Οι χειρότερες διαφημίσεις

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χαλια μαυρα:



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alis

Πολύ δραστήριο μέλος

Η alis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,134 μηνύματα.
Προσωπικα με εκνευριζουν αυτες που δειχνουν μονο εικονα και βλεπεις ανθρωπους να ανοιγοκλεινουν το στομα και μετα βγαινει στην οθονη η λεξη η ακους καποιον να λεει''Κουφαθηκες;'' Και μετα η υπολοιπη διαφημιση κυλαει κανονικα..Αλλα με εκνευριζουν πολυ..Νομιζω οτι χαλασε η τηλεοραση..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.




αλέξη (κωστάλα) ,

ίσως καταφέρω να ζήσω


αλλά αυτό το παράπονο πόσο με τρώει



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
αλέξη (κωστάλα) ,

ίσως καταφέρω να ζήσω


αλλά αυτό το παράπονο πόσο με τρώει

Βωδελαίρε, μόνο που είναι στο μπάντμιντον, δε πρόκειται να πατήσω για τα επόμενα 37 χρόνια.

Όσο για το παράπονο, σε πόσα κομμάτια θρυμματίζεται ένα ποτήρι που εκσφεντονίζεται?

μπαχαχα σε καλό μας :rofl:

Αυτά τα τσιτάτα φίτσουρινγκ Costalas
είναι ό,τι κλασσικότερο του έλληνα εξυπνάκια,
δηλαδή μακριά βογγούν οι κάμποι.

Φτάνει με τα ψευτοκουλτουρέ.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

baudE Laire

Νεοφερμένος

Ο jrot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
άσχετο , αλλά έκοβα το κεφάλι μου ότι όταν μου απευθύνει τον λόγο ή ο φαντ ή ο ρασκαλίτο ή εσύ , θα με πείτε βωδελαίρο

(άσχετοι με την τέχνη :/:)

οντόπικ :



και τα ηχεία έχουνε πιο ωραίες καμπύλες :sly:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


σιχαινομαι ολες τις διαφημισεις της συγκεκριμενης φετας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εμένα δε μου αρέσει εκείνη της ΙΚΕΑ, με την υστερική γυναίκα, που κοιτάει την απόδειξη και τρέχει, λέγοντας "Βάλε μπρος, βάλε μπρος..... Ξεκίναααααααααα............. Γιάχουυυυυ":mad: Παλιά είχε πιο υστερική φωνή, τώρα τη διόρθωσαν:lol:

Όσο για το παριζάκι Υφαντής, καλύτερα δείτε:sick:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
σιχαινομαι ολες τις διαφημισεις της συγκεκριμενης φετας!:P
Αυτό το πράγμα που δείχνουν στη διαφήμιση, φαίνεται τόσο ψεύτικο! Σαν κομμάτι ασβέστης στην κυριολεξία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
H καινούρια διαφήμιση των Τζάμπο στο ραδιόφωνο με τον Ανδρέα Μικρούτσικο και κάποιον που μιμείται τον καραγκιόζη και τον γιο του τον κοπρίτη. Δεν έχω ακούσει πιο εκνευριστική και πιο ηλίθια διαφήμιση. Κρίμα γιατί όλες τις διαφημίσεις των Τζάμπο ως τώρα τις έβρισκα πολύτ έξυπνες και με έκαναν να γελάω απ'την καρδιά μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

grotesque_mask

Πολύ δραστήριο μέλος

Η in bianco e nero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,193 μηνύματα.


σιχαινομαι ολες τις διαφημισεις της συγκεκριμενης φετας!:P

φεεεεεεεεεεεεεετα
ΦΤΑΝΕΙ δεν θέλουμε άλλη φέτα :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
σιχαινομαι ολες τις διαφημισεις της συγκεκριμενης φετας!
και δεν πηρες τυχαια +5
παντως και γω αυτο ηρθα να ποσταρω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.




Δὲ λέω, εἶναι καλὸς ὁ σκοπὸς τῆς παραπάνω διαφήμισης, ἀλλὰ ὁ τρόπος μὲ τὸν ὁποῖο παρουσιάζονται αὐτὰ τὰ φαινόμενα, σὲ ἕνα εὐσίσθητο κοινό ὅπως τὸ παιδικό, μᾶλλον θὰ πέρναγε τὰ ἀκριβῶς ἀντίθετα μηνύματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Νομιζω πως η παραπανω διαφημιση απευθηνεται πιο πολυ στους γονεις των παιδιων παρα στα ιδια τα παιδια. Εγω προσωπικα την βρηκα αστεια και ενδιαφερουσα διαφημιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ἀντιλαμβάνομαι τὸ ὅτι ἀπευθύνεται στοὺς γονεῖς τῶν παιδιῶν, ὅμως ἀναπόφευκτα δὲ θὰ τὴ δοῦν καὶ τὰ παιδιά; Μῆπως ἔτσι δὲ συγκεκριμενοποιοῦνται περισσότερο αὐτὰ τὰ ὁποῖα μπορεῖ κάποιος νὰ βρῇ στὸ διαδίκτυο καὶ σὲ κάποιον ποὺ δὲν ἀντιλαμβάνεται σὲ βάθος τὸ τί συμβαίνει, νὰ φανοῦν θελκτικά; Θὰ μποροῦσαν πιστεύω νὰ τὴν παρουσιάσουν μὲ μιὰ ἄλλη ὀπτική. Ἡ παρακάτω διαφήμιση π.χ. νομίζω ὅτι παρουσιάζει τὸ θέμα μὲ μιὰ πιὸ σωστὴ ὀπτική:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Γνωμη μου ειναι οτι γενικοτερα το θεμα του ιντερνετ ειναι πιο πολυπλοκο και δεν γινεται να αναλυθει σε μια διαφημιση.
Και νομιζω πως καπου εδω βγαινω οφτοπικ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Αυτη τη διαφημιση θα την καταλαβουν πιο πολυ οι Βορειοελλαδιτες,δεν ξερω αν παιζει και νοτια Ελλαδα.Ειναι σε τοπικο σταθμο της πολης. Τelemarketing! Διαφημιζει το τεπαγιανκι (δεν ξερω και πως γραφεται ακριβως) ενα ηλεκτρικο τηγανι που φτιαχνεις διαφορα φαγητα και δειχνει εναν σεφ και μια κοπελιτσα που μαγειρευουν. Καλα αυτη η διαφημιση παιζεται απο το πρωι ως το βραδυ.Εχω παθει εθισμο και την βλεπω συνεχεια. Το κορυφαιο ειναι οτι το αγορασα κιολας το τηγανι...Ασε που οποτε την βλεπω μου ανοιγει και η ορεξη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Ἀντιλαμβάνομαι ὅτι ἡ παραπάνω διαφήμιση ἔχει ὡς σκοπὸ νὰ παρουσιάσῃ τὸ ἔργο αὐτοῦ τοῦ σωματείου γιὰ ἀνθρώπους μὲ εἰδικὲς ἀνάγκες καὶ νὰ εὐαισθητοποιήσῃ τὸν κόσμο σχετικὰ μὲ αὐτὸ τὸ θέμα, ἀλλὰ δὲν μπορῶ τόσο διδακτισμὸ συνδυασμένο μὲ εὔκολη συναισθηματολογία σχετικά μὲ τὰ προβλήματα αὐτῆς τῆς εὐαίσθητης ὁμάδας τοῦ πληθυσμοῦ. Λίγος περισσότερος ῥεαλισμὸς δὲ θὰ ἔβλαπτε ἀκόμα καὶ σὲ ἕνα τέτοιο θέμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
(Eτοιμαστείτε να διαφωνήσετε...) Το ομορφάντρα μου. Δηλαδή η εποχιακή μπαρούφα που περιέργως αντιμετωπίζεται σαν κάτι ποιοτικό από μεγάλη μερίδα πληθυσμου (βλέπε τυχαίο δε νομίζω, να φυγετε να πατε αλλου, η φουκαριάρα μανα, Λιζα Μπανανα, κλπ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.


Χμμμ...πιανεται ως διαφημιση? Καααααααααααααλαααα last year!!!!:clapup:

PS: Δεν ξερω αν το προσεξατε τα παλαμακια απο το κιτρινο ανθρωπακι συνοδευουν το τραγουδιιιιιιιιι!!!Τραγικο!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα πρέπει όλοι οι υποψήφιοι της Δημοκρατικής Συμμαχίας, να έφαγαν πολύ ξύλο πριν ποζάρουν. Δεν εξηγείται αλλιώς η ομοιότητά τους με την Adams Family.

Χειρότερη πολιτική καμπάνια EVER!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • dimsim.jpg
    dimsim.jpg
    118.3 KB · Εμφανίσεις: 570

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top