The 4400

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τα πάντα για την απίστευτη σειρά!
Έχω ήδη δει τους πρώτους 2 κύκλους και σύντομα θα δω και τον 3ο, αυτό το καλοκαίρι βγαίνει και το 4ος
Υπάρχουν άλλοι που να τους αρέσει η συγκεκριμένη σειρά ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν τη βρίσκω!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
ISiiiiiiiiiiiiiii, για καμ του δώθε. το μανίτσα είναι ήδη εδώ απότι βλέπω.

δες και το lost room, τώρα που δε παίζει 4400 και πε μου μετά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Να μαι κι εγώωωω...(που το θυμόσουν βρε θηρίο πως μ'αρέσει?) :P

(τώρα βλέπω HEROES)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
είχα δει πριν πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ καιρο τον πρωτο κυκλο και μου άρεσε πάρα πολύ!
δεν μπηκα όμως στη διαδικασία να ψάχνω κυκλους... βαριέμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ISiiiiiiiiiiiiiii, για καμ του δώθε. το μανίτσα είναι ήδη εδώ απότι βλέπω.

δες και το lost room, τώρα που δε παίζει 4400 και πε μου μετά:P

Πολύ καλή φάση το Lost Room... έχω δει τα 2 απο τα 3 επεισόδια και δεν μπορώ να βρω το 3ο πουθενά... ;(

αυτό που μου αρέσει είναι οτι εχει μια αρχή και ενα τέλος, δεν πρέπει να περιμένεις 3 χρόνια για να τελειώσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τη παρακολουθώ και εγώ, όντως πολύ καλή και ενδιαφέρουσα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Πολύ καλή φάση το Lost Room... έχω δει τα 2 απο τα 3 επεισόδια και δεν μπορώ να βρω το 3ο πουθενά... ;(

αυτό που μου αρέσει είναι οτι εχει μια αρχή και ενα τέλος, δεν πρέπει να περιμένεις 3 χρόνια για να τελειώσει...
αμ δε ψάχνεις σωστά:P
κάτσε να δεις και το τρίτο και μετά πες μου αν νομίζεις ότι τέλιωσε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειλικρινής

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ειλικρινής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,079 μηνύματα.
Τελικά ο ΣΚΑΙ βάζει φοβερές σειρές!
Οι λάτρεις του 4400, θα λατρέψετε τη σειρά ΤΑΚΕΝ!
Δείτε τη αν τη βρείτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τελικά ο ΣΚΑΙ βάζει φοβερές σειρές!
Οι λάτρεις του 4400, θα λατρέψετε τη σειρά ΤΑΚΕΝ!
Δείτε τη αν τη βρείτε!

Υπάρχει στην media markt με 14 ευρώ όλη η σειρα! Για το taken μιλάω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
το εχω δει κι αυτο... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Τα πάντα για την απίστευτη σειρά!
Έχω ήδη δει τους πρώτους 2 κύκλους και σύντομα θα δω και τον 3ο, αυτό το καλοκαίρι βγαίνει και το 4ος
Υπάρχουν άλλοι που να τους αρέσει η συγκεκριμένη σειρά ?
\
ΤΟυς έχω δει όλους. Ο τρίτος κάνει μια μικρή κοιλιά αλλά αποζημιώνει στο τέλος και περιμένουμε με μεγάλη πόρωση το 4. Δεν φάνταζομαι να θεωρείς spoiler το κείμενο


ISiiiiiiiiiiiiiii, για καμ του δώθε. το μανίτσα είναι ήδη εδώ απότι βλέπω.

δες και το lost room, τώρα που δε παίζει 4400 και πε μου μετά:P
Lost room είναι πραγματικά τέλειο εκτός από το τέλος που πάσχει από την κλασσική σύγχρονη αρρώστια τελειώνουμε όπως να είναι.

Πολύ καλή φάση το Lost Room... έχω δει τα 2 απο τα 3 επεισόδια και δεν μπορώ να βρω το 3ο πουθενά... ;(

αυτό που μου αρέσει είναι οτι εχει μια αρχή και ενα τέλος, δεν πρέπει να περιμένεις 3 χρόνια για να τελειώσει...
Σίγουρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε άλλα κάποια ψυχή μου είχε πεί τότε ότι κάνει κοιλιά(γκουχουγκούχου) τελείωσα τον πρώτο κύκλο και μου άρεσε άλλα εδώ ακόμα να φέρουν τον δέυτερο κύκλο και σπάστικά:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εχω δει και τις 3 σαιζον. Ωραια σειρα. 2 απο τους βασικους δημιουργους της ειναι βασικα στελεχη των σειρων Σταρ Τρεκ (ετσι για να αποδιδουμε τα δεοντα).

Εχει παρει χρηματοδοτηση για 4η σαιζον και 13 επισοδεια, τα οποια γυριζονται απο αρχες του ετους.

Το 1ο επισοδειο θα λεγεται
The Wrath Of Graham και θα προβληθει στις ΗΠΑ μαλλον 17 Ιουνιου.

sub-monastery...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Εχω δει και τις 3 σαιζον. Ωραια σειρα. 2 απο τους βασικους δημιουργους της ειναι βασικα στελεχη των σειρων Σταρ Τρεκ (ετσι για να αποδιδουμε τα δεοντα).
Τι ήθελες και το είπες? Βασικά θεωρώ μεγάλες πατάτες τα ST και πάλι καλά που υπήρξε και ο Picard.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Τι ήθελες και το είπες? Βασικά θεωρώ μεγάλες πατάτες τα ST και πάλι καλά που υπήρξε και ο Picard.

Και εμένα ποτέ δεν μου άρεσαν τα Σταρ Τρεκ και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τόση μανια. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδιά το ST είναι για συγκεκριμένο θεατή...
όπως για συγκεκριμένο θεατή είναι και οι ταινίες που ξεκίνησαν από κόμιξ κλπ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Είσαστε όλοι off-topic! :rant: :mpinelik:























Πάντα ήθελα να βρω μια ευκαιρία να χρησιμοποιήσω αυτά τα ροζουλί smilies :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Πρίν απο 2 ημέρες ξεκίνησε να προβάλετε στην Αμερική η 4η σεζόν του 4400!

Ετοιμαστείτε! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Βασικα 17 Ιουνιου το βραδυ, αρα 18 πρωι για εμας. Αντε καιρος ηταν ! Θα παει 5 σαιζον ακουσα.Για 6η δε ξερω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top