Τι φοράτε την ώρα του σεξ;

Μαίανδρος

Νεοφερμένος

Ο Μαίανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Αναλόγως το μέρος και τις λοιπές περιστάσεις.Κλασσικα σε κρεβάτι πάντως το καλύτερο είναι απολύτως τίποτα.Το απόλυτα γυμνό σε εξιταρει περισσότερο σωματικά και νοητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evalliaChefαρα

Νεοφερμένος

Η evalliaChefαρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Οι ζαρτιέρες και οι κάλτσες οι δικτυωτές δε πρέπει να λείπουν ποτέ απο το ακολαστήριο χώρο :ropalo::smoke:..:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
συνήθως φοράω ότι μου πουν:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
συνήθως φοράω ότι μου πουν:happy:

Αν ας πούμε σου ζητούσαν να βάλεις ένα ολόσωμο τέτοιο, εννοείται χωρίς άλλα απο μέσα, εσύ θα το έβαζες; :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανάλογα...υδραυλικός,μεσίτης,ηλεκτρολόγος κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
συνήθως φοράω ότι μου πουν:happy:

ότι σου πουν?
Προσωπική επιλογή/άποψη εσύ δηλαδή δεν έχεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποσοι θα σου πουν; :sly:
Αν λάβουμε υπόψιν την χθεσινή της άποψη περί τρίου θα έλεγα παίζει για ν>=2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κοσμοναύτης

Νεοφερμένος

Η κοσμοναύτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Πάντως σίγουρα δεν φοράω τις κάλτσες μου :queen:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lilith's_child

Νεοφερμένος

Η lilith's_child αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Αν ας πούμε σου ζητούσαν να βάλεις ένα ολόσωμο τέτοιο, εννοείται χωρίς άλλα απο μέσα, εσύ θα το έβαζες; :look:
οι σύντροφοι που διαλέγω έχουν γούστο, δεν ξέρω αν αυτό αρκεί ως απάντηση;)

Ποσοι θα σου πουν; :sly:
συνήθως ένας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 647452

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
συνήθως ένας

Νόμιζα ότι ισχυε η σεξουαλική ελευθερία πως τέλος πάντως την λες σε άλλο ποστ, για αυτό σε ρωτησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ίντα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ίντα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Νόμιζα ότι ισχυε η σεξουαλική ελευθερία πως τέλος πάντως την λες σε άλλο ποστ, για αυτό σε ρωτησα.

από οτι φαίνεται της αρέσει να της λένε τι να κάνει, τι να φοράει κλπ :loltooth:
στην ουσία η ίδια νιώθει σεξουαλική ελεύθερη αλλά της αρέσει να δέχεται "διαταγές"

Τι συζητάμε σε αυτό το site πχια !:russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
οι σύντροφοι που διαλέγω έχουν γούστο, δεν ξέρω αν αυτό αρκεί ως απάντηση;)

Δε μου χρειάζεται επαρκής απάντηση, θεωρώ οτι μόνο και απο το οτι κάνεις ο,τι σου πούνε υποβαθμίζεις απο μόνη σου κάποια απο τα θεμελιώδη ανθρώπινα χαρακτηριστικά (λχ την ελευθερία βούλησης) και κατ'επέκταση τον εαυτό σου. :)

Και για να μη βγαίνω οφ, στο σεξ ο καθένας φοράει (ή δε φοράει) οτιδήποτε τον ικανοποιεί. Πρώτο μέλημα είναι η δική μας ικανοποίηση, και έπειτα του ταιριού μας. Αν το ταίρι μου μου ζητούσε να φορέσω κάτι σαν αυτό που έδειξα στο προηγούμενο ποστ και δε με ικανοποιούσε, προσωπικά θα αρνιόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δε μου χρειάζεται επαρκής απάντηση, θεωρώ οτι μόνο και απο το οτι κάνεις ο,τι σου πούνε υποβαθμίζεις απο μόνη σου κάποια απο τα θεμελιώδη ανθρώπινα χαρακτηριστικά (λχ την ελευθερία βούλησης) και κατ'επέκταση τον εαυτό σου. :)

Λάθος.Δεν υποβαθμίζονται "θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα οπως η ελεύθερη βουληση"γιατί η ιδια το επιλεγει και το επιθυμεί,δεν την αναγκάζει καποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pluton

Δραστήριο μέλος

Ο pluton αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 555 μηνύματα.
Τι φοράτε την ώρα του σεξ;


Κάτι θέματα που ανοίγετε πως σας έρχεται! :hmm:


Πάντως η σωστή απάντηση είναι ανάλογα που κάνεις σεξ. προσωπικά έχω κάνει σεξ και με παλτό. :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Λάθος.Δεν υποβαθμίζονται "θεμελιωδη ανθρωπινα χαρακτηριστικα οπως η ελεύθερη βουληση"γιατί η ιδια το επιλεγει και το επιθυμεί,δεν την αναγκάζει καποιος.


Βλέπω το point σου, το σκέφτηκα και εγώ πριν γράψω την απάντηση, αλλά εδώ (και σε ο,τι θέμα έχει γράψει) η κοπέλα μας λέει οτι κυριολεκτικά την κάνουν ο,τι θέλουν. Παρόλο που λειτουργεί στα πλαίσια της ελεύθερης βούλησης, εμένα αυτό που κάνει μου φέρνει περισσότερο σε αυτοϋποβάθμιση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Κάλτσες να μη φοράει μόνο. Ξενερουα.
Τα υπόλοιπα δεν με νοιάζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Κάλτσες να μη φοράει μόνο. Ξενερουα.

Και ρολόϊ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,239 μηνύματα.
Κάλτσες να μη φοράει μόνο. Ξενερουα.
Τα υπόλοιπα δεν με νοιάζουν.



Τα υπόλοιπα ας τα φοράει. :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top