Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

phneloph !!!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πηνελοπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 174 μηνύματα.
Στο χωριο μου για 2 μηνες...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λογικα θα παμε Παργα-Συβοτα... Οχι οτι με ενθουσιαζει πολυ ο προορισμος αλλα... Τελη Αυγουστου θα παω και στο Μοναχο :inlove: :inlove: αυτο θα ειναι διακοπες :inlove:
* Σκεφτομαι να περασω και μια βολτα απο την Σολεαντο Φεμπρερο:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Λογικα θα παμε Παργα-Συβοτα... Οχι οτι με ενθουσιαζει πολυ ο προορισμος αλλα... Τελη Αυγουστου θα παω και στο Μοναχο :inlove: :inlove: αυτο θα ειναι διακοπες :inlove:
* Σκεφτομαι να περασω και μια βολτα απο την Σολεαντο Φεμπρερο:redface:

Έτσι μπράβο γιατί αλλιώς ξέρεις :ropalo::ropalo::ropalo:
και εσύ και η δεσποινίς Italian!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
στο σπίτι :P
με καθημερινές επισκέψεις
στο χωράφι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αθηνααα!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Χμμμμ......μάλλον Φολέγανδρο :redface:


Πρόταση απο φίλους.... χρόνος θα βρεθεί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mar.ia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Mar.ia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Αθηναα σου 'ρχομεε!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ με τα ξαδέρφια μου!!!!:jumpy: ΚΑΤΕΡΙΝΗ :inlove: :inlove:
Ίσως και κανένα σαββατοκύριακο Αμουλιανή ή Θάσο με τους γονείς μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
ΚΑΤΕΡΙΝΗ με τα ξαδέρφια μου!!!!:jumpy: ΚΑΤΕΡΙΝΗ :inlove: :inlove:
Ίσως και κανένα σαββατοκύριακο Αμουλιανή ή Θάσο με τους γονείς μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaBu

Νεοφερμένος

Η MariaBu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Ήρθε το καλοκαίρι και η ζέστη σε ορισμένες περιοχές όλο το καλοκαίρι θα φτάσει 40 :confused:
εσεις θα πάτε; αμα ναι που;
και εσεις που δεν θα πάτε γιατί; και που θα θέλατε να πατε

Εγω: εγω μαλλον θα παω Αθηνα και μετα βλέπουμε ;);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Εγώ το βλέπω για πήλιο ότι θα παω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ολο το καλοκαιρι δυστυχως πουθενα αν και θα ηθελα πολυυ να παω και σε κανενα αλλο νησι εκτος απο το δικο μου :P παντως τελη Αυγουστου παω Νεα Υορκη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MariaBu

Νεοφερμένος

Η MariaBu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 61 μηνύματα.
μια χαρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Akatanomasty

Νεοφερμένος

Η Akatanomasty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
ολο το καλοκαιρι δυστυχως πουθενα αν και θα ηθελα πολυυ να παω και σε κανενα αλλο νησι εκτος απο το δικο μου :P παντως τελη Αυγουστου παω Νεα Υορκη :)


Τυχερούλα...καλά να περάσεις....(κι ελπίζω να συναντήσεις κάποιον στο Montauk.....;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Τυχερούλα...καλά να περάσεις....(κι ελπίζω να συναντήσεις κάποιον στο Montauk.....;))

χαχα, τι πρωτοτυπη ευχη! αν και δεν χρειαζεται να συναντησω καποιον ευχαριστω πολυ :)
τελικα θα παω τα Χριστουγεννα και ειμαι ακομη πιο χαρουμενη γιατι θα ειναι ακομη πιο ωραια τοτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
χαχα, τι πρωτοτυπη ευχη! αν και δεν χρειαζεται να συναντησω καποιον ευχαριστω πολυ :)
τελικα θα παω τα Χριστουγεννα και ειμαι ακομη πιο χαρουμενη γιατι θα ειναι ακομη πιο ωραια τοτε :)
τυχερη. θελω και εγω πολυ να παω αμερικη και ιδιαιτερα νεα υορκη και καλιφορνια .τα χριστουγεννα θα ειναι τελεια που θα πας .σε ζηλευω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
τυχερη. θελω και εγω πολυ να παω αμερικη και ιδιαιτερα νεα υορκη και καλιφορνια .τα χριστουγεννα θα ειναι τελεια που θα πας .σε ζηλευω :P

Ετσι, ζηλευε (πλακα κανωωω :P ). Θα ειναι φανταστικα πραγματι!!! Κοιταζα τις στασεις που κανουν τα αεροπλανα σε διαφορες αεροπορικες και τρελαθηκα... Μοναχο,Λονδινο,Ιταλια,Δανια,Ολλανδια... εξαρταται βεβαια ποια θα διαλεξεις αλλα και μονο στην ιδεα οτι για 1-2 ωρες θα περιπλανηθω καπου εκει..... :clapup: :clapup: :clapup: :yahoo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Ετσι, ζηλευε (πλακα κανωωω :P ). Θα ειναι φανταστικα πραγματι!!! Κοιταζα τις στασεις που κανουν τα αεροπλανα σε διαφορες αεροπορικες και τρελαθηκα... Μοναχο,Λονδινο,Ιταλια,Δανια,Ολλανδια... εξαρταται βεβαια ποια θα διαλεξεις αλλα και μονο στην ιδεα οτι για 1-2 ωρες θα περιπλανηθω καπου εκει..... :clapup: :clapup: :clapup: :yahoo:
πωω φανταστικα ρε συ:D!! εγω εχω παει μονο κων\πολη με το σχολειο και θελω πολυ να ταξιδεψω και ευρωπη και αμερικη.μακαρι να μαζεψω λεφτα και να παω παρισι τα χριστουγεννα :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
πωω φανταστικα ρε συ:D!! εγω εχω παει μονο κων\πολη με το σχολειο και θελω πολυ να ταξιδεψω και ευρωπη και αμερικη.μακαρι να μαζεψω λεφτα και να παω παρισι τα χριστουγεννα :whistle:

στο ευχομαι μεσα απο την καρδια μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sparkling

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 327 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top