Πηγαίνετε στο γυμναστήριο;

Εσείς επισκέπτεστε ποτέ το Γυμναστήριο;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 202)
  • Ναι (συστηματικά)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Ναι (κάπου κάπου)

    Ψήφοι: 47 23.3%
  • Όχι (ούτε περνάω απ' έξω)

    Ψήφοι: 77 38.1%
  • Κουμπάκιας

    Ψήφοι: 1 0.5%

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Χοντρη δεν ειμαι, αληθεια. Αλλα παντα ηθελα να εχω γυμνασμένη κοιλιά ωχρις λυπος και με καλη φορμα. Κανω και ασκησεις για κοιλα εδώ και μηνες αλλα για τωρα δεν εχω μεγαλα αποτελεσματα :(

Τοπική απώλεια λίπους δεν υφίσταται, μόνο συνολική. Επομένως , οι ασκήσεις που κάνεις για τον κορμό σου, δυναμώνουν το εσωτερικό μέρος της(τους μύες). Η απώλεια λίπους απλά θα βοηθήσει να φανεί το γυμασμένο εσωτερικό τμήμα των κοιλιακών σου. Συνέχισε την προσπάθεια-τα αποτελέσματα ίσως αργούν, αλλά αυτό είναι καλό να σε πεισμώσει, αντί να σε αποθαρρύνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χοντρη δεν ειμαι, αληθεια. Αλλα παντα ηθελα να εχω γυμνασμένη κοιλιά ωχρις λυπος και με καλη φορμα. Κανω και ασκησεις για κοιλα εδώ και μηνες αλλα για τωρα δεν εχω μεγαλα αποτελεσματα :(

Το θεμα δεν ειναι να γυμνασεις κοιλιακους καθως δε θα φαινονται καθολου αν υπαρχει περιττο λιπος. Αν θες επιπεδη κοιλια πρεπει να χασεις βαρος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ναι, Fast, το ξερω, γιαυτο ειπα οτι πιο πολυ θελω να χασω λιγα κιλα - λυπος βεβαιως. νικος ρεθυμνο - συνεχιζω μεχρι να δω αποτλελεσμα, φιλε!
Χθες παρηγγειλα και ενα συμπληρωμα διατροφής - η φιλη μου απο το γυμναστηριο ειπε οτι την εχει δοκιμασει - Nidora λεγεται. Το ξερετε? Μου ειπε η φιλη μου οτι ειναι πολυ καλο, με συνδιασμο ασκησες ενοω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
το nidora είναι αμφίβολο αν βοηθάει καθόλου. πιο πολύ ψυχολογικό είναι
https://aboutweightloss.gr/nidora/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Δεν ξερώ .. μπορει και οντως ψυχολογικο να ειναι .. αλλα η φιλη μου ειναι παρα πολυ ικανοποιημενη. Δεν ηξερα οτι μπορει να υπαρχουν και παρενεργιες - την ρωτησα και λεει οτι δεν ειχε. Σε λιγες εβδομαδες θα σας πω και δικη μου γνωμη.
Βρηκα σε μια σελιδα αυτη τη προκληση - https://30dayfitnesschallenges.com/30-day-abs-challenge/ - 30 Day Abs Challenge - το έχει κάνει κανείς??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dune

Νεοφερμένος

Η dune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Ειναι θεμα σωματοτυπου αυτο με την κοιλια... Μπορει να εισαι υγιης και σε πολυ καλη φυσικη κατασταση, αλλα καποιο απο το τοπικο λιπος να μενει εκει. Οσους μυς κι αν εχεις, αν τους καλυπτει λιπος δε θα φαινεται η γραμμωση. Καλυτερα αν θες τη γνωμη μου. Προσωπικα αποφευγω να κανω κοιλιακους να φανταστεις γτ δε μ αρεσει να ειναι φετες. Οπως καταλαβες εχω κοιλια πλακα. Αλλα πριν νομισεις οτι ειμαι κανα μοντελο, σε μενα το προβλημα ειναι στα μπουτια και την περιφερεια.

Ε, το χω αποδεχθει οτι παντα θα ειναι στρογγγλουτσικα και βρηκα την υγεια μου.
Στην τελικη το λιπος πολυ το εχουμε δαιμονοποιησει.. Δε λεω να τρεχουν τα λιπη απο παντου, λεω για το υγιες ποσοστου λιπους που εχουμε πανω μας!

Τωρα σχετικα με το θεμα... Δεν πηγαινω γυμναστηριο γιατι δε μπορω τους κλειστους χωρους οταν τρεχω, ουτε πολυ κοσμο οταν κανω γιογκα. Πηγαινω για τρεξιμο εξω σε διπλανη περιοχη με ομορφους και πρασινους δρομους, και γιογκα σπιτι με βιντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

physicscrazy

Δραστήριο μέλος

Ο physicscrazy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 588 μηνύματα.
πηγαινα 1,5 χρονο 4-6 φορες τη βδομαδα αναλογα το στοχο....εχω σταματησει τωρα 3 μηνες για πανελλήνιες :( :( .....τρελαίνομαι να πηγαινω....η αγαπημενη μου μορφη γυμναστικης......addiction.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Almost every day. Εκτός από κυριακές. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
dune, έτσι είναι, εξαρτάται πολύ τι σωματοτυπο εχει κανείς. Τρελάθηκα όμως με τη κοιλίτσα μου και γι'αυτο αποφάσισα να χρησημοποιώ και κανένα συμπλήρωμα διατροφής. Είδα και θετικά σχόλια στο ίντερνετ και άσχημα - άλλα έτσι έιναι - στο ίντερνετ μπορείς να γράψεις ό,τι θέλεις, ξέρεις. Παρήγγειλα χθες το Nidora, τώρα περιμένω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dune

Νεοφερμένος

Η dune αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
dune, έτσι είναι, εξαρτάται πολύ τι σωματοτυπο εχει κανείς. Τρελάθηκα όμως με τη κοιλίτσα μου και γι'αυτο αποφάσισα να χρησημοποιώ και κανένα συμπλήρωμα διατροφής. Είδα και θετικά σχόλια στο ίντερνετ και άσχημα - άλλα έτσι έιναι - στο ίντερνετ μπορείς να γράψεις ό,τι θέλεις, ξέρεις. Παρήγγειλα χθες το Nidora, τώρα περιμένω!

Αν ησουν φιλη μου θα σε παροτρυνα να μην το παρεις... Δεν ξερεις τι μπορει να βαζουν μεσα. Τοσο σημαντικο ειναι να ειναι η κοιλια σου "τελεια"? Γιατι? Το χρωστας σε κανεναν? Δεν ειναι λιγο εμμονικο? Στο κατω κατω η συνολικη εικονα μετραει, οχι μια λεπτομερεια που μπορει να βλεπουμε μονο εμεις. Κανε τη γυμναστικη σου, φαε ωραια σπιτικα φαγητα σε νορμαλ μεριδες και μη σκοτιζεσαι τοσο.

Αποψη μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Ε ναι, εμμονη ειμαι, αλλα θελω το καλοκαιρι να παω παραλια χωρις φοβο και με καλι αυτοπεποιθηση. Ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες, μακαρι να ημουνα λιγο πιο χαλαρα σχετικα με αυτο το θεμα αλλα δεν μπορω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
3 τουλαχιστον γνωστοι και φιλοι μου εχουν καταληξει στο νοσοκομειο λογω συμπληρωματων (πρωτεινες). Υποθετω οτι πολλοι κανουν καταχρησεις νομιζοντας οτι θα δουν καλυτερα/γρηγοροτερα αποτελεσματα :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ναι ρε παιδιά, αφήστε συμπληρώματα και λιποδιαλύτες. αν δεν ιδρώσεις στη γυμναστική κι αν δεν φας υγιεινά, σώμα δεν φτιάχνεις, period.
κι εγώ πάω γυμναστήριο 4-5 φορές την εβδομάδα. μέχρι στιγμής έχω χάσει 3,5 κιλά και συνεχίζω :D λίγα ακόμη και δεν θέλω τίποτα άλλο :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
Παω personal trainer εδω και ενα μηνα περιπου και κανω 3-4 φορες την εβδομαδα. Εχω βαλει 1-2 κιλα μεσα σε αυτο το διαστημα. Και εγω παιρνω καμια μπαρα η μπισκοτα πρωτεινης που στην ουσια δεν ειναι τιποτα το βλαβερο...Υποκατάστατα της σοκολατας και βανιλιας νομιζω ειναι.

Ειστε και εσεις που προσπαθειτε να χασετε κιλα και εμεις που θελουμε να παρουμε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
κι εγω με personal trainer γυμναζομαι :D ποσα κιλα θες να βαλεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
πήγα φέτος, για μία μέρα :P

θέλω να πάω από τα 70 χλμ την εβδομάδα, στα 100 και πρέπει να βάλω και βάρη.
αλλά..δεν, με έπιασε κλειστοφοβία.

καλύτερα τραυματίας :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CaneSenpai

Δραστήριο μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 661 μηνύματα.
10 κιλα θελω να βαλω για να παω στο κανονικο ! Ειναι αρκετα δυσκολο αλλα σιγα σιγα μου ειπε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Omorfileni89

Νεοφερμένος

Η Eleni Papadopoulou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, forum people! Σας είπα ότι θα σας γράψω όταν έχω τις πρώτες εντυπώσεις μου για το προϊον που αποφάσισα να χρισημοποιώ - NIDORA weight loss system. Την προηγούμενη βδομάδα μου ήρθε και για τώρα δεν έχω παρενέργιες καθόλου. Το βάζω στο φαγητό κάθε φορά όταν τρωω (είναι σκόνη) και νιώθω ότι όντως μειώθηκε η όρεξή μου! Από την εταιρεία μου εξήγησαν ότι φθάνει για ένα μήνα και μακάρι στο τέλος τα αποτελέσματα να είναι ΟΡΑΤΑ! Θα σας γράψω πάλι! καλο απόγευμα σε όλους!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
ναι αλλά δεν μπορείς να συνεχίσεις να παίρνεις τη σκόνη και μετά τη δίαιτα, σωστά? μετά τι θα κάνεις? η σωστή λύση είναι να τρως υγιεινά και να αθλείσαι- η γνωστή μέθοδος δηλαδή. κάτι τέτοια γιατροσόφια δεν βοηθούν, μετά είναι πιθανό να τα ξαναπάρεις τα κιλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
συμφωνω και χωρις να θελω να σε στεναχωρησω, μετα ισως και παρεις περισσοτερα
μην εχεις ομως την ιδεα οτι επειδη παιρνεις το σκευασμα μπορεις να σταματησεις την υγιεινη διατροφη, εξαλλου τα αποτελεσματα του δεν ειναι μονιμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top