[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
:eek: ααασπρο μολυβι μεσα απο το ματι?!

σα το κασπερ το φαντασματακι θα ημουν! το ασπρο μολυβι ειναι για α φτιαχνεις μικρες λεπτομερειες του μαγικιαζ του ματιου. π.χ. τη γωνια του ματιου. οχι να το βαλεις ολο μεσα στο ματι.
εγω παντως βρησκω ιδιαιτερα σεξυ το βλεμμα στις μελαχρινες οταν εχουν βαλει μαυρo μολυβι μεσα απο το ματι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ρε συ εννοείται οτι θα βάλεις κάποια σκιά από κάτω ή κάποιο μολύβι, όχι μόνο άσπρο μολύβι μέσα!

Ναι κι εγώ βάζω μαύρο μολύβι μέσα, έχω μεγάλα μάτια.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Αυτό που δεν μπορώ να κάνω είναι η λεπτή ελάχιστη γραμμούλα από τη μέση του ματιού που λες, μου βγαίνει πάντα χοντρή οπότε το πάω σε όλο το μάτι.

κοιτα εγω δεν το επιδιωκω να ειναι ελαχιστη γραμμουλα γιατι το χρησιμοποιω ως ανοδικη γραμμη για το ματι. απο πανω αν εχω γκραντε κεφια μπορει να βαλω σκια και να σχηματισω την γωνια του ματιου και να κανω ενα πιο ολοκληρωμενο αποτελεσμα.

αλλα επειδη συνηθως εγω δεν βαζω σκιες γιατι βαριεμαι, βαζω μολυβι μασκαρα και οταν βαζω ρουζ περναω και μια απο τα ματια να παρουν λιγακι χρωμα.

το ασπρο μολυβι ειδικα σε πολυ σκουρο βαψιμο , σμοουκι, θα βοηθουσε οντως αλλα και γενικοτερα στην μεσα ακρη του ματιου για λαμψη μπορει να μπει καθως και μια σκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Πάντως μια φορά είχε μπει σκιά μέσα στο μάτι κατά λάθος και έτσουζε τρομερά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ενδιαφέρομαι να αγοράσω μια κεραμική που να ισιώνει τα μαλλιά γιατί η προηγούμενη χάλασε...
Έχχετε υπόψη σας κανένα καλό μοντέλο να μου προτείνετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Η ξαδέλφη μου έχει κάποιο της philips - μοιάζει με αυτό

https://www.consumer.philips.com/c/haircare/hp8350_00/prd/gr/

Καλό είναι που το είχα χρησιμοποιήσει μια φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
OXIIIIIIIIIIIIIIII.
οχι φιλιπς!

το καλυτερο με διαφορα εχω και ψαλιδι και σιδερο ειναι της bellissima.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Οκ πάσο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
65 ευρουλακια εχει το παλιο μοντελο που χω εγω που ναι με τη φαρδια τη πλακα και 90 εει το καινουριο που μου πηρε ο αγιος βασιλης φετος και κανει και για μπουκλα γιατι εχει στενη πλακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
65 ευρουλακια εχει το παλιο μοντελο που χω εγω που ναι με τη φαρδια τη πλακα και 90 εει το καινουριο που μου πηρε ο αγιος βασιλης φετος και κανει και για μπουκλα γιατι εχει στενη πλακα!

Άτσα της ο Άγιος Βασίλης, και ισιωτικό μαλλιών, μπράβο!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι ναι δεν εχω παραπονο!

φαντασου να μουν και καλο παιδααααααααακι τι θα μου παιρνε! :angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
OXIIIIIIIIIIIIIIII.
οχι φιλιπς!

το καλυτερο με διαφορα εχω και ψαλιδι και σιδερο ειναι της bellissima.



Λοβ μου και γω αυτο το ισιωτικο εχω!!!Θεοδώρα να πάρεις αυτο!Ειναι αψογο ακομα και για τα σγουρα μαλλια τα δικα μου....:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Κορτσούδια έχω την εξής ερώτηση: ξέρουμε κανένα μαγαζί εκτός από Body Shop με φυτικά καλλυντικά χωρίς paraben, propylene κτλπ? Γενικά βαριέμαι τις ίδιες μυρωδιές σε αφρόλουτρα, σαμπουάν, body lotions κλπ και θέλω συχνά να αλλάζω και να δοκιμάζω νέα προιόντα. Χρησιμοποιούσα παλαιότερα κάτι υπερτέλεια scrubs των Sephora, αλλά πλέον θέλω να προσέχω περισσότερο τι βάζω στο δέρμα μου. Πέρασα μια βόλτα από Body shop τις προάλλες αλλά δε με ενθουσίασε τίποτε από μυρωδιές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Κορτσούδια έχω την εξής ερώτηση: ξέρουμε κανένα μαγαζί εκτός από Body Shop με φυτικά καλλυντικά χωρίς paraben, propylene κτλπ? Γενικά βαριέμαι τις ίδιες μυρωδιές σε αφρόλουτρα, σαμπουάν, body lotions κλπ και θέλω συχνά να αλλάζω και να δοκιμάζω νέα προιόντα. Χρησιμοποιούσα παλαιότερα κάτι υπερτέλεια scrubs των Sephora, αλλά πλέον θέλω να προσέχω περισσότερο τι βάζω στο δέρμα μου. Πέρασα μια βόλτα από Body shop τις προάλλες αλλά δε με ενθουσίασε τίποτε από μυρωδιές...

Κορρές.

θα τα λατρέψεις :)

πς. σε χόντο και φαρμακεία θα βρεις σίγουρα!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
'Εχω ήδη μια κρέμα χεριών Κορρέ και κάνει δουλειά θα έλεγα, απλώς είναι λιπαρή και μου σπάει τα νεύρα (προφανώς-ηλίθια- θα είναι λιπαρή αφού είναι για ξηρά χέρια :P). Έχω δοκιμάσει κι ένα σιρόπι για το βήχα Κορρέ! :inlove: Έχεις κατά νου συγκεκριμένες μυρωδιές μήπως? M'αρέσει και η queen bee της apivita αλλά απλησίαστες τιμές ρε παιδί μου... μια κρέμα ματιών 60 ευρώ? 60 έχει και μια αντι-κυτταριτιδική κρέμα Dior :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Εύη, στην Τσιμισκή, απέναντι απ τα φανάρια εκεί που τελειώνει η ναυαρίνου, δεξιά της τράπεζας Κύπρου υπάρχει ένα κατάστημα με βιολογικά προϊόντα (από καλλυντικά μέχρι τρόφιμα) που έχει καλλυντικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
View attachment 27657


Πώς σας φαίνεται?????????:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
H φωτογραφια, τα μαλλια, το μπλουζακι, το υφος, το χρωμα της μπλουζας...
Ποιο απολα πως μας φαινεται?

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
το κουρεμα το κουρεμα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
απλό :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top