Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,700 μέλη και 2,403,760 μηνύματα σε 74,701 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 445 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σεξ σε εξωτερικό χώρο

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 23:27, 17-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Irodis
Το Σεξ όπου και αν γίνετε είναι υπέροχο αρκεί να υπάρχει ενθουσιασμός και από τους δύο ή τρείς ή τέσσερις και πάει λέγοντας!

τις προάλλες παντως, και οι 50 ξενερώσαμε,
γιατί είχαμε παιξει στοιχημα Ελλάδα -Ρωσία διπλο....
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Greysanatomy

Δραστήριο Μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 176 μηνύματα.

O Greysanatomy έγραψε: στις 15:19, 02-04-14:

Όχι ακόμα αλλά θέλω να κάνω σε
1) παλιό εγκαταλελειμμένο τραίνο που έχω σταμπάρει
2)Σε ταράτσα ή μπαλκόνι οικοδομής
3)Στη παραλία του εξοχικού μου...ξέρω ακριβώς που μαζεύει και που δεν μαζεύει κόσμο
4)Σε σπηλιά
5)Στο σινεμά
6)Στο μπαλκόνι του σπιτιού μου
7)(λίγο δύσκολο αλλά) σε ένα ξέφωτο
8)Σε μια από τις ψηλότερες κορυφές του Διονύσου βράδυ που θα φαίνεται κάτω η Νέα Μάκρη φωτισμένη μέχρι το πρωί που θα ανατείλει ο ήλιος πάνω από την Ευβοια(και εκεί έχω σταμπάρει μέρος)
9)Σε ένα λιβάδι
10) Δίπλα σε ποτάμι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Apep

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Apep αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 106 μηνύματα.

O Apep έγραψε: στις 16:16, 02-04-14:

Στον περιφραγμένο χώρο έξω από το...κοτέτσι παρέλειψες, πριν σε κάνουν κρασάτο με χυλοπίτες!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φυσικός . Έχει γράψει 7,387 μηνύματα.

O Dias έγραψε: στις 17:13, 02-04-14:

Κάποιες φορές. Έχει και αυτό τη δική του ομορφιά. Δεν εννοώ δημόσια, αλλά σε μέρη που δεν υπήρχε περίπτωση να μας δει κάποιος ξένος.
1) Κλασικά στη θάλασσα, είτε στην παραλία είτε μέσα στο νερό. Μέρα σε ερημικό λιμανάκι όπου πηγαίναμε με το βαρκάκι μου ή νύχτα μόνοι σε παραλία δίπλα στο camping.
2) Στο αυτοκίνητο κυρίως προκαταρκτικά άντε μερικές φορές στοματικό. Μια μόνο φορά κανονικά, όταν έξω έβρεχε Νιαγάρες, οπότε δεν υπήρχε περίπτωση να μας δει κανένας.
3) Σε δάσος μια φορά σε λυκειακή ηλικία. Δεν γινόταν αλλιώς, δεν κρατιόμασταν.
4) Το σπίτι μου έχει εσωτερική αυλή και ένα μέρος της δεν είναι ορατό στον έξω κόσμο. Το έχουμε σκεφτεί, αλλά το θεωρήσαμε χαζό να κάνουμε κάτι εκεί, ενώ σε 5 μέτρα ήταν το δωμάτιό μου.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Andante

Δραστήριο Μέλος

Ο Andante αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 219 μηνύματα.

O Andante έγραψε: στις 19:25, 02-04-14:

ναι το έχω κάνει σε διάφορα μέρη αλλά το πιο ακραίο ήταν κατά τη διάρκεια ελεύθερης πτώσης από αεροπλάνο όταν πήγαινα γυμνάσιο, ντάξει έφταιγε και αυτή η άτιμη η αδρεναλίνη.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dimitris_SM

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Dimitris_SM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 206 μηνύματα.

O Dimitris_SM έγραψε: στις 23:20, 02-04-14:

Λιγο κοινοτυπο αλλα μονο σε παραλια εχω κανει σεξ οσον αφορα εξωτερικους χωρους.Πλακα ειχε αλλα ημουν λιγο ανησυχος μην μας δει κανεις..παρολο που ηταν ''ερημικη'' η παραλία.Σε αυτοκινητο μονο προκαταρκτικα..δεν με βολευει ιδιαιτερα .
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 00:09, 03-04-14:

Γουατ ιζ γιουρ προμπλεμ γουιθ παμπλικ σεξ;

Για να πω και την άποψη μου λοιπόν, έχει την δικιά του φάση να φοβάσαι μην σε δει κανείς, θεωρώ. Είναι διαφορετικό το feeling και ανεβαίνει και η αδρεναλίνη ποιό γρήγορα.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aba : 04-04-14 στις 09:34. Αιτία: Παραβίαση όρου χρήσης #4: Σχολιασμός ψήφων και του συστήματος αξιόλογησης μηνύματων
Παράθεση

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,578 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 08:48, 03-04-14:

Το προαλιο πιανεται;; ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ,ΤΕΛΕΙΑ!!!
Παράθεση

Γκρινιάρης Gkrr (Κωνσταντίνος)

Διάσημο Μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 735 μηνύματα.

O Γκρινιάρης Gkrr Perseverance makes the difference... έγραψε: στις 21:23, 16-05-14:

Στο γήπεδο?! Εκεί που πλακώνονται οι γαύροι και οι βάζελοι, βγείτε κάτω στο γρασίδι και κάντε -.-
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 21:05, 17-05-17:

Επειδή έπεσε πολύς ύπνος στο φόρουμ είπα να γκουργκουλεψω τα νεκρά θρεντ.
Το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός χώρος;
Αν όχι, στο προαύλιο του σχολείου.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,954 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 23:47, 17-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από stefaniat
Επειδή έπεσε πολύς ύπνος στο φόρουμ είπα να γκουργκουλεψω τα νεκρά θρεντ.
Το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός χώρος;
Αν όχι, στο προαύλιο του σχολείου.
Μέσα στο σχολείο πιάνεται για εσωτερικός χώρος. Έξω από το σχολείο πιάνεται για εξωτερικός. Το σχολείο φαντάζομαι λειτουργεί όπως το περιβάλλον εργασίας σε μεγαλύτερους. Συνεπώς αν σε ρωτήσει κανείς μπορείς να πεις ότι έχεις κάνει σεξ στη δουλειά.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:26, 18-05-17:

Στρατόπεδο εν ώρα περιπόλου.
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,954 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 00:31, 18-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από hack3r
Στρατόπεδο εν ώρα περιπόλου.
Σας γάμησε κανας λοχίας;
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 00:34, 18-05-17:

Αρχική Δημοσίευση από Johnny15
Σας γάμησε κανας λοχίας;
Όχι αν και είχα αρκετές προτάσεις ειδικά όταν λούφαρα. Ανθυπολοχαγός ήταν η κύρια. Φρέσκια από την σχολή.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

O Johnny15 έγραψε: στις 00:47, 18-05-17:

Όχι αν και είχα αρκετές προτάσεις ειδικά όταν λούφαρα. Ανθυπολοχαγός ήταν η κύρια. Φρέσκια από την σχολή.
Ήσουν σκληρός καριόλης φαίνεται.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε: στις 00:52, 18-05-17:

Ήταν διαταγή δεν μπορούσα να αρνηθώ. Το έκανε ως εκδίκηση προς στον γκόμενό της που μάλλον την είχε κερατώσει και ήταν κι αυτός στο ίδιο στρατόπεδο υπολοχαγός. Εγώ απλά βρέθηκα στο σωστό μέρος την κατάλληλη στιγμή.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 01:00, 18-05-17:

Ήταν διαταγή δεν μπορούσα να αρνηθώ. Το έκανε ως εκδίκηση προς στον γκόμενό της που μάλλον την είχε κερατώσει και ήταν κι αυτός στο ίδιο στρατόπεδο υπολοχαγός. Εγώ απλά βρέθηκα στο σωστό μέρος την κατάλληλη στιγμή.
Τύχη βουνό και τους πλανήτες σε αρμονία με τον ήλιο σου είχες!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

O hack3r έγραψε: στις 01:30, 18-05-17:

Τύχη είναι όταν η προετοιμασία συναντά στην ευκαιρία. Δεν βρέθηκα τυχαία στο κατάλληλο μέρος την σωστή στιγμή.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Zilda

Δραστήριο Μέλος

H Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 277 μηνύματα.

H Zilda έγραψε: στις 21:27, 10-04-18:

Σε παραλία, μέσα στη θάλασσα, σε σοκάκι νησιού, σε τρένο είναι τα πιο τρέλα μου. Μια φορά έκανα σεξ στο αυτοκίνητο ( τι πρωτότυπο!) ώσπου βλέπουμε 2 τυπουσ Να πηγαίνουν στο δίπλα αμάξι. Ρίχνουν μια μπουνιά στο τζαμί, κλέβουν κάτι ρούχα, γυαλιά ηλίου και έφυγαν κύριοι. Μας έπιασε ένα σοκ. (Αυτά σε μια πιο νεανική ηλικία, στη φάση που είμαι δεν θα δοκίμαζα τίποτα νέο που να εμπεριέχει ρίσκο.) Έχω γίνει ξενερωτη δεν είμαι για πολλά.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Zilda : 10-04-18 στις 21:32.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,733 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 21:38, 10-04-18:

Εγώ να ρωτήσω τι συμβαίνει τελευταία στο στέκι και όλα τα θέματα είναι τέτοιου περιεχομένου; Μας έπιασε η άνοιξη;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη methexys : 10-04-18 στις 23:01.
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους