Τι σας κάνει να δείτε κάποιον/α ερωτικά;

Τι πρέπει να έχει κάποιος οπωσδήποτε για να τον/την θεωρείτε sexy;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 317)
  • Πολύ καλή εξωτερική εμφάνιση

    Ψήφοι: 94 29.7%
  • Προκλητική εμφάνιση

    Ψήφοι: 21 6.6%
  • Δυναμισμός/Αυτοπεποίθηση

    Ψήφοι: 115 36.3%
  • Γλυκύτητα/Ευγένεια

    Ψήφοι: 163 51.4%
  • Ρομαντισμός

    Ψήφοι: 82 25.9%
  • Χιούμορ

    Ψήφοι: 156 49.2%
  • Εξυπνάδα

    Ψήφοι: 161 50.8%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 4 1.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 2 0.6%

gian

Νεοφερμένος

Η πραγματικό όνομα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
δεν με νοιάζει αν ο άλλος είναι χοντρός.... εξ'άλλου οι περισσότεροι που μου άρεσαν είναι χοντροί.... σχεδόν πάντα με τραβά ο χαρακτήρας!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Παιδιά είναι δυνατόν να κρίνεις κάποιον από τα κιλά του?Αυτό είναι ΠΟΛΥ ρατσιστικό!Κι εμένα οι πιο παχουλοί άντρες μου αρέσουν ζανινάκι!Και ας είμαι μόλις 52 κιλά με 1.70 ύψος..Για να μην πουν κάποιοι ότι το λέω από προσωπικό πάθος:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καλά, κάτσε να το δει αυτό ο Τρουφ και θα σου πω εγώ! :P

Εμένα πάντως με κάνει να δω ερωτικά κάποιον.. η χημεία και αυτό που περιέγραψε τόσο καλά η Αντζι (Fuck my mind). ;) Και φυσικά έχει μεγάλη σημασία το να έχει ..χουμορ και να είναι ευγενικός! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είμαι κάπως περίεργη στο να μου αρέσει κάποιος, ή μάλλον να τον γουστάρω (το αρέσει είναι πιο εύκολο). Από εξωτερική εμφάνιση θέλω να μου κάνει αίσθηση, χωρίς να σημαίνει ότι είναι αντικειμενικά ωραίος. Αποκλείονται άτομα ψευτοσοβαρά, ψωνισμένα και χωρίς χιούμορ. Όπως και άτομα που δεν ξέρουν να χρησιμοποιούν καλά τον λόγο (δεν είναι ότι βάζω στάνταρ, αλλά η εμπειρία αυτό βγάζει). Και πολλά ++ σε όσους ξέρουν να σταθούν, έχουν απόψεις κι ενδιαφέροντα και ΠΟΛΥ χιούμορ. Επίσης, θέλω πρώτα να δω έλξη του άλλου προς εμένα αλλιώς δεν θα ασχοληθώ. Προσπαθώ να μην χαλάω λεπτό για κάποιον που δεν θα ενδιαφερθεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!Παιδιά είναι δυνατόν να κρίνεις κάποιον από τα κιλά του?Αυτό είναι ΠΟΛΥ ρατσιστικό!Κι εμένα οι πιο παχουλοί άντρες μου αρέσουν ζανινάκι!Και ας είμαι μόλις 52 κιλά με 1.70 ύψος..Για να μην πουν κάποιοι ότι το λέω από προσωπικό πάθος:P:P

ακριβώς αφού πολλές φορές το χιούμορ τους και ο χαρακτήρας ξεπερνάει τα κιλά του σώματός τους!!! γι'αυτό πως είναι δυνατόν να δεις το σώμα όταν βλέπεις μόνο τα άλλα

Καλά, κάτσε να το δει αυτό ο Τρουφ και θα σου πω εγώ! :P

Εμένα πάντως με κάνει να δω ερωτικά κάποιον.. η χημεία και αυτό που περιέγραψε τόσο καλά η Αντζι (Fuck my mind). ;) Και φυσικά έχει μεγάλη σημασία το να έχει ..χουμορ και να είναι ευγενικός! :D

χα και να τα δει δεν με νοιάζει...αφού ξέρει το γούστο μου... και πως σε έναν άντρα, ευτυχώς με τραβά ο χαρακτήρας και όχι η ομορφιά(εξωτερική).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ακριβώς αφού πολλές φορές το χιούμορ τους και ο χαρακτήρας ξεπερνάει τα κιλά του σώματός τους!!!
Σωστα ! ειδικα αμα ειναι ελαφρυς σκελετος και εχει βαρυ χιουμορ.

Βασικα για να δειτε αν οντως ισχυει (στο βαθμο που λετε) αυτο που λετε,πρεπει ειτε ή να σας συμβει, ή να εχετε καλη φαντασια.

Επισης, επειδη ενα πουλακι (πτεροδακτυλος) μου λεει οτι θα χει διαφορά απο φύλλο σε φύλλο, ισως οι επιλογες του poll θα πρεπει να ναι εις διπλουν για τα 2 φυλλα, να δουμε και τις οποιες διαφορες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Προσωπικά δεν με καλύπτει καμία από τις επιλογές του poll.
Το στυλ είναι αυτό που θα με τραβήξει περισσότερο σε μια γυναίκα.
Μπορεί να είναι κούκλα, να είναι απίστευτα καλός χαρακτήρας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρονται, αλλά αν τη δω με βραδινό ντύσιμο, βαμμένη, κομμωτιριασμένη και τα σχετικά, ξενερώνω απίστευτα.
Δεν είναι όμως μόνο το ντύσιμο που καθορίζει το στυλ, είναι και το όλο στήσιμο, το περπάτημα, η συμπεριφορά, ό τρόπος που έχει να κάνει και να λέει το κάθετι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tserno

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 803 μηνύματα.
Προσωπικά δεν με καλύπτει καμία από τις επιλογές του poll.
Το στυλ είναι αυτό που θα με τραβήξει περισσότερο σε μια γυναίκα.
Μπορεί να είναι κούκλα, να είναι απίστευτα καλός χαρακτήρας, να έχει όλα τα χαρακτηριστικά που αναφέρονται, αλλά αν τη δω με βραδινό ντύσιμο, βαμμένη, κομμωτιριασμένη και τα σχετικά, ξενερώνω απίστευτα.
Δεν είναι όμως μόνο το ντύσιμο που καθορίζει το στυλ, είναι και το όλο στήσιμο, το περπάτημα, η συμπεριφορά, ό τρόπος που έχει να κάνει και να λέει το κάθετι.

Συμφωνω απολυτα.....
Τα παντα ειναι θεμα της στιγμής....
Το ολο υφος και στησιμο που έχει η κοπελα που παρατηρεις σε συνδυασμό με την εμφανιση και το τι θα πει και πως θα το πει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eilat

Νεοφερμένος

Η eilat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Χμμμμμμ...αυτο που τραβηξε πανω του ηταν ο τροπος που με πλησιασε,διακριτικος καθολου φορτικος,χαλαρος κ ακομπλεξαριστος.Βεβαια αν ηξερα απο την αρχη τισ αποψεις του για τους ελληνες (σ.σ δεν ειναι ελληνας)δεν θα ημουν καν μαζι του.
Μπορει να με πειτε περιεργη αλλα ξενερωσα τοσο που
αυτη τη στιγμη ουτε καν που θα μ'ενδιεφερε ποσο διακριτικος,χαλαρος κ ακομπλεξαριστος ειναι ενας τετοιος τυπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Scientists discover secret sex nerve

Looking for a perfect match? Research says to follow your nose

Researchers have only recently discovered an olfactory nerve that they believe is the route through which pheromones are processed. Nerve “O,” as it is called, slipped under the radar for many years because it is so tiny. However, when the nerve was discovered in a whale, scientists surmised that this little nerve might be found in humans as well. And it was!
[...]
Perfumes and colognes canʼt fool Nerve “O” — the scents that humans and animals are attracted to are intangible and instinctive. Even the most expensive designer perfume canʼt fool Mother Nature. When it comes to sexual attraction, it seems you really have to leave things in the air!
[...]
Only time will tell what role Nerve “O” plays in future sex research, but one thing is for sure: When it comes to true love, follow your nose!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina10

Νεοφερμένος

Η katerina10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Εγώ ως περίεργη που είμαι ....το πρώτο πράγμα που προσέχω σε έναν άνδρα δεν είναι η ομορφιά!!Είναι το στιλ..και δεν μιλάω για εξωτερική εμφάνιση αλλά για έκφραση, συμπεριφορά και γενικά κινήσεις...Πολλοί με κοροιδεύουν για τα γούστα μου καθότι αλλόκοτα αλλά..Αυτά είναι που με εξιτάρουν πιο πολύ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Τώρα καταλαβαίνω γιατί όσοι τα έμπλεξαν μαζί μου ήταν αλκοολικοί :upside: :bleh:


Μεθυσμένοι, ίσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αριαδνη4852

Νεοφερμένος

Η αριαδνη4852 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
γλυκιτητα,τρυφεροτητα γουτσου γουτσου και να μην την κανει στα δυσκολα με ελαφρια πηδηματακια...θελουμε κ ενα στηριγμα στις δυσκολες στιγμες μας,στα ευκολα μπορουμε και μονες μας,sorry παιδια αλλα εχω καει και μου βγαινει επιθετικοτητα.αντε μη τα παρω!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Να είναι γλυκιά, ο εαυτός της, να έχει χιούμορ και όλα τα άλλα βρίσκονται πιστεύω!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Δεν είναι κάτι συγκεκριμένο.
Οι άντρες που μου άρεσαν μέχρι τώρα είναι τελείως διαφορετικοί μεταξύ τους.
Οπωσδήποτε πάντως θα πρέπει να έχει έξυπνο χιούμορ και αυτοπεποίθηση.
Επίσης να μη φλερτάρει κάνοντας συνέχεια κομπλιμέντα ή "διαφημίζοντας" συνέχεια τον εαυτό του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1) Δυναμισμος/Αυτοπεποιθηση
2)Γλυκυτητα/Ευγενεια
3)Εξυπναδα

Αυτοκριτικη:
Εγω παντος κατα την προσωπικη μου αποψη διαθετω μονο το 2ο που απαντησα πιο πανω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Απ'όσο μπορώ να παρατηρήσω, η Ευγένεια είναι κοινός παρανομαστής στις προτιμήσεις μου. Η ευαισθησία υπερτερεί του "δυναμισμού" και της επίδειξης. Μετά χιούμορ, εξυπνάδα κ.τ.λ.:redface:

Πολλές φορές με τραβάνε οι μοναχικοί τύποι... Τώρα γιατί, ένας Θεός το ξέρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
στον αντρα εκτιμω πολυ την εξυπναδα και το χιουμορ του.να μπορει να με κρατησει διπλα του,να περιμενω ν ακουσω την επομενη του λεξη.
με την πρωτη ματια δινω πολυ μεγαλη σημασια στο προσωπο του,το σωμα δεν με απασχολει εκτος κι αν πλησιαζει τα ακρα(παχυσαρκος-πολυ αδυνατος)
δεν μ ενδιαφερει αν θα ειναι κατα γενικη ομολογια ομορφος,αρκει να ειναι γοητευτικος.
προσωπικα σεξυ βρισκω το ολο συνολο-τον αερα που αποπνεει κι οχι κατι συγκεκριμενο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Να είναι γλυκός & έξυπνος άνθρωπος, ευγενικός και να ενδιαφέρεται για εμένα...
Εννοείτε να είναι και λίγο όμορφος...(όχι μοντέλο γιατί είδαμε και τα χαϊρια τους)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
...(όχι μοντέλο γιατί είδαμε και τα χαϊρια τους)!!!
:worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship::worship:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top