Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
αλλιώς Ρίο στο ταμ τούμ:P
και μετα ταμ ταμ κατω απο τον ηλιο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Irodis

Δραστήριο μέλος

Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 721 μηνύματα.
έτσι έτσι !;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia mo

Νεοφερμένος

Η georgia mo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
για ποτό τελευταία ξεχωρίσαμε την ''ταράτσα' στη πεζόδρομο της ρήγα φεραίου...πάνω από την πάροδο!για καλοκαίρι κλασικά κάστρο για μεζέδες και Ρίο για ποτάκι!!!!!καλός είναι και ο κήπος αλλα παίζει πολύ απαλά τη μουσική και είναι λίγο ξενέρωτα παρα το ωραίο περιβάλλον. τα "βραχνειικα" έχουν ανεβεί επίσης πολύ αλλα για πιο χαλαρές καταστάσεις.... για χειμώνα ξέρετε κανένα καλο μπαράκι(όχι club!!!)όπως ο νότος για ποτό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Joji

Περιβόητο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 6,440 μηνύματα.
Δεν ήξερα σε ποιο thread να ρωτήσω αλλά νομίζω βρήκα το κατάλληλο. Λοιπόν... Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μαγαζιά με καλό κρασί; Για φαγητό έχω κατασταλάξει πάντως σε πολύ τίμια εστιατόρια και κρεπερί (όταν θέλω κάτι γλυκό). Παρακαλώ απαντήσεις μόνο στην ερώτησή μου. Όχι ποια να αποφεύγω κ.λπ.
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.
Δεν ήξερα σε ποιο thread να ρωτήσω αλλά νομίζω βρήκα το κατάλληλο. Λοιπόν... Μπορεί κάποιος να μου προτείνει μαγαζιά με καλό κρασί; Για φαγητό έχω κατασταλάξει πάντως σε πολύ τίμια εστιατόρια και κρεπερί (όταν θέλω κάτι γλυκό). Παρακαλώ απαντήσεις μόνο στην ερώτησή μου. Όχι ποια να αποφεύγω κ.λπ.

στο Χασομέρι έχει καλό κρασί συνήθως και φθηνό, σε παραδοσιακά μισόκιλα δοχεία. κάνει και ωραία τζαζ/ροκ λάιβ που και που. :cool2:
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top