OneNightChat: e-steki edition!

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

e-steki.gr

The site

Ο e-steki.gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 18 ετών, επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,228 μηνύματα.
Το επόμενο επεισόδιο του One Night Chat θα είναι αφιερωμένο σε κάποιον από εμάς!

Θέλεις να είσαι ο επόμενος; Απλά συμπλήρωσε την σχετική φόρμα! Αφού διαβαστούν όλες οι ιστορίες, μέσα σε λίγες μέρες θα επιλεχτεί η πιο δυνατή, η πιο συναρπαστική!

Ανυπομονούμε για την ιστορία σου!

Υ.γ.: Τα γυρίσματα μπορούν να γίνουν μόνο στην Αθήνα μέχρι και τις 19/10/2010.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

One Night Chat

Νεοφερμένος

Η One Night Chat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Tι ακριβώς αναζητάμε και πως θα φτάσετε εσείς μέχρι το One Night Chat!!

Όπως ήταν λογικό, θα έρχοταν κάποια στιγμή η ώρα που ένας από εσάς θα πρωταγωνιστούσε στις διαδρομές μας. Αυτή η ώρα λοιπόν είναι τώρα!! :)

Περιμένουμε λοιπόν την ιστορία που θα μας συνεπάρει και θα περπατήσουμε μαζί της, στην επόμενη μας βόλτα.

Για όσους σκέφτεστε να αποστείλετε το κείμενο σας, οι βασικές οδηγίες είναι οι εξής:

Προσπαθείστε με ένα σύντομο κείμενο, να δώσετε όσο το δυνατόν περισσότερες πληροφορίες για αυτό που θέλετε να αφηγηθείτε.
Μην υπερβάλετε σε αυτά που θα γράψετε, γιατί θα πρέπει να γνωρίζετε, πως ακριβώς ότι γράψετε θα είναι αυτά που θα ειπωθούν και στο τελικό γύρισμα. Έχει παρατηρηθεί κάποιες φορές οι πρωταγωνιστές μας τελικά να κάνουν πίσω κατά τη διάρκεια του γυρισμάτος και βεβαίως αυτές οι εκπομπές δεν ολοκληρώθηκαν ποτέ.

Εμείς από τη σειρά μας, σεβόμενοι πως οι περισσότεροι από εσάς δεν έχετε συνηθίσει την εικόνα μιας κάμερας που σας βιντεοσκοπεί, καθόλη τη διάρκεια θα σας βοηθάμε με τις συμβουλές και τις οδηγίες μας. Σκοπός δεν είναι μόνο, να προβληθεί μια αληθινή δυνατή ιστορία. Κάθε γύρισμα για εμάς είναι ένα διασκεδαστικό βράδυ και έτσι θέλουμε να το νιώσετε και εσείς!!

Μη δειλιάσετε και μην απορείτε. Θα περάσουμε υπέροχα!!

Περιμένουμε μέχρι την Κυριακή το βράδυ τις ιστορίες σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

One Night Chat

Νεοφερμένος

Η One Night Chat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ευχαριστούμε πολύ για τις έως τώρα συμμετοχές σας. Πραγματικά ξαφνιαστήκαμε από τις ιστορίες που υπάρχουν ανάμεσα στους φίλους του e-steki!

Περιμένουμε όμως ακόμη περισσότερες. ;) Μέχρι την Κυριακή το βράδυ, που θα επιλεγεί ο επόμενος πρωταγωνιστής μας, έχετε το χρόνο να μας στείλετε τις δικές σας αφηγήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eπιλέχτηκε;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Το βραδυ ειπε η κοπελα βρε.Εσεις μεχρι τοτε συνεχιζετε να στελνετε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
Ο μπόρατ μου έχει στείλει καμιά δεκαριά π.μ. , με ένα βιογραφικό του , γιατί ντρέπεται να το στείλει ο ίδιος :mad:
επίσης λέει , ότι να το στείλει κάποιος άλλος και όχι ο ίδιος , θα βοηθήσει να αναπτυχθεί ένα ρεύμα θαυμαστών του
Τέλος πάντων , ιδού , δεν ξέρω τι να κάνω με αυτό το παιδί , αλλά αν δεν τον πάρετε , θα απελπιστεί και θα πάει σε κανένα ριάλιτι μαγειρικής ή στο μπιγκ μπράδερ . Και είναι κρίμα γιατί πρώτον δεν ξέρει ούτε τηγανητά αυγά να φτιάχνει και δεύτερον δεν έχει κάνει ούτε καν προσθετική στήθους .

Αίτηση


Όνομα : borat
Ψευδώνυμο : Γιάννης

Αγαπημένο μου one-night chat , αποφάσισα να σου γράψω , όχι για την δική μου υστεροφημία , αλλά για την δική σου διευκόλυνση : τις χιλιάδες αιτήσεις που θα λάβεις , μην κάνεις τον κόπο καν να τις διαβάσεις . Βλέπεις , έχω ένα συγκριτικό πλεονέκτημα : μπορεί όλοι οι έλληνες να πιστεύουν ότι κουβαλούν μια μάλλον ενδιαφέρουσα ιστορία , αλλά εγώ πιστεύω ότι κρύβω μια απίστευτα ενδιαφέρουσα ιστορία .
Γεννήθηκα σε ένα χωριό Τετάρτη μεσημέρι , γιατρός δεν με ξεπέταξε , μόν' της μαμής το χέρι . Από έμβρυο άκουγα ελληνικό ροκ , εκτός από τα σάββατα που πήγαινα σε κλαμπ για καμάκι και τις κυριακές που ψήναμε όλο το σόι χοιρινές πανσέτες στην ταράτσα ακούγοντας αντάρτικα και ζαφείρη μελά . Ας τα πάρουμε όμως από την αρχή .
Πέρασα τα πρώτα 18 χρόνια της πολυτάραχης ζωής μου , σε μια γειτονιά των Εξαρχείων . Ο πατέρας μου το πρωί ήταν ΜΑΤατζής και η μητέρα μου σερβιτόρα στο Ρεσιτάλ της Ερεσού . Το βράδυ , ο πατέρας μου ήταν πόρτα στο Ρεσιτάλ της Ερεσού και η μητέρα μου πέταγε πέτρες στα ΜΑΤ . Μετά από 20 χρόνια ευτυχισμένου γάμου (η μητέρα μου συγκεκριμένα ήταν ευτυχισμένη σε συναυλίες , και ο πατέρας μου σε τσάμπιον λιγκς) , χώρισαν με ένα πολιτισμένο και εποικοδομητικό διαζύγιο : η μαμά τα έφτιαξε με τον δικηγόρο και ο μπαμπάς δικαιούταν πλέον βάσει δικαστικής απόφασης να με βλέπει τις κυριακές να μασουλάω χοιρινές πανσέτες και να ακούω παπακωνσταντίνου με ακουστικά για να την σπάσω στο σόι .
Στα 18 μου , αποφάσισα να στρωθώ στο διάβασμα για να περάσω σε μια καλή σχολή . Ως τότε μπεκρόπινα (κόκα κόλα και σόδες) , αλήτευα στα στενά των Εξαρχείων (χτυπούσα κουδούνια και έτρεχα να κρυφτώ) , είχα τα πρώτα ερωτικά μου σκιρτήματα (τα θυμήθηκα πρόσφατα και μελαγχολούσα , όταν έμαθα ότι έκλεισε το maxim) και διάβαζα με μανία λογοτεχνία ακούγοντας κατσιμιχαίους και νικόλα άσιμο . Ήξερα ότι όλη αυτή η ενέργεια μέσα μου θα ξεσπούσε σαν ηφαίστειο , παρασέρνοντας τα πάντα στο δρόμο της : τον πατέρα μου να κοιμάται στον καναπέ με τον σπορτκάστερ στο τέρμα , την μητέρα μου να κλαίει μόνη της στον λόφο του στρέφη , τους δασκάλους μου που πάνω στο καλύτερο με ξύπναγαν με βία για να με αποκοιμίσουνε τα σκαλιστά θρανία . Και κυρίως , τα ταξίδια τα οποία ήλπιζα να κάνω , αμελώντας στο μεταξύ άλλα ταξίδια που είχαν ήδη ξεκινήσει .
Πέρασα στο Μαθηματικό , γιατί ήταν ο μόνος τρόπος να βαρεθώ επιτέλους τα μαθηματικά . Συμμετείχα σε όλα τα φοιτητικά κινήματα , κατά του άρθρου 16 , κατά του άρθρου 6437/8388 κ.λ.π. εκτός από τις ταραχές για τον γρηγορόπουλο - ο ριζοσπάστης δεν έχει προλάβει να καταδικάσει στο τελευταίο του φύλλο το σχετικό άρθρο .
Νιώθοντας την τανάλια της ανεργίας να σφίγγει γύρω από το αντικείμενο που σπούδαζα , δεν κάθισα με άδεια χέρια : δούλεψα περιστασιακά σε κάθε λογής απασχόληση , με highlight την γυροτυλιχτική . Είναι ένα ιδιαίτερα μελαγχολικό επάγγελμα σε πλήρη αρμονία με τον ρομαντικό μποέμ χαρακτήρα μου : είμαι πτώμα από την δουλειά , έχοντας ιδρώσει σαν να είμαι σε μηχανοστάσιο , τα βράδια σαββάτου παίρνοντας παραγγελία από συνομιλήκους μου που μόλις βγήκαν από το ένα μπαράκι και ετοιμάζονται για το επόμενο . Όμως αυτοί δεν ακούνε πλέον από τον θόρυβο τις δικές τους φωνές , ακούνε τα ηχεία να ουρλιάζουν , τον μετρ να τους δείχνει τραπέζι αλλά ποτέ αυτά που θέλουν να πουν μετά από μια κουραστική βδομάδα . Αντίθετα εγώ , τραγουδώ το βράδυ σαββάτου με την κουτάλα του τζατζικιού για μικρόφωνο και καμμένες πίτες να τσιτσιρίζουν στον ρυθμό μου .
Το πτυχίο μου κοσμεί πλέον τον μεγάλο τοίχο του μικρού φοιτητικού σαλονιού-κουζίνας μου . Σε δύο βδομάδες εγκρίνεται η αίτηση μου για μεταπτυχιακό στο Λονδίνο , έχω ήδη κλείσει και δουλειά για τα προς τα ζην σε γνωστή εταιρεία στατιστικών μελετών (τα στελέχη λατρεύουν το greek souvlaki στο μισάωρο διάλλειμα τους) . Η Άννα μου είπε ότι δεν μπορεί να με περιμένει να γυρίσω αλλά θα με θυμάται για πάντα . Δεν είναι ότι δεν στενοχωρήθηκα , αλλά είμαστε 2 χρόνια μαζί , είναι το σημείο που είτε θα πάρεις την σχέση πιο σοβαρά είτε θα της πεις ότι την έχεις απατήσει με την καλύτερη της φίλη . Και δεν θέλω να της στερήσω τις ενοχές για την δικές της παγαποντιές .
Κάθομαι τώρα ανάμεσα στις κούτες , με τα βιβλία μου και την δισκογραφία του βασίλη και σκέφτομαι ότι δεν είναι πραγματικά αλήθεια ότι δεν υπάρχει τίποτα να με κρατήσει σε αυτήν την χώρα . Απλά τίποτα δεν μπορεί να με κάνει να αντέξω τον εαυτό μου . Γι αυτό θέλω να μοιραστώ την ζωή μου μαζί σας - το βάρος της είναι δυσβάσταχτο για ένα άτομο . Από την άλλη , κοιτάω την βροχή από τα μισοκλεισμένα παράθυρα και καταλαβαίνω ότι όταν η βροχή θα τελειώσει , εγώ θα πετάω μακρυά με ένα αεροπλάνο και όλα θα μοιάζουν τόσο μικρά - αλήθεια κάνετε συνεντεύξεις στον αέρα ;
Ελπίζω , εκτός από ερωτήσεις , να δίνετε και κάποιες απαντήσεις - όλοι χρειαζόμαστε μια προσγείωση , και ελπίζω τέλος να με κάνετε να ερωτευτώ την νυχτερινή αθήνα γιατί όπως και να το κάνουμε : άννα , δεν ήμουνα εγώ για αεροπλάνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Καταλίνε, άσε τα σάπια και ετοιμάσου για συνέντευξη... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά θα μάθουμε το όνομα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Σιγά σιγά παιδιά. Από εμπιστευτικές πληροφορίες που έχω από μέσα, ενώ η παραγωγή έτεινε να καταλήξει στις επικρατέστερες ιστορίες, ώστε να επιλεγεί η πιο ενδιαφέρουσα, ξαφνικά τα δεδομένα άλλαξαν από την δημόσια αίτηση που κατέθεσε ο Σιντ, υπέρ του Μπόρατ. Μόλις καταφέρουν να διαβάσουν όλο το κείμενο, χωρίς να σταματήσουν για να γελάσουν, θ' αξιολογηθεί και μάλλον τελικά ο Μπόρατ θα επιλεγεί, αρκεί τη συνέντευξη γι' αυτόν τη δώσει ο Σιντ, αφού ο Μπόρατ είναι κομματάκι αντιτουριστικός ως χαρακτήρας, χώρια που η μυρωδιά του γύρου που τον συνοδεύει, κινδυνεύει να παρασύρει την κυρία Κεχαγιά να χαλάσει τη δίαιτά της...:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Για τους προηγούμενους μαθαίναμε, είμαι κουτσομπόλα. Θέλω να μάθω. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ελπίζω , εκτός από ερωτήσεις , να δίνετε και κάποιες απαντήσεις - όλοι χρειαζόμαστε μια προσγείωση , και ελπίζω τέλος να με κάνετε να ερωτευτώ την νυχτερινή αθήνα γιατί όπως και να το κάνουμε : άννα , δεν ήμουνα εγώ για αεροπλάνα



Πάντως aν ο Katalinos κάνει την εκπομπή σε 2 χρόνια από σήμερα τέτοια ώρα δε θα βλέπουμε το νησί αλλά το Katalinos story:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλέέέέ. Τι έγινε τελικά; Θα μας πείτε;:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Είναι κακοί και δε μας λένε. :no:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Apro

Διάσημο μέλος

Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, επαγγέλεται Tatoo artist και μας γράφει απο Άγιος Ιωάννης Ρέντης (Αττική). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
πέρα από τις ιστορίες..., εγώ θα σας πρότεινα να φτιάξετε ένα πρόγραμμα για κάποιον που το έχει ανάγκη....
για κάποιον που βρίσκεται στη μέση της ιστορίας του και να του προσφέρετε όλα αυτά που του λείπουν....
να το συζητήσετε μαζί του και να του προσφέρετε όλα τα εφόδια για να συνεχίσει μια καινούρια ζωή....
και αφήστε τις ιστορίες για αργότερα, γιατί πέρα από τα ηθικά διδάγματα, υπάρχει κάτι ακόμα..., ένα χέρι βοηθείας....
με όλο το σεβασμό Apro....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
[..]ο Σιντ, [...] ο Σιντ, [...]


Μην καρφώνεσαι καλέ.:redface:


Ποστάρω απλά για να βγει στην επιφάνεια να μας πείτε. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
ΠΕΙΤΕ μου πως θα βγάλετε το sid!Xαχα να δω αυτήν την προσωπικότητα και τι στον κόσμο!:PΕγω το απαίτησα και γραπτά στη σελιδα του facebook. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Αν δεν είναι ο Σιντ δεν αξίζει να είναι κανείς.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ε καλά κόψε κάτι. Όλοι έχουν μια ενδιαφέρουσα ιστορία να διηγηθούν... Αρκεί να θέλουν να τη διηγηθούν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
Αν δεν είναι ο Σιντ δεν αξίζει να είναι κανείς.:pfff:

Ε καλά κόψε κάτι. Όλοι έχουν μια ενδιαφέρουσα ιστορία να διηγηθούν... Αρκεί να θέλουν να τη διηγηθούν...

Himela μην τους ακούς.Αν δεν είναι ο sid θα φορέσουμε μπλουζάκια και θα κάνουμε καθιστική διαμαρτυρία κατα τη διάρκεια της λήψης.:redface:Συμβιβαζόμουν και με τους κύριους κίτρινους αλλά είναι βόρεια.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Οι συμμετοχές ήταν ελάχιστες, συγκεκριμένα μόνο ένα άτομο από τις συμμετοχές ήταν πραγματικά διατεθειμένο να βγει στο αέρα. Το θεωρώ ανούσιο και άδικο η επιλογή να γίνει μόνο από ένα άτομο.

Η πρό(σ)κληση για One Night Chat: e-steki Edition γίνεται αορίστου χρόνου, έτσι ώστε πραγματικά να δημιουργήσουμε ένα κορυφαίο επεισόδιο.

Περιμένουμε τις συναρπαστικές ιστορίες σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top