Προτάσεις για καλοκαιρινές διακοπές

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Βασικά πρώτα είχαμε πάει σε μια ρεμπέτικη βραδιά και μετά πήγαμε στη Φαίδρα!

Ε,τότε πήγες αργά.Μετά τη 1 όλος ο χιώτικος πληθυσμός είναι El divino!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Crowley: Το Φαίδρα το κλείσε σήμερα το πρωί ο Δήμος γιατί κάποιες παρατυπίες σε σχέση με την άδεια του μαγαζιού.
Limoncello : Περιμένω να ανοίξεις το δικό σου μαγαζάκι λοιπόν:P. Προτιμώ από Μπέλλα Βίστα και μετά. Στο λιμάνι συνωστισμός..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Limoncello : Περιμένω να ανοίξεις το δικό σου μαγαζάκι λοιπόν:P. Προτιμώ από Μπέλλα Βίστα και μετά. Στο λιμάνι συνωστισμός..

Ρε,αν δεν ήταν μακριά θα το άνοιγα ή Μεστά ή προς Βροντάδο εκεί που είναι και το Καφεκούτι!
Αλλά τώρα θα συμφωνήσω!Θέλω ένα μπλουζ/τζαζ/ροκ μπαράκι αλλά έχω την εντύπωση οτι μόνο εγώ θα πηγαίνω!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Ρε,αν δεν ήταν μακριά θα το άνοιγα ή Μεστά ή προς Βροντάδο εκεί που είναι και το Καφεκούτι!
Αλλά τώρα θα συμφωνήσω!Θέλω ένα μπλουζ/τζαζ/ροκ μπαράκι αλλά έχω την εντύπωση οτι μόνο εγώ θα πηγαίνω!:hehe:

Α, και Βροντάδο μ΄αρέσει! :) Αλλά πυκνοκατοικημένος και θα έχεις πρόβλημα με τη μουσική......Οι χιώτες είναι δύσκολοι.... Μεστά μακριά από τη χώρα άρα λίγη πελατεία...
Πότε ξεκινάς; Του χρόνου θα είναι έτοιμο; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Limoncello

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Limoncello αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 199 μηνύματα.
Α, και Βροντάδο μ΄αρέσει! :) Αλλά πυκνοκατοικημένος και θα έχεις πρόβλημα με τη μουσική......Οι χιώτες είναι δύσκολοι.... Μεστά μακριά από τη χώρα άρα λίγη πελατεία...
Πότε ξεκινάς; Του χρόνου θα είναι έτοιμο; :P

Χαχα,είμαστε δύσκολοι δεν λες τίποτα!
Θες να σε κάνω συνιδιοκτήτη?Θα το φτιάχνουμε σιγά σιγά κάθε φορά που θα έρχεσαι στη Χίο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λευκαδα, Χαλκιδικη, Κρητη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.
Και λοιπόν,ο επίλογος των καλοκαιρινών διακοπών μου,γράφτηκε στην Κεφαλλονιά :P :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Φισκάρδο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Φισκάρδο δεν πέρασα (αν και έχω πάει παλιότερα),ήταν μακριά οπότε το κλάσαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Αχ το φισκάρδο είναι πανέμορφο..!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikoslarissa

Δραστήριο μέλος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Πωπω τι μου θυμισατε τωρα.Ειχα παει πριν απο κανα δυο χρονια στο φισκαρδο και ειχα αγορασει ενα παγωτο που εκανε 10 ευρω.Ειχαμε παθει την πλακα μας μολις ακουσαμε την τιμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο μέλος

Η Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 457 μηνύματα.
Σαντορινη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λευκαδα εγω πηγα και ηταν φουλ στον κοσμο! Τελεια νερα... παντε και κρουαζιερα σε ιθακη, κεφαλονια, εγκρεμνοι, πορτο κατσικι και σκορπιο του Ωναση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annouskagia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 358 μηνύματα.
αχ κ τι δν θα δινα να γυρισω παρο <3 <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstasIdealism

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kwstasIdealism αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,459 μηνύματα.
Παιδια εαν εχει παει κανεις σκιαθο να τον ρωτησω καποια πραγματα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ν.

Δραστήριο μέλος

Ο ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 490 μηνύματα.
Νάξο να πάτε και ειδικότερα στο γραφικότατο χωριό της Απειράνθου...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πριν από κάποιες μέρες τελειώσαμε τις Πανελλαδικές και όπως καταλαβαίνετε χρειαζόμαστε επειγόντως διακοπές...:) Αν και με την παρέα μου έχουμε κάνει κάποια μικρή έρευνα πάνω στο θέμα, δεν έχουμε βρει κάτι που να μας ενθουσίασε δεδομένου του ότι το μέρος πρέπει να συνδυάζει τη διασκέδαση με χαμηλές τιμές! (ψάχνουμε κυρίως για νησί τώρα το καλοκαιράκι :) ) Έχετε κάτι να προτείνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κερκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πριν από κάποιες μέρες τελειώσαμε τις Πανελλαδικές και όπως καταλαβαίνετε χρειαζόμαστε επειγόντως διακοπές...:) Αν και με την παρέα μου έχουμε κάνει κάποια μικρή έρευνα πάνω στο θέμα, δεν έχουμε βρει κάτι που να μας ενθουσίασε δεδομένου του ότι το μέρος πρέπει να συνδυάζει τη διασκέδαση με χαμηλές τιμές! (ψάχνουμε κυρίως για νησί τώρα το καλοκαιράκι :) ) Έχετε κάτι να προτείνετε?
νησι και με χαμηλες τιμες ειναι ενα και ειναι το καλυτερο. βεβαια αν ειστε και σεις νοτια ελλαδα δυσκολακι το βλεπω. με νυχτερινη ζωη, με ησυχια με φασαρια οπως το θελεις. ειναι απλα φανταστικο. ΣΑΜΟΘΡΑΚΗ ρε παιδια, το υπερτατο νησι. βεβαια αν πας και δε μηνεις στα καμπινγκ καλυτερα μην πας καθολου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
Καλησπέρα! Πριν από κάποιες μέρες τελειώσαμε τις Πανελλαδικές και όπως καταλαβαίνετε χρειαζόμαστε επειγόντως διακοπές...:) Αν και με την παρέα μου έχουμε κάνει κάποια μικρή έρευνα πάνω στο θέμα, δεν έχουμε βρει κάτι που να μας ενθουσίασε δεδομένου του ότι το μέρος πρέπει να συνδυάζει τη διασκέδαση με χαμηλές τιμές! (ψάχνουμε κυρίως για νησί τώρα το καλοκαιράκι :) ) Έχετε κάτι να προτείνετε?

θελέτε πολλή νυχτερινή ζωή ή πιο ήρεμα; π.χ νησιά του τύπου Μύκονος,Πάρος έχουν χάσει την ομορφιά τους από τα όλο και περισσότερα κλαμπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top