανώτερα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλά πολύ gayλίκι οι τραγουδιστές:D
φλωρε ναι,,gay οχι..
αν ειναι αυτοι gayλικι τοτε τα τσουλουφια της ιρλανδιας που περασαν τελικο τι ειναι?

ασε,,συνηθως τα τα πιο εντονα gay τραγουδια περνανε παρακατω ,
ηeurovision gay κρατειται..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Καλά, σε σχέση με τα τραγούδια του τελικού της eurovision του 2007, τα φετινά είναι κλάσεις ανώτερα:P
Δηλαδή το τραγούδι της Κύπρου (με την Ευριδίκη) ήταν χειρότερο από τα φετινά; :confused:
Αλλά θα μου πεις, γούστα είναι αυτά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
φλωρε ναι,,gay οχι..
αν ειναι αυτοι gayλικι τοτε τα τσουλουφια της ιρλανδιας που περασαν τελικο τι ειναι?

ασε,,συνηθως τα τα πιο εντονα gay τραγουδια περνανε παρακατω ,
ηeurovision gay κρατειται..:worry:

άμα βγει σήμερα η Ιρλανδία με τα κυριολεκτικά βλαμμένα δεν θα εκπλαγώ καθόλου.:D εμείς τουλάχιστον ας βγούμε στην θέση 10 ή 9!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Εισοδηματίας. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
εμένα μου άρεσε πολύ της Ελβετίας , αν και στην αρχή καθόλου...της Φιλανδίας εννοείται...μόνο και μόνο για τον στίχο αξίζει μια καλή θέση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,049 μηνύματα.
Μ'αρέσει ρε παιδιά που σας είπα ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Πολύ αντικειμενική ψηφοφορία θα βγει, Έλληνες που θέλουν να κερδίσει η Ελλάδα, πρωτάκουστο!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Μ'αρέσει ρε παιδιά που σας είπα ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Πολύ αντικειμενική ψηφοφορία θα βγει, Έλληνες που θέλουν να κερδίσει η Ελλάδα, πρωτάκουστο!:mad:

ουστ λαθροσυριζαία ανθελληνίδα :mad::mad::mad:

φωτιά και τσεκούρι στους προδότες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
και μια επισήμανση!! μην ψηφίζετε τα δυνατά τραγούδια, κοινώς φαβορί πχ Γαλλία, Ιρλανδία, Αζερμπαϊτζάν... άμα η Ελλάδα ψηφίσει όλους τους άκυρους, τότε μπορεί και να έχουμε μια θέση παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
και μια επισήμανση!! μην ψηφίζετε τα δυνατά τραγούδια, κοινώς φαβορί πχ Γαλλία, Ιρλανδία, Αζερμπαϊτζάν... άμα η Ελλάδα ψηφίσει όλους τους άκυρους, τότε μπορεί και να έχουμε μια θέση παραπάνω.

διαβολικό σχέδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ενημέρωση: ο τίτλος του poll έλεγε "Εκτός από την Ελλάδα", αλλά η Ελλάδα υπήρχε - από λάθος; - στις επιλογές.
Διορθώθηκε. Όσοι ψηφίσατε την Ελλάδα ξαναψηφίστε. Ή αν δεν σας ενδιαφέρει, αφήστε το.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Γαλλια...τα υπολοιπα σαχλαμαρες.

Και απορω πως ειναι δυνατον να ερχεται δευτερο στα στοιχηματα της Ιρλανδιας. Ελεος. Εκτος αυτου, μου ρχεται να σφαλιαρισω τα διδυμα να συνελθουν. Μαζευτε τα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Γαλλια...τα υπολοιπα σαχλαμαρες.

Και απορω πως ειναι δυνατον να ερχεται δευτερο στα στοιχηματα της Ιρλανδιας. Ελεος. Εκτος αυτου, μου ρχεται να σφαλιαρισω τα διδυμα να συνελθουν. Μαζευτε τα!

Η Γαλλία είναι για το Μέγαρο Μουσικής..η eurovision έχει γίνει πανηγύρι. Φαντάσου δηλαδή τα δίδυμα και τους Lordi της Φιλανδίας να τα συγκρίνουμε με τον Γάλλο τενόρο για την πρώτη θέση. Και εγώ θα προτιμούσα τη Γαλλία αλλά και η Gaga (και οι GaGes δίδυμοι) είναι πολύ διάσημοι;) μακάρι πάντως να μη βγει η Ιρλανδία..... δεν θα το αντέξω:confused: πόσο ρεζίλι θα γίνει πια αυτός ο θεσμός!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hiro

Νεοφερμένος

Ο Hiro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ελβετία ή Φινλανδία! :D

Το δικό μας τραγούδι είναι χειρότερο και από την οικονομία μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Δε με αφορα ο χωρος...
Με ενδιαφερουν τα αυτακια μου, τα οποια υποφερουν υπο το ακουσμα ολων των αλλων τραγουδιων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
όποιο να 'ναι..μόνο τα δίδυμα να μη βγούνε..είναι πολύ σπαστικά..Στις συνεντεύξεις τους λένε ότι είναι οι νέοι superman και ήρθαν να σώσουν τον κόσμο..τι άλλο θα ακούσουμε!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top