[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Καλά ακόμα να ανοίξεις thread????:confused::P


Ένα λεπτάκι να σκάσω γιατί έγινα μούσκεμα, :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Σίγουρα ρε παιδιά; με πήραν τα ζουμιά με συγκινήτε πολλύ με την στίριξη σας, :/:
Σας ευχαριστώ πολλύ για τα καλλά σας λόγια :flowers:

Ανοιξε το ΤΩΡΑ!

Οχι τιποτ'αλλο, να μην αισθανομαι ασχημα οτι μονο εγω τους πρηζω!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maroula_z

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η maroula_z αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ψάχνω..ψάχνω...θέμα δεν βρίσκω.......ακόμα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Μεγάλο αλλα μπείκε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
κανω κόπι κατι που εγραψα στο shopping γιατι θελω απαντηση οπωσδηποτε.. :redface:

-----------------------------------------------------------------------------------

αγορασα ενα τελειο φορεματακι από τα bsb!!!! :clapup:

όμως δεν ξερω με τι παπουτσια να το βαλω.. :hmm:

είναι σατέν, εχει μανίκια φαρδιά μέχρι τον αγκώνα, πολύύύύύ βαθύ ντεκολτέ, είναι κοντό σχετικά (κάπου στη μέση του μπουτιου :P ) και τα χρώματά του είναι τα εξής: το φόντο ένα μπεζ-σαμπανί-της άμμου, στις άκρες μανίκια-ντεκολτέ-τελείωμα κάτω και ένα ζωνάκι στη μέση είναι σκούρο καφέ και έχει κάτι μεγάλα ροζ και λιγο πιο εντονο ροζ λουλουδια.. σας φώτισα ε; εψαξα και φωτογραφία για να το καταλαβετε πιο καλά αλλά δεν έχουν βγάλει ακόμα στο νετ..

με τι παπουτσια να το βαλωωωωωωω;;;;;; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τι παπουτσια εχεις ηδη?

εγω παντως εχω κατι ψηλοτακουνες μαυρες γοβες που θα το συνδυαζα. εσυ τι παπα εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Κι εγώ με τις μαύρες μου γόβες θα το έβαζα. Αλλά μπορείς ακόμα να το συνδυάσεις με καφέ ή σε αποχρώσεις του ροζ αν έχεις.

Επίσης αν δεν θες γόβες, τώρα που έχουμε άνοιξη θα μπορούσες να βάλεις mules ή pee-toes (ή όπως δι@ολο λέγονται).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
pee toes? τι ν τουτο μανα μ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
pee toes? τι ν τουτο μανα μ?

:hehe: Είναι σαν γόβες αλλά είναι ανοιχτά μπροστά (λίγο) και φαίνονται (λίγο again) δαχτυλάκια. Είναι λίγο κυρίλα για τα γούστα μου, αλλά νομίζω πως με το συγκεκριμένο ντύσιμο ταιριάζουν πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
όξω το δαχτυλάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αχ θενξ βρε κορισα... :D

και παλι καλα που μου το θυμισατε που εχω κατι ροζ γοβες που θα ταιριαζουν πολυ.. και πολυ καλη ιδεα τα peep-toe για καινουρια ψωνια (μη χασω, να τα ξοδεψω ολα τα λεφτα μου :redface: :P )

το κακο ειναι οτι τα περισσοτερα παπουτσια μου ειναι μποτες και γι'αυτο λιγο δυσκολευομουνα..δεν μου ταιριαζαν.. αλλα μου θυμισατε τις ροζ γοβιτσες μου και χαρηκα τωρα παααααααααααρα πολυ... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
(μη χασω, να τα ξοδεψω ολα τα λεφτα μου :redface: :P )

Μία απο τα ίδια.Λες και αν κρατήσω κανά 50άρι επιπλέον θα μου είναι βάρος στην τσέπη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Μία απο τα ίδια.Λες και αν κρατήσω κανά 50άρι επιπλέον θα μου είναι βάρος στην τσέπη.

αχ ποσο με καταλαβαινεις... :redface: ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Βρε παιδιά, βοήθεια...
Θέλω να πάρω μπότες η μποτάκια, γιατί είπαν ότι από Δευτερα θα έχουμε χιονια και πολύ χαμηλές θερμοκρασίες... και είμαι, "ψωνιστικης" απόψεως, σε ανοιξιάτικο mood!! ιδέες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Παιδιά η μακριά μαύρη δερμάτινη καμπαρντίνα μέχρι ποιά εποχή φοριέται; Να τη βάλω στις βαλίτσες για το πάσχα ή πέρασε η εποχή της;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ θα την φόραγα πάντως, αρκεί να μη πιάσει καμιά ξαφνική τρελή καλοκαιρία και βγει οφφ λόγω καιρού.. Πάντως γενικά οι περισσότεροι φοράνε και καλά ανοιξιάτικα ρούχα το Πάσχα, αν δεν σε νοιάζει που θα διαφέρεις (εμένα δεν με νοιάζει) πάρτην μαζί! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χμμμ θα την πάρω αν χωράει αλλιώς θα την αφήσω απέξω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Είδα χτες κάτι γόβες σαν απο μαύρο τζιν και μου άρεσαν πάρα πολύ! Θα πάω σε λίγο να τις πάρω! Ξέρετε με τι συνδυάζονται να μην κάνω καμια πατάτα; Φοριούνται και καλοκαίρι, έτσι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αχμμμ.. οι κλειστές γόβες γενικά δεν φοριούνται εύκολα καλοκαίρι γιατί είναι ζεστές (όπως κι όλα τα κλειστά παπούτσια), εκτός κι αν εσύ συνηθίζεις να φοράς κλειστά παπούτσια και το καλοκαίρι! (εγώ δεν αντέχω ούτε την υποψία, όχι να τα φορέσω κιολας!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Όπως το κόβω θα αργήσω να έρθω για καλοκαίρι. Κι εδώ μπαίνει το ζήτημα μαύρισμα. Έχω πολύ κόλλημα με το μπρούτζινο χρώμα (όσο μου επιτρέπει η ανοιχτόχρωμη (για μελαχρινή γυναίκα) επιδερμίδα μου να αποκτήσω). Πώς να κάνω ηλιοθεραπεία στην Σκωτία; Θα αρχίσω σε λίγο καιρό να χρησιμοποιώ body-lotion για σταδιακό μαύρισμα, αλλά σκέφτομαι και το solarium για πιο μετά. Είναι πολύ επικίνδυνο αν το κάνεις λίγες φορές; Τι ξέρετε γι'αυτό;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top