Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Είναι αυτοί οι τύποι με τις φέτες και τα ιδρωμένα μπλουζάκια που έρχονται δίπλα σου να κοιταχτούν στον καθρέφτη.

Αυτοί συνήθως βρωμάνε και ιδρωτίλα. Αναρωτιέμαι, αποσμητικό βάζουν? Άσε που οι πολύ hardcore δεν φέρνουν καν πετσέτα να σκουπίζονται με τόσο που ιδρώνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αυτοί συνήθως βρωμάνε και ιδρωτίλα. Αναρωτιέμαι, αποσμητικό βάζουν? Άσε που οι πολύ hardcore δεν φέρνουν καν πετσέτα να σκουπίζονται με τόσο που ιδρώνουν.

Αυτές τις μέρες με τον καύσωνα, ένας από τους λόγους που πηγαίνω πολύ αργά το βράδυ στο γυμναστήριο είναι επειδή δεν μπορώ τον πολύ κόσμο ακα την πολύ βρώμα. Δε καταλαβαίνουν ρε φίλε ότι μυρίζουν; :eek:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Αυτές τις μέρες με τον καύσωνα, ένας από τους λόγους που πηγαίνω πολύ αργά το βράδυ στο γυμναστήριο είναι επειδή δεν μπορώ τον πολύ κόσμο ακα την πολύ βρώμα. Δε καταλαβαίνουν ρε φίλε ότι μυρίζουν; :eek:.
Όλοι μας μυρίζουμε κάπως, γλυκιά μου (όσο και να πλενόμαστε ή να αρωματιζόμαστε). Μόνο που καταλαβαίνουμε μόνο τη μυρωδιά των άλλων και όχι τη δικιά μας...


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το να έχεις βάλει αποσμητικό, και το να μην έχεις βάλει, κάνει μεγάλη διαφορά! Μια φορά δεν έβαλα και το κατάλαβα αμέσως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Βάζετε αποσμητικό πριν πάτε γυμναστήριο;! Αφού όταν γυμνάζεσαι ιδρώνεις παντού, χέρια, πόδια, πλάτη, στήθος, λαιμό, πρόσωπο. Απλά χρειάζεσαι δύο πετσετούλες, μία για να σκουπίζεις χέρια/μούρη ώστε να μη στάζεις παντού και μία για να κάθεσαι πάνω της στα μηχανήματα.

Επίσης αυτοί που βρωμάνε δεν είναι επειδή ίδρωσαν με τη γυμναστική, είναι επειδή δεν έχουν κάνει μπάνιο πρόσφατα ή επειδή (το πιο πιθανό) δεν πλένουν τα ρούχα τους μετά από κάθε προπόνηση. Και αν ο χώρος δεν κλιματίζεται/αερίζεται, τότε χέσε μέσα.

Πιστεύετε πως το γυμναστήριο είναι κακό μέρος για να γνωρίσεις μια κοπέλα?

Πιο πολύ εξαρτάται το πώς θα μιλήσεις παρά το μέρος αν και γενικά δεν είμαι φαν των άσχετων τοποθεσιών (σουπερ μαρκετ, λεωφορείο κλπ), το γυμναστήριο είναι οκ. Ένας τύπος στο γυμναστήριο που πάω (μάλλον, πήγαινα, έχω να πάω 3 βδομάδες λωλ) μου μιλάει τόσο πιεστικά και ενοχλητικά που σπάει μπάλες. Έφτασε σε σημείο να μου κάνει πατ πατ στην πλάτη ενώ ΤΡΕΧΩ στο διάδρομο για να με ρωτήσει πώς πάει η γυμναστική. Μου έκοψε το ρυθμό και με έπιασε σφάχτης :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Βάζετε αποσμητικό πριν πάτε γυμναστήριο;!
Που είναι το παράλογο; Άσχετα με το αν ιδρώνεις παντού, δε μυρίζουν όλα τα σημεία το ίδιο. Οπότε το αποσμητικό στις μασχάλες πάντα έχει νόημα.

Η οσμή του ιδρώτα εξαρτάται από τη διατροφή, από το πόσο γυμνάζεσαι, πόσο συχνά πλένεσαι και από το ίδιο σου το δέρμα (γι αυτό δε μπορείς να κάνεις κάτι, αλλά τα υπόλοιπα καλό είναι να τα προσέχουμε) κλπ.
Σίγουρα δε μυρίζουν όλοι το ίδιο. Σε κάποιους είναι τόσο έντονο που δε νομίζω πως είναι δυνατόν να μην το αντιλαμβάνονται οι ίδιοι.
Το πιο τραγικό που χω δει είναι να βάζει ο άλλος ένα τόνο αποσμητικό μετά την άσκηση για να καλύψει τα ακάλυπτα... αλλά είναι είναι πια αργά. Μπλέκονται οι μυρωδιές και βγαίνει ένα αηδιαστικό αποτέλεσμα.
Τώρα, όποιος αθλείται καλοκαιριάτικα και δεν κάνει δυο φορές τη μέρα μπάνιο (η μία αμέσως μετά την άσκηση) δε τη γλιτώνει τη μυρωδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Πιο πολύ εξαρτάται το πώς θα μιλήσεις παρά το μέρος αν και γενικά δεν είμαι φαν των άσχετων τοποθεσιών (σουπερ μαρκετ, λεωφορείο κλπ), το γυμναστήριο είναι οκ. Ένας τύπος στο γυμναστήριο που πάω (μάλλον, πήγαινα, έχω να πάω 3 βδομάδες λωλ) μου μιλάει τόσο πιεστικά και ενοχλητικά που σπάει μπάλες. Έφτασε σε σημείο να μου κάνει πατ πατ στην πλάτη ενώ ΤΡΕΧΩ στο διάδρομο για να με ρωτήσει πώς πάει η γυμναστική. Μου έκοψε το ρυθμό και με έπιασε σφάχτης :(

χαχαχαχαχα

Επιμένει πάντως :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Είναι ΓΥΝΑΙΚΆΣ γενικότερα αυτός, δεν αφήνει καμία ήσυχη. Τις προάλλες τον είδα στο δρόμο με βαλίτσα άρα πήγαινε διακοπές!!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Κάποτε μια κοπέλα που καθόταν δίπλα μου στο αμφιθέατρο, μου είπε ότι μυρίζω πολύ όμορφα. Τελικά αποδείχτηκε ότι "έφταιγε" το μαλακατικό ρούχων που βάζω στο πλυντήριο.
Το πιο τραγικό που χω δει είναι να βάζει ο άλλος ένα τόνο αποσμητικό μετά την άσκηση για να καλύψει τα ακάλυπτα... αλλά είναι είναι πια αργά. Μπλέκονται οι μυρωδιές και βγαίνει ένα αηδιαστικό αποτέλεσμα.
Οι Γάλλοι, σαν γνήσιοι βρωμιάρηδες, ανέπτυξαν την καλύτερη αρωματοποιία στον κόσμο.
Η οσμή του ιδρώτα εξαρτάται από τη διατροφή
Φαντάζεσαι κατακαλόκαιρο και ο διπλανός σου να έχει φάει παστουρμά;

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
η μυρωδια είναι και θέμα γονιδίων. κάποιοι βρωμάνε πιο πολύ ανεξάρτητα απο το πόσο συχνά κάνουν μπάνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Ισχύει. Όμως όπως και οι χοντροί που λένε ότι φταίει ο μεταβολισμός ενώ τρώνε 100 κιλά την μέρα, έτσι και αυτοί συνήθως δεν κάνουν μπάνιο. Και έτσι θάβονται οι λίγοι που όντως έχουν πρόβλημα μεταβολισμού και που όντως η μυρωδιά είναι γενετικό θέμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Όλοι μας μυρίζουμε κάπως, γλυκιά μου (όσο και να πλενόμαστε ή να αρωματιζόμαστε). Μόνο που καταλαβαίνουμε μόνο τη μυρωδιά των άλλων και όχι τη δικιά μας...



Βάζετε αποσμητικό πριν πάτε γυμναστήριο;! Αφού όταν γυμνάζεσαι ιδρώνεις παντού, χέρια, πόδια, πλάτη, στήθος, λαιμό, πρόσωπο. Απλά χρειάζεσαι δύο πετσετούλες, μία για να σκουπίζεις χέρια/μούρη ώστε να μη στάζεις παντού και μία για να κάθεσαι πάνω της στα μηχανήματα.

Επίσης αυτοί που βρωμάνε δεν είναι επειδή ίδρωσαν με τη γυμναστική, είναι επειδή δεν έχουν κάνει μπάνιο πρόσφατα ή επειδή (το πιο πιθανό) δεν πλένουν τα ρούχα τους μετά από κάθε προπόνηση. Και αν ο χώρος δεν κλιματίζεται/αερίζεται, τότε χέσε μέσα.



Πιο πολύ εξαρτάται το πώς θα μιλήσεις παρά το μέρος αν και γενικά δεν είμαι φαν των άσχετων τοποθεσιών (σουπερ μαρκετ, λεωφορείο κλπ), το γυμναστήριο είναι οκ. Ένας τύπος στο γυμναστήριο που πάω (μάλλον, πήγαινα, έχω να πάω 3 βδομάδες λωλ) μου μιλάει τόσο πιεστικά και ενοχλητικά που σπάει μπάλες. Έφτασε σε σημείο να μου κάνει πατ πατ στην πλάτη ενώ ΤΡΕΧΩ στο διάδρομο για να με ρωτήσει πώς πάει η γυμναστική. Μου έκοψε το ρυθμό και με έπιασε σφάχτης :(

Αγάπες μου γλυκιές, το αποσμητικό δεν είναι να μην ιδρώνουμε, είναι να μην μυρίζουμε ιδρωτίλα. Προφανώς και θα ιδρώσεις, αυτό δε σημαίνει ότι θα βρωμάς κιόλας.
Κάτι τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα μου τη σπάνε στο γυμναστήριο. Το αποσμητικό είναι από τα τοπ3 πριν πας τζιμ, τι πάει να πει αυτό.
Δε το συζητάω καν αυτό το θέμα, έχω ψύχωση με τη βρώμα, αποσμητικό θα βάλεις και 150 φορές την ημέρα, το μπάνιο δε το αναφέρω το θεωρώ δεδομένο.
Ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koukimanster

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η koukimanster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 298 μηνύματα.
Αγάπες μου γλυκιές, το αποσμητικό δεν είναι να μην ιδρώνουμε, είναι να μην μυρίζουμε ιδρωτίλα. Προφανώς και θα ιδρώσεις, αυτό δε σημαίνει ότι θα βρωμάς κιόλας.
Κάτι τέτοιους ανθρώπους σαν εσένα μου τη σπάνε στο γυμναστήριο. Το αποσμητικό είναι από τα τοπ3 πριν πας τζιμ, τι πάει να πει αυτό.
Δε το συζητάω καν αυτό το θέμα, έχω ψύχωση με τη βρώμα, αποσμητικό θα βάλεις και 150 φορές την ημέρα, το μπάνιο δε το αναφέρω το θεωρώ δεδομένο.
Ευχαριστώ.

Οοοοοκέι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Τα περισσότερα αποσμητικά έχουν δράση κατά της εφίδρωσης και οι δερματολόγοι λένε ότι είναι ανθυγιεινά, κάποιοι υποστηρίζουν ότι μπορούν να οδηγήσουν ακόμα και σε καρκίνο. https://www.news.gr/gynaika/mystika-.../aposmhtika-poso-epikindyna-einai-telika.html

Εγώ φροντίζω να έχω κάνει μπάνιο πριν πάω γυμναστήριο, να φοράω καθαρά ρούχα (ειδικά το μαλακτικό βοηθάει πολύ ;) ) και εννοείται χρησιμοποιώ πετσέτες στα όργανα. Δεν νομίζω να την σπάω σε κανένα επειδή δεν βάζω αποσμητικό. Αν θες απλά να μην μυρίζεις ιδρωτίλα νομίζω ότι το μαλακτικό θα κάνει καλύτερη δουλειά, έτσι κι αλλιώς μετά το γυμναστήριο κάθε φορά τα ρούχα είναι για πλύσιμο οπότε ανανεώνεται η μυρωδιά του μαλακτικού.

Η μόνη περίπτωση που μπορεί να βάλω αποσμητικό είναι πάνω από την μπλούζα αν δεν μυρίζει μαλακτικό, δεν μου αρέσει όμως η ιδέα να το ρίχνω στις μασχάλες μου για να σταματήσω την εφίδρωση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
εγω πάντως γυμναστήριο πάω για να γυμναστώ, και να ιδρώσω όσο πάει.
μπάνιο και αποσμητικό μετά την γυμναστική

η σωστή σειρά αυτή νομίζω είναι:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
εγώ βάζω λίγο αποσμητικό πριν φύγω από το σπίτι και παρ' όλο που ιδρώνω αρκετά δεν μυρίζω. το να κάνω μπάνιο πριν πάω γυμναστήριο- νομίζω το ανέφερε κάποιος πιο πάνω- μου φαίνεται υπερβολικό, δεδομένου ότι θα κάνω και μετά. στο προηγούμενο γυμναστήριο που πήγαινα πάντως, συμβούλευαν τα μέλη που είχαν σοβαρό πρόβλημα με αυτό το θέμα ν' αλλάζουν μπλούζα κατά τη διάρκεια της προπόνησης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φυσικός. Έχει γράψει 10,052 μηνύματα.
Το μπάνιο μετά το γυμναστήριο είναι για μας. Το πριν είναι αν νοιαζόμαστε (λιγάκι) και για τους άλλους.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mkbul

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Μοσχάτο (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Προσωπικά δεν βρίσκω ιδιαίτερο νόημα στο να πηγαίνεις γυμναστήριο, εκτός αν σας αρέσει το ότι έχετε πρόγραμμα ή ασχολείστε φανατικά με τη γυμναστική. Γυμναστική όπως ο περίπατος γίνεται (και πιο καλά) περπατώντας έξω αντί σε διάδρομο (εκτός αν υπάρχει το θέμα του καιρού όπου πάω πάσο). Επίσης οι έλξεις και οι κοιλιακοί γίνονται και σπίτι. Αυτά αποτελούν τη γυμναστική που κάνω ή θα ήθελα να κάνω, οπότε το γυμναστήριο για μένα δεν έχει τόσο νόημα.

Βέβαια αν κάποιος θέλει να ασχοληθεί πιο σοβαρά με τη γυμναστική δεν βλέπω τον λόγο να μην πάει γυμναστήριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Εγώ κάνω και κραβ μαγκα στο γυμναστήριο, έρχομαι δηλαδή σε άμεση επαφή με άλλους οπότε και πριν είναι απαραίτητο το μπάνιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marizel

Νεοφερμένος

Η Σέβη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά είχα ξεκινήσει για εννέα μήνες γυμναστήριο στην δευτέρα λυκείου προκειμένου να χάσω καποια κιλά!!! Τώρα που τελείωσα πήγα τον Ιούνιο ένα μήνα και κυριολεκτικά βαρέθηκα την ζωή μου.... Συνιστω για τα κορίτσια που θέλουν να διατηρουνται σε μια φόρμα να ξεκινήσουν χορό!!Κάνεις πολύ καλή γυμναστική,μαθαίνεις να χορεύεις και καις απίστευτες θερμίδες!!! Και προσωπικά πιστεύω οτι ο διάδρομος του γυμναστηρίου μπορεί να αντικατασταθεί από το περπάτημα στους δρόμους της πόλης ή του χωριού που ζει καποιος!!! Εγώ αυτό θα κάνω τώρα που θα πάω να σπουδάσω!!! :)
Υ.Γ Τώρα για τα αγόρια που θέλουν να γυμνάζονται συστηματικά και να φτιάξουν δικέφαλους και τρικέφαλους ναι ίσως πρέπει να επισκέψονται το γυμναστήριο!!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top